Putinas: imperija grįžta

Tiesos.lt siūlo skaitytojams visą Rusijos prezidento Vladimiro Putino kalbą, pasakytą Kremliuje 2014 metų kovo 18 dieną, Rusijos Federacijai aneksuojant Krymą.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
12 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Kritikas Pikčiurna

Ar Putino kalba nėra pecedentas Kadyrovui skelbti referendumą dėl Čečėnijos suvereniteto? O gal Putino Rusijoje „demokratija” veikia tik į vieną pusę – „demokratiškai” galima tik prisijungti, o „atsijungti” galima tik mirštant?

aba

Putino Rusijoje tik idėja apie srities atsiskyrimą vertinama 5m.kalėjimo, jau nekalbant apie parašų rinkimą referendumui.

Vytautas Ju.

Įsivarys save į kampą ir neturės pasirinkimo: arba kariauti, arba žlugti. Ta euforija, kuri buvo Kremliaus salėje, tik eilinį kartą patvirtina, kad chalujų visada buvo ir bus. ↔↔↔ Kartojasi trečio reicho scenarijus, kai po karo pažeminta, nuniokota ir apiplėšta Veimaro respublika privedama iki kraštutinumo ir su nedidelėm pastangom iš išorės, transformuojasi į monstrą, su ketinimais įkurti tūkstantį metų egzistuosiančią imperiją nuo Atlanto iki Didžiojo vandenyno. ↔↔↔ Kai 1999-12-31 atsistatydino B. Jelcinas, Rusijos federacija buvo ant subyrėjimo ribos, reikėjo nedidelio poslinkio ir vietoje jos būtų atsiradę kelios dešimtys respublikų su teritorinėmis pretenzijomis viena kitai ir etniniais-pilietiniais karais tarp savęs. To pavyko išvengti, už ką reikia pripažinti V. Putino gebėjimus, bet… „pasodinęs“ į vietą oligarchus ir nustūmęs nuo valdžios regionuose oligarchų statytinius… Skaityti daugiau »

velnias niekur nedingo

pagal A.Maceiną velnias bus žemėje iki pasaulio pabaigos. Ir renkasi žmonės – vieni velnią (pragarą), kiti – Kristų….

Kodėl?

Kodėl mūsų aukšti valdininkai piktinasi Putinu? Kam tas veidmainiavimas, tskant, maivymasis? Juk savo demagogija, ciniškumu, įžūlumu Putiną pralenkiančių mūsų valdžios institucijose gana daug. Tačiau nei Prezidentė, nei seimas, nei vyriausybė jokių veiksmų nesiima. Kodėl???
.

to KODĖL

Prezidentė imtasi ir imtūsi, bet Putinas turi LABAI GERŲ DRAUGŲ MŪSŲ SEIME IR NETGI PAČIOJE JO VIRŠŪNĖJE. GRAUŽINIENĖS ŠIRDIS LABIAU Į VIKTORĄ LINKSTA NEI Į ATSAKOMYBĘ LIETUVAI. O SEIMO DAUGUMA PALAIKO VIKTORO PROJEKTUS… KARTU SU DIDŽIAISIAIS „DISIDENTAIS’ PATACKU IR PANAŠIAIS IŠ VENSKIENĖS PARTIJOS.. JUK TAM IR IŠSIUNTĖ VENSKIENĘ, KAD NESUBYRĖTO TA PROPUTINIŠKA DAUGUMA…
JJEI KLYSTU, PATAISYKIT.

IR GORBAČIOVAS

PLOJO KATUČIŲ DĖL KRYMO ANEKSIJOS. SAKĖ „TAI LAIMĖ”.

išklausiau

įdomiausiai suskambėjo Putino kreipimasis į vokietijos žmones. Mol tai ne jūs sugriovėte sieną tarp Rytų Vokietijos ir vakarų. Niekas jums nesakė, kad AUKŠČIAUSIAM LYGMENY TIK RUSIJA PAREIKALAVO SUJUNGTI VOKIETIJĄ. Rūpūs miltai, tai gal ir už Lietuvos įstojimą į ES ir NATO RUSIJA NUSPRENDĖ UŽ MUS AUKSČIAUSIAM LYGMENY, tik mes to nežinom? 🙂 Melų melas. Anatolij Golicyn sako, kad Rusijai buvo leista administruoti pusę vokietijos su Kaliningradu penkiasdešimčiai metų ir n kau nuo 1960 metų Rusijos KGB kūrė planus ką jie darys, kai reiks tas Pocdamo konferencijos įsipareigojimus įvykdyti ir administruojams dalis grąinti. Todėl iš Karaliaučiaus dar Stalinas skubėjo deportuot Vokiečius, prūsus ir lietuvninkus, o į jų vietą užvežt rusakalbius. Bet gali ir rusakalbiai pasiprašyt į ES. Reikia tik juos gerai… Skaityti daugiau »

anketa

Visų labai prašau užpildyti šią anketą, reikalinga magistriniui darbui. Ačiū.
http://apklausa.lt/f/eutanazija-dptvpvs.fullpage

gudi giria

labai neigemai kalba apie ukrainos korupcija savo pamirsta,taip,kad pries lietuva gali naudoti korta korupcijos reike greitai rauti korupcija su saknim,o tai eis naglai rauti korupcijos,o zmones pasipiktine vagiais,banditais,koloborantais,taip,kad lietuvos valdziai slysta kozeriai.lietuvos valdzia turi atsistadydinti skelbti kuo greiciau laisvus rinkimus ir nekandidatuoti daugiau I valdzia ir tegu jie isvaziuoje is lietuvos,kitaip lietuvai misios gresme tikra

Nora

Siaubingas vaizdas. Ir Putino kalbos, ir apkvaitusios minios.

pilietis

Ar nemanote, mielieji, kad su savo referendumu dėl parašų skaičiaus sumažinimu, padarytumėt labai didelę paslaugą Putinui? Nesuklyskime. Jei jau remiamasi, kad Lietuvoje sumažėjo gyventojų, tai paskaičiavus, vis tiek reikėtų mažiausiai 250 tūkst. rinkėjų parašų surengti referendumui, o ne 100 tūkst. kaip reikalauja referendumo rengėjai. Tada labai lengvai „skriaudžiami” rusakalbiai surengs referendumą dėl prijungimo Klaipėdos kraštą prie Kaliningrado srities ar Druskininkus prie Baltarusijos. Atsibuskite lietuviai, nepatikėkite tais pseudopatriotais rengiančiais referendumą, prisidengiant žemės pardavimu,jie nori prakišti pavojingą Lietuvai variantą.

12
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top