Rasai Juknevičienei – etiketo pamokos

Prezidento rinkimų vakarą, gegužės 11-ąją, LRT studijoje konservatorių partijos vicepirmininkė Rasa Juknevičienė sulaukė politinio etiketo pamokos. Poniai R. Juknevičienei pareiškus, jog Naglis Puteikis esąs ne tik baisus žmogus, padedantis tiems, kurie „siekia nuversti“ Dalią Grybauskaitę, bet ir melagis, Darius Kuolys priminė šiai įtakingai konservatorei, kad tai, ką ji pavadino „Naglio Puteikio melu“, yra jos buvusio bendražygio generolo Jono Kronkaičio spaudoje seniai paskelbta tiesa.

Nemira Pumprickaitė: Ponia Juknevičiene, dabar noriu kreiptis į Jus. Kadangi Naglis Puteikis yra buvęs konservatorių atstovas ir Jūs su juo netgi turėjote keletą konfliktų, o paskutinis nesusikalbėjimas kilo per debatus, noriu paklausti – ar Jūs nesigailit, kad išleidot tokį kandidatą, kuris dabar jau vadinamas širdžių prezidentu?

Rasa Juknevičienė: Na, aš nežinau, kodėl čia tokia pernelyg graži etiketė jam klijuojama. Aš, matydama šituos rezultatus, tiktai dar kartą lieku giliai įsitikinusi, kad Naglis Puteikis gali būti tas žmogus, kuris atves Viktorą Uspaskich – jeigu taip atsitiktų antrajame ture – į prezidentūrą. Aš tikiu, kad taip nebus, kad iš tikrųjų Lietuvoje sveiko proto yra žymiai daugiau ir piliečiai spręs labai valstybiškai, ir taip, kaip eina Lietuva europietišku keliu, ir toliau eis. Bet tikrai nevadinčiau jokiu širdžių prezidentu arba širdžių kandidatu, tai iš tikrųjų žmogus, kuris daug melavo rinkimų kampanijoje. Jis iš tikrųjų pasirodė gerai ta prasme, kad mokėjo kalbėti… Pernelyg gerai pažįstu šitą žmogų ir… jis paėmė tą dalį tokių protesto balsų, radikalesnių dešiniųjų balsų, kurie balsavo už Venckienę kažkada Seimo rinkimuose. Natūralu, kad tie žmonės yra, jie turi savo požiūrį, jiems taip atrodo, patiko šitaip kalbantis žmogus, tačiau… aš turiu savo nuomonę ir manau kad… Ne! Tikrai nesigailiu, man atrodo, kad žymiai anksčiau jam reikėjo būti kitoje partijoje, tikrai ne mūsų partijoje, ir… natūralus tas rezultatas, bet… jo vaidmuo labai akivaizdus: jis padeda tiems, kurie siekia nuversti Dalią Grybauskaitę šiandien ir nebepratęsti jos kadencijos. Nes jo balsuotojai, kaip sakau, galėjo balsuoti, jeigu jo nebūtų buvę, už Dalią Grybauskaitę.

N. Pumprickaitė: Gerai, ačiū, ponia Juknevičiene. Dabar Darius Kuolys labai trumpai nori atsakyti, duokit jam, prašau, mikrofoną. Labai trumpai prašau, nes mus labai spaudžia…

Darius Kuolys: Tiesiog norėjau sureaguoti į ponios Juknevičienės labai nekorektišką kaltinimą Nagliui Puteikiui melu. Noriu pasakyt, kad atvirkščiai – Naglis Puteikis daug kartų sakė tiesą šitoje studijoje, taip pat dėl pasitikėjimo teismais, ir, deja, melavo kita pusė. Netiesą čia sakė Respublikos prezidentė ir laidos vedėjas ponas Jakilaitis. Naglio Puteikio rinkimų štabas kreipėsi, prašydamas paneigti šitą melą, – tai buvo tikrai melas – ir, deja, iki šiol jis nėra paneigtas.

Lygiai taip pat Naglis Puteikis buvo teisus dėl kariuomenės ir kariuomenės būklės, kuri prastėjo poniai Rasai Juknevičienei vadovaujant krašto apsaugos ministerijai. Ir lygiai taip pat Naglis Puteikis buvo dėl to šmeižiamas. O paaiškėja tiesa: yra generolo Jono Kronkaičio tekstas, paskelbtas Lietuvos žiniasklaidoje kovo 31 dieną, kuriame generolas Jonas Kronkaitis pateikia skaičius, kaip buvo žlugdoma Lietuvos kariuomenė, kaip jinai mažėjo…

N. Pumprickaitė: Pone Kuoly, jeigu galima, greičiau…

D. Kuolys: Į tuos generolo Jono Kronkaičio skaičius nesureaguota, nors tai paskelbta daugiau nei prieš mėnesį. Nei ponia Juknevičienė jų nekomentavo, nei ministras Olekas, nei kiti politikai, nei prezidentė Dalia Grybauskaitė. Kai Naglis Puteikis juos išsakė viešai, jis buvo užsipultas, kad meluoja. Tai čia yra iš tikrųjų rimtos problemos – švaros, politikų atsakomybės, na, ir tiesiog etiketo…

N. Pumprickaitė: Pone Kuoly, turiu Jus nutraukti, nes, deja, reklama mus valdo…

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
24 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
 oioioi

Norint iš tokių pamokų pasimokyti, reikia padorumo turėti, tik ar ponia jo turi?

reiktu konservatoriu partijjos

pirmini pavadinima ,,tevynes sajunga’ keisti i ,,Tevynes ispardaveju gauja”. Rasa Jukneviciene – paskirta karo ministre kele juoka visuomeneje. Prisimintas posakis – kad ir durnas, bet savas, kuriuo vadovaujantis , po Sajudzio laimejimo i Auksc. Taryba, buvo kisami visokio plauko prisitaikeliai ar isiteikeliai i valdanciuju vietas. Stai ir turime rajono gydytojukste is Tiltagaliu kaimo, isiropsciusia i karo ministro kede. Geriau jau i jo lova. Juk buvo Rastauskiene, dabar Jukneviciene, rytoj -uitiene ir t.t. O kur vaikuciai?! Nera? Ojojoi, apgailestaujame…

Pensininke

is kur toks Juknevicienes ciniskas puolimas pries sazininga, drasu zmogu, kuris kovoja su melo ir korupcijos persismelkusia siostema.

kokia

ji begėdė,be jokių skrupulų.Kaip gali aukščiau save kelti už kitus.Ir tas jos žinojimas pasirodo galimai ne žinojimas o tik rėkimas-melagis.Tikrai negražu Lietuvos politinėje erdvėje daryti turgų.

Anikė

„Ką pagauna jos liežuvis,tas jau dingęs,tas jau žuvęs”.Tokių užsikonservavusių
ir veikiančių prieš mus daug.

Ieva

Juknevičienė kalba apie Grybauskaitę kaip apie monarchę. Šaukia, kad dalyvaudamas demokratiniuose rinkimuose Puteikis kėsinasi „Grybauskaitę nuversti”. Konservatoriai seniai darkosi Lietuvoje taip, lyg LT Konstitucijos nebūtų.

jukneviciene- tipiska konservatore

abiem rankomis isikibusi i lovi. O kad ta lovi islaikyti, tinka pats ciniskiausias melas ir smeiztas doro politiko atzvilgiu.

Andrikiene niekingai smeizia Balcyti

Konservatoriu smeiztui galo nesimato,smeize p.N.Puteiki,siekiant sukompromituoti pries rinkimus,si ryta,kolege kauniete pasakojo,kad ryte rado pasto dezuteje Andrikienes paruosta zurnala su niekinga,ziauriausia kritika,baisiu zmogaus asmenybes nuzeminimu apie Balcyti.Stai kaip negarbingai konservatoriai siekia valdzios,kitus neteisingai zemindami,niekindami,tyciodamiesi ir slyksciai apsmeizdami,purvais apdrabstydami.Tai nepateisinama ir netoleruotina !Grybausk.biograf.zurnalu nespausdina,bet kitus trypia,su zemem sulygina.

pats Kuolys melagis

Kuolys melavo kai Garlavos judėjimą bandė nukreipti prieš Prezidentę kaip tik po to, kuomet Prezidentė griežtai paliepė, kad neturi būti naudojama jėga prieš vaiką. Vadinasi, jis pats greičiausiai yra to sąmokslo tyčia paimant su antiteroristine brigada Kedytę, nutaikius progą, kuomet Prezidentė išvyko į JT, dalis.

Kur Kuolio sąžinė? Buvau tame jo surengame prie Prezidentūros „proteste’ „už teisingumą” ir negalėjau tsistebėti tokiu akiplėšišku ir gerai paskaičiuotu sąmokslu, kuris matyt neapsiėjo ir be Zuoko, taip išsiilgusio baliukų elitui Prezidentūroje, kai patarėju Adamkui dirbo Kuolys ir buvo padėties viešpats laikdamas savo saujoj dar neapsitrynusį Lietuvoj Adamkų… Nors ir ten intrigų buvo iki valios su Stonio draugu Januška ir kt… .
O kas tie intrigantai? Jau po truputį aiškėja…

na aišku

na aišku, kad Balčytį palaikys visų JE konkurentų rėmėjai, nes jie aiškiai pademonstravo, kad orientuojasi į Rytus, nors ir veržiasi į EP, galimai ginti Rusijos interesų ten. O Balčyčio pažadas „vienyti” abi puses skamba populistiškai ir neįtikinamai. Net Jėzus nebandė melo suvienyti su tiesa. Paulauskas per Teisę žinoti piktinosi Rasos Juknevičienės replika, kad tie, kas prieš Prezidentę, neva yra už Rusiją. Bet tai juk tiesa. Negali tarnaut vienu metu dviem ponam. Pats Paulauskas ne kartą yra prasiteręs, kad jis už Rusiją. Ir net rusų žurnalistams. O dar per vakarykštę „Teisę žinoti” paaiškėjo, kad ir Butkevičius Sočyje galimai yra Putinui prisiekęs ištikimybę… Matyt kalbėjosi ne tik dėl Gasprom bylos nutraukimo Stokholmo arbitraže… O tai tik dar kartą patvirtina, Rusijos disidento V.Bukovskio… Skaityti daugiau »

na aišku

jei paaiškėtų, kad Prezidentės priešai nėra Lietuvos priešai, tai tuomet jų elgesį reiktų laikyti visiškai kvailu, iš egocentriųkumo nematančių tokio elgesio pasekmių Lietuvai.

nuomone

Jau ta rasele visai nusigrybavo..o foto ,kad nusopinta..o dabar susenusi ,susitraukusi matyt nuo pykcio ta rasele.sedejo studijoj..Pagrab gewrb.Kuoliui ,kuris sako tiesa!O su Puteikiu reikia zengti greta jo tuos penekerius metus ,ir siekti ,kad jis taptu Lietuvos Prezidentu.

joo

Uzsienyje uz toki pasisakyma juknevicienes ,kad tie % ,kurie balsavo uz grybauskaite tai yra atseit zmones ,kurie tiki Lietuva ir t.t. ,o kiti kas?Po tokio pasisakymo ji turetu uzsienyje atsistatydinti.

RASELĖ

jau pervargusi per n. metų seime..
Jai reikia švažiuoti ir kokius 5m paskabyti braškes ar pomidorus, nes suseno, sustabarėjo ir nesigaudo realybėje….

zero

Kiek čia daug konservinių komentatorių, kokie jie įžūlūs melagiai. Na, tam turi pavyzdį kad ir R.Rastauskienės pavidale, kuri miega ir svajoja vėl su D.Grybauskaite papozuoti prie automato ar patrankos. O jau L.Andrikienė … reikėtų jos paklausti, ar ir Briuselyje važiuoja ant žmonių, kaip tai darė, būdama ministre, Kaune? Aplamai kalbant, juk TS/KP iššifruojama kaip tikėjimą, sąžinę, korektiškumą praradusius.

Komentaras

norisi pritrėkšt rudą utėlę.

Adomas

Gal kas pazysta koki neapsimelavusi konservatoriu ?

zmonems

Drasiaus kelias atsiverskite..yra Drasos kelio partijos skelbimas del geguzes 17d.

rinkejas.

visose salyse kandidatai vienas ant kito varo.ji neisimtis.tik lietuvoje visur,jai pasakai savo nuomone,tai blogas zmogus.reiskia demokratijos nera.kalbu apie eiliniu zmoniu gyvenima.darbo tikrai negausi.

pumprickaite,

kol reklama pastarąją valdys, tol tokios kaip juknevičienė spės paslėpti pasimetimą ir bent minimalią gėdą (jei ją išvis sugeba jausti).

Panevezio 10 vid. m-la (dabar Skaistakalnio pagrin

Kryziazodis:
D.Urboniene+E.Urbonas= R.Urbonaite=R.Rastauskiene = ?

Kukli kotais

Rasocka si karta. Tik viena broske isisege prasivedinimui nuo naftalino. Kitas turbut taupo, kad pati ir neapspjaudytu, nesamones kalbedama. Apgailetina bobelka.

Dzūkija

Mane labiausiai nustebino R.Juknevičienės nuomonė apie rinkimus – ,, jo vaidmuo labai akivaizdus: jis padeda tiems, kurie siekia nuversti Dalią Grybauskaitę šiandien ir nebepratęsti jos kadencijos”
Visada maniau,kad rinkimai demokratinėje visuomenėje – tai galimybė išsakyti savo nuomonę,dalyvauti ,išrekšti savo valią…
O R.Juknevičienė išvadina nepatogiai balsavusius išdavikais ir perversmininkais…
Ar ne laikas atsistatydinti…

rArA

Ligoniu portalas..susigrąžinkime valstybę.. čia kurios palatos ligonis parašė,gal paaiškins kokiais metodais ir kokia valstybę nori susigrąžint?

24
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top