Ramūnas Aušrotas. Gera naujiena Trakams

Kai praeitais metais kandidatavau į Trakų raj. merus, man buvo sakoma: ką tu vienas gali padaryti? Kur tavo komanda? Ir ši pastaba buvo teisinga.

Brangindamas rinkėjų pasitikėjimą, kurį gavau per 2021 m. Trakų mero rinkimus, neturėjau kitos išeities, kaip pasiraitoti rankoves ir imti burti bendraminčių ratą.

Ir štai! Su dideliu džiaugsmu pristatau savo komandą į Trakų raj. savivaldybės tarybą. Tai žmonės, kuriais pasitikiu, ir kurie kartu su manimi yra pasiryžę tarnauti Trakų rajono žmonėms. Jie atstovaus partijos Nacionalinis susivienijimas sąrašą Trakuose.

Mano bičiuliai yra apdovanoti skirtingais talentais, bet visus juos vienija meilė savo kraštui ir Tėvynei. Kiekvieną iš šių žmonių su laiku pasistengsiu pristatyti Jums atskirai.

Prof. A. Šliogeris yra pasakęs, jog jokia bendruomenė negali normaliai egzistuoti ir tikėtis išlikti, jeigu ji neturi dviejų pamatinių dalykų: nerašyto garbės kodekso ir kritinės masės žmonių, šį garbės kodeksą įkūnijančių, saugančių ir ginančių savo laikysena, elgesiu ir kalbėsena.

Mūsų užduotis – būti tokiais, atnešant į Trakus naują politinę kultūrą.

Jau turime ne vieną gerą idėją Trakams. Su laiku pristatysime savo rinkiminę programą. O Jūs jau galite paremti mano komandos rinkiminę kompaniją. Informacija, kaip tai padaryti, rasite

https://susivienijimas.lt/…/kaip-paremti-nacionalinio…/

Rinkimų agitacija, skleidžiama neatlygintinai

5 5 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
4 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Žodžio laisvė

Sėkmės rinkimuose.

Al.

Gal žmonės ir geri, bet nuotrauka neįkvepianti.

Înregistrare Binance

Thank you for your sharing. I am worried that I lack creative ideas. It is your article that makes me full of hope. Thank you. But, I have a question, can you help me?

gate.io

At the beginning, I was still puzzled. Since I read your article, I have been very impressed. It has provided a lot of innovative ideas for my thesis related to gate.io. Thank u. But I still have some doubts, can you help me? Thanks.

4
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top