Režimo galas: Kremlius pradėjo savo pagrindinių aktyvų perkėlimo į užsienį spec. operaciją?

Ir tai visai ne nafta. Stebėtojai atkreipė dėmesį į trumputę naujieną apie tai, kad maždaug prieš mėnesį Rusija ir Honkongas pasirašė susitarimą dėl dvigubo apmokestinimo išvengimo. Iki šiol Kremliaus režimas neleisdavo net užsiminti apie dvigubo apmokestinimo išvengimą.

Kaip aiškina specialistai, klausimas – ne patys mokesčiai, o fiskalinė priežiūra. Dvigubo apmokestinimo nebuvimas leistų sukurti tokią schemą, kurią taikant pinigai, pervedami iš Rusijos tranzitu per sąskaitas Honkonge, nebūtų fiskalinės kontrolės objektas ir galėtų be pėdsakų išnykti pasaulinės bankų sistemos platybėse.

Todėl susitarimas su Honkongu dėl dvigubo apmokestinimo panaikinimo reikštų, kad visas Rusijos nacionalinis produktas tuojau pat būtų pervestas į užsienį ir atsidurtų ofšorinėse sąskaitose. Todėl iki šiol Kremlius užkirsdavo galimybę įgyvendinti tokius planus.

Ir štai netikėtai – be jokio pasiruošimo ir išankstinio pranešimo – toks susitarimas tyliai pasirašomas.

Stebėtojai prognozuoja pačius apverktiniausius šitokio susitarimo rezultatus. Pavojus, jog visos Rusijoje likusios valiutos atsargos gali staiga ir be pėdsakų išnykti nežinia kur, stipriai išaugo.

Šia proga tinklaraštininkai užduoda klausimą: kas paskatino tokį kardinalų Kremliaus pozicijos pasikeitimą? Ir primena ir tai, kas dėjosi Ukrainoje prieš pat Janukovyčiaus režimo pabaigą, ir tai, kaip Kamazai, pilni Mežigorjės rezidencijos turtų, nieko nelaukę pasuko Rusijos sienos link.

Iš visko sprendžiant, Kremlius vietoj Kamazų pasirinko bankinius pervedimus.

Parengta pagal shipilov.com, kavkazcenter.com

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest


2 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
2
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x