R. Palaitis: Politinių svajonių nebeturiu

Prieš porą metų įgyvendinęs Dalios Grybauskaitės, Dainiaus Dabašinsko bei Romualdo Vaišnoro svajonę – atleidęs iš pareigų FNTT vadovus Vitalijų Gailių ir Vytautą Giržadą, buvęs vidaus reikalų ministras Raimundas Palaitis viešai prisipažino, kad pats šiuo metu jokių politinių svajonių nebeturi.

Linkime ponui R. Palaičiui neliūdėti: svajonių dar turi A. Kubilius, D. Grybauskaitė, D. Dabašinskas ir A. Paulauskas – dar gali prireikti Jūsų paslaugų jas įgyvendinant.

* * *

R.Palaitis pavargo nuo politikos

Martynas Čerkauskas | lrytas.lt

Buvęs vidaus reikalų ministras Raimundas Palaitis, pasitraukęs iš posto po taip vadinamo FNTT skandalo, nutarė trauktis iš politikos.

Vienas iš Liberalų ir centro sąjungos lyderių jau parašė prašymą išstoti iš partijos. Bent jau artimiausiu metu jis sako į politiką grįžti neketinąs.

„Niekada nesakyk niekada“, – sakė R.Palaitis, paklaustas, ar pasitraukimas iš politikos yra amžinas. Jis persikėlė gyventi į Palangą, ten užsiima savo „asmeninio turto valdymu“.

R.Palaitis teigė esąs nusivylęs, kad šalies liberalios partijos vis dar yra susiskaldžiusios. Tai gerokai apsunkina jų perspektyvas.

Palangiškis buvo vienas iš Liberalų ir centro sąjungos lyderių. Jis vadovavo Vidaus reikalų ministerijai, kai, remiamas prezidentės Dalios Grybauskaitės, atleido iš pareigų tuometinius FNTT vadovus Vitalijų Gailių ir Vytautą Giržadą. Pastarasis buvo įtariamas žurnalistams nutekinus informaciją apie „Snorą“.

Kilus Vyriausybės krizei R.Palaitis buvo priverstas atsistatydinti. Praėję Seimo rinkimai jam, kaip ir partijai, buvo nesėkmingi.

Pastaruoju metu partiją paliko daug buvusių jos narių, pavyzdžiui, buvę Seimo nariai Vytautas Bogušis, Jonas Liesys. Tačiau R.Palaitis sako norintis išeiti tyliai ir durų jis netrankys.

Ištisi Akmenės, Alytaus, Trakų, Jurbarko skyriai bei pavieniai ar grupelės partiečių iš kitų miestų pastaruoju metu prisijungė prie Liberalų sąjūdžio. Keliasdešimt Kauno liberalcentristų su Arvydu Garbaravičiumi ir Jonu Juču pabėgo pas socialdemokratus.

lrytas.lt

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
7 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
vasia

kaip šiai nuotraukai tiktų grotos…

palaiti,

Daug kraujo pagadinai doriems Lietuvos žmonėms. Gal visa tai kada nors bumerangu grįš pačiam.

Irena

Sunku buti klapciuku – pasinaudojo ir isspyre.Ir gerai padare.O dabar jau visos ziurkes bega is skestancio laivo ir iesko kito.To ir reikejo tiketis.Idomu, kur „prisisvartuos” Bogusis?Juk buvo arsus Ciapliko adjutantas.Pas Masiuli toki „etata” reikes uzsidirbt is naujo, o ten savu pilna, reikes konkuruot.

papeliučkis

Tokį galvos apdangalą nešioja afroamerikiečiai,dažnai matydavau gyvendamas JAV.Sekančiuoe rikimuose prisijungs prie jūsų nelaimelių gaujos ir dar esantis likučiai per klaidą pateke seiman liberastai,o tokių iešmininkų lipantiems per galvas labai reikia.Nenusimink dar ne paskutinis esi iešmininkas ant Lietuvos.

SSt

Vos nepagailo šio ne pono „nėprieko”, perskaičius šį „lietryčio” stiliumi parašytą rašinėlį.
O gal ne ponas kartu su ne ponia turėtų atlyginti FNTT vadovams priteistus pinigėlius, o ne verkšlenti apie „sunkią dalią”?

Nieko naujo vakarų fronte

Jis tiesiog atliko savo darbą, kuriam buvo pasamdytas.Kas buvo pažadėta galim tik įsivaizduoti, bet sočiam gyvenimui manau dabar užteks jam ir jo anūkams. O kur teisingumas ir bausmė?

xxx

Pasipuošęs laisvalaikio kostiumu.

7
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top