Raivis Zeltīts. Vieningoji Ukraina prieš Rusijos neobolševikinę imperiją

Autorius yra konservatyvių pažiūrų politikas, aktyvistas ir tinklaraštininkas iš portalo „The New Prometheism.“

Dešimtoji karo Ukrainoje diena. Vieninga ir neįveikta ukrainiečių tauta prieš daugiakultūrę Rusijos neobolševikinę imperiją. Ukrainos piliečiai prieš Rusijos biomasę. Europiečiai prieš čečėnus – retus žmones Rusijoje, kurių gimstamumas normalus ir kurie neskęsta alkoholizmo liūne. Barbariškas prievartautojų ir marodierių armijos veržimasis per Ukrainos etnines žemes – nuo 1945 m. niekas per daug nepasikeitė. Tūkstančiai Europos pabėgėlių, bėgančių į Lenkiją, kuri rodo tikrą europietišką solidarumą. Vaikai, miegantys bombų slėptuvėse, kad išvengtų gyvenamųjų namų apšaudymo. Rusija vykdo Ukrainos „denacifikaciją“, kovoja su „nacionalistais“ ir „neonaciais“ ir jau ruošiasi antifašistinei konferencijai Maskvoje.

Atrodo, kad turėtų būti aišku, ką šiame kare reikėtų palaikyti. Tačiau taip nėra. Daugelis Vakarų nacionalistų ir dešiniųjų pažiūrų žmonių stoja Rusijos pusėn. Jei 2014 m. hibridiniame kare tokias klaidas dar buvo galima nurašyti kaip informacinio karo rezultatą, šiandien tai nebeatleistina. Visiškai suprantu skeptišką požiūrį į intervencionizmą, tokį, koks buvo Irake ir Libijoje. Suprantu nepasitikėjimą žiniasklaida ir politikais, taip pat tais, kurie veidmainiškai remia ukrainiečių nacionalizmą, teisę į ginklą ir „toksišką vyriškumą“ – viską, ką smerkia savo pačių šalyse. Tačiau kalbama ne apie supervalstybes ir „kultūrinius karus“, kuriuos daugiausia inspiravo Rusijos KGB/FSB, siekdami sunaikinti Vakarų sielą.

Europos nacionalistai kalba apie etnopluralizmą – apie Europos įvairovę ir europiečių apsisprendimo teisę. Tačiau kartu daugelis jų vis dar serga imperializmo virusu, nematančiu milijonų mažų tautų tarp Berlyno ir Maskvos. Rusija yra „įdomi“ ir „egzotiška“, bet Ukraina jiems yra „tolima šalis“, kuri nėra „svarbi“.

Problema ta, kad dauguma jūsų nepažįsta Rusijos. Jūs nepažįstate jos civilizacijos kasdieniame ir politiniame lygmenyje – nuo pianinų, naudotų kaip tualetai okupuotuose kraštuose, iki absoliučios korupcijos ir cinizmo. Jūs ignoruojate jos tikrąjį „tradicionalizmą“, alkoholizmą, abortų epidemiją ir pigiai nukopijuotą Vakarų popkultūrą. Jūs ignoruojate jos daugiakultūriškumą ir nelegalių imigrantų panaudojimą prieš konservatyviąją Lenkiją. Ir jūs nesuprantate, kad Rusija niekina silpnuosius bei paklusniuosius ir gerbia tik jėgą. Rusiją „išprovokavo“ ne NATO plėtra. Jei NATO būtų pasilikusi 1991 m. nustatytose ribose, mūšis dabar vyktų Berlyne, o ne Kijevo priemiesčiuose.

Tačiau mūšis vyksta Kijevo priemiesčiuose. Ukrainiečiai, lenkai ir baltai dalyvauja šiame žaidime. Turime priešintis, kad galėtume egzistuoti. Apsaugoti savo sielą „kultūriniuose karuose“ ir apginti savo kūną karinėmis priemonėmis – tai vienintelė mūsų ir Europos atgimimo galimybė. Į Vakarų institucijas kartu su lenkais ir baltais įtraukus 40 mln. ukrainiečių, jėgų pusiausvyra pasikeistų konservatyvesnės ir nacionalistiškesnės Europos link. Ačiū visiems, kurie mato ir skleidžia tiesą. Bet mes neatleisime tiems, kurie dėl iliuzijų apie Rusiją išdavė kitus europiečius!

Šlovė Ukrainai!

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
13 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Zelenskis bus teisiamas už nusukaltimus žmonijai

Rusai vakar oficialiai pranešė, jog rado įrodymus, kad Černobylio ir Zaporožės atominėse elektrinėse buvo kuriamas atominis ginklas, kitaip sakant, taip vadinama “nešvari” atominė bomba. Dėl šios svarbios žinios vakar skubiai į Maskvą pokalbiui su Rusijos prezidentu Putinu atvyko Izraelio premjeras Naftali Bennett. Akivaizdu, Zelenskis yra baisus karo nusikaltelis. Prisiminkime, Irako prezidentas Huseinas vien dėlto buvo amerikiečių pakartas(!), nors pas jį galų gale nebuvo rasta jokių įrodymų dėl atominės bombos gamybos. Kad Ukrainoje šiandien nebesilietų kraujas, Zelenskis galėtų paskelbti kapituliaciją. Bet jis to negali, nes fašistai nepasiduos, kadangi jie žino kas jų karo nusikaltėlių laukia. Geriausiu atveju Zelenskiui gręsia kalėjimas iki gyvos galvos kaip Hagoje tribunolo nuteistam Jugoslavijos prezidentui Slobodanui Miloševičiui. Aišku, jei Zelenskis nebus anksčiau pakartas už nusikaltimus žmonijai. Niekas… Skaityti daugiau »

Vakarai išdavė save,-

kažkas tai turi atpirkti.Ukraina.Derybų jau nebus,rusų kariai privalės palikti visą Ukrainos teritoriją.Kodėl dėl vakarų išgležimo,kažkurios šalys turi būti pasmerktos būti pilka teritorija.O Baltarusiją ne mes pastūmėjom Putinui,-jis jau ją buvo pasiėmęs,tik visi vaidino,kad yra ne taip.Tiesiog,nepripažįstant neteisingų rinkimų,buvo pasakyta,kad „karalius nuogas”.Ir Lietuvos kiršinimo savo viduje politika yra atidžiai stebima rytuose.Konservatoriai nesugebės sutelkti tautos gynybai,-daugiausia,-visi tiesiog išsilakstys.Visi kalba apie taktikas,strategijas,o mažai kas,apie vertybių perkainavimą vakaruose.Jei to nebus,po Putino ateis kitas Putinas.

Tik mąstantiems

Junkitės RUTUBE, o URAL live (youtubėj) ir žiūrėk SolovievLive (RED PILL), ten paieškoje rašyk SolovievLive ir žiūrėk. Jei reikia junkis VPN. Junkis Vesti FM, Rosyja24, jei reikia eik per saitą, IP keisk į rusišką. Siųskitės programėlę SMOTRIM – Cenzūra mūsų nepalauš!!! Dalinkimės Landsbergis ir visa Lietuvos spauda yra JAV naguose, net Respublika. Tik rusų kanalai rodo tiesą realiu laiku, be filtro, eikite į Telegramą ir surinkite ANNA NEWS, Soloviev, wargonza, SIL0VIKI, ten rasite dar linkų, ypač geras yra Colenelcassad, čia žmonių filmuota medžiaga be propagandos filtro, kaip vyksta viskas. Kas ką matė. Kaip ukr naciai žudo savus žmones. Eikite ir žiūrėk tiesą! Respublika su Tomkumi yra po Landsbergio kalpoku irgi. Pila pamazgas ant Rusijos, nors rusai teisūs, ekspertai EU rašo… Skaityti daugiau »

Faktas

Dėl maisto produktų trūkumo, Ukraina stabdo savo produkcijos eksportą į užsienį.

Teis ir “mūsiškius”!

Mūsiškiai gerai suvokia, kad teks atsakyti karo kurstymą dar 2014 metais, kai per Maidaną Kijeve į sceną lipo ir Landsbergis, ir Grybauskaitė, ir Graužinienė su Kirkilu ir Auštrevičiumi, teks jiems visiems atsakyti už Donbasą pagal pilną programą, todėl kurstomas plataus mąsto karas Europoje, kuriuo būtų galima pridengti visus elito nusikaltimus.

Paulius

kažkokie keistuoliai visai pasaulio šalyse pasiklydo. ne ten neobolševikų ieškote ponuliai. Jie vakariau, gerokai vakariau, ten, kur su didžiule pompa vakarykščiai maoistai komunistai ir trockistai paminklus Marxui stato. O rytuose – senas geras imperializmas. Klasikinis, beveik britiškas

dabar vyksta

plandemija nr.2. o tada punktas nr.3 -pasaulinis badas.

Žodžio laisvė...

Noriu visus sveiko proto žmones apsaugoti savo vaikus nuo vaizdų televizijose.
Jie neturi matyti vaizdų iš karo,neturi girdėti jūsų kalbų apie karą,nes jie labai bijo.Kalbėkitės taip kad vaikai negirdėtų ,o jei žiūrite televizorių ,tai vykite vaikus kuo toliau nuo televizoriaus,net į kitą kambarį.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Radijo stotis internete iš Kijevo
(nuoroda)
radio.garden/listen/rado-nv/MeSraNBK
Čia yra ir daugiau radijo stočių iš visos Ukrainos miestų
Šlovė Ukrainai
Slava Ukraini
___

Rusai nugalės!

Beretnikams ir tvarteliniams, Benderovcams ir ukrufašistams derėtų pasidomėti ne tuo kas laukia Rusijos, o kas laukia Ukrainos dėl jos atsisakymo nestoti į NATO. Manyčiau, kad Ukraina neteks karinės infrastruktūros, Charkovo ir Chersono sričių, Gyvačių salos ir tik po to, su šakėmis ant pečių, galės papildyti NATO gaujos gretas.

feniks

eikit visi nachui.VISI.

Nekeista,

kad šitame portale tiek daug putojančių vatnykų -jie čia užuodžia sau dirvą ,mato ,kad būtent čia vyksta pastovus, intelektualus visuomenės skaldymas, asmeninių ambicjų diktuojamos Sąjūdžio interpretacijos,kerštingas priešinimas , nuolat liejamas pyktis oponentams… Ir štai ,karo grėsmė- visai reali. Šitų įvykių akivaizdoje mums reikia dabar tikro susitelkimo, o visos smulkios vidaus intrigos— NESVARBU.

Tiesai

Išjunkit rusofašistu komentarus, kitaip ir jus reiks uždaryt už karo kūrstymą

13
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top