Ramūnas Aušrotas. Savo rinkėjams siūlau laisvę

Jau penkiolika metų gyvenu Trakų rajone. Ir su nerimu stebiu, kaip viešasis valdymas Trakuose virsta Augėjo arklidėmis.

Schema, sugalvota buvusio švietimo ir mokslo ministro, liberalo Gintaro Steponavičiaus, Trakuose puikiai veikia. Įsitvirtink švietimo sistemoje, ir tu turėsi užtikrintą elektoratą. Suformuok lojalių, nuo tavo malonės priklausomų valdininkų ratą, ir tu laimėsi rinkimus.

Savivaldos sistemoje, kurioje savivaldybė yra didžiausias darbdavys ar prievaizdas, yra sunku kalbėti apie demokratiją. Kai viešojo sektoriaus finansavimas sudaro didžiąją dalį rajono biudžeto išlaidų, yra sunku nepasiduoti pagundai pasinaudojant tuo daryti žmonėms įtaką.

Aš puikiai suprantu, kad žmones galima valdyti per jų bazinių poreikių patenkinimą. Tačiau tikiu, jog daugumai žmonių tokia situacija yra nenormali ir nenorima.

Tą supratau per debatus: mano pasiūlymas savivaldybės administracijos direktoriumi paskirti žmogų ne iš Trakų rajono, susilaukė spontaniškų plojimų. Ir man plojo ne mano politinės komandos nariai.

Esu įsitikinęs, jog žmonės jau pavargo nuo nesveiko viešojo sektoriaus politizavimo: savivaldybės administracijos darbuotojai nori ramiai dirbti, mokytojai nori ramiai mokyti, bendruomenės rūpintis savo bendruomenės reikalais.

Būtent tai aš savo rinkėjams ir siūlau – LAISVĘ.

Nė vienas savivaldybės administracijos darbuotojas nebus atleistas dėl politinių pažiūrų. Nė vienam švietimo ar kitos savivaldybei atskaitingos įstaigos vadovui, tam, kad užimti pareigas, nereikės tapti politinės partijos nariu ar įrodinėti savo politinę ištikimybę.

Galų gale, žmonės, kurie yra tikrasis mūsų darbdavys, nori tik vieno – kad būtų gerai atliktas darbas. Jiems neįdomios ir atgrasios politinės rietenos. O bendram labui – jos ir nenaudingos.

Praėjus trisdešimt metų nuo Nepriklausomybės paskelbimo, pagaliau tapkime laisvi.

O kad prielaidų viešojo valdymo politizavimui savivaldoje būtų mažiau, siūlau keletą viešojo valdymo sprendimų.

http://www.traku-zeme.lt/ismezti-augejo-arklides/

#TapkimeStipresni

Politinė reklama skleidžiama neatlygintinai

5 3 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
4 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Atidarytas konservas

Skirtingai nuo Sinicos, šis žmogus yra nuoširdesnis ir nesugadintas.

Prašalietis

1861 metais Rusijos caras Aleksandras 2 paskelbė laisvę ir panaikino baudžiavą. Rusų į istoriją buvo įrašytas kaip „caras batiuška išlaisvintojas”. Ramūnas Aušrotas savo rinkėjams taip pat siūlo „laisvę”… Rašo „tiesiai šviesiai”-„Būtent tai aš savo rinkėjams ir siūlau – LAISVĘ.”… Pagaliau lansberginio durnių laivo Trakų baudiauninkams išrinktas Trakų „caru” Aušrotas „duos laisvę” ir į Lietuvos istoriją bus įrašytas, kaip pirmas davęs žmonėms laisvę Trakuose… Duoti laisvę tik atsisėdus ant Vilniaus mero taburetkės žmonėms turėtų pasisiūlyti ir Sinica. Po tokio lansberginio durnių laivo „baudžiavos panaikinimo pradžios” Trakuose ir sostinėje vilniuje, tikrai visi su begaliniu džiaugsmu ir tautinėmis dainomis… į mietų merus rinks tik NS „politinius” veikėjus… Sala Ukraini…

pum pum

„gyventojų apklausos ” – tai juk lietuviškai tai vadinasi Tarybomis:) . Už ką jis čia agituoja ???

pipi

Pilėnus

4
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top