Raimondas Navickas. Prasideda…, arba „Eikite … su savo ‘Black lives matter’ afera“

„Eikite velniop su savo Black lives matter afera“, – apstulbusių leftistų minios akyse juodaodė konservatorė juodais dažais uždažė ant gatvės išpieštą ekstremistų lozungą.

Prasideda. Susipratę juodaodžiai afroamerikiečiai pradeda kilti į kovą su Soroso kišenėje sėdinčiais leftistais, prisidengusiais BLM vardu ir juodųjų gyvybių gelbėjimo lozungais.

Konservatyvi juodaodė NewYorko gyventoja Bevelyn Beatty, lydima dar vienos tos pačios spalvos ir pažiūrų draugės, viduryje baltos dienos atvyko prie TrumpTower Manhettene pikapu, prikrautu juodų dažų skardinių, ir apstulbusių leftistų bei žurnalistų minios akivaizdoje ėmėsi uždažinėti tenykštį užrašą Black lives matter gatvės viduryje.

Šitas užrašas prieš keletą dienų buvo iškilmingai išpieštas nesėkmingiausio NewYorko mero DiBlasio paliepimu ir asmeniniu dalyvavimu. Vietos pasirinkimas jam buvo tam tikras Prezidento Trumpo patrolinimas.

Ir štai atvyko dvi afromerikietės ir, garsiai reikšdamos savo nuomonę apie tą Soroso remiamo judėjimo aferą bei leftizmo apsėstų politikų sprendimus atimti finansavimą iš policijos, ėmėsi laistyti dažus ant asfalto bei spėriai dažyti rolikiniais teptukais.

Leftistų [baltųjų] minia pasimetė – na, kaip čia dabar šoksi ant juodųjų moterų kameroms filmuojant? O tos ne tik dažė, bet ir smagiai atsikirtinėjo į visus žodinius išpuolius.

Kol neprisijungė policija ir po nedidelio sutrikimo vis dėlto sulaikė juodaodes moteris, šūkaujančias „Trump 20–20“ ir pan. šūkius.

Labai verta pasižiūrėti. Viso įrašo trukmė – 12:48 min., bet nuorodoje įdėjau pasileidimo pradžią ties 2:44 min., kada prasideda pats veiksmas.

Žiūrėkite ir supraskite tai, ką jau supranta vis daugiau pačių afroamerikiečių: BLM – tai NE apie juodaodžių gyvybes, o tiesiog marksistinių veikėjų bandymas sukelti revoliuciją Amerikoje. Pradžioje – kultūrinę, o jau paskui…

Pagarba #BevelynBeatty ir jos bendražygei #EdmeeChavannes!

#WomanOfTheYear
#AmericanHero
#JesusMatter

Šaltinis:
Drąsios konservatyvios juodaodės amerikietės Bevelyn Beatty YouTube kanalas

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
17 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
pagarba

nors viena adekvati atsirado.

Marksizmo guru Karlas Marxas

yra sakęs, kad istorija kartojasi dukart – vieną kartą kaip tragedija (marksistinės revoliucijos, kurias norima tęsti ir Lietuvoje),
o kitą – kaip farsas (genderių pramanai, BLM ir pan.).
Negi finansinis spekuliantas Sorosas klasikų neskaitęs?

Pipiras

Šitai kiaulei geriausiai būtų papurkšti pipiriukų ir apsiramintų.

tikiu amerikonais, jie apsigins

deja, lietuviai jau palaužti ir sulaužyti.
neapgynė Deimantės, N.Venckienės ir Lukiškių aikštės.

Raimondai,

Jūs stačiai šaunuolis. Surandate kažką labai svarbaus ir šviečiate tautą. Puiku. Taip ir toliau. Dėkui.

mtz.

šiaulietis Mileris pirmas parodė amerikonams kaip elgtis,tik pasirinko a lia pliažą.

Kad abi pusės

darė daug klaidų,tai faktas.Faktas,kad per dešimt ir daugiau metų ryškiai per daug juodaodžių policijos nušauta.Kaip ir faktas,kad ir baltaodžiai,ir juodaodžiai turi tiek pat protingų žmonių.O klaidomis visada pasinaudoja nedori žmonės.Reikia nedaug,bent atsiprašyti.Kažkas iš abiejų pusių turėtų pasakyti „Atsiprašau”.Ir tartis.

Prašalietis

Raimondas Navickas rašo:…”Žiūrėkite ir supraskite tai, ką jau supranta vis daugiau pačių afroamerikiečių: BLM – tai NE apie juodaodžių gyvybes, o tiesiog marksistinių veikėjų bandymas sukelti revoliuciją”… R. Navickas, pasakęs visoms blogybėms tinkantį „A”, tai yra „marksistinių veikėjų raudoną ranką”, „patriotiškai pamiršta” pasakyti „B”, tai yra nurodyti nors vieną „marksistinį veikėją”. R. Navickui vieni negrai peckiojantys BLM yra „leftistai”, o dvi negrės uždažančios BLM peckiojimus yra „supratusios marksistinių veikėjų piktus kėslus anti leftistės – konservatorės”. Vienas juodaodis milijardierius „leftistas” paskaičiavo ir viešai pareiškė ką reiškia BLM ( pagal R. Navicką marksistinės revoliucijos požymiai)- Amerika negrams sudarantiems 12 proc. visų gyventojų už buvusią vergovę yra skolinga 14 trilijonų dolerių. Kur čia tinka šiandieninių „patriotinių” tautinių „intelektualų” taip mėgstamas „blogus daiktus apibrėžiantis… Skaityti daugiau »

stasys

Ant vieno piaro užklojus kita autoriau .. realaus supratimo apie situacija nepadaugės . Klausimas aktualesnis kam autoriui to reikia ? pasipuikuoti leftizmo žiniomis galima ir be tokiu vaizdeliu .

Pasaulinė Trumpofobija

Neseniai atleistas ” New Yourk Times” laikraščio „konservatyvus”žurnalistas Andrew Sullivan  pakartojo prieš daugelį metų išsakytas savo mintis apie tai, „kaip mes visi dabar gyvename universiteto miestelyje“, atkreipdamas dėmesį į tai, kad vis labiau ribojamas keitimasis idėjomis universitetų bendruomenėse persikėlė į kasdieninį  gyvenimą ir atkreipė dėmesį į apklausą, kuri parodė,kad  tik 1,46 proc. Harvardo universiteto dėstytojų identifikuoja save ,kaip konservatyvių pažiūrų „Bet tai turbūt didesnė dalis (Harvardo1,46 proc),nei žurnalistų, kurie save vadina „konservatyviais” New York Times “ar CNN ar„ New York Magazine “leidiniuose , – rašė Sullivan. „Ir galbūt verta pabrėžti, kad konservatyvus mano atveju reiškia, kad aš aistringai priešinuosi Donaldui Trumpui ir esu už vienalyčių santuokas ,kad palaikau ir esu už legalizuotus narkotikus, baudžiamojo teisingumo reformą(įkalinimų sušvelninimas nusikaltėliams), turto perskirstymą(… Skaityti daugiau »

Be pykčio

Sveikam psichiškai žmogui black kibeni mater.

Žodžio laisvė...

Žiūrėkite [per jou Tube radijo NVC-narodnaja volna Čikago-Aleksandr Nepomniaščij
ir kitus šios radijo stoties laidas.

štaziui

stasislova, siskas savo nuo klaviatūros nukelk. Išdžiuvusios ir baisios. Belieka tau imti vazelino bidonus ir mauti greičiau pas šeimininkus analiniam jų aptarnavimui. Nieko daugiau tau nebeliko… шибче, шибче, šeimininkams atsibos lūkuriuoti.

Kis

negi kazkas dar tiki,kad zmoniu grupe su iskreipta psichikos forma gali nugaleti adekvatu.Nereikia kelti panikos,paprasciausiai tokioms personoms nereikia pritarti,nes po to jie paprasciausiai supranta ,kad galima reikalautitoliau ir iki be krasto.Juk musu tie (nevadinsiu)po marsu Gedmino prospektu pareikalavo prezidento uzsisegti ju kazkoki zenkliuka ir paimk prisisek,pamatysi koks veiksmas bus?Analogija ir su juodckiais,tai juos nevadink negrais,nes jiems nepatinka,tai jie nori isskirtiniu kazkokiu dar(ypatingu) privilegiju?As daug ko noriu ir jeigu cia pareiksciau,matomai sukelciau daug ir sveiko juoko?Tad suprantu,kad kartais norai ne visada sutampa su galimybemis,kaip sake vienas etnologas studentas,tad siulau nusiraminti ir (atsiprasau Aurelijaus)isgerti iki dugno darugystes ir sveiko proto taure.

Paulius

ne visai į temą: tiems, kurie lankosi facebooko burbuluose gal yra žinoma ar Lietuvos „pažangieji intelektualai“ kaip nors aptarinėjo šitą dalyką: https://harpers.org/a-letter-on-justice-and-open-debate/ ? kad liberaltrockistiniai monikos ir kiti nusikaltimais prieš demokratiją, viešą informacijos prieinamumą ir žodžio laisvę kaltintini organai apie tai net necyptelėjo tai žinau. Tik štai, kadangi nedalyvauju net stebėtoju „viešųjų intelektualų“ tarpusavio pasigyrimuose ir pasidrąsinimuose, tai tapo įdomu, ar jie apsimetė, kad apie šį laišką nieko nežino, ar pareiškė kad tai dešiniųjų radikalų provokacija. o gal išties nieko nežino. toks selekcinis valktis jų užsismauktas ant akių ir pilkosios masės pėdsakų yra išskirtinė neotrockistinių „intelektualų“ savybė

stasys

cit.”Idiotizmas ir lietuviškas stasizmas (parsidavėlizmas) neklestės amžinai.”. Tamstos laikas praeina ir kuo toliau tuo sunkiau tais ‘stasizmais’ ka nors įtikinti darosi .

dvigubi standartai visame savo šlykštume

Kai siautėjančius ir langus daužančius demonstrantus išvaiko Rusijoj, Baltarusijoj ar Kinijoj – tai baisus nusikaltimas DEMOKRATIJAI ir ŽMOGAUS TEISĖMS – skerdžiamų kiaulių balsais žviegia „žmogaus teisių gynėjai”. Jeigu demonstrantai – net ir langų nedaužantys – vandens patrankomis, guminėmis kulkomis, ašarinėmis dujomis ir talžant lazdomis, išvaikomi JAV, Didžiojoje Britanijoje, Prancūzijoje, Belgijoje, Turkijoje, Gruzijoje, „draugiškose“ arabų valstybėse ar Lietuvoje – net prieš vaiką naudojamas smurtas – tai NEREGĖTOS LAISVĖS IR DEMOKRATIJOS VIRŠŪNĖ – necyptelėja nė vienas „demokratas“. Jeigu DRAUGIŠKAME Kosove, atplėštame nuo Serbijos, žudomi žmonės, kad taptų organų donorais, jeigu Kosovo prezidentas – mafijos draugas, – nieko tokio… „Demokratai“ visa gerkle baubia, kai Rusijoje teisiamas koks amžiaus vagis, per keletą metų prisivogęs milijardus, bet tyli, kai į kalėjimą uždaromas JAV karo nusikaltimų… Skaityti daugiau »

17
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top