Rasa Čepaitienė. Ką reiškia „Kaunas Pride“, perskaitytas iš simbolinės politikos perspektyvos?

„Kaunas Pride“, perskaitytas iš simbolinės politikos perspektyvos, reiškia štai ką.

Raskevičius viešai pareiškė, kad jie „atėmė nekaltybę“ Kaunui. Atsižvelgiant į tai, kad miesto pavadinimas vyriškos giminės, o šiuos žodžius pasakęs politikas, atstovaujantis žmonių(!) teisių gynimui(!), prisistato „profesionaliu gėjum“, tai išeitų, kad miestas buvo išprievartautas (tam panaudotos ir gausios represinių struktūrų pajėgos) iškreiptu būdu. O šiam veiksmui pasipriešinę didžiųjų medijų pristatomi kaip nepažangūs tamsuoliai, buduliai ir banditėliai (nieko naujo).

Pažanga šiais laikais lygu išprievartavimas? Ir čia kalba tie patys, kurie kovoja už Stambulo konvencijos įteisinimą? Ta prasme, moterų mušti ir prievartauti nebus galima, o vyrus – prašom? Ką tai primena, ar tik ne kalėjimų „kultūrą“?

Suprantu kauniečių pyktį ir pažeminimą.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
12 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
bjž

Visi vaivorikštinių veiksmai buvo ižulūs demonstruojantys panieka aplinkiniams ir nukreipti prieš protestuojančius kauniečius.Kaip teisingai pastebėta,taip elgiasi tik prievartautojai,o ir didžiuojasi atėme nekaltybę.Tikrieji „humanistai” ir ‘meilės profesionalai”.Kaunas verkia paniekintas.

Lapių sąvartynas

Kai tik senis Ožys iškeliaus pas Abraomą , jo mažapimpis ožiukas bus greit nukanalizuotas.

fungicidas

Priede reikia skaityti nukeliant vieną raidę galan. Spėkite kurią.

Vilnietis

Ateis laikas (o jis ateis netrukus) aš nepavydžių tiems pederastams kai jiems teks atsakyti už visus tuos teroro metus. Nepabėgs iš čia nei vienas ir jokios bl. ten geyropos nepadės.

Dzeikas

Pederastu musti kaip tik nereikia. Nes „normalus” pederastai atsiduoda savo negaliai, susirade tokius pacius ir niekam i akis nelenda ir demesio nepraso.
O stai priverst atsakyti tuos kurie jais prisidenge vykde neteisetus veiksmus, priverst atsakyt policijos pareigunus(eilinius taip pat: karta ir visiems laikams reikia ikalt lietuviui makaulen,kad „man isake” ne pasiteisinimas darant nusikaltima) naudojusius smurta pries zmones gunusius savo prigimtine teise – reikia ir net labai.

Pasikeitus politiniems vėjams

Būtina petterastus utilizuoti. Visus.

Lapių sąvartynas

Kai tik senis Ožys iškeliaus pas Abraomą , mažapimpis jo ožiukas bus greit nukanalizuotas.

Prašalietis

Čepaitienė rašo- „Raskevičius viešai pareiškė, kad jie „atėmė nekaltybę“ Kaunui”….Į Seimą „pažangų tautinių politinių jėgų” atsivestas profesionalus homo seksualas Raskevičius su savo „seksualine” mažuma, kaip Seimo žmogaus teisių gynimo komiteto pirmininkas, „pagal visus žmogaus teisių reikalavimus patriotiškai atėmė nekaltybę” Kaunui.. Tad visos likusios Lietuvos gyventojai „pažangiai, civilizuotai ir europietiškai” gali taip pat „savo noru” ruošti savo užpakalius ne tik skiepijimui nuo Covid 3,4,5…kartą, bet ir „civilizuotam nekaltybių praradimui”… Laikui bėgant, lansberginiame durnių laive išimties nebus atsisveikinimui su savo „užpakalių patriotinėmis nekaltybėmis” ir šiandieniniams neišsivaikščiojusiems „patriotines psalmes” neišsivaikščiojusiems eiliniams žmonėms kuriantiems ir giedantiems „profesoriams su profesorėmis”…

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

– „Naujausiais duomenimis, sulaikyti 22 asmenys, jau surašyta 11 administracinio nusižengimo protokolų. Kauno apskrities VPK pradėti 5 ikiteisminiai tyrimai: 4 pagal Baudžiamojo Kodekso 284 str. (viešosios tvarkos pažeidimas) ir vienas pagal 170 str. (kurstymas prieš bet kokios tautos, rasės, etninę, religinę ar kitokią žmonių grupę).” (15min 2021 09 04)
– Milicijos siautėjimas Kaune – antivalstybinė veikla. Jei nebus paleisti suimtieji ir nebus panaikinti visokie kaltinimai, tai milicija bus apkaltinta Tautos varymu iš Lietuvos.
_____________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų neteisėto (antikonstitucinio) seimo landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų, dabar jau pasipuošusiųjų narkomaniška bei daugialytine paleistuvyste.
2021 rugsėjo 8

habilitās

„Suprantu kauniečių pyktį ir pažeminimą“ ✒✒✒ Suprasčiau ir aš jei patys kauniečiai nešiktų sau į batą. Šis miestas visada buvo „konservatorių“ citadelė. Štai paskutinių rinkimų į seimą Kaune rezultatai, semo nariais tapo: J. Šiugždinienė Šilainių rinkimų apygarda TS LKD K. Starkevičius Petrašiūnų-Gričiupio rinkimų apygarda TS LKD G. Skaistė Panemunės rinkimų apygarda TS LKD G. Landsbergis Centro-Žaliakalnio rinkimų apygarda TS LKD V. Juozapaitis Aleksoto-Viljampolės rinkimų apygarda TS LKD A. Anušauskas Kalniečių rinkimų apygarda TS LKD Plius: J. Urbanavičius Garliavos rinkimų apygarda TS LKD Plius: M. Matijošaitis Savanorių rinkimų apygarda LP. …. Tiesiog gražu žiūrėti! O gal kauniečiai manė, kad konservatoriai į koaliciją eis su Darbo partija?! Tik aklas ir kvailas galėjo nematyti kokia aplinka supo I. Šimonytę per prezidento rinkimus. Vieša… Skaityti daugiau »

Hm.

Taip, kas yra jų iš arčiau matęs (pavyzdžiui, kaip bendradarbių ar pan.), patvirtins, kad jie labai mėgsta gašlias ir nešvankias šnekas. Kai supranta, kad reikia, susivaldo, bet kartais kokia nešvankybė arba užuomina ima ir iššoka. Panašiai ir čia.

Bartas

Nepamatuojamas abejingumas (nėra už ką balsuoti) veda mus į pražūtį.

12
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top