Renginys Ukmergėje. Nacionalinio susivienijimo organizuojama diskusija „Ar išvengsim cenzūros įsigalėjimo Lietuvoje?”

Birželio 15 d., 17 val. kviečiame į Ukmergės Vlado Šlaito viešąją biblioteką (Vytauto g. 30), kurioje vyks Nacionalinio susivienijimo organizuojama diskusija „Ar išvengsim cenzūros įsigalėjimo Lietuvoje?” su filosofu, vienu iš Sąjūdžio kūrėjų prof. Vytautu Radžvilu ir politologu dr. Vytautu Sinica.

Renginio metu bus pristatyta neseniai lietuviškai išleista JAV politikos apžvalgininko Beno Shapiro knyga „Autoritarinis momentas”, kurioje autorius kreipiasi į amerikiečių visuomenę, kalba jai apie jos problemas, apie iš jų atimamas žodžio, sąžinės ir kitas pamatines laisves.

Diskusijoje bus diskutuojama apie ideologinę cenzūrą pasaulyje ir Lietuvoje, ar knygoje amerikiečiams skelbiama diagnozė netinka ir Lietuvai. Mūsų šalies žiniasklaidoje vis dažniau pasirodant atvejams, kuomet dėstytojai, žurnalistai ir kitų profesijų atstovai imami persekioti dėl savo valstybinių, prigimtinę vyro ir moters šeimą ginančių pažiūrų, tampa aktualu kalbėti apie tai, ar Lietuvoje neįsigali ideologinė cenzūra.

Renginys nemokamas.

5 3 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
15 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Taigi

Atkreipkit dėmesį, kaip delfiuose padažnėjo straipsnių apie asmenis, lindusius prie berniukų. Akivaizdu kad tai skirta Bartoševičiaus istorijai užtrinti. Atseit, visur tai vyksta visą laiką, ko čia stebėtis, kam nepasitaiko.

stasys

nėra ka čia trinti . Lytinis iškrypimas amžiais egzistavo ir dar po mūsų egzistuos . Kad ir šis portalas buvo kurtas , kaip tiltas siekiant kai kuriems asmenims patekti į valdžia , pasinaudojant tik įtarimais ta tema . Visumoje tai sugriovė didelį būrį paprastu žmonių gyvenimų o kaip atlygis ta pati suskilusi ‘venskinės -gelda’ ir daug nuoskaudų ..

Naivumas yra jautru

Cenzūra jau seniai yra, jei nepastebėjote. Ir dar įsigalėsjusi. Atsipeikėkite. Negali būti necenzūruojamas, jei tavo šeimininkas pats yra cenzūruojamas.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Jei dar kas nors nepastebėjo, Sinicos propatria.lt naudojama kgb’istinė cenzūra nuolat.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Jei dar kas nors nepastebėjo, Vaiškūno alkas.lt naudojama cenzūra nuolat.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Jei dar kas nors nepastebėjo, Janutienės optv naudojama cenzūra.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Jei dar kas nors nepastebėjo, Sutkus naudoja kgb’istinę cenzūrą (Lietuvos priešės Prunskienės sukurtos) LLP politinėje veikloje.

Jules

Neišvengsite – Pasaulio Vyriausybė ir agresyvūs konspiratoriai jums šito neleis, galit būti ramūs.

stasys

Kaip tik gera proga viešai paaiškinti partijos aktyvo pozicija dėl A. Nemunaičio išmetimo iš partijos .

blue yellow zov marinie

…ale matai,busiu praziopsojes….NS viduje irgi velniai veisiasi….o kokiais motyvais ismete,gi normalus pilietis,aktyviai reiskesi savivaldybes klaikalu klausimais…..

blue yellow zov marinie

…dekui,perskaiciau.Vel man kyla ir ankstene nuojauta,ir loginis samprotavimas,kad NS yra kenkejiska ,butaforine partija protingu zmoniu protu susiurbimui bei bendros minties nugesinimui,vykdant dar visokias kitokias destrukcijas……Zodziais,nors prie sirdies dek,….veiksmais…..galvijai visiski………….Jau buvau begalvojas,kad man tik taip rodosi,ale….nea……….Predatieliai….predateriai…

Vargo pisuokliai

Susidaro įspūdis, kad taip ir neatsirado kitokia partija.

vova

lanbergistanas

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

„Tyrimai rodo, kad vien dėl demografinės katastrofos lietuviai praras Lietuvos teritorijos kontrolę iki 2123 metų, tačiau susiklosčius nepalankioms aplinkybėms tai gali įvykti ir iki 2043. Todėl nuo 2009 tyrimų centras AšLietuvai surinko ir išgrynino mažiausiai 5000 idėjų arba sprendimų Lietuvos išlikimui.”
Apie tai va čia
https://aslietuvai.wordpress.com/
***

Cenzūra cenzūra …
Tauta žudoma, Lietuva naikinama, o NS vadukai užsiima musės žarnų tampymu ir žmonių gaišinimu. Tpfuuuu
_________________________________________________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų nelegitimaus (antikonstitucinio) seimo landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, skvernelinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų, dabar jau pasipuošusiųjų narkomaniška bei daugialytine paleistuvyste.
2023 birželio 9

15
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top