Protesto koncertas „In memoriam Jonui Noreikai-Generolui Vėtrai“

Vilniaus mero Remigijaus Šimašiaus vienasmeniniis sprendimas nukabinti Jono Noreikos-Generolo Vėtros paminklinę lentą nuo Vrublevskių bibliotekos Vilniuje sukėlė didelį patriotinių jėgų pasipiktinimą. Vilniaus jaunieji menininkai protestuodami prieš tokį sostinės mero žingsnį, surengė protesto koncertą „In memoriam Jonui Noreikai-Generolui Vėtrai“.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
6 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
aciu

aciu organizatoriams ir dalyviams!

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com

Gražu ir didinga. Didvyrių sielos tarp mūsų.

Stasys

Labai garbingas ir savalaikis renginys. Ačiū, mielieji, už neabejingumą. Matosi, kad Lietuva dar gyva. Tik reikia nenuleisti rankų ir neleisti valstybės kenkėjams siautėti laisvai, skandinant ją.

tai tautos sviesuoliu atsakas

pagarba jiems!

Raigerdas

Na taip, graži duoklė didvyriui Jonui Noreikai. Gaila, kad Švonderis, oi atsiprašau, Šimašius nepajėgia suprasti, kad jam niekada niekas nedainuos, kad jį atminti. Kokie baisūs yra tie dvasios nykštukai besiveržiantys į valdžią. Gyvename politikų sukurtame „Gyvulių ūkyje”, aprašytame G. Orwell’o. Rašytojas genialiai neišskyrė fašistų ir komunistų, o nupiešė jų portretus su kiaulės snukiais. Skirtumas tarp fašistų ir komunistų yra nedidelis. Ir Lietuva buvo okupuota tiek tų, tiek anų. Keista, kad iki pat šiandien, praėjus net 78 metams, praūžus karui, Sibiro tremtims, ir 28 metams Nepriklausomybės, kraujuoja iki pat šiandien fašistinių ir komunistinių kiaulių padarytos žaizdos. ir kol kas nematyti daktarų, kurie galėtų užgydyti šias žaizdas. Šimašius pasirodė pačiu tikriausiu šundaktariu. Manau, kad su laiku turi būti priimtas kažkoks tai aktas,… Skaityti daugiau »

daigai

Ačiū jaunuiems menininkams. Visa atrodė iškilminga, pagarbu ir gražu.

6
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top