Ramūnas Aušrotas. Yra lygūs ir yra lygesni. Kelios naujienos iš lygių galimybių pasaulio

1. LGBT benduomenė kovo 11 d. išplatino pareiškimą, kad Coronaviruso pandemijos sąlygomis jie nusipelno papildomos apsaugos (special treatment). Pranešime teigiama, kad LGBT bendruomenei gresia didesnis pavojus, nes jos nariai naudoja tabako gaminius 50 proc. dažniau nei bendra populiacija, tarp jų yra didesnis ŽIV ir vėžio dažnumas (o „tai reiškia, kad daugiau mūsų gali turėti pažeistą imuninę sistemą, todėl esame labiau pažeidžiami COVID-19 infekcijų“). Kitaip tariant, jie nusipelno didesnės apsaugos ne todėl, kad kaip medikai rizikuoja savo sveikata gelbėdami kitų gyvybes, bet todėl, kad visuomenės sveikatos prasme elgdamiesi neatsakingai, padidino riziką savo (ir kitų asmenų) sveikatai. Nieko sau! Deja, kuo tai turėtų pasireikšti – covid-19 tyrimo padarymu be eilės ar nemokama kauke, pranešimas nenurodo.

2. Dėl koronaviruso pandemijos pasaulyje yra stabdomi masiniai renginiai. Tačiau LGBT „puikybės“ parado Birmingeme organizatoriai neskuba atšaukti savo renginio mieste, kuris yra laikomas neoficialia LGBT sostine. Kaip praneša LifeSiteNews, parado organizatoriai „ir toliau su partneriais planuoja renginį tikėdamiesi suorganizuoti saugų ir sėkmingą įvykį“. Kažkuo primena Ispanijos feministes, kurios kovo 8 d. demonstruodamos Madride puikavosi, kad didesnė grėsmė pasauliui yra mačizmas, o ne koronavirusas. Kuo baigėsi šis socialiai neatsakingas elgesys, rodo užsikrėtusiųjų ir mirčių Ispanijoje statistika. Norintys susiras.

3. Koronaviruso pandemija privertė valstybes atsisakyti nebūtinų medicininių paslaugų teikimo. Lietuvoje atidedamos planinės konsultacijos, diagnostinės, profilaktinės ir gydomosios paslaugos, neteikiamos odontologinės paslaugos. O štai Kanadoje, nepaisant to, kad nacionalinė sveikatos organizacija ragina atidėti nebūtinas planines operacijas, visose provincijose ir teritorijose ir toliau atliekamos aborto procedūros. Na, taip, moteris, kuriai nebus laiku atliktas abortas, rizikuoja savo sveikata ir net gyvybe.

4. JK vyriausybė apeidama Parlamentą skubos tvarka priėmė taisykles, kurios koronaviruso pandemijos laikotarpiu leis moterims atlikti medikamentinius abortus namuose (daugiau skaityti ČIA). Kitaip tariant, namų sąlygomis atlikti tai, ką PSO įprastai vadina „nesaugiu“ abortu. Na, taip, saugumas iš tikrųjų yra tik požiūrio klausimas.

Kaip minėjau, yra lygūs ir yra lygesni.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
10 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
10
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top