Ramūnas Aušrotas. Žinot, nesusilaikysiu.

Veidaknygė

Žinot, nesusilaikysiu.

Lietuvos socialdemokratų partija paskelbė pranešimą spaudai, kuriame reikalauja paaiškinimų dėl policijos elgeso per LGL mitingą ketvirtadiėnį.

Tvarkoj, demokratinėje visuomenėje visi turi konstitucines teises, įskaitant ir teisę protestuoti. Ir reikia šią teisę ginti.

Bet ar girdėjote, kad socialdemokratai bet kartą būtų pasisakę prieš konstitucinių tėvų teisių ribojimą? Pvz. prieš vaiko paėmimą iš šeimos per Vaiko teisių apsaugos reformą? Ar prieš moralinio reliatyvizmo diktatūrą pagal Gyvenimo įgūdžių ugdymo programą, neleidžiančią tėvams pasirinkti, koks turėtų būti jų vaikų lytiškumo ugdymas?

Turbūt ne.

Ir aš neradau. Pasižiūrėjau LSDP puslapį. Nieko. Net asmeninės nuomonės.

Beje, opozicijos siūlymą GĮUP lytiškumo ugdymo dalį perkelti į tikybą / etiką, taip sprendžiant tėvų sąžinės laisvės klausimą, nepasirašė nė vienas socialdemokratas.

Ketvirtadienį tėvų ir šeimų organizacijų mitinge nebuvo nė vieno socialdemokrato.

Darykite išvadas, mielieji.

Jei nedarysite, tai kitos kandencijos Seime jūsų laukia toks leftistinis buldozeris, kad spjaudysitės.

4.6 19 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
15 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
b.p.

Išvados būtų tokios, jog pas sosal-dermo-kratus tautiniai komunistai, kurie tarybiniais laikais bent kažkiek priešinosi ir vinguriavo prieš Maskvą, siekdami Lietuvos TSR išlaikyti lietuvišką identitetą, dabar galutinai prarado įtaką ir nuėjo į nebūtį … Kad ir kaip juos bevertintume iš dabartinių pozicijų, tačiau darbai kalba patys už save – mažiausias „rusakalbių” atvyklėlių procentas „Pribaltikoj”, vystoma rimta pramonė rajoniniuose miesteliuose, greitkelių statyba ir netgi, kaip nekeista, „šapokinės” istorijos atminties įtvirtinimas, atstatant Trakų pilį (už tai Sniečkus kaip reikiant gavo pylos nuo Chruščiovo ..). O dabar jiems diriguoja jau mažai ką su Lietuva bendro turintis Briuselio Pagurklis, kuriam Lietuva ir lietuvybė rūpi mažiau, nei papildomas „ono” žilas kūšplaukis ..

Tuštukė

Suprantu socialdemokratų susirūpinimą pederastų mitingėliu. Juk Sinica irgi susirūpino nekultūringomis Celofano ir Gražulio provokacijomis, kad net panoro paaiškinti savo išskirtinę solidžią poziciją.

Lietuvoje visi jie vienodi:

komunistai, krikščionys, liberalai, tik pavadinimus pasirinko skirtingus rinkėjams privilioti.

blue yellow zov marinie

…jo,tas pats b… visose saujose,kad ir kaip vulgariai tai skamba,ale uztat prauda.

blue yellow zov marinie

..kazkur toks tulas tustukius pasake,balsuosiaaas uz bletkeriu analoga,kraujo sese lanzbletkeriams….bletkewiciute….tai se tau i zubus pono Ausroto pastaba…..vot i fsio,drugi litofcai…mislykit ir permislykit,daugiau ner ka pasakyt.

Ei tu, WC eketė

,,Darykite išvadas, mielieji.” Išvados. 1. Prisiminkime, kurie pamiršo socialdemokratiškas ,,nacionalines vertybes”: Marija Aušrinė Pvilionienė Giedrė Purvaneckienė Birutė Vėsaitė Dovilė Šakalienė … (kas pratęs šį ,,žvaigždžių” sąrašėlį?). 2. ,,Ketvirtadienį tėvų ir šeimų organizacijų mitinge nebuvo nė vieno socialdemokrato.” Ar A. Ažubalis, L. Kaščiūnas (dar vienas Laurynas), tokie objektyvūs dešinieji, N. Puteikis – progteso vėliava ir kiti neabejingi tautai, tėvynei ir valstybei buvo prie Semo, ar buvo ,,paskendę” Seime? 3. DAKTARAS Sinica ir pritariamai PROFESORIUS Radžvilas piktinasi Gražuliu ir Celofanu… suprask, dabar Lietuva pasaulyje atrodys labai homofobiškai… Tai čia gerai, ar jau nebegerai, kad Lietuva pasaulyje atrodys kaip nepalanki gender-pender ideologijai?!! 4. Pats autorius tv studijoje… rodėsi labai mielas ir visiškai nepavojingas ,,sistemai”. Ar tai tikrosios, o gal naujosios NS vertybės? Ačiū,… Skaityti daugiau »

Ei tu, WC eketė

P.S.
Ar tu ir kiti šūdmalos gebate bent rimtą komentą brūkštelt…

blue yellow zov marinie

…as tau,iswieciu iswalytojau,rimtu rimciausiai brukstelsiu….aik tu nachui.Kai pramoksi mandagumo,issiplausi gerkle sieros rugstim,tada ir pakalbesim,ar aiskiai pasakiau,nuowala………

blue yellow zov marinie

..mandawoskiu minusai man tik smaguma teikia…i iescio….

Tu esi

Toks mielas, nors tiesiai dėk prie gejiško užpakalio…

blue yellow zov marinie

…ai,savo isdraskyta ir ismatu nelaikanti gejiska uzpakali pasilaikyk wc iswalytojui.Jis zinos ka daryti….Varijantai du.Spek,kokie…..

Mickėyus Mouseas

Pagaliau! Sveikinu visą Lietuvos liaudį (ir Aušrotą asmeniškai) su demokratijos, pliuralizmo ir tolerancijos švente. TAI įvyko!
https://www.lrt.lt/naujienos/lietuvoje/2/2090979/monika-garbaciauskaite-budriene-perrinkta-lrt-generaline-direktore

Va taip, va…

Kas čia ta kariuomenės vado generolo Valdemaro Rupšio buto nuoma iš sūnaus už 450€ per mėnesį. Verčiau pažiūrėkitt to Rupšio sūnaus uošvio Arvydo Paukščio įmonę UAB „Teltonika IoT Group“, kurios veiklos sritys yra – Telematika, daiktų internetas, tinklo įranga, sekimo įranga, telemedicina, elektronikos gamyba ir panagrinėkite jos ryšius su Krašto apsaugos ministerija ir kariuomene bei kokius užsakymus ji iš ten gauna. Va, čia yra šuo pakastas… Va taip, va… https://www.respublika.lt/lt/naujienos/lietuva/kitos_lietuvos_zinios/esu-situacijos-ikaitas-kariuomenes-vadas-nutraukia-buto-nuomos-sutarti-su-sunumi/

Jules

Žodžiu, akivaizdi neosovietikų ir internacių konspiracija ir agresija lietuvių atžvilgiu, kad mūsų neliktų pagal planą. Ar taip, langų majore? Kiek pilietybių turi? „Internazi conspiration and aggression“, Vol. V, Wachington, 1946. Skaitykite ir iš naujo pažinkite pasaulį, lietuviai. Domėkitės iš esmės XX amžiumi ir meskit iš galvos tas Kapsukės hipnozes – atsiburkite. O tu, majore, nebegrasink man e-pašte, gerai?

Tu

turi e_paštą juliau Milaiti?! Vajetau koks tu pažangus. Tai tas majoras tau pranešimus siunčia iki 6,38, t. y. iki pachmielo ar po?
Jei ryte prabudęs pamatysi durų pulkininką, stogo leitenantą ar sienų kapitoną, tuoj pat pranešk hildegardai, Dzeikui, doleris + doleris (DD plius DD) ar dar kokiam nors „proto bokštui“, jie tikrai atskubės tau į pagalbą.

15
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top