Rasa Juknevičienė: Rusija vėl puola prezidentę

Buvusi krašto apsaugos ministrė, Tėvynės sąjungos vicepirmininkė Rasa Juknevičienė veidaknygėje įspėja bendražygius ir visuomenę apie jos permanytą klastingą Rusijos planą: pasirodo, Artūras Paulauskas, Artūras Zuokas ir Naglis Puteikis esą Rusijos statytiniai prieš Lietuvos Dalią Grybauskaitę ir Zigmantą Balčytį.

Vis dėlto daliai piliečių lieka neaišku: kodėl ponia Rasa Juknevičienė, būdama krašto apsaugos ministre, kartu su prezidente Dalia Grybauskaite silpnino Lietuvos kariuomenę, kodėl ji neįspėjo lietuvių dėl Rusijos grėsmės, kai trys žiaurumu pagarsėję FSB karininkai tardė Vilniuje Lietuvos pilietę.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
40 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Nesupratau

Ar čia aprašyta tikrovė, haliucinacija ar moteriškaitės sapnas, nes per daug įsijautusi į rusofobiją. Ne, neginu kremliaus, bet taip kategoriškai teigti:
juk galima apie kiekvieną asmenį tą patį sugalvoti. Taip pat nebalsuosiu ir už
Paulauską, bet niekinu tokius žmones kaip Kubilius ir Juknevičienė. Tai
mūsų papunės auklėtiniai, o apie šį žmogų man sunku ką nors pasakyti.

Cha

Rasele.prakrapstyk akis, ne Rusija puola, o lietuviai nebenori diktatores Grybauskaites , Paulausko reklaminis klipas super,desimt balu, jei pati Degutiene bijo stalinines Grybauskaites , paklausykit klipo, o rasele jau nuseno,prie politiniu lavonu…

Hormonų audros

manau,verčia moterytes – amazones pulti Rusiją :tra ta ta palaiko mediniais šautuvėliais naujai įstoję liberalai šauliai.Kažkoks spektaklis vaikams.
Tai atviras karo kurstymas,kandidatų į Prezidentus šmeižtas.

Onutė

Man atrodo, kad mūsų Raselei reikia rimtai pagalvoti apie savo sveikatą. Pas ją diagnozė jau labai aiški. Tai baisu kai tokie politikai valdo mūsų šalį.

Algis

Apgailėtina ši pilietė, apie ją net neverta kalbėti.

ot kaip

mano kaime konservatoriai sako – jei negali balsuoti už Grybauskaitę, – tada būtinai reik balsuoti už Balčytį. Jie bijo Puteikio! Jų tikslas, kad II ture būtų tie du, bet ne Puteikis!

O šiaip komjaunuolė raselė galėtų paskelbti sankcijas liliputinui.

VASIA

komentarai super,pritariu visiem,nera ka pridurt…

ir si paranojike-provokatore

buvo paskirta krasto apsaugos ministre. Jauciu rusu generolai zvenge iki pilvo skausmo ir tryne rankas suzinoje, kad reiks turet reikalu su siuo burunduku.
Galvoj netelpa, kaip politikas, eks KAM ministras gali jau ne pirma kart pliurpt tokias nesamones. Kaip turiu as , eilinis pilietis ,jaustis kai auksti politikai teigia, kad vos ne puse kandidatu i prezidentus yra rusu agentai,gasdina okupacijom, kaltina mane, eilini runkeli, samokslu pries valstybe, jeigu palaikau kokia visuomenine iniciatyva, o patys savo ruoztu vykdo, stebetinai palankia Putinui, politika.

Arnas

Labai įdomi versija. Zuokas ir Puteikis labai reikalingi kremliui kandidatai, nes gali atimti Grybauskaitės balsus ir nutiesti kelią kremliaus kandidatui Paulauskui. Tam Paulauskui pagal visas apklausas labai tolimas kelias į antrą turą. O filosofija tokia, kad Zuokas ir Puteikis yra nekremliniai, atrodytų labai gerai, bet blogai dėl to, kad atimti balsus iš kito „nekremlinio”, kurį globoja Rasytė ir jos kompanija. Bet kas iš tikrųjų yra tas „kremlinis” dar reikia gerai pagalvoti. Strateguotojams reikėtų žūt būt kaip nors paveikti Jakilaitį, kad klausimai debatuose būtų taip susukti, kad atsakyti suprantamai ir protingai galėtų tik toji vienintelė nekremlinė, o kiti liktų debatų autsaideriai ir visi politologai lopatologai tą aiškiai matytų ir taip komentuotų. Bet ir Jakilaitis neką gali padaryti, nes nekremlinė, atrodo, nutarė… Skaityti daugiau »

Oi,

Kas rasai nutiko? Gal durnaropiu apsirijo? Laikas jai seniai ne tik skrandi bet ir smegenu likucius prasimazgoti. Vargse moteriske. Va kaip mutuoja asmenybe pasirodo, kai salia priklausomybiu kamuojamo salia gyvena.

ruta

Jeigu politine nomenklatura nebutu pasirupinusi savo islykimu – balsavimas pagal partinius sarasus , tai tokios rasos , landsbergiai su anukais , kubiliai , andriukienes , masiuliai ir kiti panasus subjektai jau senei butu isreitinguoti , eliminuoti ir tiesiu taikiniu i istorijos siukslyna !Panasei sovietmeciu rase danosus , keturias klases baige seksotai .Kadangi domiuosi sovietinio – komunistinio NKVD -KGB subjekto isdavystes , cinisko melo , brutualaus elgesio , sadistiskais polinkiais , kurie atsispindi archyvinese dokumentuose , tai matau labai daug panasumo su Lietuvos politikais , valdininkais …
Galiu tik stebetis , nors , ziurint kas tupi svarbiose postose lyg tai ir netureciau , kaip tokios rasos atsiduria svarbiose postose ?

Algis

Konservai yra tautos isdavikai. Tais melagiais ir vagim tikejo daug zmoniu, bet dabar, zmogus, turi buti visiskai kvailas, kad remtu tuos nuzmogejusius banditus.

rusai puola

kas ta jukneviciene?mano akim ziurint politine aferiste,kuri bando ko daugiau zmoniu prisitraukti prie savu,tai yra grybauskaiciu,kubiliu,degutieniu.Ir ka jus galvojat kas bus,jei ji ras tokiu durneliu daug?O gi perkels politines aferistes vaidmeni i ekonomines aferistes.Prisiminkit kas atsitiko su Mazeikiu nafta,kas su atomine elektrine,tetru scenom ir taip toliau ir visur kyso aferistu koncervatoriu ausys.O kas jiems leido apipliesineti tauta?Ogi grybauskaite.Juk visas simtamilijonines bylas nutrauke jos statytinis valys,o ji budama prezidente pasake,kad neturi teises net pareikalauti ataskaitu.Koncervai kaip padugnes ,bet kokia kaina nori susigrazinti lovi,is kurio jie pliese visa lietuva.O ko jiems nepabandyti vel sugryzti prie to lovio,juk jukneviciene yra tikra,kad tauta runkeliai.Ji galvoja paplausiu runkeliams ausis ir vel medu semsiu

reikia daktaro

Nesupratau, ar ji čia rimtai rašo, ar juokauja? Jei rimtai, tai jai protas jau maišosi. Poniai Rasai reikia eiti pas daktarus ir pasitikrinti sveikatą, nes tokiame kritiniame amžiuje moterys neprognozuojamos.

O man

atrodo, kad ši poniutė niekada nei pribręs nei subręs. Kaip malė š… taip ir mals. Netgi feldfebelis padorus iš jos nesigavo, o jau politikoje tai plaukioja kaip varlė kisieliuj. Kai į antrą turą išeis Puteikis, ką tada ši ponička sakys?

RASELE,

„rusai puola” nesuveiks…Sugalvok, ką naujesnio..Ir taip nesusireikšmink – tu jau ATGYVENA…

zero

Ponai komentatoriai, prie ko čia hormonų audros, psichikos ir šiaip sveikatos sutrikimai ir visa kita Jūsų keliama beliberda.
Ponia R.Rastauskienė – Juknevičienė papasčiausiai vykdo partijos jai pavestą užduotį: bet kokiomis priemonėmis bet kokiose masmedijose reklamuoti ponią Grybauskaitę, juodinti jos konkurentus. Tikslas vienas – žūtbūt Daukantynėje palikti senąją gyventoją. Atlygis irgi vienas – Grybauskaitei likus savo vietoje, Olekui patekus į Europarlamentą, TS/KP įėjus į valdančiąją daugumą, ponia Rasa grįžta į savo numylėtą Krašto apsaugos ministeriją ir vėl demonstruoja savo numylėtas ambicijas.
Viskas labai paprasta, juk ir šuniui skanesnį kaulą numeta už gerą tarnybą/lojimą/.

2014-04-29 Saulės užtemimas, kuris galimai paveikė

2014 m. balandžio 29 d. žiedinis Saulės užtemimas įvyks 09:14 val. Lietuvos laiku. Jį bus galima stebėti Antarktidoje. Dalinis užtemimas bus matomas Australijoje ir kai kuriose Indonezijos salose.Paskelbta: 2014/04/28
Užtemimo metu elgesys gali būti neadekvatus. Todėl savo poelgius reikia stebėti – stengtis išlikti ramiems ir pozityviai nusiteikusiems. Užtemimo metu gali pablogėti sveikata, ypatingai tam jautrūs hipertonikai ir širdininkai.

Konservatoriu agonija!

Nusikalteliu gaujele ,kuruojama prezidentes!

KAI RUSAI

puls iš tikrųjų – niekas ir nepatikės….Bus kaip toj pasakoj….

Rasa,

Eik į istorijos sąvartyną ir nekurstyk karų su kaimynais.Jeigu nebūtų Rusijos manau tamstai ir Co užželtų zabtai,kaip varlėms rudenį,nes jūsų Intelektas tesiekia tik vienos minties:”Rusai puola”.

Brudas ir tiek,

o daugiau pridurti nėra ko.

pilietis

O KIEK KARETŲ PREZIDENTO RINKIMUOSE vAŠINGTONNAS BUVO JUODŲJŲ TECHNOILOGIJŲ POLIGONAS lIETUV OJE?

Alkas

pagaliau Grybauskaitei ėmė drebėti kinkos nuo Puteikio kylančių reitingų, užtat į ataką priš jį buvo mesta sunkioji artilerija – komjaunuolė Rasa YUHrbonaitė. Sekmadienį, Motinos dienosd šverntėje, dar pamokslą Kaune už Grybauskaitę rėš jos remėjas arkivyskupas Tomkevičęius.

Ale

ir šitą paskiepijo.Visur Kremliaus kandidatus mato.

klausimas Juknevičienei

istorija skelbia, kad pokario partizaninį judėjimą po kelių metų į savo rankas perėmė Rusijos NKVD. Vadinasi, nuo to laiko, jie perėmė visą Lietuvos ūkinio ir politinio gyvenimo valdymą. Klausimas: tai kada jie mus paleido? Gal aukšti komunistų partijos veikėjai Nepriklausomos Lietuvos Prezidentų postuose ir reiškia tą mūsų išsivadavimą nuo visokio plauko Rusijos NKVD? Ar atvirkščiai-patvirtina, kad ne?

To 2014-04-29 18:23

Gal galėtumėt įvardinti bent vieną NATO šalį, kurią puolė rusai?Neskleiskite prašau raselės marazmų 🙂

Rasai Juknevicenei svyla uzupakalis

Seimo kedeje , 0 jei JE neisrinks, jei paleis Seima?! Kas tada?! Juk atlyginimas zveriskai geras – botoksas aiskiai tai irodo. Todel kurpiamos visokios baimes teorijos. Is proto boba isejusi, gal isimylejo JE?! Kaip galima atmesti ,kad pastaroji jau 23 m. buvo kompartijos nare, mokesi KGB proferoriu-instruktoriu vadovaujamoje akademijoje, deste aukstojoje partskoloje ir, staiga, toji, kuri jau baigia Lietuva ikisti i ES biurokratu-grobuoniu rankas, nes jie stato kitokio pavadinimo komunizma, Juknevicienei, Landsbergui, Kubilui tampa proto bokstu?!Juknevicene, moterele, gydykis ir skaityk Gribojedovo ,,Varga del proto”. Nepavyks isdurti Lietuvos dar karta.

ei,tu, konserve, rasele

tau visur priesai vaidenai, kaip ir seniui lansbergiui, greitai prezidentu taps PUTEIKIS, nustumdamas jusu remiama ale nepartine kandidate Grybauskaite , ir jusu dienos pasibaigs, o gerb.Paulauskas, Uspaskichas toliau ramiai dirbs savo darba ir bus naudungi LIETUVAI, o jei Paulauska isrinks irgi puiku…kad tik jusu konsevu kuo maziau liktu..

liepa

aš tą stėrvą Juknevičienę Paulausko vietoje paduočiau į teismą už pavadinimą Kremliaus kandidatu, ta ponia tegul analizuoja Grybauskaites rinkiminę kampaniją, kuri eskaluodama karo kurstymo temą, tiesiog manipuliuoja žmonių psichika, tai ne rinkiminė kampanija , o nusikaltėlių irštva.Tai „paskiepytai” Juknevičienei visi blogi….nes ir pati jaučia blogą pabaigą….tik neklastokit rinkimų, nes po nakties kompai ” lūzta” jūsų naudai.

Eglė

Niekada nepatikėčiau savo gyvenimo, savo likimo šmeižikui, melagiui, sukčiui, kuris nuolatiniu šmeižimu per galimai dar Snoro savininkų remiamus portalus – ekspertai, tiesos ir kt… stengiasi jau porą metų iš anksto apšmeižti savo konkurentę tikėdamas, kad tokiu būdu bent kiek savo vertę visuomenės akyse pakels. Juk jei šitaip jis (jie) bando susidoroti su savo priešininkais, nesunku įsivaizduoti, ką jis (jie) darys kai jo rankose bus visi duomenys apie mus visus ir jam imsis vaidentis, kad mes jį „skriaudžiame” , kaip kad skriaudžia neva dabar jį jo konkurentai. Per savo laikraštį tiesos lt Puteikis yra tiek atakavęs mūsų tiesiogiai išrinktą kadidatę, kad tauta turėjo patikėti, jog visi tie 60 prpcentų rinkėjų irgi yra jo tiesioginiai priešai, o draugai tik mafijiniai bankininkai, kuriuos… Skaityti daugiau »

politologas

Tupa boba.

to egle

ar cia tu, rasele????

xxx

tai zmones, kuriu Lietuvai nereikia—- grybauskaite, juknevicieme, lansbergis, kubilius , du masiuliai, adomenas, sedbaras, razma ir……tada saule sviecia

mama iš kaimo

Ir kas per padaras ta Rastauskienė? Ne žmogus, o stačiai lietuvių tautos nelaimė.

skaitytojas

Žmonės žino, ko galima tikėtis iš rusų, bet apsaugok Viešpatie nuo tokių „patriotų”, kaip Raselė, Grybauskaitė,Kubilius, Degutienė, Kirkilas, Šiaulienė ir panašių. Konrevatoriai, visokio plauko liberalai, socialdemokratai, valdę Lietuvą, pakankamai aiškiai parodė, kokie jie išgamos. Jei būtų valdę padorūs politikai, tai kaimai nebūtų ištuštėję, žmonės būtų dirbę žemę, auginę vaikus. Lietuva būtų buvusi visiškai kitokia. Taip, jie bijo prarasti vietą prie lovio, ir, kaip matote, elgiasi lyg išprotėję. Jei liks dabartinė prezidentė, tai ir toliau galima bus vogti stambiais mastais, nes stambiems vagims stogas bus užtikrintas. Dabar jie nesiskaito nei su žmonių valia, o kaip bus siautėjama, perrinkus tą pačią, galima tik įsivaizduoti.

...

Išmoko maldelę „rusai” puola ir toj vietoj protelis užsiraukė. Bet ko gi daugau š konservatorės galima daugiau tikėtis…

vienas

konservuotas jau prisilojo, dabar laukia teismo, šiai irgi pats laikas pribrendo.

vienintelis

Juknevičienės seime darbas gąsdinti rusais, kurie mus puola jau eilę metų ir vis neužpuola. Kažkokia nesveika. Ima didelę algą ir iš jos jokios naudos.

Simas

Rasa, nesvaičiok, matyt surūdiję laivai vaidenasi. Gerk valerijonų lašus, sako padeda.

40
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top