Raimondas Navickas. Panašu, kad antisemitizmo ir etninės nesantaikos kurstytojai Lietuvoje išties kelia galvą

Neįtikėtinas antilietuviškų jėgų įžūlumas! Atviro laiško LŽB vadovybei (žr. ČIA), kuriame buvo smerkiamas jų palaikomas nesantaikos kurstymas, iniciatorius Vitalijus Karakorskis susilaukė … grasinimų susidorojimu!

Gerai žinomi viešosios erdvės personažai, beje, nepriklausantys žydams pagal judėjų Halachos teisės ir Izraelio įstatymus, bet mėgstantys save tokiais pristatinėti – drįso užsipulti Vitalijų dėl jo bandymo nutraukti antilietuviškumo kurstymą ir istorijos klastojimą bei tiesiogiai šiurpinti jį visokiomis baisiomis pasekmėmis jo sveikatai, gerbūviui bei reputacijai.

Todėl ponas Vitalijus kreipėsi į LŽB pirmininkę Fainą Kukliansky, kuri dar yra ir profesionali advokatė, prašydamas apginti jį, 100% žydą, nuo abejotinos kilmės apsišaukėlių antisemitizmo ir grasinimų!

Cituoju:
„…‬socialiniame tinkle Facebook vykusioje diskusijoje kažkoks Sergey Kanovich grasino su manimi fiziškai susidoroti,‭ ‬o ‭ ‬kažkoks Julijus Fišas teigė organizuosiąs man tarptautinio masto pjudymą.‭

Abiejų minėtų personažų praktiškai nepažįstu,‭ ‬tačiau man neblogai žinoma jų šeimų istorija.‭ […]

Kadangi esu žydas pagal Galachą,‭ ‬turiu pagrindo abejoti minėtų personų‭ – ‬Sergey Kanovich bei Julijaus Fišo‭ – ‬žydiška kilme pagal Judėjų religijos įstatymus.‭ ‬Jų veiksmuose‭ – ‬grasinant man fiziniu susidorojimu bei trukdymu vykdyti profesinę žurnalistinę veiklą‭ – ‬įžvelgiu antisemitizmą bei etninės nesantaikos kurstymą.‭

Jūs [Faina Kukliansky] ne kartą teigėte,‭ ‬kad Lietuvos žydams grasinta,‭ ‬tačiau,‭ ‬kaip teigė žiniasklaida,‭ ‬nepateikėte įrodymų.‭ ‬Aš turiu įrodymus ir daugybės asmenų liudijimus,‭ ‬kurie patvirtins,‭ ‬kad aukščiau minėti asmenys man grasina.‭

Darsyk prašau man suteikti advokato pagalbą‭ ‬pro bono“ (visas tekstas ČIA).
——————————–

Panašu, kad antisemitizmo ir etninės nesantaikos kurstytojai Lietuvoje išties kelia galvą.

Negalima to palikti negirdomis.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
13 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Kis

kai zydas nesutaria su zydu,neabejok kad tarp ju stovi dideli pinigai.

Į: KIS

Tik šiuo atveju NE TA PRASME, KAD ABI pusės dėl to kapšo pešasi. Savo aktyvia veikla to kapšo siekia tik viena pusė.

Wycka

Faina biauri, o Vitalijus naivuolis – pataikunas. Tegu pesasi. Bus kam ploti… Pakviesim juos bis`ui. Linksma.
Tiesa, matyt, slepiasi piniginiuose reikaluose. Nepasidalino.

manau

kad yra skirtumas tarp Lietuvos žydų ir tų, kurie čia atsirito kartu su okupacine administracija ir taip ir liko okupanto patikėtiniais

stasys

nesu tikras jog kelia ? Greičiau tos galvos priverstos kaišioti nosis ir aikčioti dėl to kas vyksta Lietuvoje . Ne F.Kukliansky drumsčia vidaus politinius vandenis valstybėje , tikrosios grėsmės slypį šešėlyje ir dalina pagarbos nominacijas bei premijas ‘kovojant’ su antisemitizmu Lietuvoje .

Prašalietis

R. Navickas būdamas šiandieninis „tikras patriotas” galėjo patarti „skriaudžiamam” ponui Vitaliui kreiptis į Radžvilą, o ne į kažkokią „etninės nesantaikos kurstytoją” Kukliansky, kuri su Bakeriu nelabai tiki, kad Lukša Daumantas Lietūkio garažo kieme buvo ne didvyris. „Galingiausiai” šiandiena atrodo „antisemitizmo ir etninės nesantaikos kurstytojų tramdytojas” Nacionalinio Fronto pirmininkas Radžvilas.

Kaip tik  Karakorskis,

mano nuomone, varo pleištą tarp žydų, kada, pirmu atveju, pila kolektyvinį skundą Fainos adresu, o antru atveju, viešai reikalauja jį teisiškai ginti, kai konkretūs žydai, matomai džentelmenai, užstodami moterį pasiūlo jam pakrauti malkų už tą paskvilį. Jei iš tikro reikėtų teisinės pagalbos, tai tam yra advokato kontorą, per ją reikia kreiptis, o ne per žiniasklaidą. O šitoks štai per žiniasklaidą kraipaliojimasis yra elementari provokacija. Jei esi tikras žydas, tau turi būti gėda taip primityviai elgtis, kaip kokiam runkeliui…Ir tikras runkelis tegali įžiūrėti „neįtikėtiną” „antilietuviškų jėgų” „įžūlumą”, kurių nėra, kai skaudžiai nukentėjusi nuo LAF’o pilietė, teisininkė suabejoja, kad gal nereikėtų vieno iš aktyvių lafistų išaukštinti. Daug kam Lietuvoje gali kilti tokia nuomonė, kokią išreiškė ši visuomenės veikėja.

stasys

vat jei Lietuva butu pastačiusi atminties memorialą , kaip rusams priimta, vargiai tas Daumantas būtu nepriimtinas .jta.org/2020/06/29/global/in-lithuania-lawmakers-want-to-dedicate-2021-to-honoring-alleged-perpetrator-of-a-holocaust-pogrom .
Stebina Prašalietis ..jis vis dar neapsisprendžia ka palaikyti ..šalom tovarišč .

stasys

delfi.lt/news/ringas/lit/kestutis-girnius-nesiliaujantys-priekaistai-laisves-kovotojams.d?id=84856727 …patiko Kęstučio Girnio str. Tvarkingai sudėliotos mintys .

dar tikintiems "holokausto" kliedesiais

Visa oficiali žmonijos “istorija”-atviras žydaujos melas:

http://www.sunaikinta-tiesa.jimdofree.com/blog

Taip greitai?!

Vos 30 m. praėjo, ir ka kurie lietuviai tai pastebėjo – kad kurstoma… 🙁

Žemyna

vėl neleidžia reitinguoti

Kažkur skaičiau

Lukša-Daumantas gal žydų ir negalabijo. Jis buvo aukšto lygio LAF’o smogikas-ryšininka, perdavinėjęs Lietuvos miškinių vadovybei Vakarų spectarnybų instrukcijas, o taip pat ir dolerius.Dėl to ne kartą lankėsi Europos valstybėse. Likimo ironija, tai jo atgabentus dolerius norėjęs į rublius pakeisti Ramanauskas -Vanagas užkibo ant KGB meškerės – tyčia tam prikalbinto pogrindinio valiutininko…

13
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top