Ramūnas Karbauskis. Kodėl opozicijos lyderis konservatorius G. Landsbergis taip nori įvesti nepaprastąją padėtį, nors tam nėra teisinio pagrindo?

#COVID19 Dėl padėties valstybėje ir veiksmų

Lietuva, kaip ir visos pasaulio valstybės, gyvena pandemijos sąlygomis. Tai ypatingas metas, reikalaujantis kiekvieno iš mūsų susiklausymo, kantrybės ir atsakomybės. Šiandien svarbūs racionalūs ir greiti sprendimai, kurie užtikrina gyvybiškai svarbius visuomenės interesus. Lietuva tokios patirties dar nėra turėjusi, todėl pastarosios dienos yra išbandymas. Tai išbandymas mums visiems.

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga dėkoja šalies gydytojams, kurie negailėdami savęs dirba ištisas paras. Taip pat dėkojame pareigūnams ir kariškiams, kurie ne tik užtikrina tvarką šalyje, bet ir rodo brandžios valstybės gyventojų kilnų pilietiškumą per savanorystę ir pagalbą visuomenei. Esame dėkingi sveikatos apsaugos ministrui Aurelijui Verygai ir visiems Vyriausybės nariams už puikiai koordinuotus veiksmus.

Raginame šiuo metu visus politikus susitelkti ir pateisinti visuomenės lūkesčius bei dar kartą prisiminti, kad atėjome tarnauti Lietuvai, nes šiomis dienomis tampa akivaizdu, jog yra ne tik žmonių, kurie deda daugiausia pastangų gelbėjant žmonių sveikatą ar net gyvybę, bet ir tokių, kurie specialiai kelia paniką. Esti politikų, kurie ramina žmones, ir yra tokių, kurie elgiasi daugiau nei nekorektiškai.

Antai, konservatorių lyderis Gabrielius Landsbergis reikalauja įvesti nepaprastąją padėtį. Toks konservatorių reikalavimas šiuo metu nedelsiant valstybėje įvesti nepaprastąją padėtį neatitinka ne tik pačios nepaprastosios padėties sąlygų, bet ir žmonių bei valstybės interesų.

Norime paaiškinti, kodėl.

Pirma, nepaprastoji padėtis pagal įstatymą gali būti įvedama, tik tada, kai yra šios sąlygos: dėl valstybėje susidariusios ekstremalios situacijos ar krizės kyla grėsmė Lietuvos konstitucinei santvarkai ar visuomenės rimčiai ir šios grėsmės neįmanoma pašalinti nepanaudojus kitas, mažiau žmogaus teises ribojančias, priemones. Būdami dėkingi visuomenei už susiklausymą, rimtį ir rūpinimąsi silpniausiais jos nariais, galime konstatuoti, kad tokių sąlygų paskelbti nepaprastajai padėčiai, kurios ima reikalauti opozicija, nėra.

Antra, nesant nepaprastosios padėties sąlygų, jos įvedimas lemtų, kad žmogaus teisės imamos riboti be jokio pagrindo: nepaprastoji padėtis reikštų, kad laikinai gali būti apribojamos teisės ir laisvės, nurodytos Konstitucijos 22, 24, 25, 32, 35 ir 36 straipsniuose.

Taigi, būtų varžomas žmogaus privatus gyvenimas, leidžiant kontroliuoti asmens susirašinėjimus ir pokalbius telefonu, neužtikrinamas būsto neliečiamumas, ribojama žmogaus teisė turėti savo įsitikinimus, skleisti ir gauti informaciją (t. y. iš esmės galėtų būti įvedama cenzūra), galiausiai – ribojama piliečių teisė burtis į partijas ir asociacijas, įvedama komendanto valanda. Tai milžiniški teisių ir laisvių apribojimai, kurių įvedimas be pagrindo – t. y. be grėsmės konstitucinei santvarkai ar visuomenės rimčiai – ir net neišnaudojus kitų ekstremalios situacijos suteiktų priemonių, ne tik kad teisiškai neįmanomas, bet demokratinėje visuomenėje – ir nepriimtinas diktatūros pavyzdys. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga tam nepritaria. Nerasdami nei teisinio, nei loginio tokių opozicijos reikalavimų paaiškinimo, kviečiame atsisakyti pigaus politikavimo, politiniu prioritetu padarant konstruktyvų, o ne destruktyvų, elgesį bei bendrą darbą užtikrinant Lietuvos žmonių gerovę ir interesus.

Paklauskime savęs, kodėl nepaprastosios padėties įvedimo, nors tam nėra teisinio pagrindo, nori opozicijos lyderis konservatorius G. Landsbergis ir dėl to kreipiasi būtent į Seimo Valdybą, kur V. Pranckiečiui „padedant“ opozicija turi daugumą? Ar ne dėl to, kad siekia turėti specialiąją komisiją Seime, kurios galimybę numato nepaprastosios padėties įstatymas ir kurią jis galėtų panaudoti kalboms, politikavimui ir savo asmeniniam matomumui didinti? Visi suprantame, kad Vyriausybės darbas tokiu atveju būtų paralyžiuotas – užsivėlus diskusijoms Seime, supolitizavus kovą su pandemija, operatyvus sprendimų priėmimas žlugtų, o dėl to nukentėtų žmonės. Tokio scenarijaus Lietuvai tikrai nereikia!

Mes, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos nariai, reiškiame pritarimą Lietuvos Respublikos Vyriausybės sprendimui vadovaujantis Konstitucijos nuostatomis, imperatyviai nurodančiomis, kad Lietuvos Respublikos Vyriausybė tvarko krašto reikalus, garantuoja valstybės saugumą, bei Lietuvos Respublikos žmonių užkrečiamų ligų profilaktikos ir kontrolės įstatymu skelbti karantiną ir nustatyti Lietuvos valstybės sienų ir teritorijos medicininės-karantininės apsaugos tvarką, specialią asmenų darbo, gyvenimo, kelionių tvarką, ūkinės veiklos sąlygas. Šias teises Vyriausybei įstatymu ir patikėjęs įstatymo leidėjas, dar 1996 m. priimdamas žmonių užkrečiamų ligų profilaktikos ir kontrolės įstatymą.

Tiems, kurie bando abejoti Vyriausybės sprendimų teisėtumu vykdant jai įstatymu suteiktus įgalinimus ir taip tikisi sukelti žmonių nepasitikėjimą dėl ypatingos grėsmės akivaizdoje priimtų sprendimų teisėtumo, primintina, kad Lietuvos Respublikos Konstitucinis Teismas savo 2008 m. sausio 21 d. nutarime yra pažymėjęs, kad įstatymų leidėjas, ypač atsižvelgdamas į inter alia visiems žinomus neigiamus padarinius, kurie gali kilti žmonių sveikatai, viešajai tvarkai ir visuomenės narių saugumui, kitoms teisės saugomoms vertybėms gali nustatyti kitam, žemesnės nei įstatymo galios teisės aktus leidžiančiam, subjektui teisę laikinai riboti ar uždrausti tam tikrą ūkinę veiklą tais atvejais, kai tai būtina siekiant pozityvių, visuomeniškai svarbių tikslų, inter alia apsaugoti kitų asmenų teises ir laisves, kitas teisės saugomas ir ginamas vertybes. Taigi, nėra jokio teisinio pagrindo abejoti nei Vyriausybės veiksmų teisėtumu, nei įstatymo, kurio pagrindu tie veiksmai buvo atlikti, atitikimu Konstitucijai.

Pasitikėkime priimtais sprendimais – Seimas ir Vyriausybė daro viską, kad būtų apsaugota kiekvieno Lietuvos gyventojo sveikata, kiek įmanoma labiau išsaugotas valstybės ekonominis ir ūkinis gyvenimas.

Būkime su savo šeimomis ir taip padėkime sau ir kitiems – venkime socialinių kontaktų tada, kai tai nėra būtina. Padėkime senjorams, kurie daugiausiai iš mūsų šiandien rizikuoja. Sudarykime sąlygas jiems likti namuose, pasirūpinkime jų maistu, vaistais. Kas galite padėkite savanoriams. Tuo tikslu pradeda veikti Nacionalinis savanorių koordinavimo centras, kurį pasieksite nemokamu telefonu 1827. Būkime atsakingi ir pilietiški!

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
95 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Rusai dabar

nepuola,tai kaip kitaip atkreips į save dėmesį.Kaip tik reikia,kaip Taivanas,kuris apsiėjo ne tik be ypatingos padėties,bet net be karantino,tik su sveiku protu vadovaujantis ir ribojančiomis priemonėmis ir t.t…

Tfu...

Politinės priešrinkiminės konservatorių intrigos, tfu…

Anūkas

-Kas pasakė kad rusai nepuola, a?
Reikia įdėmiai klausyti ir skaityti:
vi-RUSAI!
Vi-Rusai tai tie patys rusai tik virti. Arba kepti.
(Uch, zarazos, moka maskuotis…)
Bet Žmoniū Partija budri.

Raigerdas

Konservatorių vedlys Gabrielius Landsbergis daro viską, kad valstybėje būtų kuo daugiau panikos, baimės ir destruktyvių veiksmų. Štai imame konseravtorių kontroliuojamą miestą Panevėžį. Delfi.lt praneša:”Panevėžyje dėl koronaviruso rizikos izoliuotas 51 medikas, informavo sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga. Ten gydomo paciento būklė – kol kas be pakitimų, tai yra sudėtinga. Panevėžio ligoninėje, kurioje šiuo metu gydomas sunkios būklės koronavirusu užsikrėtęs asmuo, dirba ir parlamentaro, Tėvynės sąjungos- Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos nario Antano Matulo artimas giminaitis. Susidariusią situaciją jis vadina „tragiška“. A. Matulas teigė: „Žmogus penkias dienas per dvi ligonines Panevėžyje buvo gydytas dėl kitų ligų, kontaktų su juo niekas nesisaugojo, darė visus tyrimus, išskyrus koronaviruso“. Aišku, A. Matulas kaltins tame A.Verygą ir kitus, bet ar toks medikų bukumo virusas atsirado šiandien?… Skaityti daugiau »

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

(antra)
Jau daug metų atgal turėjo būti
ypatingosios (nepaprastosios) padėties paskelbimas (Tautai telkti), sunaikinto ūkio tvarkymui bei milijono (pusės!) darbininkų susigrąžinimui.
Lietuvoje galėtų gyventi oriai 25-ių milijonų gyventojų bendruomenė, lyginant su Anglija. Aštuonis kartus didesni mūsų miestai bei kaimai gali būti, bet deja – vyksta atvikštinis reiškinys nes Lietuvoje yra paralyžiuota bet kokia veikla.
_______________________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį
režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, visokių liberalkomunistų bei panašių.
2020 kovo 19

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

(pirma)
2003 sausio 23, seime, valstiečių atamanas Ramūnas Karbauskis neprieštaravo (susilaikė balsuodamas) dėl konstitucijos 47 straipsnio keitimo. Tai yra nesipriešino bemaž didžiausios aferos įgyvendinimui pagal klaikią idėją – žemė užsieniečiams, o ne piliečiams.
2003 sausio 23-iosios aferistų bendrininkui Ramūnui Karbauskiui dera pati didžiausia bausmė – tremtis iš Lietuvos (su Lietuvos pilietybės panaikinimu).

Reik paskelbti registrų centro duomenis – kiek svetimšalių aferistų žemgrobių yra dabar Lietuvoje.

Kis

gal tu visu straipsniu nebezino nei anukas,nei dedulis,bet kalboms pagrindas butu ir vel maltu suda,kad nesuvalde ir sitaip iki uzkimimo.Aciu Verygai,daug drasos ir darbo ideta Sauliaus(pergyvenau),ypac gerai pasirode gydytojai ir visi kas dirbo pries sia neganda.Labai sekmingai atlikote darbus ,manau musis tikrai laimetas,paliko uzbaikti kara,ko jums visiems ir linkiu,o tie kas jums kasa duobe,patys ten ir atsidurs.Neatsipalaiduokime.Sekmes.

Ką ir reikėjo įrodyti

Konservatizmo idealus išdavę neokonai, vedami anūkėlio ir neolibai vedami armonaičių (http://www.kgbveikla.lt/lt/anzelmas-armonas/),
čmilyčių (KGB rezervo karininkų sąrašas: 37. Čmil Viktor Ivanovič,
vyr. leitenantas) http://www.kgbveikla.lt/uploads/rezervistai/cmil.pdf,
KGB dinastijos palikuonių, atsiradus menkiausiai progai
vėl ir/ar instinktyviai siekia įkinkyti jėgos struktūras (spectarnybas)
orveliškos distopijos įtikrovinimui (tironijos laisvės vardu):
„Nepaprastoji padėtis reikštų, kad laikinai gali būti apribojamos teisės ir laisvės, nurodytos Konstitucijos 22, 24, 25, 32, 35 ir 36 straipsniuose.
Būtų varžomas žmogaus privatus gyvenimas, leidžiant kontroliuoti asmens susirašinėjimus ir pokalbius telefonu, neužtikrinamas būsto neliečiamumas, ribojama žmogaus teisė turėti savo įsitikinimus, skleisti ir gauti informaciją (t. y. iš esmės galėtų būti įvedama cenzūra),
galiausiai – ribojama piliečių teisė burtis į partijas ir asociacijas, įvedama komendanto valanda.“
Kaip reikia nepasitikėti tauta, kad siūlytum tokias drastiškas priemones?!

Anūkas sau ir savo partijai tegul įsiveda

Konservai tegul savo partijai įveda nepaprastą padėtį, nes kaip skvernelis išaiškino ši partija- antivalstybinė!

Abigeidė

Protingas, konkretus ir subalansuotas Ramūno atsakymas anūkėliui. Bravo.

Čia atėjo

Čia atėjo policininkė ir tarė- „man pagrindo nereikia” :)))

Malda į Šventąjį Juozapą

Kas vakarą 20 val., skambant visų bažnyčių varpams, visa Lietuva melskimės. Į TAVE, PALAIMINTASIS JUOZAPAI, kreipiamės vargų spaudžiami. Melsdami Tavo švenčiausią Sužadėtinę pagalbos, su pasitikėjimu prašome, kad ir Tu mus globotum. Dėl tos skaisčios meilės, kuri Tave jungė su nekaltąja Mergele, Dievo Gimdytoja, ir dėl to tėviško džiaugsmo, su kuriuo glaudei prie savęs Kūdikėlį Jėzų, maloningai pažvelk į visus, kuriuos Jėzus Kristus yra atpirkęs savo Krauju, ir mūsų reikaluose padėk mums savo galia ir užtarimu. Rūpestingasis Šventosios Šeimos Sarge, saugok Jėzaus Kristaus žmones. Mylimasis Tėve, padėk mums išvengti visokių klaidų ir nupuolimų. Galingasis Gėlbėtojau, stiprink mus kovoje su tamsos galybėmis ir, kaip anuomet išgelbėjai Kūdikėlį Jėzų iš gresiančio Jo gyvybei pavojaus, taip dabar gink šventąją Dievo Bažnyčią nuo priešo žabangų… Skaityti daugiau »

šmikinytė

O kada vėl eisim bankų plėšti?

Vardas

LVZS

Gadis

Komunistai savam stiliuje

DD plius DD

„Antai, konservatorių lyderis Gabrielius Landsbergis reikalauja įvesti nepaprastąją padėtį.”- porina Karbauskis.
???
O tai kur čia pažiūrėt, kaip „konservatorių lyderis reikalauja”? Kur ta bačka ir reiklus plaukuotas kumštis? Ir apskritai- ką čia šita penkta šuns koja peza?

Bravo Centro Komiteto

sekretorių medžioklių varovų sūneliai ir anūkėliai – kolchozų pirmininkų marčios. Kolchozų milijonieriams triskart ura, ura, ura!

Atsakymas

Elementarus nuoseklumas. Dėdulė, anūkėlis, ir visas konservinis klanas visada užsiiminėjo tik destrukcija. Kai matysite aba manysite, kad nors vienas konservas staiga pradėjo dirbti visos Lietuvos labui, pirmiausia tuoj pat pabandykite įsižnybti.

stasys

Tai ne pirma šiais metais R.Karbauski aplankiusi , švelniai tariant , ne kokia idėja. Tikras valdančios partijos lyderis tik džiaugtųsi jog į šalies problemas pagaliau sureagavo ir opozicija , o čia žmogus erzelį kelia ., mol nėra pagrindo radikalesnėmis priemonėmis pasinaudoti , mol G.Landsbergis gali susižerti papildomus populiarumo balus o ir kaip su ta demokratija su žmonių laisve minimaliomis sąnaudomis pergyventi ta pandemija,. Tokia mintis ir mane pati nupurto ,gal čia stasiui reikia į Vilniu nukakti ir R.Karbauskiui varnelėmis prie kiekvieno punkto sąraše pažymėti kokios adekvačios priemonės, saugantis nuo pandemijos, yra leistinos dalinai suvaržant jos piliečių laisvę ?? .. Tai pavyzdys to kaip masto visa vyriausybė ar tik R.Karbauskis?.. taip ir nespėjęs įgyvendinti savo planu apvažiuoti visus Lietuvos kaimus su… Skaityti daugiau »

seilinux

Nepaprastoji padėtis yra tokia kai Anūkui nepaprastai norisi tapti Premjeru.
Mamytė Austėja turėtų pasodinti mažulką ant nusiraminimo kėdutės.
Tegul sėdi ir čiulpia nykštį.

>DD pliusDD

Na va ir koncervatoriu „Gaidys”pragydo,tikriausiai pas koncervus jau napaprasta padetis

fortuna non penis

DD yra tas pats Jules tik kitoj saujoj

stasys

Aš tai pagirčiau G.Landsbergi ..spausti valdančiuosius tikrai reikia .Dabar kai pasiklausai apie kalba A.Veryga atrodo jog žmogus teisintusi .. kur skubėti suspėsime ..mol nevarykite arklius į pievas ana pandemijai suvaldyti dar turėsime didelio ir gražaus laiko . Priminsiu kaip greitai pasikeitė nuomonė JK premjero B.Jonson ..dar savaitgalį porinusio apie tai kaip JK pasibalnojusį ožį suvaldys epidemine krizę. Šia savaite paviešinus specialistu su kokiais galimais skaičiais mirčiu ta šalis gali susidurti ..nuomonės keitėsi ir radikaliai . Kuo aukščiau sėdi valdžioje tuo mažiau realios situacijos apačioje matai .. ta aksioma tinka ir Lietuvai .

Klausimėlis

Gal ir nereikia. Ne Karbauskiui ir ne Landsbergiui tai spręsti. Bet ar galima visus rinkimus „laimėjusios” partijos lyderiu tikėti. O jei atvirai – tai negi vis dar ne laikas politines temas nukišti užpečkin?

DD plius DD

Taip ir maniau..:)
Nu nenustebinot.
O tai kur tas nenaudėlis G.Landsbergis nori įvesti ypatingą padėtį, taip ir nematau. Ar aš aklas, ar parodyti negalit. Parodykit- tikrai nesubyrėsiu pamatęs.

Pietų Korėja irgi

apsiėjo be drąstiškų priemonių.Tik jei yra jau Kinijoje vaistai,kodėl Veryga neperka.Sakė,kad Briuselis neliepė.Prasidės politiniai ,finansiniai žaidimai žmonių gyvybėmis.O dar sukurta komisija,-kol ji įsisavins lėšas.

>DD plius DD 2020-03-19 21:31

Rašinėjančiam: „Taip ir maniau. Nu nenustebinot.
O tai kur tas nenaudėlis G.Landsbergis nori įvesti ypatingą padėtį,
taip ir nematau. Ar aš aklas, ar parodyti negalit.
Parodykit- tikrai nesubyrėsiu pamatęs.“ – Rodome, bet jei aklas, nematysite:
———————————————————————–
„Antradienį Seimo valdybos posėdyje opozicijos lyderis Gabrielius Landsbergis […] pasiūlė atsiklausti teisininkų ir padiskutuoti Seimui,
ar apskritai nereikėtų skelbti nepaprastosios padėties valstybėje.“
https://www.lrytas.lt/lietuvosdiena/aktualijos/2020/03/19/news/koronaviruso-akivaizdoje-politiniai-musiai-netyla-r-karbauskis-kritikavo-g-landsbergi-14096698/

to Atsakymas

O kada Landsbergis buvo valdžioje, gal yra žinančių? Ar visi tik CK sekretorių medžioklių varovų simpatikai? Norit šerną ant sekretoriaus anūkėlių pavaryt ar kaip? Manot, kad kolchozų milijardieriai numes ką nors ir jums, ane?

to fortuna non penis

Turi dar ir šį daikčiuką ar skoliniesi pas kolchozo pirminyką ar kolcgozo kompartsekretorių?

Prašalietis

Kaip sakė V.Lansbergis jam Ručytė-Lansbergienė prieš mirtį liepė pasaugoti save ir pagal išgales nudirbti dar kokių nors”gerų darbų” Tautai ir visai Lietuvai. Kadangi V.Lansbergis per 30 metų nuo „gerų darbų” naštos jau smarkiai sulinko, jo burna nuo begalinių patriotinių blevyzgų persikreipė ir nelabai ką gali rišliai išveblenti, „tautinė” barzdelė taip pat smarkiai nušiuro, vietoje V.Lansbergio corono viruso proga „didelio ir rimto darbo” Lietuvos ir Tautos „labui” nori imtis Tautos anūkas, beretinių „politinio” UAB-o direktorius G.Lansbergis. Nepaprastosios padėties paskelbimas corono viruso proga,kai Lietuvoje užsikrėtusių yra mažiau kaip 100, nenusileistų savo „šaunumu” tokiems „geriems darbams”kaip Mažeikių Naftos, 2008 metų skolinimosi už dideles palūkanas, Independenso ir t.t. darbams. Corono viruso proga paskelbus nepaprastąją padėtį, opozicija galėtų imti valdžią į savo rankas ir „Tautos… Skaityti daugiau »

Vardas

Realiai,Kar_bauskis,Mati_josaitis,yra,politikos,superzvaizdes,Lietuvoje.Saunu,kad,LVZS,atsakingas,uz,LRSeima,ir,LRVyriausybe,uz,Lietuva,o,Vieningas,Kaunas,uz,Kauna.Tik,reikia,nusalinti,pro_gresyvius,teisininkus,bankininkus,pro_pagandistus,nuo,valdzios,sprendimu,tiek,Savivaldybese,tiek,Lietuvoje,tiek,LRTelevizijoje.Nes,bus,liudnas,Lietuvos,galas,su,socia_lizmu,Klaipedoje,Vilniuje,,LRTelevizijoje,ir,galiausiai,visoje,Lietuvoje,be,normaliu,teisininku,,bankininku,zurnalistu.Tikiuosi,Kar_bauskis,Mati_josaitis,pasirinks,kapitalizma,Lietuvoje,o,socia_lizmo,Lietuvoje,liks,kiek,galima,maziau,kad,netaptume,Kinija,arba,Venesuela.

DD plius DD- DD plius DD 2020-03-19 21:31

Taigi jau ką parodėt yra rimčiau. Tik aš ten nematau nei iš opozicijos lyderio, nei iš pozicionieriaus to ką matyti norėčiau – būna atsitinka, kad ir uošvė nepatinka, bet žmona yra žmona. Norėjau pasakyt, kad ne metas pjautynėms, o čia- neskanu. Fuu.

Prokremliškas Prašalieti,

rašinėjantis komentaruose apie „Gruzijos privertimą gyventi taikiai“ – „prinušdenije Gruziji k miru“ ir šitaip kvailai išsiduodantis, kas esąs
[Na, ar tau negėda dviveidi Prašalieti, 2020-03-17 11:43
http://www.tiesos.lt/index.php/tinklarastis/straipsnis/algimantas-rusteika.-zmogiskumas-mirties-akivaizdoje-sugris%5D,
vėl nepraleidai progos patylėti ir užsipuolei Lietuvą
(šį kartą užkliuvo mūsų įsigytos „5 vokiškos haubicos“ ).
Vanagaitės gerbėjau, visaip stengiesi tapti „savu“ tarp tau visiškai svetimų ne tavo tautiečių. Ir be tavo klastos su neokonais ir neolibais susitvarkysime. Karantinuokis.

Vardas

Realiai Karbauskis, Matijosaitis yra politikos superzvaizdes Lietuvoje. Saunu, kad LVZS atsakingas uz LRSeima ir LRVyriausybe uz Lietuva, o Vieningas Kaunas uz Kauna.
Tik reikia nusalinti progresyvius politikus, teisininkus, bankininkus, propagandistus nuo valdzios sprendimu tiek Savivaldybese, tiek Seime, tiek Lietuvoje tiek LRTelevizijoje.
Nes bus liudnas Lietuvos galas su socializmu Klaipedoje, Vilniuje, LRTelevizijoje ir galiausiai visoje Lietuvoje be normaliu politiku teisininku, bankininku, zurnalistu. Tikiuosi Karbauskis, Matijosaitis pasirinks kapitalizma Lietuvoje o socializmo Lietuvoje liks kiek galima maziau, kad netaptume Kinija arba Venesuela.

Kodėl?
>>> 2020-03-19 20:54

Viskas teisingai, tik tas juels – julius Milaitis, kaip ir Centro komitetas ir dar daugiau (to fortuna non penis 2020-03-19 21:58)
Yra visas kagėbistų biuras Lietuvoje „Magmilion”, kur j. Milaitis viršininkauja, jie čia dirba visą parą.

korekcija

Julius Milaitis (@Migmalion) …

stasys

Panašu kad ginčas str. pakrypo asmeniškumu link ir nutolo nuo R.Karbauskio savi pagyrų “koks aš šaunuolis ir grąžus “ . Verta butu į ta problema pažvelgti ja pasukus kitu kampu . Valstiečiu -žaliųjų partija neturi visuomenės palaikymo ir nėra populiarūs todėl gal verta kelti klausimą ar S.Skvernelis ir jo vyriausybė pajėgus susitvarkyti su jiems pavestais kriziniais uždaviniais ? Į nugarą kvėpuojanti I.Šimonytė kaip šešėlinės vyriausybės vadovas galėtu pasiūlyti visai kitus sprendimus problemai ir palaikyti seną lietuviška tradiciją .. Lietuvai papuolus į krizę prisiimti atsakomybe ,.. prieš tai pakeitus valdžioje lėbavusius soc.demus su G.Kirkilu . Kur tai girdėta ? Bingo ,.. faktiškai to neplanuodamas G.Kirkilas vėl prie valdžios vadelių krizei atėjus į Lietuva , – gal ne pirmas gal tik šalia… Skaityti daugiau »

Šaunuolis Karbauskis

Išklota aiškiai, paprastai, be prėskinių ir tuščiažodžiavimo.

Raigerdas

Jūs tik pažiūrėkite , kaip suaktyvėjo „štazis”, kai kalba užėjo apie Gabrielio Landsbergio detruktyvų pasiūlymą. Yra žinoma, kad nusikaltėliai visada jungiasi į gaujas, kad pulti gaujomis atskirus žmones. Taip ir „štazis” prakalbo apie „Valstiečiu -žaliųjų partija neturi visuomenės palaikymo ir nėra populiarūs todėl gal verta kelti klausimą ar S.Skvernelis ir jo vyriausybė pajėgus susitvarkyti su jiems pavestais kriziniais uždaviniais ?”. O kas kelia šitą klausimą? Aišku, „populiarumą ir palaikymą” čia turintis „štazis”. Štai imu du jo komentarus ir matau viename yra neigiamų vertinimų 13, o kitame 15, o teigiamų 2 ir 1. Kaip matome, pagal šiuos faktus, kad mes turime reikalą su tokiais pat tipais, kokiais buvo pavaizduoti bolševikai Šarikovas ir Švonderis Bulgakovo „Šuns širdyje”. Būtent bolševikai, aiškino visai liaudžiai,… Skaityti daugiau »

Prašalietis

Prokremliškas Prašalieti, 2020-03-19 22:51
” Savas tautieti(te)”, man, eiliniam žmogeliui neteko girdėti, kad profesionalūs kolaborantai sėkmingai ne vieną dešimtmetį kolaboravę kremliui, šiandiena dar sėkmingiau kolaboruojantys kitoms užsienio valstybėms kaip brazauskiniai Grybauskaitės tipo profesionalūs komunistai ir lansgrybiniai KGB-istiniai užsislapstinę 75 metams sąjūdiečiai, jų palikuonys ir pasekėjai būtų kokio šiandieninio „tautinio” idioto ar varioto, neskaitant jų pačių, paskelbta eiliniams tautiečiams „savais tautiečiais”. Girdėjau, kad Ramanauską-Vanagą ne taip neseniai paskelbė lyg tai „buvusiu pokario Lietuvos valstybės vadovu”, apie paminėtą „tautinį- patriotinį” kontingentą, esant „savais tautiečiais”, jokių skelbimų neteko girdėti….

Amžinas godumas

Tai didžioji Landbergių klano vertybė. Kai Lietuvai būdavo blogai, Landsbergiams visada būdavo gerai. Tuomet jie visada prasukinėdavo visas didžiąsias aferas. Gal Landsbergių klanui prireikė kokį tvartelį su sklypeliu iš ko nors išmušti. Gal dar kokį kelią ištrinti ar piliakalnį prichvatizuoti ir parduoti, kaip šioje istorijoje: https://youtu.be/t4No0QT6CwE. Sąskaitas ofšoruose juk reikia pildyti! Mažeikių nafta atiduota už litą – iki šiol tebespėliojame, kiek į kieno ofšorines sąskaitas už tai nubyrėjo. Juk naiviai nemanome, kad į kokio nors Pakso, ar po ranka tuomet patogiai pasipainiojusio parašui suraityti Kakčio? Kiek į jas byra ir byrės už Snorą, Independence? Kokius valstybės finansus prireikė kokio nors Roko Masiulio chebros rankomis nusausinti dabar? Ta padėtis tokiems reikalams matyt labai padėtų… Niekada negalima pamiršti apie konservatorius pasakytų D.… Skaityti daugiau »

***

dabar vadovaujantys žalieji varškėčiai yra nekompetetingi pusgalviai, bet kvailus varškėčius pakeitus kvailais koncervais padėtis nepagerėtų.
teisus yra prof Kasiulevičius, kad krizių centui turi vadovauti prityręs kariškis ir karo medikai turintys kovinę patirtį.
bet pas mus paskirtų ne protingą ir veiklų, o tokį kurio pilvas didžiausias, tad realiai bus pelkė ir krūva grabų.
nepaprastoji padėtis gal ir bus paskelbta bet kai jau reikės buldozeriais stumti į griovius lavonus.

stasys

Atkutęs rusteikiniu tekstu garbintojas saldžiabalsis Reigardas ..paploninęs liežuvį bando ‘vinguriuoti‘ su juo Ramūno Karbauskio problemose . Mol čia kaip visada kalti konservatoriai.. kurie ketverius metus cigonkos pirštais varažine valstiečiams nesėkmes . Neturėtume stebėtis to ‘ humanisto‘ lakia fantazija ..įprastai tokie sėda prie stalo ir vandens stiklinės pagalba gydo visos šalies sveikatos problemas , baisiausia tai kad kuri laiką žmonės tokiais tikį. (Garliavos sindromas) . Taip ir politikoje yra politikai kurie iš tikro bando ir daro savo darbą pasišvente , o yra tokie kurie dosniai daliną pažadus ir į kiekviena pražiota burna įdeda po placebo piliule . Šiandieninis klausimas ,..ar yra pagrindo pasitikėti S.Skvernelio vyriausybe kuri jau kadaise išbarstė savo pasitikėjimą visuomenėje . Ar piliečiai turi ir privalo aklai pasitikėti tokiu… Skaityti daugiau »

summarum

viskas kuo gali anūkas padėti žaliems varškėčiams , tai pridėti į pampersus
šūdo šūdu nepagerinsi
vieni nuliai pozicijoje, kiti nuliai opozicijoje
sukeitus dėmenis vietomis suma nesikeičia : 0+0 = 0

Vertinant štazio pasiūlymą

Pasvarstykime, ką tokio išskirtinio Šimonytė galėtų pasiūlyti ir suorganizuoti? Gal didelį seksualinių mažumų paradą? Tokį labai labai didelį, su daug falų, nuogybių, kad net korona išsigąstų? O gal Šimonytė žino gerų sodomitinių antivirusinių ritualų ir apeigų? Juk didelių lietuviškų bankų, kuriuos būtų galima užgrobti ir žiauriai sudoroti, nebeliko? O gal koroną išgąsdintų kokių 500 milijardų pasiskolinimas pavyzdžiui už 39 procentus? O gal pasiūlytų ne tik nurėžti visas pensijas, bet dargi pensininkus apdėti antikoroniniais mokesčiais? O gal paprasčiausiai primygtinai paprašyti, kad „Į nugarą kvėpuojanti I.Šimonytė” nustotų tai daryti, kad koronės visiems nepripūstų?

Raigerdas

Niekas kitas Lietuvos neišgelbės, tik TIESOS sakymas. Ir kitas dalykas, kada yra sprendžiama apie politiką ar kitą žmogų. Vėl gi, vienintelis tokio sprendimo kriterijus yra Kristaus išsakyti žodžiai:”juos atpažinsite pagal jų vaisius”. Aš matau,kad lietuvių niekur šito nemoko, todėl jie nesupranta apie ką eina kalba. Duodu pavyzdžius: nusikaltėlio darbo vaisiai yra padaryti nusikaltimai, melagio, dirbančio žurnalistu, darbo vaisiai yra skleidžiama visuomenei dezinformacija, užsakyti klaidinatys visuomenę straipsniai, amoralaus politiko darbo vaisiai yra nauda sau ir žala visuomenei, sukčiaus darbo vaisiai yra apgauti žmonės. Ir visa tai vyksta tik todėl, kad daugybė žmonių nenori gyventi su TIESA. Kita dalis į tai žiūri pro pirštus, todėl visas šitas jovalas darosi tik dėl šitų dviejų priežasčių. Ir jeigu žmonės norės išgyventi, jie pagaliau sutiks… Skaityti daugiau »

stasys

Siūlymu vertintojas … galėtu tikrai įsiklausyti į kito saldžialiežuvio čia cituojama biblija pav. cit. “juos atpažinsite pagal jų vaisius” ..tik dėka to laiku KVĖPTELĖJIMO į nugara Kirkilui , per praeita krizę , mes turime proga pasidžiaugti Lietuvos valstybingumo sukaktuvėmis vėl užpuolus naujai problemai . Ar čia yra atsitiktinumas , jog „The New York Times“ taip palankiai atsiliepia apie Estija pandemijos akivaizdoje .? Joje dar nuo seno buvo pasirūpinta jog ūsuoti barsukai netaptu Sąjūdžiu ir nustotu gelbėti šalį per kiekvienus rinkimus . Jus mane pataisysite ..bet neteko girdėti jog į politika Estijoje papultu vaiku tvirkintojai kovojantis su pedofilija, neteko matyti ir muzikantu politiku vienadieniu ir ‘verslinyku –svarščiku’ ir tokiu elementariu vyriškumo pavyzdžiu kaip ‘gražulis’ ..Mintį vedu prie to kad Lietuva turi… Skaityti daugiau »

stasys

Reigardai nepamiršk prisipilti vandens stiklinės ..

metalica

taip, bankų snorintoja šmikinyte visuomenė „pasitiki”

95
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top