Rinkimų atgarsiai (papildyta)

Apie TS-LKD pirmininko rinkimus savo Veidaknygėje atsiliepė ir Alfa.lt žurnalistas Tomas Dapkus – keliais sakiniais, bet apie esmę.

Tėvynės sąjunga parodė ištikimybę atsinaujinimui ir permainoms. Nežiūrint aršios ad hominem kritikos asmeniškai Gabrielius Landsbergis atžvilgiu, laimėjo perspektyva.

Tai ir pamoka tokiem politikams kaip Žygis Pavilionis, kuris patikėjo, kad būdamas ambasadoriumi tapo ir protingu politikoj. Galėjo būti kandidatu į Prezidentus, bet savo savimyla užleido kelią kitiems, net tokiems kaip Vygaudas Ušackas.

Baigėsi TS-LKD sąmyšis, tikėkimės, kad ateis laikas valstybei ir rimtai opozicinei veiklai.

* * *

Ta proga verta prisiminti ir VDU dėstytojo sociologo dr. Andriaus Švarplio pastabėjimą.

Apibendrinant visus rašytus laiškus Konservatorių partijos viduje dėl lyderio rinkimų, būtų galima pasakyti: kiek daug susirūpinimo dėl Partijos ir kiek mažai minčių apie Lietuvą…

„Partijos brandoje“ ir „demokratijos šventėje“ vertybės nedalyvauja.

* * *

Antrai kadencijai perrinktas Tėvynės sąjungos–Lietuvos krikščionių demokratų partijos pirmininku G. Landsbergis, pakalbintas Edmundo JakilaičioLRT televizijos laidoje „Dėmesio centre“, taip apibūdino savo turimą partijos viziją.

„Mano vizija, kad Tėvynės sąjunga taps kompromisu grįsta partija. Per rinkimus buvo kalbėta, kad turime išsigryninti, kalbėti tik krikdemų ar nuosaikesniu balsu. Aš manau, kad mūsų kelias – kompromisų kelias. Manau, jis teisingas. Tai įrodėme vieningai balsuodami dėl vaiko teisių pagrindų įstatymo.“

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
10 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
tikėtojas

Labai pykstu. O labeusej ant Marginalo ir to jo „juozapo”.
Nes jie, gyvatės, viską iš karto suprato ir … sakė kaip yra.
Ir kaip BUS!
Ot, zarazos! Griovē mūsų Tikējimą … kol išsipildē su kaupu.
Kraupu!
Iš kur dabar gausim naujų gelbėtojų? Kaip juos apaugosim nuo marginalių skeptikų kirvių.
Juk neįmanoma gyventi žmonēms be Rojaus Pażado.
Šalin Pažadų ir svajų griovėjus!
Duokit mums naują variantą.
Dar geresnį.
Lakuotą prilakuotą.
Gliancinį pažadų Pažadą.
Kad nebereikėtų vėl galvoti.
Kad galētume urmu pabalsuoti.
Nes labai nieżti.
Balsuoti.
Už balsuojančius „UŽ”!

Kaip pasikeitė T.Dapkus.

Tapo nuglaistytu.Žinoma,galima suprasti,visiems gyventi reikia,nepašokinėsi.Taip bus ir su Saudargu.Beliks tik propaganda be gyvybės.Rinkėjai atsirinks.

Gabro vizija

Ko daugiau išplauti rinkėjams smegenis. Gerbiamieji busimi rinkėjai, kad visiškai neišplautų reikia turėti smegenų daugiau negu jų išplaus. Kol dar turit neišplautų smegenų galvokit, kad jų visiškai neišplautų nes konservai yra gabūs smegenų plovėjai.

Konservatoriai visai nekalba apie

šeimą,kokiame skurde,baimėje,netikrume jos gyvena.Normalios,ne alkoholikų šeimos.Tai mato ir jaučia vaikai,jie auga baimėje.Tik ne Landsbergio turtinga šeima.Jie niekad nematė skurdo,kuriam pasmerkė visą tautą.Ir dabar savo sąžinei nuraminti atiminės vaikus,beširdžiai šitie.Juk daugiausia asocialų yra iš pagalbines mokyklas baigusių vaikų,kurių protiniai gebėjimai sunkiai leidžia patiems prižiūrėti vaikus.Jiems reikia pagalbos,nes sugeba tik daug gimdyti.Užsienyje,baigusius spec.mokyklas vaikus,našlaičius apgyvendina kaimeliuose specialiuose ir juos prižiūri.Toks ir sumetė vaikus į šulinį,nes valstybė juo nepasirūpino ir kaip atpirkimo ožį dabar užpuolė normalias šeimas.Gyvensim partzaniškai,reikės vieniems kitus slėpti,neskųsti.Šeimos eina į katakombas ar kaip partzanai miškuose konspiruosis.

Tikrai neskųsim vargingų

šeimų.Užtenka,pokaryje prisiskundė vieni kitus.Tegul patys judošiai randa ir dirba savo juodą darbą.Gyvenimas jiems atlygins.Atminėti vaikus,tai sunaikinti tautos pamatus.

berija "tikrumui"

nepergyvenkite, bus kam paskųsti.
sakė jog mokės ir premijas „už pilietiškumą”.

Ar ir G.Landsbergis ir

Ž.Pavilionis už Barnevernet ir bolševikinį skundimą?

ar ir'ui

balsuota vienbalsiai.
susilaikiusių ir prieš NEBUVO nei vieno
visi už.
ar dar kas nors neaišku?

Gal kas neskaitėte?

Paulius Saudargas, Aplinkos komiteto narys ir kandidatas į Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų partijos pirmininko rinkimus sako, kad partijai reikalinga nauja kryptis, kuria jis gali partiją nuvesti. „Tas sprendimas, žinoma, nėra vienos dienos sprendimas, aš mąsčiau, stebėjau kokia yra situacija partijoje. Joje esu nuo 2000 metų, kopiau tais partijos laipteliais, nuo pat mažų iki prezidiumo. Esu frakcijos narys, trečią kadenciją renkamas į Seimą. Ir aš apsisprendžiau, kad partijai reikia pokyčių. Kandidato į partijos pirmininko postą, Nes turime turbūt tris pagrindines problemas, išspręsti tris iššūkius partijoje. Pirma, kad mes jau nebesame visos Lietuvos partija, mes esame labiau Vilniaus partija. Ir aš tikrai siūlau grįžti į regionus ir atsikovoti regionų žmonių širdis, tam reikalinga ir kitokia retorika ir kitokie sprendimai. Antras… Skaityti daugiau »

Dzeikas

–>23:39
Sakykim as neskaiciau.Taciau ir perskaicius miglos nesumazejo.
————-„Mes esame konservatyvūs, mes ginam tiek valstybingumą, tiek tautiškumą, tiek krikščioniškas vertybes.”———-
Visa tai atskirai paemus yra geri dalykai. Ir atsietai tuos dalykus ir durnius nesuklystu pasirinkt. Geris tiek krikscionybe, tiek valstybingumas, tiek tautiskumas.
Migla tame, kad sitos grazios deklaracijos NEATSAKO kaip tie dalykai derinsis SAVEIKOJE vienas su kitu. Ka jus pasiriksite kai valstybingumas priestaraus krikscionybei? Tautiskumui? Arba krikscionybe tautiskumui?

10
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top