Raimondas Navickas. Čia Šimašiaus Vilnius ar Sobianino Maskva?

Čia Šimašiaus Vilnius ar Sobianino Maskva? Žmonės sulaikomi už mosavimą valstybine vėliava „be [valdžios] leidimo“ ir asmens dokumento neturėjimą?

Vakarykštė istorija, kurios niekaip negalima praleisti negirdomis, nes tai precendentas, kuris turi virsti aiškia ir vienareikšme taisykle:

– kas galima ir ko negalima daryti Vilniaus gatvėse, kad nebūtum supakuotas policijos pareigūnų!
– ir ar tikrai patriotinių jausmų išraiškai viešoje vietoje bei mosavimui vėliava būtinas valdžios išrašytas leidimas?

Taigi, jei kas nežino: prieš parą, vėlų penktadienio vakarą, keturi vilniečiai atėjo į buvusią K.Škirpos, o nūnai Trispalvės alėją tam, kad pagerbtų šlovingą savanorio Kazio Škirpos žygdarbį – Lietuvos vėliavos iškabinimą Gedimino pilies bokšte. Jie uždegė žvakutes ir turėjo su savimi Trispalvę.

Staiga prilėkė net 4 (keturi) policijos ekipažai, vieną kurių sudarė savotiška Čarlio Angelų komanda – trys dailios pareigūnės, vadovaujamos žinomos kinologės Karinos Antipovos.

Vilniečiams buvo pareikštos pretenzijos dėl nesankcionuoto mitingo, bet pastarieji pasirodė teisiškai pasikaustę ir nesunkiai atsikirto, kad jų renginukas neatitinka to, kas vadinama mitingu, apibrėžties.

Tuomet energingosios pareigūnės pareikalavo iš vienintelės kompanijoje buvusios moters, tautine veikla plačiai pagarsėjusios mokytojos Astros Astrauskaitės pateikti asmens dokumentus bei pasiaiškinti, kas jai leido mosuoti Trispalve viešoje vietoje.

Pastarajai pradžioje atsisakius pateikti dokumentus bei prisistatyti, žavioji Karina Antipova priėmė rūstų sprendimą – sulaikyti mokytoją ir nugabenti ją į policijos nuovadą.

Asmenybei nustatyti ir valdžios organų nesankcionuoto mosavimo Trispalve priežastims bei teisėtumui pamatuoti.

Supratusi, kad pareigūnės nusiteikusios rimtai, mokytoja joms prisistatė pasakydama vardą, pavardę bei gimimo datą, kas sudarė visas sąlygas patikrinti jos asmenybę niekur nevažiuojant, bet stebint iš šalies tolimesnius pareigūnių veiksmus vaizdo įraše neapleidžia jausmas, kad išvydome tipine įžeistų moteriškų ambicijų emocinę išraišką – nieko daugiau.

Nes vienintelė nurodyta sulaikymo priežastis – teisėtų pareigūnų reikalavimų nevykdymas. Tačiau jei turėtas omenyje reikalavimas PRISISTATYTI, kad būtu galima nustatyti asmens tapatybę, tai šis reikalavimas buvo įvykdytas. Mačiau tai savo akimis.

Tiesa, ne iš karto, o tik prie voronoko, bet įvykdytas. Taigi grūsti į narvą ir vežti į nuovadą rimtos priežasties tikrai nebebuvo.

Bet kas sakė, kad užgautos moteriškos ambicijos nėra rimta priežastis? Kaip daug metų vedęs žmogus, galiu patvirtinti – ir dar kokia rimta.

Kitas reikalas, kad jeigu mokytoją pradėjęs tampyti policijos ekipažas būtų vyriškas ar bent mišrus, vargu ar būtų prieita prie tokio kraštutinumo.

Nes ta savaime užsisukanti moteriškos isterikos (Ach tu taip? Tada aš tau taip!) spiralė, kurią visi išvydome vaizdo įraše, būtų prigesinta.

Juk objektyviai vertinant, visiškai akivaizdu – jokios rimtos priežasties sulaikyti mokytoją nebuvo. Jokios. Tik pareigūnių komandos genderiškai sąlygotos ambicijos.

Įdomu, kad kiti trys policijos ekipažai, sudaryti iš vyrų, nesikišo ir iš kitų K.Škirpos gerbėjų bei žvakučių degintojų dokumentų nereikalavo. Jau nekalbant apie rankų laužymus ir grūdimą į voronoką. Persimetė tingiai keliais žodžiais su Škirpos gerbėjais, ir tiek.

————–

Taigi ką mes čia regėjome, gerbiamieji?

Nemokšiškai sukomplektuotos iš vienos lyties pareigūnių komandos alogišką prisikabinimą prie vėliava mosuojančios mokytojos tuščioje vietoje su moteriškais įsižeidimais dėl tariamos „nepagarbos“ iš jos pusės?

Ar vis dėlto sostinės mero inspiruotą ir nežinia kodėl miesto policijos vadovybės palaikomą tautiškai ir patriotiškai nusiteikusių piliečių viešosios raiškos persekiojimą?

Kaip suprasti net keturių policijos ekipažų atitraukimą nuo kovos su nusikaltimais ir miesto saugumo užtikrinimo tik tam, kad pasižiūrėtų, kas degina žvakutes K.Škirpos alėjoje ir mosuoja Trispalve vėliava?

Čia jau nusikaltimas Šimašiaus Vilniuje ar kaip?

Ir juo labiau sunku suvokti, kodėl reikėjo sulaikyti ir gabenti į nuovadą moterį, kuri buvo viešoje vietoje ir nedarė nieko neteisėto bei PRISISTATĖ policijos pareigūnėms primygtinai pareikalavus?

Gal vis dėlto policija turėtų dirbti savo tiesioginį darbą saugoti viešąją tvarką bei gaudyti jos pažeidėjus, o ne auklėti skandalingojo Vilniaus mero kontroversiškų sprendimų negerbėjus?

Tikėkimės, atsakymų sulauksime.

————–

Šaltiniai (su videomedžiaga):

Alkas.lt
15min.lt
Tiesos.lt

P.S. Atsiprašau už tą „jus“ be brūkšnio ant raidės paveikslėlyje. Tas šriftas neturi lietuvybės, tai diakritikus dėlioju rankomis – ir netyčia praleidau. Gėda mano žiloms garbanoms.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
19 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Pastaba

Nepagarba Lietuvos patriotams, jų persekiojimas, religijos niekinimas ir panašūs veiksmai gali sukelti netikėtai nemalonias pasekmes atlikėjams ir net jų palikuonims. Turime istorinių pavyzdžių.

stasys

Kam čia atsiprašinėti jei bandymai policijos paaiškinti įvykį sumetami į šiukšlių dėže neskaičius ? Reikia dar vieno bananu baliaus (tikro) ? prašome pasilinksminti ..tikiu kad prieštaraujančiu nebus .

nuomone

jūs atleiskit jiems,jie gi nežino ką daro,paprasčiausiai nesuvokia,nes juose tūno įsikūręs šėtonas ir skatina daryti juodus darbus ir ekipažų buvo daug ,nes jie bijo vienos moterėlės…

ah1

nėra ko mosikuot bukinimo mechanizmu : raudona spalva stabdymo energetikos, žalia augimo- sugretinus užblokuojama sąmonė energetiniam lygmenyje, raudos ir žalios kombinaciją apkarųnavus geltona prdažios bangos spalva gaunasi absoliutus sąmonės užblokavimas prigimtinėje plotmėje, sąmonės pasimetimas energetinėje plotmėje kaip elgtis …Vienio AUM tūkstantmečiais ir milijonais metų suformuota vedanta išlikusi ir saugoma bobučių

Policijos

naujos vadovybes nuostatos mums nieko nesako?

ah1

parinktos „afrikinės spalvos” vėliavų politiniame žemėlapyje žymi juoduojų ir baltųjų vergų rezervuarus, vsišką priklausomybę, net neabejoju, net neabejoju pagonišku/ nežydišku prigimtiniu tikėjimu grindžiamu AUM ( laiko) susiformuotais vaizdiniais… matomai ir prezidentas A. B. žinojo vaizdinių įtaką sakydamas „skuduras”, tik tiesiogiai nepasakė… Simboliais kuriama ateitis per samonę, pasamonę ir rezonavimo mechanizmą. Kur gali nueiti valstybė su tokiais simboliais – su sąmonės pasirinkimą blokuojančiomis splavomis, su sąmonėje formuojančiu vaizdiniu – arkliu rujojančiu arba besiruošiančiu tuštintis bo arklys pakėlęs uodegą, su sąmonėje formuojamu vaizdiniu lysti po žeme simbolio bunkerio pagalba ir rezovavimo dėsniu, su kertančiu kardu – simboliu formuojančiu vaizdinį kad priešas jau užpuolė, jau kardu ketama ir rezonuojant pasamonę kad karas jau vyksta, kad mirtis jau vyksta? Gyvename pagal simbolius – kokie… Skaityti daugiau »

ah1

Vėliava tai ženklas, ženklinantis/žymintas tą ar aną.Spalvotas ženklas – prasmių laukas, su kuo spalvos dažnuma siejasi tokia spalvos prasmė, kelios spalvos – prasmių laukas, prasmių laukas – ateities programavimas… va toks pastovių/pagonių žinojimas sukauptas per nuolatinai pasikarojančių gamtos reiškinių stebėjimą. Net neabejoju.

Susidomėjęs

Tai kas su Trispalve mosavo? Ar Astrauskaitė, ar Astrauskė?

ah1

ko laksto ekipažai? Atsakymas dėl pinigų – kad pateisintų ekipažų reikalingumą ir ekaipažistai gatų algą už „etatus” kurių reikalingumą būtina viešai pademosntruoti, o objektyvių priežasčių nelabai ir yra, tai ir gaunasi kad žmonės daromi nusikaltėliais prikeptų specialistų ekipažistų visokiausių etatams pateisinti, kad ekipažistai visokiausi būtini, fabrikuojamos bylos pritempinėjant prie žiniasklaidos versijų, „ekipažininkų” visokiausių klastojami ir nerenkami greitai ir išsamiai įrodymai kad advokatai ir teisėjai turėtų darbo ir pinigų, žmonės skelbiami kaltais nesant įsiteisįjusio teismo nuosprendžio, žmonėms suvaržoma laisvė be teismo nuosprendžio – paskutiniai pavyzdžiai N.V. , Paleckio laisvės suvaržymas be teismo nuosprendžio, be greitai ir išsamiai nesurinktų įrodymų taip pažeidžiant LR BPK 2 str. ir LR Konstitucijos nekaltumo prezumpciją. Kur Paleckio advokatas? Kodėl Paleckio advokatas nesikreipia į Generalinę prokuratųrą dėl… Skaityti daugiau »

Rašančių-tuntai,karvedžių nėra...

Pezėtojai siautėja,karvedžių nėra… Ačiū žm.teisių gynėjmams Kavaliauskui , Jonaičiui ir Ko už ryžtą aukoti pinigus kontrveiksmui dėl policijos neteisėtų veiksmų..Ačiū prof. Merkiui už veiklumą… Deja, nuvilia tylintis žm. teisių vedlys R.Povilaitis, vėl nuvilia ,eilinį , nieko nekeičiančių teisingų tekstų pliūpsnį paskelbęs ,Radžvilas ir vėl nuspėjami Rusteikos tekstai vietoje veiksmo…Rusteika galėjo paskambinti adv. S.Dambrauskui, nes mokytoja patyrusios advokato neturi, bet tyli…Galėjo pask. R. Povilaičiui iš žmog.teisių organizacijos dėl sąskaitos aukoms, bet rašinėja…Kaip tikras pamokslautojo Radžvilo pasekėjas… Sąjūdis po bananų baliaus miestuose darė staigius mitingus. Sąjūdžio eksšulo Radžvilo atsakas- rašymas…- Nieko profesorius ,matyt, nepasimokė iš LPS ir realių politikų……..Tyli mislingai Juozaitis, Dagys,Kuolys, seimūnas Urbšys, tautininkas G.Songaila…Kai reikia veikti, ar bent perimti ,kitų keliamas BŪTINO SOLIDARAUS SAVALAIKIO KOMPLEKSINIO VEIkimo prieš ONS šiurpų veiksmą,… Skaityti daugiau »

Artėja Sausio 13-ji

Šiukštu, niekas neįsisekit į atlapą Trispalvės, nes būsit supakuoti. Leidžiamos tik nezabūdkės. Gal vertėtų pareikšti ,,viešą pagarbą” tam, kas pirmasis vėliavą pakeitė nezabūdkėmis, o dabar tyli uodegą įtraukęs? Ei, didvyriai, 1992 metais su tuo sutikusieji! Jūs vis dar savimi didžiuojatės? Už tai ir kovojote? Škirpa, Noreika, Astrauskaitė… – ir jūsų priešai? Jei šiame portale lankosi ir ,,tėvsąjungiečiai”, prašau tik vieno: daugiau nebeloti. Jūs jau pasirašėt sau nuosprendį.

kodel

tyli musu Skvernelis? Kodel is Daukantines ne murkt nesigirdi? Juk cia Lietuvos zmoniu visiskas pazeminimas kad negalima kulturingai mosuoti taip sunkiai iskovota trispalve.Ar jau visiemsi tai nusispjaut?

>>ah1

pirma pradinę mokyklą pabaik, komentatoriau. Sugalvok tu man— Lietuvos vėliava pagal tamstelę afrikietiškų spalvų.Paaiškinu- Lietuvos trispalvė patvirtinta Lietuvos Tarybos 1918 metais, kai tavo afrikiečiai buvo prancūzų, anglų, portugalų koloniojos.Teisinga būtų sakyti, kad afrikiečiai nusikopijavo savo vėliavas nuo Lietuvos

pastebėjimas

dar būtų gerai ,kad Vilniuje , mūsų sostinėje ,tie policijos ekipažai būtų lietuviški,nežiūrint to,kad VMR vadovauja kitataučiai.

stasys

Ir vėl vaikučius žaidžiančius patriotus ..stasys turi mokyti iš elementoriaus . Prie bet kokiu gyvenime susiklosčiusių aplinkybių tikras pilietis , mylintis savo šalį , neims mindyti svetimos valstybės simbolio ir nebandys taip elgdamasis rodyti savo atsidavimą savo šaliai . Jei koki Juozapėlį pamatysiu taip elgiantis , būtinai įkrėsiu į kailį . Te pasigailį tamstas dievulis .. nepadės ir Moa Dzedongo maldaknygės .Gal gi laikas suprasti ..kad žilstelėjęs pakaušis neišlaisvina žmogaus nuo moralės .

štaziui

Susirenki savo vėmalus ir išsidangini atgal į durnyno palata. Ten su Napoleonu ir Gajumi Julijumi Cezariu aptarsite tavo įsivaizduojamo „Juozapėlio” problemą.

apie rašančius ir karvedžius

Atsakau – rašantieji tam ir yra, kad pažadintų tautą. O kai yra tik besipiktynantys, rašinėjantys apie „tik rašančius” ir karvedžių trūkumą… Pradžiai pats nors nuo tekstų rašymo ir skelbimo pradėk. Žiū, gal ir nauda, bent pačiam bus. Pats gal iš letargo prabusi. Rašai – vadinasi egzistuoji. Ne vien komentaruose.

Dėl Puteikio – pritariu. Šaunuolis. Ką apie jį belotų. Konkrečiai padėjo nukentėjusiam nuo savivaldžiavimo asmeniui.

nesistebiu

gal jau pamirsote, kas atsitiko Kaune, kai Nemuno krantineje vaikai pradejo delioti zodi TIESOS! ? Vilniuje turime tesini.

čia daug visko

Visų pirma perduokite kas nors tolerantiškam retrogradui Šimašiui, kad žydų galima nebebijoti, nes jau ir Trampas su savo žentu žino, kad kai kurie žydai dirba ranka rankon su Putinu ir „žydiška tema” dėl to vis labiau nuvertėja. Nes tie mūsų visi pažangieji-tolerantiškieji vis kažkaip nespėja eiti koja kojon su sparčiai besikeičiančiu pasauliu. 🙂 Nebent Šimašius nuo pat pradžių ne Trampo ir Kušnerio, o kraštiečių palikuonio Romano Abramomičiaus bijojo. Kad beveik visi Vilniaus mentai trykšta neapykanta viskam kas lietuviška, jau daug kalbėta ir plačiau apie tai plėtotis neverta. Jei kas labai nori, gali per VPN pasidairyti po rusiškus socialinius tinklus su raktiniais žodžiais „Vilnius”, „Вильнюс”, „Litva”, „Litwa”, „Литва”, tai ten suras daug uniformuotų „koloradkių” gerbėjų iš Vilniaus mentų ir ugniagesių tarpo.… Skaityti daugiau »

19
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top