Profesorius Ehud Qimrom: „Sveikatos ministerija, laikas pripažinti nesėkmę“

Profesorius Ehudas Qimronas, Tel Avivo universiteto Mikrobiologijos ir imunologijos katedros vadovas ir vienas iš pirmaujančių Izraelio imunologų, parašė atvirą laišką, kuriame aštriai kritikuoja Izraelio – io iš tikrųjų ir pasaulinį – koronaviruso pandemijos valdymą.

Sveikatos ministerija, laikas pripažinti nesėkmę

Galų gale tiesa visada paaiškėja, o tiesa apie koronaviruso politiką pradeda aiškėti. Kai griaunančios koncepcijos žlunga viena po kitos, nelieka nieko kito, kaip pasakyti ekspertams, vadovavusiems pandemijos valdymui – mes jums tai sakėme.

Po dvejų metų jūs pagaliau suprantate, kad kvėpavimo takų viruso nugalėti negalima, ir kad bet koks toks bandymas pasmerktas žlugti.

Jūs to nepripažįstate, nes per pastaruosius dvejus metus nepripažinote beveik jokios klaidos, tačiau žvelgiant atgal aišku, kad beveik visi jūsų veiksmai jums apgailėtinai nepasisekė, ir net žiniasklaidai jau sunkiai paslėpti jūsų gėdą. Jūs atsisakėte pripažinti, kad infekcijos ateina bangomis, kurios nuslopsta savaime, nežiūrint daugelio metų stebėjimų duomenų ir mokslinių žinių. Jūs atkakliai tvirtinote, kad kiekvieną bangos nuosmukį lėmė jūsų veiksmai, todėl melagingai propagandai padedant „įveikėte marą“. Ir vėl jūs jį nugalėjote, ir vėl, ir vėl, ir vėl.

Jūs atsisakėte pripažinti, kad masinis testavimas yra neefektyvus, nepaisant to, kad jūsų pačių nenumatytų atvejų planuose tai aiškiai nurodyta (Sveikatos sistemos pasiruošimo pandeminiam gripui planas, 2007, p. 26).

Jūs atsisakėte pripažinti, kad pasveikimas saugo geriau nei vakcina, nežiūrint ankstesnių žinių ir stebėjimų, rodančių, kad nepersirgę vakcinuoti žmonės labiau linkę susirgti nei persirgusieji. Jūs atsisakėte pripažinti, nežiūrint pastebėjimų, kad paskiepyti žmonės gali užkrėsti. Tuo besiremdami jūs tikėjotės pasiekti bandos imunitetą per skiepijimą, ir tas jums taip pat nepasisekė.

Jūs atkakliai ignoravote faktą, kad liga yra dešimtis kartų pavojingesnė rizikos grupių ir vyresniems žmonėms nei jauniems, nepriklausantiems rizikos grupėms, nežiūrint žinios, gautos iš Kinijos dar 2020 metais.

Jūs atsisakėte priimti „Baringtono deklaraciją“, pasirašytą daugiau nei 60 000 mokslininkų ir sveikatos specialistų, ar kurią kitą sveiko proto programą. Jūs pasirinkote iš jų tyčiotis, juos šmeižti, iškraipyti ir diskredituoti. Vietoj tinkamų programų ir žmonių pasirinkote specialistus, kuriems trūksta reikiamo išsilavinimo pandemijos valdymui (fizikus kaip vyriausiuosius vyriausybės patarėjus, veterinarus, apsaugos pareigūnus, žiniasklaidos darbuotojus ir taip toliau).

Jūs nesukūrėte veiksmingos pranešimų apie šalutinį vakcinų poveikį sistemos, o pranešimai apie šalutinį poveikį netgi buvo ištrinti iš jūsų Facebook puslapio.

Gydytojai vengia susieti šalutinius poveikius su vakcina, kad nepersekiotumėte jų taip, kaip darėte su kai kuriais jų kolegomis. Jūs nepaisėte daugelio pranešimų apie mėnesinių intensyvumo ir menstruacinio ciklo trukmės pokyčius. Jūs paslėpėte duomenis, kurie leidžia atlikti objektyvius ir teisingus tyrimus (pavyzdžiui, pašalinote duomenis apie Ben Guriono oro uosto keleivius). Vietoj to nusprendėte kartu su vyresniaisiais Pfizer vadovais skelbti neobjektyvius straipsnius apie vakcinų veiksmingumą ir saugumą.

Neatstatoma žala pasitikėjimui

Tačiau iš savo pasipūtimo aukštumų jūs taip pat ignoravote faktą, kad tiesa galų gale išaiškės. Ir ji pradeda aiškėti. Tiesa ta, kad jūs sumažinote visuomenės pasitikėjimą jumis iki precedento neturinčių žemumų ir sumenkinote savo, kaip autoriteto šaltinio, statusą. Tiesa ta, kad sudeginote šimtus milijardų šekelių be jokios naudos: už gąsdinimų publikavimą, neveiksmingus testus, destruktyvius karantinus ir paskutinių dvejų metų gyvenimo rutinos sutrikdymą.

Jūs sutrikdėte vaikų mokymąsi ir jų ateitį. Jūs privertėte vaikus jaustis kaltais, išsigandusiais, privertėte juos rūkyti, gerti, tapti priklausomais, mesti mokslus ir kivirčytis, ką liudija mokyklų vadovai visoje šalyje. Jūs pakenkėte pragyvenimui, ekonomikai, žmogaus teisėms, psichinei ir fizinei sveikatai.

Jūs šmeižėte kolegas, kurie jums nepasidavė, supriešinote vienus žmones prieš kitus, skaldėte visuomenę ir poliarizavote diskursą. Jūs be jokio mokslinio pagrindo įvardijote žmones, kurie nusprendė nesiskiepyti, visuomenės priešais ir ligų platintojais. Jūs precedento neturinčiu būdu propaguojate drakonišką diskriminacijos, teisių neigimo ir žmonių, įskaitant vaikus, atrankos dėl jų medicininio pasirinkimo politiką. Atrankos, neturinčios jokio epidemiologinio pagrindimo.

Jei lyginate savo vykdomą destruktyvią politiką su protinga kai kurių kitų šalių politika – aiškiai matote, kad jūsų sukelta destrukcija pridėjo tik dar daugiau aukų greta viruso pažeidžiamų. Ekonomika, kurią sugriovėte, bedarbiai kurių priežastimi tapote, ir vaikai, kurių išsilavinimą sugriovėte, yra perteklinės aukos tik dėl jūsų pačių veiksmų.

Šiuo metu nepaprastosios medicinos padėties nėra, tačiau jūs tokią būseną palaikote jau dvejus metus, nes trokštate valdžios, biudžetų ir kontrolės. Vienintelė nepaprastoji padėtis dabar yra ta, kad jūs vis dar nustatote politiką ir turite didžiulius biudžetus propagandai ir psichologinei inžinerijai, užuot nukreipę juos į sveikatos priežiūros sistemos stiprinimą.

Ši nepaprastoji padėtis turi būti užbaigta!

Profesorius Ehud Qimron, Tel Avivo Universiteto Medicinos fakultetas

Šaltinis: swprs.org

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
24 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
habilitās

Pasirašiau po kiekvienu žodžiu!
….
„Jūs [valdžia] be jokio mokslinio pagrindo įvardijote žmones, kurie nusprendė nesiskiepyti, visuomenės priešais ir ligų platintojais.“
✒✒✒
Lygiai tą patį darė ir tebedaro I. Šimonytė ir A. Dulkys:
„nesiskiepijusių pandemija“ (A. Dulkys) ir „nesiskiepijusų karantinas“ (I. Šimonytė).
Netgi būdamas nuosaikiu, vyriausybę tik kritikuodavau, neturėdamas jokių asmeniškumų, dabar pagaunu save, kad tokios personos tampa mano asmeniniais priešais, kaip anų laikų brežnevai ir chruščiovai, kurių patyčios žlugdė gyvenimą, vertė veidmainiauti ar net sukčiauti, kad išgyventum.
Kuo daugiau prabils tokių žmonių kaip profesorius Ehud Qimron, tuo greičiau šimonytės ir dulkiai nueis į istorijos sąvartyną, kaip ir anie, sovietiniai ižgamos.

Jules

Šitas suplanuotas pasaulio užvaldymo triukas žlunga, kaip ir tas milijardierių verslo planas, kurio aukos pasirodys po keletos metelių.

oho, stipru,

išsisaugosiu šitą tekstą. Istorijai.

Deo John

A Commercial pilot Licence allows you to pilot an aircraft anywhere in Australia. It also includes your Navigation and Controlled Airspace Endorsement. Get it now.
Commercial pilot Licence

AAA

Bėda ta, kad net protingiausioms tautoms gali vadovauti neišmanėliai arba dar blogiau – niekšai. Medicinos mokslo bei praktikos autoritetui suduotas nepataisomas smūgis. Nežiūrint to, kad dauguma gydytojų yra niekuo dėti bei patiria psichologinį pervargimą. Vadinasi, fašizmas yra lengvai galimas įvesti net ir atrodytų labiausiai demokratinėse šalyse. Panašu, kad vadinamojo trečiojo pasaulio šalys pasirodė geriausiai sveiko proto požiūriu.

Stiklo valytuvas

oho, stipru, 2022-01-13 13:04
išsisaugosiu šitą tekstą. Istorijai.
——
Žydai nacius medžiojo po visą pasaulį net ištisus dešimtmečius…
Kol žydai galutinai NESUNAIKINS visų savų parazitų, tol visi žydai bus parazitai!!!
.
Ir nereikia čia jokių „geras žydas“ ir „blogas žydas“.

Jules

Per vakcinas mes prarasime bet kokį imunitetą – uodas(kuisys) įkąs ir mes pakratysime kojas, palengvinsime bilijonieriams gyvenimą susimažindami. Bet nieko, Lietuvos neosovietinis elitas, atsitvėręs tvora, gardu, vis dėlto mano pateksiąs į tą Auksinį Milijardą. Šiandien matėte, kas iš pseudo elito pateks į tą Auksinį Milijardą. Dauguma jų baigę garsiąją Kapsukę.

Prašalietis

Šiandiena yra juokingiausia, kai paprasčiausias nežinojimas ir to nežinojimo inspiruotas akivaizdžių kvailysčių darymas yra vadinamas „klaidomis”. Klysti žmogus gali tik srityje, kuri yra moksliškai žmonijos labai gerai pažinta… Visa kita „mokslinė” veikla vadinasi „akla višta ieško grūdo” ir višta labai džiaugiasi, jei kada nors jai pasiseka kokį grūdelį netyčia surasti…

stasys

kvailystes žmogus rašo , emocijos. Ka jos gali reikšti kai nėra kuo pasverti tuos ‘blogus’ valdžios sprendimus ? Taip, jei šiandiena nubrauktume tuos visus lapjaunimo Seime priimtus epidemijos suvaldimo sprendimus ar atsirastu kiti geresni priimtiems esamiems ? o gal reikėjo nieko nedaryti ? kas dabar gali pasakyti .. tas Profesorius Ehud Qimrom ? pliurpalai . Lietuvoje valdžia irgi kritikuojama ir ji elgiasi panašiai , bet protaujantis žmonės suvokia bet kokie sprendimai valdžios daromi yra kur kas geriau nei galvoti jog covid tai sloga ir pati praeis . Tai ne konstruktyvi kritika , beje ir pandemija dar nesibaigė todėl kaip ir anksti dar jos eiga ir suvaldymą apibendrinti .

Stiklo valytuvas

Stasy, nesi toks durnas kaip kartais save pateiki… „o gal reikėjo nieko nedaryti ?“ . Pasakysiu tau ir visiems molio motiejams, gerai įsidėmėkite. . Covid-19. Yra žmonių, kurie net siekdami natūralaus persirgimo neužsikrečia (ir neserga). Yra žmonių, kurie serga net patys to nežinodami (vėliau testai tai patvirtina, jeigu išvis galima pasitikėti testais ir testavimu). Yra žmonių, kurie perserga vos pastebimai! Ar kas apie šitą išskirtinę grupę kalba tiek Lietuvoje, tiek pasaulyje?! Ar kas atliko DNR tyrimus ieškodami jų išskirtinumo, ar kas tai paskelbė, ar kas darė atatinkamas išvadas…?! Ar kas apie tai bent ką nors girdėjo?! . O dabar sūri tiesa (kol kas tik hipotetiškai). Labai tikėtina kad ši maža grupelė žmonių būdama atspari Covid-19+ yra ŽMONIJOS VILTIS IŠLIKTI. Visi… Skaityti daugiau »

stasys

Stiklo valytuvas 2022-01-13 16:37 .. ačiu kad pakasėte man pagurklį , vienok murkti tikrai nesiruošiu . Manęs nesupratote , ir blogi valdžios sprendimai išsaugojo daug jos piliečiu gyvybiu .Turite kuo tai paneigti dėstikite . Neverta ginčytis apie tai ka jau žinome dviems metas pandemijos praėjus . Valdžia turi konstitucine pareiga daryti sprendimus šios dienos turimos informacijos pagrindu o ne spėliojimais . Mes juk nenorime kad kryzes valdytu chaosas .. nuomoniu ir viska žinančiu ? Turbūt mane supratote .

Leo JOhn

Deo John 2022-01-13 13:17
Užsiknisk su savo verbavimo reklama pilotų lėktuvams pritrūkusioje Australijoje. Kas ten gqali dirbti, jeigu net Džokovičius vejamas iš Australijos.

Stiklo valytuvas

stasiui +… „Valdžia turi konstitucine pareiga daryti sprendimus šios dienos turimos informacijos pagrindu o ne spėliojimais .“ . Taip stasy, esi visiškai teisus, tik mažytė pastabėle (griaunanti didelius ir net fundamentalius mokslus). Šiuo atveju Lietuvos valdžia per porą paskutinių dienų tą ‘konstitucinę pareigą’ sumaišė su neužmirštulės ir šešiaspalvės prieskoniu – visus lietuvius ir jų bendrapiliečius „PASIŪSDAMA ANT TRIJŲ* RAIDŽIŲ“. O per paskutinius du metus, net dvi valdžios nei pagal konstituciją, nei pagal žmogiškumą (savo piliečius laikydama informacinėje prietemoje) skleidė destrukciją, nepasitikėjimą, netikėjimą, susipriešinimą,… ir dar prisidengdamos informaciniu smogu ir brutalia-neadekvačia koroninę baime stūmė stambulizmą, genderizmą, pseudopabėgėlius ir dar nenorom paviešino kad rytinę musų valstybės sieną 30 metų saugojo taip nekenčiamas kaimynas… . O dėl informacijos… Net Afrikoje buvo aišku, ‘saugokitės… Skaityti daugiau »

ah1

na ar ne keista kad izraelitai labiausiai suvakcinuota tauta? Eksperimentas ant izraelitų ?
https://youtu.be/2i1PM0tjlsc

lyg tai

EME Europoje ir PSO jau bando atsisakyti trečios sutvirtinančios dozės. Keičia politiką , nes Omikronas , tai virusas , kurį galima persirgti be mirties ir liekančio invalidumo baimės. Lyg tai siūlys kovoti su epidemijomis taip kaip anksčiau ž gydytojai kovojo su gripu: vaikščiojom sirgdami į darbą , gėrėm karštą arbatą, užkrėtinėjomdarbe kosėdami ir čiaudėdami bendradarbius, vartojom paracetamolius, tie kurie susirgdavo smarkiau guldydavo ligoninėn, o ne siųsdavo namo izoliacijon, įgydavom bandos imunitetą draugiškai dalidamiesi virusu ir sezonui praėjus , sveiki laukdavom kit, pasikeitusio viruso štamo, kurio baimė nebuvo keliama iki bibliniomasto aukštumų.

JD Heyes (News Target)

1 751 / 5 000 Vertimo rezultatai Iki šiol visi, turintys prieigą prie interneto, yra matę vieną ar kelis atvejus, kai žmonės dėl įvairių koronaviruso apribojimų ir mandatų įsivėlė į rungtynes, muštynes ​​ir kitokias konfrontacijas. Visur esanti kaukė tapo konflikto židiniu: labai daug žmonių buvo įsitikinę, kad jei jie ir visi aplinkiniai jos nedėvi, nepaisant to, ar jie yra paskiepyti, ar ne, jiems „gresia pavojus užsikrėsti ir mirti nuo. COVID-19.“ Iki tol vakcinos ir dabar revakcinacijos paskatino žmones tapti isteriškais. Kas pasaulyje vyksta? Kaip civilizuotos visuomenės tapo tokios maniakiškos dėl viruso, kuris, nepaisant visų ketinimų ir tikslų, nėra toks mirtinas ar pavojingas, kaip mes buvome priversti manyti? Tai yra esmė: mūsų visuomenė buvo sąmoningai manipuliuojama, kad į COVID būtų žiūrima… Skaityti daugiau »

ah2

Izraelitai susideda iš dviejų grupių , kurios nekenčia viena kitos , taip kaip lietuviai ))

Mike Adams (Natural News)

Vašingtono valstija įteisino žmonių palaikų skystinimą ir šalinimą likus vos metams iki to, kai valstybė suaktyvino COVID koncentracijos stovyklas, numatant veiksmingą, slaptą mechanizmą masiniam žmonių lavonų šalinimui.

Vašingtone įteisintas šis žmonių lavonų skystinimo mechanizmas, žinomas kaip „šarminė hidrolizė“, įsigaliojo 2020 m. gegužės 1 d. Įstatymas yra RCW 68.50.110, o ištraukoje „šarminė hidrolizė“ vadinama naujų, teisėtų priemonių sunaikinti žmonių lavonus.

2020 m., sprogus koronaviruso pandemijai, Vašingtono valstija įteisino šią praktiką, kai pradėjo įgyvendinti planus statyti koronaviruso koncentracijos stovyklas, kurias valdytų „streiko komandos“ operatoriai.

Vašingtono valstija sukūrė būdą, kaip sunaikinti dideles žmonių kūnų mases nekasant masinių kapų ar nenaudojant atliekų deginimo įrenginių, kuriuos būtų galima aptikti bepiločiais orlaiviais ar palydovais.

Jie planuoja vykdyti didelio masto genocidą.
Plačiau:
https://www.naturalnews.com/2022-01-13-washington-state-legalized-flesh-goo-liquefaction-of-human-corpses-one-year-before-activating-covid-concentration-camps.html

Stasiuk

prisipažink iš kokios palatos pabeģai, iš N.Vilnios, Rokiškio ar Švėkšnos?

Gabrielė

Įsivaizdavau, kad žydai nukentėję IIPK metais labai saugoja savo tautą. Tiek kalbėta apie segregaciją, medicininį fašizmą. Kaltina ir verčia atsiprašyti kitas tautas, ir lietuvius tam tarpe dėl jų žmonių naikinimų. BET KAI TIK PAKVIPO PINIGAIS, JIE ĮVEDĖ MEDICININĮ FAŠIZMĄ PAS SAVE ir davė akstiną taip elgtis kitoms valstybėms. Taigi, jų krokodilo ašaros tik biznis, išsireikalauti kompensacijų. Nemyli jie savo tautos.

stasys

Stiklo valytuvui ..Negaliu ginčytis dėl smulkmenų su Tamsta o ir ar verta ? tas lap-jaunimas Seime tos kritikos nusipelnė . Šiandiena Prezidentas kritikuojamas už nesugebėjimą laikytis vienos nuomonės ir būti kryptingu savo žodžiais , bet niekas nekalba jog prieš tai buvę valdantis valstiečiai pralaimėjo Seimo rinkimus liberaliai koalicijai pažadėjusiai kitaip valdyti pandemija , realybėje matome ką kitką . Ar politikoje yra visos priemonės tinkamos kai tikslas suvaldyti krizę valstybėje, galima ginčytis, 2009 metu krizės metu priemonės panaudotos buvo kur kas ‚žiauresnės‘ nei esamos , bet visi susitvarkė ir Lietuva vėl pakilo parklupdyta . Pakils ir ši karta . Mane liūdina kai nesutarimais virsta ‘kažkokios gėlelės‘ simbolinės skirtingai žydinčios per valstybines šventes ir minėjimus . Prie Seimo vakar žmonės parodė jog… Skaityti daugiau »

Žinot,

nusikaltėliai savo nusikaltimais kaltina kitus – nekaltus. Šitas reiškinys istorijoje gerai žinomas. Žinoma, tai paaiškėja po kelių dešimtmečių, kaip dabar.

TET

Vienas iš žinomų Naujojo Hampšyro politinių konservatorių kovoja, kad jo vaikai nepatektų į valstijos vaikų apsaugos tarnybą, už tai, kad davė 13 metų sūnui ivermektino. JR Hoell yra ReOpen NH, aktyvistų grupės, kritikuojančios COVID-19 skiepijimo prievolę, įkūrėjas. Hoellas, kuris taip pat vadovavo visuomenės švietimo reformos pastangoms ir propaguoja antrąją pataisą bei mokymo namuose teises, sakė „The Epoch Times“, kad Naujojo Hampšyro vaikų jaunimo ir šeimos skyrius (DCYF) gruodžio 9 d. naktį pasirodė prie jo durų su įsakymu paimti jo sūnų į globą. „Noriu vadinti DCYF teroristine organizacija“, – „The Epoch Times“ sakė Hoellas, – „jie neturi jokio pagrindo reikalauti, kad mano sūnus būtų pašalintas iš savo namų“. Kathleen Remillard, DCYF viešosios informacijos pareigūnė, sakė „The Epoch Times“, kad agentūra negali… Skaityti daugiau »

vertejai

gal kas paaiskins si sakini:
…jūs atkakliai ignoravote faktą, kad liga yra dešimtis kartų pavojingesnė rizikos grupių ir vyresniems žmonėms nei jauniems, nepriklausantiems rizikos grupėms, nežiūrint žinios, gautos iš Kinijos dar 2020 metais…

kokia zinia?

24
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top