Rinkimų naujienos: Grėsmingas Lietuvos karo laivyno švilpukas

Antros kadencijos siekianti prezidentė Dalia Grybauskaitė asmeninėje veidaknygėje paskelbė filmuką apie savo apsilankymą Klaipėdos kruizinių ir karo laivų terminale.

Tiesos.lt pastebi, kad iki šiol vyriausioji Lietuvos ginkluotųjų pajėgų vadė D. Grybauskaitė nėra paskelbusi piliečiams jokios informacijos apie dabartinę kariuomenės būklę, apie jos sustiprinimo planus, apie būtinąją Lietuvos kariuomenės rezervo parengtį ir visuomenės veiksmus agresijos atveju.

Matyt, D. Grybauskaitės įsitikinimu, Lietuvos piliečiams turi pakakti jos vaidinamų reklaminių filmukų ir lietuvių karininkų švilpukų?

Filmuką žiūrėkite ČIA.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
5 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Kodėl?

Kodėl nuo Grybauskaitės reklamos toks siaubas ir beviltiškumas apima? tarsi į sovietų Lietuvą sugrįžus.

Todėl,

kad Grybauskaitė nomenklatūrinė prezidentė, sako vieną daro kitką.

Buvo

trejetukininkė, tapo pakabinta. Mefistofelis: „vien tik Baimei jie tarnauja, vien tik Baimė valdo juos, cha-cha, cha-cha, cha-cha, cha-cha”

siūlau

Kadangi suskystintų dujų terminalas yra ekonomiškai žlugęs projektas, siūlau tą idiotišką laivą-balioną užpildyti Ignalinos AE branduolinio kūro atliekomis. Tai bus taikos garantas Baltijos jūroje, nes susprogdinus tokį
laivą-jūros nebeliktų.

PREZIDENTE

kur paslepta Garliavos mergaite ,uz ka jus jos taip nekenciate ,kad atskyrete vaika nuo draugu ,nuo seneliu kurie ja uzaugino ,nuo Lietuvos .Atsakykite ,kodel jus tylite ,ko bijote .

5
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top