„Rasinio teisingumo tematikos” vitražai

Veidaknygė

Šeštadienį Vašingtono nacionalinėje katedroje atidengti naujai įrengti „rasinio teisingumo tematikos” vitražai, kuriuose pavaizduoti protestuotojai.

Vašingtono nacionalinė katedra, priklausanti episkopalinei bažnyčiai, 2021 m. rugsėjį paskelbė, kad pavedė juodaodžiui menininkui Kerry Jamesui Marshallui sukurti „rasinio teisingumo tematikos vitražus”, kurie pakeistų langus, vaizduojančius konfederatų generolus Robertą E. Lee ir Tomą „Stounvalį” Džeksoną.

Pasak CNN, 2016 m. katedros vadovybė balsavo už tai, kad nuo langų būtų pašalintos konfederatų vėliavos, o 2017 m., po Šarlotsvilio mitingo, langus visiškai pašalino.

” Kalbant paprastai, šie langai buvo įžeidžiantys, jie trukdė šios katedros tarnystei ir prieštaravo mūsų raginimui būti maldos namais visiems žmonėms. Jie pasakojo klaidingą naratyvą, aukštindami du asmenis, kurie kovojo už tai, kad vergovės institutas šioje šalyje išliktų gyvas”, – rugsėjo 23 d. per atidarymą sakė Vašingtono nacionalinės katedros dekanas labai gerbiamas kunigas Randolfas Maršalas Holleritas (Randolph Marshall Hollerith).

****

Naujuose languose, pavadintuose „Dabar ir visados”, pavaizduoti protestuotojai, laikantys plakatus su užrašais „FAIRNESS” (liet. teisingumas), „NO FOUL PLAY” (liet. Ne nešvariam žaidimui) ir „NO” (liet. NE). Protestuotojų veidų nesimato. Vienas protestuotojas sėdi neįgaliojo vežimėlyje.

Šaltinis: NATIONAL REWIEW

3 2 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
4 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
blue yellow zov marinie

..juokingi ir durni tie negrai.Amerikonu galvose uzauges hot dogas,mastymo funkcija….otsustvujiet,kaip ir ruskiu rasiejoj….liudas karaliauja visur….durniai ir beprociai….

Ccc

Galėjo sudėti vitražus,kaip juodžiai mašinas,pastatus degina,parduotuves plėšia iš jų nešdami dviejų metrų įstrižainės televizorius.Net ir leftizmu sergančiam asilui aišku,kad tas išpūstas tariamo rasizmo burbulas buvo tik gudresnių pasipinigavimui ir juodų banditų plėšikavimui remti prisidengiant rasizmo uždanga.Štai įrodymai

JK „Black Lives Matter“ organizatorė, organizavusi protestą per kurį nuversta Edward Colston statula Bristolyje, teisme pripažinta kalta ir nuteista už sukčiavimą po to, kai dingo iš aukotojų surinkti 30 000 svarų sterlingų.

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&opi=89978449&url=https://www.dailymail.co.uk/news/article-12559507/amp/Black-Lives-Matter-organiser-protest-Edward-Colston-Bristol-admits-fraud.html&ved=2ahUKEwiRpbKvoNCBAxWbgv0HHal_CS4QFnoECBAQAQ&usg=AOvVaw1tnkn4H5BKMgtw6qIH0ZiY

instagram takipçi satın al

Instagram’da popüler olmak artık çok kolay instagram takipçi satın al sayfamızı ziyaret ediniz

4
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top