Prokurorai nusprendė nepradėti tyrimo dėl G. Landsbergio šeimos verslo

BNS

Prokuratūra atsisakė pradėti tyrimą dėl europarlamentaro ir konservatorių vadovo Gabrieliaus Landsbergio šeimos verslo ir valstybinės įmonės sutarties.

„Priimtas nutarimas atsisakyti taikyti viešojo intereso gynimo priemones, nenustačius teisės aktų pažeidimų, kurie sudaro pagrindą taikyti tokias priemones“, – BNS sakė Vilniaus apygardos prokuratūros prokuroras Jonas Rinkevičius.

Į Generalinę prokuratūrą rugsėjo pabaigoje kreipėsi Seimo socialdemokratai. Seimo socialdemokratų frakcija paprašė prokurorų ginti viešąjį interesą ir įvertinti, kaip lengvatinėmis sąlygomis G.Lansbergio sutuoktinės Austėjos Landsbergienės privačiai „Karalienės Mortos mokyklai“ buvo išnuomotos „Lietuvos energijos“ įmonių grupei priklausančios bendrovės „NT valda“ patalpos Vilniaus senamiestyje, Gervėčių gatvėje.

Socialdemokratai prašė prokurorų ištirti, ar „NT valdos“ vadovas Olafas Martensas „neviršijo savo įgaliojimų, nepažeidė įstatymų ir ar savo veiksmais nepadarė žalos valstybei“. Kaip nurodė Seimo socialdemokratai, bendra mokyklos komplekso statybų vertė – apie 7 mln. eurų, o lėšas projektui valstybės įmonė esą ketina skolintis.

BNS

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
17 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
kaip paprasta

protingi tie KGB ir GRU vyrukai.
Nereikia susidoroti su Landsbergiu – geriau jį valdyti.
o jau valdomas šunelis pasirinks polikarpovną, kubilių, degutienę ir kitus patikrintus komuniagų šuniukus.
o kvaileliai litovcai balsuos vėl už konservus – nes ten Landsbergis… 🙂

Naujas

gen. prokuroras?

alisa

nekomentuosiu.

Štai ką

pavardė daro.Būtu kokia Ventskienė, tuojau pat nė kauliūkų neliktu.

Tegul tada Landzbergiai

prokurorus paduoda i teisma uz viesa Landszbergiu seimos smeizima.KGB puola Landszbergiu seima rankas atsiraitoje.KGB ismintingi ir svriks nuovoka turintys zmones yra pavojingi.Ir….Sovietu laikais buvo naikinami issilavine intiligentai,ismintingi,darbstus ir padorus zmones.Tu kuriu KGB negali uzverbuoti duoda komanda „fas”apsmeizti ir sunaikinti.Lietuvoje Sovietu KGB tai drasiai daro per prokuratura ir teismus.

KGB skalikai

per visus portalus „loja” ant Landszbergiu seimos,ant Prezidentes ir ant visu tu kurie pabando plaukuotaja ranka isvilkti i dienos sviesa!

Ooooplia

To ir reikėjo tikėtis. Nes seniai buvo aišku kas sėdi prokuratūrose. Iki šiol nenustatė teisės aktų pažeidimų Bražuolės diversijoje, Juro Abromavičiaus žmogžudystėje, Pakaunės maišto nes Landsbergis pasakė, kad maištininkai ne maištavo, o grybavo, o Kubiliaus 400 milijonų afera. Tad ir šiuo atvėju prokurorai nugrybavo, todėl kad konservatoriai ir įvilko plaukuotąją ranką į visą teisėsaugą.

Privati kešenė suaugo su valstybine

Pinigų nėra.

Nejaugi

galėjo būti kitaip?

Nebesinori komentaru net skaityti

Po visus portalus laksto kazkoks ligonis,kuriam vaikysteje arklys i galva ispyre ir istisai smeizia Prezidente.Isivaizduoja kad vien jo rasyti komentarai paveiks kitus skaitytojus.Eik galva issiskalauti,gal tai pades prota atgauti!

> Nebesinori komentaru net skaityti       2015-

O nuo tamstos tai jau vemti norisi…lakstai po visur ir vis verki 🙂

Naa va

Dar vienas noras „ginti viesaji interesa” paliudija, kad Lietuva Europoje uzima PIRMA vieta korupcijoje.

Bronius

Ar Lietuvoje trūksta vaikų darželių?Taip! Tai palaikykime tuos, kurie stengiasi šį trūkumą mažinti. Neįsigilinę veikėjai šaukia, neturėdami jokių duomenų. Be to jau prasidėjo rinkimų kompanija. Nors socialdemokratai per tuos metus ne ką nuveikė, tai bent trukdo kitiems. Pagal vadybos teoriją blogiausia – nieko nedaryti. Tie kurie daro gera Lietuvos žmonėms žiauriai mušami-šmeižiami, trukdoma įvairiais įtarimais ir t.t. Žmonės darykit kvalifikuotai darbus kaip tai daro A.Landsbergienė.

Petras

A.Landsbergienė tvirta ir kvalifikuota moteris. Sugeba steigti vaikų darželius ir mokyklas viena be šeimos pagalbos. Ji jau įgijo nemažą patirtį Lietuvoje ir užsienyje. Taiko pažangiausius vaikų mokymo metodus.
Todėl yra daug norinčių pas ją pakliūti. Reikia, kad ji turėtų pasekėjų.

Petras

Naa va, jei nežinai,tai patylėk. Pasidomėk ir tada sužinojęs rašyk. Nereikia šmeižti Lietuvos.

Bronius

Informacija NAA va ir kitiems. Lietuva pagal korupcijos indeksą yra 43-ioje vietoje. Baltarusija 123-ji Rusija- 127-oji pasaulyje. Lietuva lenkia Europoje taip pat
Lenkiją,Slovėniją, Maltą, Latviją, Turkiją, Kroatiją, Čekiją, Slovakiją, Juodkalniją, Italiją, Bosniją ir Hercegoviną, Serbiją, Bulgariją, Graikiją,
Moldovą, Ukrainą ir t.t. NAA va esi Lietuvos šmeižikas.Gėda, nes neturi sąžinės.

17
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top