Ramūnas Aušrotas. Įstatymu įteisintos betėvystės kol kas nebus

LR Seimas po pateikimo nepritarė medicinos biznio parengtam ir M. Danielės registruotam įstatymo projektui, pagal kurį būtų leidžiamas vienišų sveikų moterų pagalbinis apvaisinimas

Už šį medicinos etikos principų neatitinkantį siūlymą (sveiko žmogaus gydyti – taikyti jam medicininių intervencijų – negalima) nedrįso balsuoti net Sveikatos reikalų komiteto pirmininkas A. Matulas. Projektą pasirašiusi J. Sejonienė „nusiplovė” ir balsavime nedalyvavo. Kaip ir kitas Seimo reikalų komiteto narys L. Slušnys (jie abu jau balsavo po to sekusiame balsavime). Už balsavo tik komiteto teikėjai – M. Danielė ir O. Leiputė.

Didžiausią nuostabą man sukėlė tai, kad už įstatymo projektą balsavo LR Socialinių reikalų ir darbo ministrė Monika Navickienė. Asmuo, kuris pagal einamas pareigas turi žinoti, kas yra vaiko geriausių interesų ir tėvystės ir motinystės papildomumo principai, kokia yra vaiko teisės žinoti savo biologinius tėvus, o taip pat turėti mamą ir tėtį svarba.

Trakų atstovai balsavo simptomatiškai:

Liberalė Edita Rudelienė, viena iš projekto teikėjų, balsavo už

Socialdemokratas Kestutis Vilkauskas susilaikė (skaičiuojama kaip prieš), nors dauguma jo frakcijos narių projektą palaikė.

Įstatymu įteisintos betėvystės kol kas nebus. Ir ačiū Dievui.

Balsavimo rezultatai:

https://www.lrs.lt/sip/portal.show?p_r=37067&p_k=1…

5 4 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
2 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
blue yellow zov marinie

…ir bludijo fatos morganos smekla po seimo uzkaborius…

va va

medicinos biznis

2
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top