Ramūnas Aušrotas. Mitas, kad visi moksleiviai ir jaunimas palaiko GĮUP

Šiandien TV3 eteryje teko demaskuoti mitą, kad neva, GĮUP nepatinka tik (konservatyviems) tėvams, o štai visi moksleiviai ir jaunimas yra progresyvūs ir ją palaiko.

Eteryje sakiau, kad tai ne tiesa, ir kad Lietuvos moksleivių sąjungos pareiškimas yra ideologinė pozicija, suderinta su Lietuvos gėjų lyga. Joje nėra jokio turinio, įrodančio, kad LMS yra skaitę programą ir ją supranta.

Kaip to įrodymas yra šiandien paskelbtas Ateitininkų federacijos, kuri vienija ir moksleivius, ir jaunimą, pareiškimas, kuriame:

a) atsiriboja nuo LiJOT pirmininko asmeninės nuomonės GĮUP klausimu;

b) išreiškia poziciją, jog jiems nepriimtinas GĮUP lytiškumo ugdymo turinys, kiek tai susiję su idėja, jog lytis yra pasirenkama, ir kiek tai susiję su lytiniu švietimu, o ne su lytiškumo ugdymu;

c) siūlo lytiškumo dalį išimti iš programos ir padaryti laisvai pasirenkamą, taip užtikrinant tėvų teisę parinkti savo vaikams vertybinį ugdymą pagal šeimos įsitikinimus.

Dokumentas ilgas, išsamus, paremtas įsigilinimu į reikalo esmę. Su LMS pareiškimu negalima lyginti.

Džiaugiuosi, kad yra moksleivių ir jaunimo, kuriems rūpi augti dorybėse ir skauda širdį dėl Lietuvos.

Pareiškimo tekstas ČIA.

5 5 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
4 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
palikite vaikus ramybėje

moksleiviams įdomiau tuos klausimus aiškintis patiems bendraamžių būrelyje ir taip natūraliai tapti suaugusiais kaip tai yra priimta iš seniausių laikų. Kuomet tų dalykų moko suaugusieji tai yra iškrypimas ir visi normalūs suaugę kratosi sexo mokytojo vaidmens.

Ne naivus

Senais laikais nebuvo tokio masto lgbt ,pornografijos industrijos ir interneto,TV.Kad šiuolaikiniame pasaulyje kažkas kažką paliks ramybėje,tai iliuzija.Nebent išsikraustyti į kokią salą su senais laikais.

klausimas

ar norėtumėte kad vyresniųjų klasių vaikai jūsų vaikai prievarta čiupinėtų klyną? O tas jau vyksta mokykloje – mačiau. VAIKAMS MOKYKLOJE JAU NESAUGU. Vaikai mokykloje jau patiria seksualinę prievartą

kaip tampama vyru

Dėk atgal į snukį už čiupinėjimą. Taip tėvas turi pamokinti savą vaiką. Kitaip vaikas ir liks mėme po visų GĮP pamokų.

4
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top