Putinas pripažino, kad už smogikų nugarų Kryme stovėjo „korektiškas“ specnazas

RF prezidentas pasakoja apie savo kariškių „korektiškumą ir ryžtingumą“.

ITAR-TASS praneša, kad ketvirtadienį, balandžio 17 dieną, RF prezidentas Vladimiras Putinas bendravo su Rusijos piliečiais kasmet rengiamoje televizijos laidoje „Tiesioji linija“. Jis pareiškė, kad okupuotame Kryme už vadinamosios „savigynos“ nugarų stovėjo rusų kariškiai.

„Už Krymo savigynos kovotojų nugarų korektiškai, bet ryžtingai ir profesionaliai veikė Rusijos kariškiai, sudarę sąlygas laisvam „referendumui“ pusiasalyje ir neleidę prieš piliečius panaudoti ginklą“, – papasakojo jis.

Pasak jo, iš anksto nebuvo rengtasi Rusijos jėgos struktūrų veiksmams Kryme, tačiau tie veiksmai buvo aukščiausio lygio profesionalumo, praneša RIA Novosti.

„Niekam nebuvo rengiamasi, viskas buvo daroma, kaip sakoma, „iš vežėčių“, įvertinus realiai susiklosčiusią situaciją ir tuometinio momento reikalavimus. Bet vykdoma buvo iš tikrųjų aukščiausiu profesionalumo lygiu“, – pasakė Putinas.

Priminsime, kad anksčiau Putinas buvo pareiškęs, kad neplanuoja užimti pusiasalio.

Dar priminsime, kad internete pasirodė rusiškojo specnazo video ataskaita apie Krymo užgrobimą. Jų jėgomis buvo užgrobtas Krymo vyriausybės pastatas, taip pat ukrainiečių štabai ir pusiasalyje esančios karinės dalys.

glavred.info

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Kas atsakys

už nužudytus žmones?Čia Putinas ir vakarai verti vieni kitų?Karas neišvengiamasa,-ar galima tikėti tuo,kuris užgrobė Krymą?

1
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top