Raimondas Navickas. Versli moteris – kiekvieno politiko svajonė

Auga lietuvių gerbūvis. Dar ne visų, bet nuo kažko pradėti juk reikia.

Vakar pradžiugino naujienų antraštės portaluose:

Politikų pajamos: išaugo milijonierių Karbauskio ir Landsbergio turtai, Skvernelis nėra turtingiausias Vyriausybėje[1]
G. Landsbergio šeimos turtas pernai išaugo daugiau nei R. Karbauskio[2]
R. Karbauskio turtas išaugo 8 mln., G. Landsbergio šeimos – 12 mln. eurų[3]
Paaiškino, kodėl Landsbergių šeimos turtas išaugo daugiau nei 10 kartų[4]
Po paviešintų turtų – skirtingos reakcijos: Karbauskis nesigėdija, Landsbergis neigia[5]

Taigi, netikėtai paaiškėjo, kad trečias pagal turtą Seimo narys po oligarchais tituluojamų R.Karbauskio ir B.Bradausko yra… Gabrielius Landsbergis. Jo turtas per metus išaugo daugiau nei 10 kartų – net 12 mln. eurų.

Tautai nustebus dėl keliolikos milijonų eurų vertės jaunojo politiko gerbūvio metinio pokyčio – negi Seime taip gerai moka? – pastarajam teko aiškinti, kad tai ne G.Landsbergio parlamentinės pajamos taip praturtino šeimyną – tiesiog jo verslios sutuoktinės turimos mokyklų bei darželių akcijos buvo įvertintos ir užfiksuotos deklaracijoje.

Kitaip sakant, jokio ženklaus A.Landsbergienės praturtėjimo per praėjusius metus nenutiko – ji ir taip buvo turtinga, tik šeimos deklaracijoje to nesimatė.

Vienžo, dvylika milijonų eurų – tai ne turto metinis prieaugis, bet turėto turto performatavimas dėl bankinių reikalų. Landsbergių šeimos gerbūvis ženkliai pagerėjo tik popieriuose, o faktiškai liko, koks buvo.

Bet ši gerai skambanti naujiena apie verslios žmonos į politiko šeimą parneštus 12 milijonų eurų suteikė nemažai džiaugsmo mūsų tautai. Pasiskaitinėjau komentarus portaluose ir kilo ūpas padaryti plakatėlį šiai progai.

Kurį iškilmingai ir prikabinu prie posto.

Nuorodos ir šaltiniai:
[1] Politikų pajamos: išaugo milijonierių Karbauskio ir Landsbergio turtai, Skvernelis nėra turtingiausias Vyriausybėje
[2] G. Landsbergio šeimos turtas pernai išaugo daugiau nei R. Karbauskio
[3] R. Karbauskio turtas išaugo 8 mln., G. Landsbergio šeimos – 12 mln. eurų
[4] Paaiškino, kodėl Landsbergių šeimos turtas išaugo daugiau nei 10 kartų
[5] Po paviešintų turtų – skirtingos reakcijos: Karbauskis nesigėdija, Landsbergis neigia

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
12 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
stasys

Sovietiniu vokelių ir ‘bobuliniu daktarams pakištuku’ visuomenėje žmogus sąžiningai deklaravo pajamas ir turtą .:)) KAIP MANOTE KOKIO REZULTATO BUVO SULAUKTA ( dalyje) VISUOMENĖS ? .:))))) Teisingai , baisaus pasipiktinimo jog žmogus turi ka slėpti ir neslepia kaip tai yra priimta .:)))) Išverskime kišenes ir parodykime toms vergėtoms , jog slėpti nėra ko .. kai nevagi 🙂

Prašalietis

Raimondas Navickas. Versli moteris – kiekvieno politiko svajonė….
Gali politikai svajoti apie savo „verslias moteris” kiek tik nori, bet versli moteris Lietuvoje gali „sublizgėti veslumu” tik jei jos vyras bus paveldėjęs tokį „politinį” UAB kaip tautos broileris, ir jei dar bus „kovų naštos” deformuotas, bet dar šiltas tokio „politinio” sąjūdinio UAB iš kitų steigėjų visų teisių perėmėjas kaip V.Lansbergis. Tautos broileris teisingai daro, kad naudojasi „politine”proga, nes pakračius kanopas UAB patriarchui, kiti uAB-o valdybos nariai gali užsimanyti savo dalies, ir UAB-ą paveldėjusio broilerio „kilminga kilmė” gali daugiau nebedaryti tokių palankių sąlygų „žmonos verslumui”…. Kur ir kaip pakračiusio kanopas Brazausko kompanijos žmonių giminių verslumas dingo, Lansbergio „politinio”UAB veikėjai gerai žino…

Būtų gerai

nors metams kitiems tokią apturėti…

Trabantas

Gabriušos reikalai prasti. Jei jau Kubyliaus dešinioji ranka, pilkasis partijos politrukas V. Valentinavičius pataria Gabriušą patraukti iš ekrano į antrą planą, o ir tauta reikalauja, vadinas kažką daryti reikia. Matyt taip ir darys, bet ta pijarinė kosmetika partijos neišgelbės. Ir per mažai laiko, ir seneliui gali nepatikti prieš smertį matyti, kaip niekais virsta jo sumanymas, kurtas palikuonių kartų kartoms. Na, bet vardan tos… Gabriuša galėtų įki rinkimų pailsėti kur nors Sočyje ar šv.Elenos saloje, kur andai ilsėjosi ir Napaleonas, o po rinkimų sugrįžti ir pasitvarkyti naujoje frakcijoje, kad niekas galvos per aukštai nekeltų. Bet toks planas greičiausiai nesuveiktų. Per nuobodus. Nėra ugnies, energijos. Galvojant apie pačius konservus, kurie irgi tyliai anūką keikia, kaip partijos reikalų gadintoją, pasirinkimas ir šansas yra… Skaityti daugiau »

T0mas J.

Ar svarbu KURIAIS metais Landsbergienė praturtėjo?
Svarbu – KAIP.

wall street

Matant Karalienės Austėjos gabumus kalti pinigą, Rokfeleris nervingai rūko, Bilas Geitsas kramto nagus, o vargšas E. Maskas nutarė suvisam išskristi į Marsą- su tokia moteriška šioje Žemėje nepakonkuruosi.
Nejuokai, už 1 euriką nusipirko 1 500 000 vertės sklypą, o iš pusantro limono padarė 12 000 000 .
Belieka spėlioti kiek melejardų vartys Autėja su Gabriuku po metų.

Už mažutėlių žalojimą juos seksualizuojant

Karalienės Mortos mokykloje Austėja stogą turi iš infernalinio pasaulio. Paralius kapšus pinigų suneša jo pagedimus platinantiems.
Antra vertus, rinkėjai pagal vaisių galės spręsti, apie konservatorių partijos moralinio nuosmukio mastą.
Neolibės Šimonytės polka su ragučiais („Metallica”) neokonų jau neišgelbės.
Savigarbą išsaugoję konservatoriai turi palikti konservatizmo idealus išdavusį politinį mutantą.

Eugenijus

Tas gabrielius turi avių bandą, tai ko nepasinaudoti….

Dzeikas

Konservatoriu geras zingsnis butu susimest dar 12 mln Anukui vokelyje iteikt ir uz rankuciu paemus isvest is partijos ofiso.
Anukas aisku spirsis visomis 4-iomis, kaip Jonelis (the) Durnelis raganos kisamas i krosni. Kurgi ne, milijonininkas be politinio stogo tai kaip Frank Kruk durpiu biznyje – auksinius dantis issilupus bilieta iki JAV teks pirkt.
Na „patriarxo” ambicijoms patenkinti gal pastatyti paminkla (vietoj P.Cvirkos) kur skverelyje „mastytojo” pozoj su lazdele parimusi – tai apsiramins ir nebesikis i Lietuvos politini gyvenyma.

Liberale Dzeiki,

Gabriukas su Austėja tų pačių pažiūrų, kaip ir Jūs, tad būkit nuoseklus, nedviveidžiaukite. Aniems tiesiog geresnė korta į rankas krito.

Dzeikas

Liberalei Dzeikei:
Ismokite reiksti mintis nes jusu liezuvis matyt apart garsu formavimo maisto likucius stumdo tarp dantu irgaunasi abra kadabra. Leiskite jums padeti:
„Liberale Dzeiki, bukite nuoseklus, nepavydekite. Rsate tu paciu paziuru kaip patriarxo anukai. Tik aniems tiesiog geresne korta iskrito”
Ar tai norejote paakyti?

Goda

na tai visą laiką komentatoriai labai šauniai išvartys viską savo naudai. geriau pasidžiaukime savo pasiekimais, investuokime į savo tobulinimą, tiek vidinį, tiek išorinį, tada nereikės ir kitiems pavydėti. galiu padėti su pasiūlymais ką išmėginti. tiek vyrams, tiek moterims. korėjietiška kosmetika https://rossi.lt/collections/cosrx-korejietiska-kosmetika

12
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top