Putinas nusprendė atitraukti Rusijos pajėgas iš Sirijos

Žiniasklaida praneša, jog Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas, pakalbėjęs telefonu su Sirijos prezidentu Basharu al-Assadu (Bašaru Asadu), įsakė Rusijos Gynybos ministerijai antradienį pradėti ginkluotųjų pajėgų išvedimą iš Sirijos, praneša BNS.

Kaip susitikęs su gynybos ir užsienio reikalų ministrais pakomentavo pats V. Putinas, „užduotis, iškelta Gynybos ministerijai ir Ginkluotosioms pajėgoms, iš esmės įvykdyta“.

Prezidentas taip pat pažymėjo, kad Rusijos ginkluotųjų pajėgų bazės Tartuse ir Hmeimime veiks kaip iki iki šiol ir „turi būti apsaugotos iš sausumos, jūros ir oro“.

Tą vėliau, kalbėdamas per televiziją, pakartojo ir gynybos ministras Sergejus Šoigu: „Rusijos prezidentas konstatavo, kad principinės užduotys, kurios buvo iškeltos Rusijos ginkluotosioms pajėgoms Sirijoje, išspręstos. Sutarta atlikti pagrindinės aviacinės Rusijos oro ir kosminių pajėgų grupuotės išvedimą. Tuo pačiu, kovos veiksmų nutraukimo režimo kontrolei Rusija tebelaikys Sirijos teritorijoje aviacijos skrydžių užtikrinimo punktą“.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
14 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
14
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top