Raimondas Navickas. „Abėcėlinės bendruomenės“ madingas gyvenimo būdas veda į pražūtį?

Madingas gyvenimo būdas veda į pražūtį? Koronoviruso epidemijai įsisiautėjus pasigirdo pamirštos rizikos grupės pagalbos šauksmas!

Ne, tai ne senjorai, ne slaugos ligoninių pacientai ir ne chroniški ligoniai. Tai „abėcėlinės bendruomenės“, kaip nūnai politkorektiškai vadinami homoseksualistai ir kitokių antgamtinių polinkių turintys žmonės, veikėjai.

Daugiau nei 100 LGBTQ+ organizacijų paskelbė atvirą laišką sveikatos priežiūros paslaugų teikėjams ir pagrindinėms žiniasklaidos priemonėms, kuriame skelbiama, kad LGBTQ+ žmonės turi didesnę riziką užsikrėsti koronavirusu. (žr. ČIA).

Kodėl? Kaip respiratorinė infekcija gali sukelti didesnį pavojų sekso su savo lyties atstovais mėgėjams? Juk šis virusas plinta oru, o ne oraliniais-analiniais lytiniais santykiais?

Kaip teigiama homoseksualistų lyderių laiške, taip yra todėl, kad LGBTQ+ atstovų tarpe itin paplitę vėžiniai susirgimai, neproporcingai gausu sergančių ŽIV ir dar jie „vartoja tabako gaminius 50 procentų dažniau nei bendra populiacija“!

Kitaip sakant, daugelio tos bendruomenės narių imuninė sistema visai nusilpusi ir po koronoviruso smūgio bus visiškai nepajėgi kovoti su elementariomis bakterinėmis infekcijomis, jau nekalbant apie tabako dūmų pažeistų plaučių gebėjimą priešintis tipiniam COVID-19 recidyvui, t.y. pneumonijai!

Įdomus reikalas, vienok. Jeigu storosios žarnos vėžio ir ŽIV sąsajas su pomėgiu vienalytei meilei nesunku suprasti, tai man niekaip nedaeina – kaip tie antgamtiniai polinkiai sukelia … įprotį rūkymui?

Kokios tos žiaurios statistikos apie homoseksualistų 50% dažnesnį nei bendros populiacijos tarpe tabako gaminių vartojimą fiksuojamo reiškinio kilmės priežastys?

Oralinė fiksacija? Įpratimas kažką turėti burnoje? Net neįsivaizduoju – fantazijos pritrūksta.

Akivaizdu viena – net 100-to „abėcėlinės bendruomenės“ organizacijų pagalbos šauksmas aiškiai byloja, kad daugelio jų narių sveikatai ir gyvybei gresia realus pavojus. Dėl homoseksualaus gyvenimo būdo specifikos pasekmių – vėžio, ŽIV ir rūkymo!

Bet gerokai įdomesnis kitas dalykas:

– ar informacija apie šias homoseksualaus gyvenimo būdo pasekmes pateikiama Lietuvos mokinukams tų genderizmo plėtros paskaitų, kurias mokyklose nežinia kokiu teisiniu pagrindu veda įvairaus plauko homoseksualizmo plėtros aktyvistai?

Niekam ne paslaptis, kad pinigais užšerta žiniasklaida, abėcėlinės bendruomenės lobistai bei nupirkti infliuenceriai visais įmanomais būdais stengiasi vaikams ir jaunimui pateikti homoseksualų gyvenimo būdą kaip madingą, įdomų, šiuolaikinį, patrauklų ir visiškai normalų, t.y. nekeliantį jokios žalos sveikatai ar gyvybei. Su neišsakomu, tačiau nesunkiai perskaitomu motto „Turi tai pabandyti – kas dar nebandė, tas lochas“.

Ir še tau – staiga sužinome, kad LGBTQ+ masiškai kamuoja vėžio, ŽIV ir priklausomybės nuo tabako problemos, kurias Uchanio koronovirusas grasina paversti …„homoholokaustu“, kurio pasėkoje Lietuva gali likti be antgamtinių polinkių turinčių žmonių!

Ar kaip nors galime padėti jiems išsigelbėti?

Dėl onkologinių ir ŽIV homoseksualistų vertėtu pasimelsti, o štai tabako gaminių pardavimą LGBTQ+ nariams ministras Veryga galėtų ir apriboti.

Taip bent trečdaliu sumažindamas madingo gyvenimo būdo rizikos faktorių skaičių ir išsaugodamas daug gyvybių abėcėlinėje bendruomenėje.

Duok, Dieve, visiems sveikatos šiais globalaus pasaulio laikais!

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
4 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
rac.pasiūlymas žydrumoms

Mieli žydručiai, laikykitės karantino Taisyklės Nr 1.-
po stringais dėvėkite kaukes, ar apsiriškite šikynes bent šalikais.
O jeigu galite gauti Deficito-
būtinai įsikiškite šiknon spirite išmirkytą respiratorių.

Iljičiaus  idėjų Anūkas koncjaunuolis

Iš visų mažumų mums svarbiausios žydrosios!

Na, na, na.....

Ar ne Dievo malonė? Atvers į doros kelią net abėcėlę :). Aš sakau, kad Dievas iš bet kokio blogio su efektu padaro gėrį. Sako, kad koronė yra tikslingai žmogaus sukurta liga, o Dievas štai ją nukreips apsivalymui nuo viso to, kas yra bloga.

šitoje

nuotraukoje atsiveria visos Šimašiaus vertybės.Man kaip vyrui būtu pažeminimas su (0)paveiksluotis.

4
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top