Rimvydas Valatka: Žmonės, nepritarę smurtui Garliavoje, jaučia nostalgiją diktatūrai, Sovietų Sąjungai

Vadinamasis „visuomeninis transliuotojas“ net Rusijos karinės agresijos prieš Ukrainą akivaizdoje entuziastingai vykdo įprastą „visuomeninę misiją“ – demaskuoja vidinius Lietuvos valstybės priešus.

Šį sekmadienį, kovo 2-ąją, LRT televizijos laidai „Savaitė“ šią svarbią misiją padėjo atlikti žymus žurnalistas Rimvydas Valatka. Maloniems televizijos žiūrovams jis išaiškino, kad įvairius referendumus ir kitus neramumus valstybėje inicijuoja nuo pažangos atsilikę, susenę, bet iš paskutiniųjų į valdžią besiveržiantys asmenys. Šie piktybiški asmenys apeliuojantys į atsilikusius ir viskuo nusivylusius žmones.

„Ir krikštas buvo blogai, ir raštas blogai, egzistavusi kažkokia pagonių civilizacija, kurią krikščionybė sunaikino, jie gali pritraukti žmonių dėmesį tik bandydami įvaryti baimę. Normaliai jie politikos daryti nemoka. Tai yra bandymas užsikabinti už paskutinio traukinio vagono, nes daugumai tų veikėjų yra arti 60 ir daugiau, tai kada, jeigu ne dabar. Tai referendumus dėl žemės apie tai, kad kryžiuočiai upelius išgers ir panašiai yra iš būdų kaip nors patekti į Seimą“, – vaizdžiai valstybės priešų kolektyvinį portretą tapė apžvalgininkas Rimvydas Valatka.

Žymus žurnalistas itin įžvalgiai pastebėjo, kad ardomajai vidaus priešų veiklai per lengvai pasiduodanti lietuvių tauta, kad ta tauta taip pat nėra pakankamai pažangi. „Mūsų visuomenė nėra ideali. Jeigu apie 13 procentų televizijos žiūrovų žiūri Rusijos propagandinius kanalus, tai nereikia norėti, kad tie žmonės būtų europiečiai. Arba, tarkim, į Seimą renka tokius, kaip Gražulis ir Uspaskichas, tai įsivaizduoti, kad tie patys žmonės tuo pat metu bus už ES, būtų naivu ir neprotinga. Tokia yra Lietuva. Prisiminkim Garliavos istoriją, tai yra tie patys žmonės, kurie jaučia nostalgiją diktatūrai, Sovietų Sąjungai, kuriems nepatinka laisva rinka, konkurencija, laisvė apskritai“, – baigė piešti degraduojančios tautos paveikslą ponas Rimvydas Valatka.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
61 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Dievo bausme

Vieniems protelis atsisako 80-ies,kitiems ir jaunesniems!Tik gaila,kad jie patys to nesupranta!

vasia

sveiku dantu tas „proto bokstas” tikrai nebeturi…

Kritikas Pikčiurna

Kritiniais momentais visuomet penktoji kolona ant bačkos lipa ir ypatingai demagogiškomis kalbomis siekia sutelkti šalininkų bei sujaukti protus. Iš tremtinių, bet akivaizdžiai okupantams dirba, tiems kurie buvo ir tiems kurie, kaip Janukovičius, dar valdžioje liko… Apgailėtinas nusišnekėjimas.

Jis tiesiog alsuoja pykciu

Mazai gavo nuo gerb.Patacko.O dar tremtiniu vaikas.Tpfu!

Canada

Is kur pas jumis imasi tokiu pokstinyku zurnalistu? O uz tuos zurnalisto pokstus jus visi da susimokat. Kazkur skaiciau, kad Grybauskaite su seimu 100 mln. is jusu kiseniaus skyre tam visuomeniniam. A tiesa?

Gintautas

Ka tu cia apzeles snuki rasai, tik suda moki malti.Isgama. Parlamento gynejas.

vai me

Kam cituoti, visokių šiukšlių kalbas?Neturite ką veikti?

labai gerai

parodo komunistų degradacijos lygį – jie ne tik apsivogę, apsipedofilinę, tarnaujantys okupantui, nekenčiantys tautos – bet ir neeiliniai demagogai (partškoloje pas grybauskaitę gal mokinosi…)

Manau galimybių nėra

Išaiškinti šiam durniui, kad jis yra durnas.

Arne

gal iš Mėnulio nusileido p. Valatka? Be komentarų…

"Žmonės,nepritarę

smurtui Garliavoje”,nejaučia nostalgijos pedofilijai ir bjaurisi bet kokiu smurtu iį esmės.
Žvilgsnis primenantis fanatiškas bolševikų vadų akis.Belieka jį apgailėti.

Graudu ar juokinga?

Na, patys matot, koks mąstymo lygis 🙂 nei juoktis nei verkti…

Valio

Didysis nusišnekėjimų ir patyčių meistras Landsbergis turi kloną – Vakatką. Prie jų gražiai dera dar „kietesniais” išsireiškimais pasižymintis Vinokurvas. Troika yra ne šių laikų išradimas, taigi pirmeivių laurų jie negaus, tačiau girdint ir matant jų sutelktas pastangas kovojant su visokio plauko buržuaziniais nacionalistais, fašistais, diktatūros šaukliais, ir kitokiais liaudies priešais, apima pasididžiavimo jausmas, kad ne tik tokiose didelėse tautose kaip Rusija ar Vokietija, bet ir mažoje Lietuvoje, yra Dekanozovo, Berijos, Gebelso lygio tiesos ir pažangos nešėjų, šviesaus gyvenimo šauklių.

Edita

nukvako tas Valatka!

ale

ir nuošneka, eina sau….

Pedofilijos nereiktų

užliukruoti teisėtmumo ir teisėjų kremu.Esmė,o ne forma darys Lietuvą tikra ledi.

Bernadeta

Labai teisingai kalba Valatka.Pastovus jau nusenusiu zmoniu niurzgejimas pries ES ,gasdinimas gejais,bei rozanciu ir poteriu kalbejimais tiesos akcijose darosi panasus i sektantizma.Tie kurie pastoviai dergia ES dabar kandidatuos i nekenciamos sajungos parlamento rinkimus.Grazulis rasantis padekos laiskus Putinui,kels Lietuvos prestiza Eparlamente savo klounados pasirodymais.Galima nesutikti su daugeliu ES direktyvu,diskutuoti civilizuotai,o ne kelti isterijas ir Lietuva parodyti kaip kvailiu krasta.Kuo daugiau Lietuva integruosis i ES,tuo labiau ji bus saugesne.O kvietimas niekur nepriklausyti ir buti savistoviais parode Ukrainos pavizdys.Turint du tankus ir korumpuota Lietuvos sovietine valdzia,toks savistovumas greit bus ivertintas Rusijos

Elena

Eilinį kartą tas skustagalvis išvėmė porciją tulžies ,kuri kaupiasi jo smegeninėje.

Bernadetai

Jums ponia yra labai miela ES ir tai, kad per keturis A.Kubiliaus valdymo metus Lietuvos BVP sumažėjo 15%. Matome – darbo vietų sukurta nebuvo, gamyba sumažėjo, o prisiskolinta 30 milijardų litų. Joks darbas nebuvo atliktas, o pinigų nėra. Bet vieną darbą A.Kubilius padarė – valstybės skolą užaugino tiek, kad kiti, kurie valdys šalį po jo, nori nenori privalės būti bankų marionetėmis. Iš jo darbų matosi jo reformų tikslas, t.y. valstybės sunaikinimas – jos pavertimas bankų marionete. Jums ponia labai nepatinka poteriai, bet patinka kai Europos Parlamentas priima skandalingosios austrės Ulrikės Lunaček rezoliucijos pagrindu suformuotą neva „kompromisinį“ pasiūlymą, kuriuo ES priklausančios valstybės raginamos parengti „veiksmų planą“, kaip iškelti homoseksualistų teises virš visų kitų piliečių teisių, griauti normalias šeimas ir netgi priversti… Skaityti daugiau »

patarimas

Aš jau labai labai seniai neskaitau šito tipo rašliavos, neklausau jo „išmintingos tiesos” per LRT, man jis yra lavonas. Patariu ir kitiems, kurie nenori susigadinti sau nuotaikos, taip daryti. Mes turime iškilių asmenybių, kurie protingai rašo ir turime ką skaityti.

Rita

Ponas Valatka ,jums protas aptemo . Zmones gyne Garliavos mergaite nes mate kad ji laimingai auga su seneliais . Nenorejo atiduoti atgal i suteneres rankas . Zmones ne kvaili ,supranta kad pedofilija buvo o kad teisesauga korumpuota neistyre pedofilijos bylos ,zmones taip pat mato .Zmones daug ka zino ir turi irodymus ,ateis tam laikas ir viskas isaiskes . Kai bus pakeista nusikalstama teisesauga ,tada bus pateikti ir irodymai .Nes dabar uz tiesa zmones yra baudziami . Kedys mate Usa su trumpikemis ir buvo nubaustas .

R.Valatkai

Ar Jums graži prievarta Ukrainoje,Krymo pusiasalyje?

Paparacas

As tik apie televizija noriu paklausti sio ??? :
– Vadinasi Tauta bus labai europietiskai apsisvietusi, kai ziures valinskininku sou , savos chebros titulavima i zvaigzdes pagal ideja „Patys save” ir naujiems-NE? Pupyciu papus ir siknas? Bunkes ir Katazinos naujus meiluzius ir grazius dantis? Pagal RITA komentara apacioje truputi kitaip:-Ponas Valatka, ar jums protas aptemo?

kas gali paneigti

kad musu valdzia ilgedamasi sovietu sajungos,pasidare gyvenima,kaip ten,privilegiju pilna ,reėntos zemes namai,tarnai,i visus renginius eina dykai,gauna po trys pensijas,gydosi nemokamai,beveik uz nieka nemoka,nors dauguma labai turtingai gyvena,o tauta skursta?????

lietuvos rytas - vieša išvietė

sveiko proto žmogui jau nėra ką skaityti ten, kur „asai” yra Kuznecovaitė, Vinokuras, Pancerovas, Lavastė ir kita galimai parsidavusių amoralių bestuburių šutvė. O buvusiam lryto ideologui Valatkai už sapaliones reikėtų gero antausio. Tokio, kurį gavo iš Aukščiausiosios Tarybos kolegos Algirdo Patacko. O gavo pelnytai – už tyčiojimąsi tautiniu pagrindu iš AT nario Vladimiro Jarmolenkos. Kitas antausis gal ir atstatytų Valatkos smegenis į vietą, bet norinčių kišti rankas į liberastinį pedofilinį š… neatsiranda.

puslapio administratoriui

susitvarkykit vieną kartą komentarų reitingavimą. Vėl neveikia.

Tolietuvos rytas vieša iš vietė

tie visi paminėti kadrai ir minimas redaktorius —taigi jie visi iš subingalvių partijos

Bernadeta

Is komentaru suprantau,kad cia susibure labai sviesaus proto tautieciai,tikri Lietuvos patriotai,kurie susivienijo pastoviai visus ir viska dergdami,net nesusimastantys kad gali egzistuoti ir kita nuomone.Aisku jusu gal 100 zmoniu grupele su rozanciais rankose ir biauriais zodziais komentaruose nemano kad jau yra uzribyje,taciau sventai tiki kad veda Lietuva i sviesu rytoju.Gaileti reikia ne manes,o paciu saves nevykeliu,pastoviai besiskundzianciu varganu gyvenimu.Dejavote SSSR,dejuojate ir ES.Tai jusu gyvenimo tikslas.Tarp kitko esate labai agresyvus. ,

etiketės

Tie ,kurie neabejingi Lietuvos ateičiai- fašistai.
Tie kurie, sovietmečiu dirbo organuose , struktūrose, nomenklatūrose- tie tapo patriotais.
Tie ,kurie nesutinka išparduoti savo Tėvynės, tie kurie nebuvo nei komunistais , nei stukačiais- tie Sovietmečio ir, dabar, Putino garbintojai .
Kas mums , nebuvusiems sovietmečiu jokiais pionieriais, komjaunuoliais, spaliukais ,instruktoriais, agentais, lipdo tokias etiketes?.
Lipdo tie ,kurie sovietmečiu buvo skyrių vedėjai, organų darbuotojai, nomenklatūros sąrašųnariai,patikėtiniai, agentai…o dar dabartiniai jų palikuonys.
O visa tai nebūtų buvę , jeigu butų įvykdyta liustracija.,kurią .berods ,sužlugdyti padėjo ir tautos pažangos partia ,kuriai vaovavoir kansdidatas dabar į prezidentus R Paulauskas.

Ponulis Valatka

ir pats ne pavasario visciukas,tai ko I savo karta spiaudo ?Taikosi I jaunima,kuriam prota susukti lengviau ? Juk ju dauguma kol kas gyvena savo rupesciais,kuria asmenini gyvenima ,neturi patirties ir neturi laiko sekti kas vyksta politikoje.Gal jie dar gali patiketi ponulio propaganda.

grumstas to

Bernadeta 2014-03-3 13:5

Įsijunkite lietuvišką abėcėlę savo klaviatūroje ir pasistenkite nedarkyti rašybos ir gramatikos klaidomis lietuvių kalbos. Gerbkite savo pašnekovus, jeigu norite pagarbos iš jų pusės.

dar papasakos

apie sovietinę nostalgiją Garliavoj,tai imsim ir patikėsim,mat Marse gyvenom.Garliavoj nebuvom,alaus midaus negėrėm,plicininkų su šautuvais nematėm,kaip taikiai stovinčius gyventojus daužė.Kiek čia durnais laikys?Sulygino,mat.Molotovo kokteilių gal Garliavoj prisigėrė?

boksas

Patackas galetu dar karta nokautuoti degraduojanti zurnalista.

Bernadeta

Jeigu tamsta grumstas tai ir nera jums jokios pagarbos,galima per ji ir perlipti.Greit lietuvos rasyba pasikeis,taip kad jums dar ilgai teks raudoti.Grudinkites.

Valatkai

tu gi supranti, kad Maidanas neapsikente tokiu kaip tu..Per Lietuvos ziniaskyda neisgirsi tikru Maidano nuotaiku ir tikslu! Kodel? o todel, kad musu vagys ir tautos mulkintojai, panasus i Janukoviciu bijo tokio Maidano…

Rytis

Valatka – Janukovyciaus gerbejas!?

nusivylusi

Buvo laikas, kai galėdavau pasirašyti po kiekvienu valadkos žodžiu. Kas jam atsitiko, kad mato dalykus taip, kaip reikia valdantiesiems? O nusišnekėti iki to, kad užtariantys Garliavos Mergaitę ilgisi sovietų valdžios, tai …

gyvūnas

Man kuo toliau, to labiau darosi akivaizdu, kad šitas Valatka ne tai kad su protu susipykęs, bet šiaip žmogelis pagiežos aptemdyta galvele. Nežinau, iš kur ta pagieža – kaip dažniausiai būna, nepilnavertiškumo kompleksai šitaip nualina žmonių protą. Gal kokių seksualinių problemų turi, gal kitokių. Taip ir virsta žmogus pamažėle pikta žiurke

Komentatoriai

Jusu nusisnekejimai panasus i psichini sutrikima.Jus kai rasote ,ar galvojate ka rasote ir ar suprantate ka rasote.Prilyginate Valatka Janukoviciui,tai ziurkei.Pastoviai ieskote mergaites.Manau kad dar per mazai policija jums ikrete per uzpakali.Kritikuojate Delfio ir kitu portalu komentatorius,taciau savo komentaru biaurastimi nieko nuo ju nesiskiriate.Pikti,agresyvus,nelogiski,netolerantiski.Gal alkani esate,kad tiek tulzies liejate be pagrindo.

>>Komentatoriai

ismok lietuviskai rasyt!

Analogijos.

Rusijos agresijos prieš Ukrainą akivaizdoje prieš akis iškyla ir Lietuvos valdžios karas ir agresija prieš mažąją Garliavos Deimantę. Absoliučiai tie patys metodai: brutali jėga, demagogija, melas, tik vienos pusės „teisėti” interesai, jokios kritikos ir protestų nepaisymas. Tiesiog 1:1, veidrodinis atspindys. Deimantėlė tą karą pralaimėjo, jos neliko. Lietuvos valdžiažmogiai labai džiaugėsi įvykdytu „teisingumu”. Jei džiaugsis ir Rusija, Lietuva galės sveikinti, kad gerai įsisavino pamokas. Tad nereikia apsimetinėti ir piktintis Putinu. Na, o ponas Valatka turi talentą ir ji panaudoja tiems, kurie daugiau užmoka. Kas jam ta Deimantėlė – buvus nebuvus…

Trumpas

Kur tu lenki Valatkiuk?Pagal tave kas prie pediku tai tikras lietuvis!

nuomone

Kol tokie gyvuos valatkiniai ,tol Lietuva bus ilgai dugne…kaip dabar ir yra…Gerai pasake ger.A.Terleckas ,kad zmones issikovojo nepriklausomybe,o lansbergis atidave Lietuva komunistams../ekspertuose video yra/.

dvelkia sovietiniu raugu

valatka pagal visus kriterijus atitinka tipiska sovietini-demagogini zurnalista. Atitinkama ir jo komanda- miliutes, kuznecovaites, lavastes, pumprickaites… Grazi puokste, komentaru nereikia.

valatkai

nusiskusk ta savo aptriususi smakra o tai atrodai kaip bomzas pri kontenerio

kaži ar

tik man teip atrodo, kad rytais pries „darba” instruktuojantis komiteto leitenantas „martai-jeje-vizitoriui-conspiracy-taigi” uzdraude naudoti senus pseudonimus ir liepe vadintis bernadeta?

baldas

Valatka visiskai nusisneka,ir kas ji augino,auklejo,neturi jis nei sirdies,nei sazines,jei vaiko klyksmui ir pagalbos sauksmui abejingas,tai tada jis ne zmogus,o negyvas baldas ,ir diskutuoti su tokiu ,tai tas pats,kas plika pesioti.

Rima

Sveikinimai Lietuvai – turime savo lietuvišką Nevzorovą!

gaila

Vargšas Valatkos – pats nuseno, sumarazmėjo, tikras degradas – jokios logikos jo sapaliojimuose

vyga

mazai patackas trinktelejo zurnalistui.

61
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top