Ramūnas Aušrotas. Visuomenė turi žinoti, kokia yra Lietuvos švietimo tarybos narių pozicija

Na, aš suprantu, kad įstatyminė pareiga transliuoti internetu Seimo Valdybos, komitetų ir komisijų posėdžius neapima patariamųjų institucijų, pavyzdžiui, tokių kaip Lietuvos švietimo taryba, tačiau kai yra svarstomi klausimai, susiję su piliečių teisėmis, tėvų teisių ir pareigų įgyvendinimu, kaip kad, pavyzdžiui, LR Prezidento siūlymai dėl pradinio ugdymo ankstinimo ir privalomo ikimokyklinio ugdymo, visuomenė turi žinoti, kokia yra Lietuvos švietimo tarybos narių pozicija ir diskusija šiuo klausimu, o ne tik būti informuota apie nugludintą spaudai jos nuomonę. Nepakenktų ir visuomeninių organizacijų dalyvavimas.

Deja, posėdžio transliacija nuotoliniu būdu nenumatoma (žr. ČIA).
Ar čia iš serijos „Tėvai, nusiraminkit, švietimiečiai žino geriau, kas geriau jūsų vaikams?“

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
6 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Žodžio laisvė...

Lietuvos vaikai ne prezidentų,valdininkų,visuomeninių sambūrių ir kitokių politinių
gaujų nuosavybė.Tėvai žino ko reikia jų vaikams ir ne kiekvienos šakalinės skeveldros reikalas nuo kada ir kaip mokyti Lietuvos vaikus.Pasigimdykir sau vaikus ir auginkit
juos kaip jums norisi,o svetimus vaikus palikite ramybėje.Savo dukras auklėkite mora-
lės ir padorumo,pagarbos vyresniam, gailesčio ir mokėti būti paslaugiems,vengti tinginystės.

Kis

kada jus suprasite su savo menkoms smegenelemis,kad vaikas,tai tevu turtas ir jie iki pilnametystes vaiko sprendziajie ir tik jie.Anksciau ar veliau,o ir aplamai nuo kada pradeti vaika mokinti spres tevai ir del savo populiarumo nereiketu perlemkti lazdos.Jauna mama klausia G.Nausedos,nuo kada reikia pradeti aukleti vaikuti.Sis ir klausia mamos;ogi kiektam vaikuciui metuku,toji atsako-trys.Pasikrapse pakausi ir tare;jus jau pavelavote lygiai tris metus.Kur juokas,ten ir tiesa.

Gamtos dėsnis

Kad iš viščiuko sveika ir dėsli višta užaugtų, visų pirma jam reikia brendimui būtiną laiką ramiai ir saugiai išbūti mamos šildomame kiaušinyje! Ar dar per mažai užauginame neurotikų, asocialių, nesveikų, alkoholikų, savižudžių – nes jų kūdikystė ir vaikystė ne mamos glėby, o tarp svetimų prabėgo?! Kad akys matė, ausys girdėjo, o kūnas jautė tai, nuo ko PRIVALĖJOME juos apsaugoti, kad sveiki ir tvirti kūnu ir dvasia užaugtų, kad jų protai imlūs žinioms būtų?!! Negilinkime savo NUSIKALTIMO augančioms kartoms, STABDYKIME tai, kuo pavertėme jų vaikystę, kas tautą galiausiai į susinaikinimą veda!!!.. Vaikas turi ŠEIMOJE, tarp savų pirmąjį socializacijos etapą praeiti – maždaug iki 7 metų. Geriausia – gausioje šeimoje, kur 3 šeimos kartos jei ne kartu, tai bent greta gyvena (jei… Skaityti daugiau »

Nuplagijuota idėja!

Užuot galvojus, kaip vaikams vaikystę grąžinus, kad neaugtų lyg brokuoti biorobotai, sumąstė, kaip dar anksčiau ją atėmus…
Dar vienas apmąstymų vakaras, ir nuspręsime, jog Chruščiovo mintis buvo ideali – tėvams suteikti nepertraukiamos vaikų gamybos staklių statusą, o vos gimusią ,,produkciją” valstybė iš karto veš į valstybinius vaikų namus, kur ši ,,produkcija” bus pagal CK nustatytą GOSTą apdorojama…

Erlickas

Pradėkite leisti į mokyklas
, dar negimusius, o gal vertėtų pagalvoti leisti į mokyklas dar nepradėtus motinos įsčiose būsimus leisti į mokyklas. Jau ta valdžia ir valdininkai nuo COVIDO nupušo, neturi ką veikti.

Skaitytojas

Yra kažkokia „Lietuvos švietimo taryba“? Kokių tik kontorų nepristeigta. Ir ką ji daro, šviečia Lietuvą? Ar tik tariasi, kaip šviesti Lietuvą?

6
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top