Rinkimų rezultatai ir porinkiminės replikos: Ramūnas Aušrotas, Audrius Bačiulis (papildyta)

2020 m. spalio 11 d. įvyko Lietuvos Respublikos Seimo rinkimai.
Balsavimo rezultatus daugiamandatėje apygardoje rasite ČIA.
Daugelyje vienmandačių bus reikalingas antrasis turas – kas į jį išėjo, rasite ČIA.

VRK duomenimis, pirmajame Seimo rinkimų ture daugiausia mandatų – 23 – laimėjo Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionus demokratai (TS-LKD), antrojoje pozicijoje liko Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga su 16 mandatų parlamente, trečiojoje – Darbo partija, jau turinti 9 mandatus.

5 proc. rinkėjų pasitikėjimo barjerą peržengė Gintauto Palucko vadovaujama Lietuvos socialdemokratų partija (LSDP) ir pirmą kartą Seimo rinkimuose dalyvavusi Laisvės partija – abi partijos iškovojo po 8 mandatus, tiek pat vietų parlamente iškovojo ir , šeštoje vietoje atsidūrė Liberalų sąjūdis su 6 laimėtais mandatais.

* * *

Ramūnas Aušrotas:
Atrodo, kad vienmandatėse pasiteisina principas: kur du pešasi, trečias laimi. Kaime – socdemai, mieste – Laisvės partija.
Atrodo, kad Krikščionių sąjungos projektas sudegė.
Paguoda viena: TS-LKD kandidatai antrajame ture prieš Laisvės partiją.

Audrius Bačiulis:
Koalicija: Valstiečiai, Darbo partija, Socdemai. Viktoras Kingmeikeris
Suprantu, kodėl Antakalnis stringa. Bet Pašilaičiai kuo užkliuvo?

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
59 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Klausimas

Ar tikrai nebuvo klastojami rezultatai? Kažkoks „briedas”.

stasys

Sveikinu NS partija su pirmais rinkimais į Seima. Rezultatas neblogas ir tas minimumas kurio partija ,vistikluose ,galėjo tikėtis .Lyginant su centro partija-tautininkais skirtumas labai nedidelis ir tai prie to jog pusmečio amžiaus naujagimis dar ir savarankiškai vaikščioti nemoka o į pamperus varo ne prasčiau nei putekio pasiligojusį senatvė. Pradžiugino rinkimai parode jog politiškai aktyvus piliečiai jau nekimba ant pigiu populistiniu ‘džiuvėsiu’ jr nėra linke atiminėti SAVO Lietuvos iš kitu .Tapo aišku jog prisbelsti iki tos ‘nebalsuojančios’ visuomenės bus daug sudėtingiau nei tik ore pavaražinus ‘dingusios’ mergaitės ir puolančiu pedofilu valdžioje miražais . Gaila kad mano remtas kandidatas NS vienmandatėse toli atsiliko nuo TS veterano , bet tikiuosi jog tai nebus jo paskutinis bandymas .Ant ribos ‘voldemortas’ su visa ju coloradke… Skaityti daugiau »

Konservatoriu

strateginis planas pavyko.Tie balsai, kurie galejo iskelti valstiecius i pirma vieta, buvo isblaskyti po kitas partijeles.Dabar galime dziugauti.Mus vel valdys konservai su lyberiais.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Seimo rinkimų spektaklyje švenčia siautėja Tautos budeliai Lietuvos naikintojai. *** Jau 7 seimai yra apsišaukėliai (antikonstituciniai). Aštuntas – toks pat. Vadovaujantis visagale konstitucija, reikia žinoti, kad: – seimas – antikonstitucinė (neteisėta) neišjungtų komunistų (kgb’istų, stribvaikių, …) sueiga, kai seimo rinkimų įstatymas nedera su konstitucija (kai sąrašinių negali būti seime), o daugiau apie tai naudojant nuorodą – ULTIMATUMAS Seimui dėl LR teisinių pagrindų griovimo; – prezidentas užsiima neteisėta nusikalstama antikonstitucine veikla su neteisėtu (stribvaikių, …) seimu; – premjeras neteisėtas, nusikaltėlio prezidento pasiūlytas bei neteisėto seimo patvirtintas; – ir tt. Tai žinant, sprendžiasi bemaž visos problemos Lietuvoje tik prieš tai Tautai reik susigrąžinti gaujų pasisavintą Lietuvos r bei tv (Lrt). ___________________________ Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei… Skaityti daugiau »

stasys

Ačiu , už dar viena gražia žinia , Garliavos apygardoje vienmandantėse .. pirmose vietose sveikos nuovokos žmonės . Jokio ‘amerikoniško’ kvapelio , na tai džiugina . Gal jau laikas tai ‘partijai’ išparduoti savo nekilnojamą turta ir drožti ten kur ju vis dar laukia ?

Hm iš Pro Patria

Sorosas laimėjo rinkimus Lietuvoj.

Kol Lietuvoje neatsiras

stipri krikščioniška partija,tol niekas nesikeis.

Paulius

šaltas prablaivantis dušas. Vyresnysis elektoratas nusivylęs, dar priedo nerimas dėl viruso ir šiaip blogas oras – mažiau atėjo į rinkimus. Tuo tarpu koncervų ir liberastų elektoratas niekur nedingo – indoktrinacijos fabrikai kasmet išmetantys į rinką naujus „modernius žmogiškuosius resursus“ dirba visu pajėgumu. Liberastai visuomet gaudavo apie 10 %, kiek pamenu, apie 20 % sukosi koncervai. Valstiečiai pirmuose rikimuose bandę pažadais papirkti provalstybinių pažiūrų rinkėjus pademonstravo visišką bekiaušiškumą ir liberastiškumą šiuo klausimu ir prarado tą dalį elektorato. ergo gavo dabartinį rezultatą. jei mane kas konkrečiai ir nustebino tai armonaitės ir čmilytės elektorato santykis. o iš to galima padaryti išvadą, kad sorošiniai į švietimą mesti pinigai suveikė daug efektyviau nei maniau. Na o ponams iš NS, manau, yra proga gerai pamąstyti. tik… Skaityti daugiau »

DD plius DD

Daugiamandatėje balsavau už NS. Nesigailiu. Dviejų proc. barjerą jie įveikė, o tai reiškia, kad kituose rinkimuose (kiti bus į savivaldybes) jų startas bus jau nebe iš bado dietos, o iš finansiškai žymiai geresnės pozicijos. Taigi- žvirblis rankose yra, o tai geriau nei briedis girioje.
Ir, antra vertus, čia esama netgi naudos, kuri gal ir menka paguoda, bet – paguoda. Peržengus penkių proc. barjerą kas nutinka? Teisingai. Nutinka neišvengiamas banalių karjeristų antplūdis ir partijai iškyla rizika tapti tokia pačia „gauja”, kurioms ji kol kas meta iššūkį. Taigi, ilgalaikės perspektyvos prasme kol kas viskas visai neblogai. Kelias sunkus ir tolimas, užtat vaisiai tokiu atveju tvaresni.

ko trūksta  nacional.susivienijimui

sveiko proto ir konkrečių darbų.

Paulius

vokietijoje yra „stipri krikščioniška …“. Pamirškite tą „stiprią krikščionišką …“ kai popiežius leftliberastas. Žiū pačiai Bažnyčiai graso naujas skilimas

Bus švariau

KLizma Radžvilui su Sinica. Kiek vienam po tris litrus skysčio ir politinė dieta artimiausius keturis metus. Radžvilui tai beveik galutinis ir neapskundžiamas nuosprendis, nors Audrius jį ir bandė tituluoti vienu iš trijų sąjūdžio rabinų..

Sveikinimai visiems

Gal jau paaiskejo patiems,kad rinkeju nepazistat,neprognozuojat ir isvedziojimai partiju veikeju ju nepasieke,kritikavot LRT ,susigrazint atseit Lietuva norejot,atrodo,kad jau pavyko.Dabar bus biskas gerai,konservatoriu patirtis, Armonaites jaunyste,laisvos idejos turetu geju santuoka ,eutanazija igalinti,kodel ne
Sekmes jiems

Ar galėjo valstiečiai

ir jų Veryga laimėti,jei,pavyzdžiui, Žalgirio klinikoje jau spalio viduryje pas burnos chirurgą šiems metams talonėlių nėra.O visi daktarai dirba privačiai.

Reziume

Rezultatas tas, kad pamėgusių obuoliauti su šėtonu yra dauguma.

DD plius DD

Šiaip, kalbant apie dičkius, antras turas gali situaciją stipriai pakeisti. Peržiūrėjau priešininkų poras, kurios varžysis toliau.Įdomus dalykas. Esam suaugę žmonės ir suprantam, kad be koalicinės sutarties naujo Seimo nebus. Taip pat suprantam, kad Armonaitės Laisvės partija ir TS-LKD būtų potencialūs partneriai. Ir ką matom? Ogi dvylikoje apygardų kaip tik šių dviejų partijų kandidatai susirems. Automatiškai dvylika būsimos potencialios koalicijos balsų keliauja aiškiu snargliu į miglotą dangų (ir nesvarbu kurių- konservų ar armonaitininkų).
Norėtųs Valentinavičiaus paklausti: ir į ką gi nutaikytas buvo „išmesto balso” mitas?
Kiek suprantu, ne į armonaitininklus. O gal klystu?

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

“Laisvės partija ir jos iškelti kandidatai galėjo būti neteisėtai įregistruoti kandidatais 2020 m. LR Seimo rinkimuose dėl pavėluoto pareiškinių dokumentų pateikimo VRK.”
Dėl Laisvės partijos pašalinimo iš Seimo rinkimų spektaklio
va čia
https://lietuvosvisuomenestaryba.lt/lietuvos-visuomenes-taryba/lietuvos-visuomenes-tarybos-pranesimas-spaudai-del-laisves-partijos-pasalinimo-is-seimo-rinkimu-2020-10-10/

Paulius

taip, DD+DD labai teisingai pastebėjo – konCervai eliminuuos gaidviščius arba atvirkščiai. kas yra labai juokinga, beje

Pozityvas

Pabandysiu į nešti teigiamų minčių, bet tik prinmoje telksto dalyje. Nepraėjo Dagiai, Janutienės, Puteikiai su Kriviskais, Krupavičiai ir kiti karjeristai. Neramina tik Žalieji, kurie taikosi į Šimašininkus. O lietuvių tauta yra tokia, kokia yra. Bijau, kad kai senis pakratys kojas kitais metais, tai anūko atžalos įstos į Kembridžus ir ta istorija tęsis kaip nuo kryžiuočių laikų.

na va

mandravojimas ir negebejimas vienytis dave savo rezultata.Kaip elgetes ,toks jis ir yra.Butumet susivienije- maziukai,butumet seime ir tikrai gave8-10 proc.O paskui ,budami seime, galejot pjautis,bet frakcija is mazu partiju vedanciuju butu buvus elegantiska,intelektuali ir svarbi,dalykiska.Daug nebalsavo,del Jusu susiskaldymo,negebebejimo tartis.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Vytautas Radžvilas ir Ingrida Šimonytė seimo rinkimų spektaklio II ture. Apie tai va čia
https://www.vrk.lt/2020-seimo/rezultatai?srcUrl=/rinkimai/1104/1/1746/rezultatai/lt/rezultataiVienmRpg_rpgId-20732.html

DD plius DD- na va

Na, niekada politikoje nebuvo, nėra ir nebus tokios paprastos aritmetikos. Kad, girdi, prie dviejų pirštų dar du pridėjus gausim keturis. Gali išeiti ir nulis ir tie patys du ir trijų pirštų kombinacija, o gali ir nelaukto kumuliatyvinio efekto dėka išeiti visi dešimt. NS atveju, jie šiaip jau nieko panašaus ir nežadėjo nuo pat pradžių- nežadėjo augimo ryjant ar vienijantis su kitais „mažiukais”. V.Sinica, kiek pamenu, netgi pabrėžė, kad pirmiausia žiūrės ko siekia ir ko nori siekiantys narystės žmonės ir jau tuo remiantis formuoti praktinius planus.

realistas

kas galėtų paneigti ,kad bėgdami nuo pralaimėjimo atveju gręsiančios baudžiamosios atsakomybės , „nugalėtojai ” ,tame skaičiuje ir su išreklamuotų savo 600 „baltų” pirštinių armija, greibėsi visai ne „baltų ” veiksmų rinkimų rezultatus nulėmusių „naktiniu” balsų skaičiavimu? Nes visuomenei pateikti rezultatai praktiškai ko ne iš prasirūkiusio narkomano fantazijų.

deja deja

pikta ir liudna, nors kazka panasaus ir isivaizdavau. nustebino (abiem atvejais labai nemaloniai) tik darbo ir laisves partiju rezultatai. na ka palauksime dar keturis metus, o po to dar keturis ir dar. nematyti jokiu prosvaisciu. deja deja

600 pirštinėtų spartiečių armija

juokėmės iš sovietinio anekdoto apie melžėjos mašos skiedžiamo vandeniu primelžiamo pieno rekordus, ale liberastų rinkiminė pergalė savo turiniu gerokai juokingesnė:)))

Paulius

gal griebėsi, o gal nesigriebė. niekas negalėtų teigti, niekas negalėtų paneigti. iš kurpiuko iš valatkos blogai veikiančio skrandžio turinio taškymo meno mokotės? ieškote, randate ir teigiate. o kol nėra pagrindo, tokie plepalai tolygūs valatkos tipo vėmalams

to DD

Jokiu p.kombinaciju nereik,sudekit balsu proc.,gautu fakt.gausit fakt.rezultata.

DD plius DD- to DD

Po rinkimų, sudarinėjant koalicijas, dėlioti jau galima, nes dėlionės remiasi faktiniais, o ne menamais ir nenuspėjamais rezultatais. Ir netgi tokias dėliones dėlioti reikėtų atsargiau. Net neabejoju, kad Karbauskis žymios dalies balsų neteko, sumetęs skudurus su vadinamaisiais lenkais, Kirkilo socdemais ir išvis neaišku kokio teisingumo pasiilgusiu Žemaitaičiu.
Pabandykit įsivaizduoti,kuo toks jūsų logika paremtas susivienijimas procentų prie procentų pasiektų anuose, pergalinguose valstiečiams rinkimuose. Kažin ar penkių proc. barjerą įveiktų dėl pasimetusių,suerzintų ir supykusių rinkėjų.

Rikėja

sąraše yra nurodytos apygardos.kur bus pakartotini rinkimai , ir vienas iškeltas asmuo. O su kuo jis varžysis šiame sąraše nematyti.Kur yra toks sąrašas?

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

(pataisyta klaida nu nr 2020-10-12 9:35)
Lyg ir nebus seimo rinkimų spektaklio II turo Antakalnio apylinkėje, nes Ingridai Šimonytei skirta daugiau nei 60% rinkėjų balsų.

Aha

Reikia konstatuoti kad Lietuva visiskai nesiskiria nuo musu ‘baisiosios’ kaimynes. Koncervatoriai tapo visiska anologija putkos vieningai rusijai. Opozicijos nerasta. Vienintelis dalykas kas nudziugino tai kad Nauseda (uz kuri balsavau sukandes dantim) pastovejo uz savo moteri, bet cia turbut su rinkimais nesusije 🙂

stasys

Laisvės partijos sėkmė per šiuos rinkimus rodo jog liberalizmo idėjos turi tvirtas pozicijas visuomenėje ir perspektyvoje tokios partijos tik stiprės gaunant vis daugiau palaikymo iš jaunimo , tuo tarpu tradicinis konservatizmas ir toliau turės , tiesiogine to žodžio prasme , kautis už kiekviena sau skirta pritarimo balsą. Čia yra ties kuò pamastyti V.Radžvilui .Antra staigmena DP viena kadencija pailsėjusi ant atsarginiu suolelio grįžo su savotišku trenksmu išspiriant kai kurias tradiciniu partiju prognoziu duris .Tai vistik kas sumaišė prota toms apklausų bendrovėms kurios savo prognozėmis šienavo į kaire ir dešine bet jokiu būdu ne Tiesai?Priminsiu anos apklausų bendrovės atvirai sukėlė perteklinius lūkesčius visiems ‘naujokams’ suklaidinant tuos pačius valstiečius , va imk po to ir tikėk jog tai tik klaida ar nekompetenciją… Skaityti daugiau »

Nuostabu

Saunuole Laisves Partija. Uztenka nesamoneiu, kai uz augaliuka, kuris gydo net vaikus keliu metu nuo epilepcijos sodinti i kalejimus. Jauna karta rodo ko ji nori, o po keturiu metu bus dar jaunesniu ir taip pat liberaliu zmoniu!
Uztenka visokiu seniu ir „ekspertu”, kurie sedi valdzioje nuo 90 metu ir kaip sikna taip sikna.. Studentus kisa i kalejimus su prievartautojais, o ir anie maziau gauna nei uz suktine.. Tai ar cia teisybe?
Merginai sulauzai zandikauli ir isprievartauji gauni lygtinuma, surukai kasekeli gauni pora metu…. Tokius senius ir ju istatymus megsta tik seniai apsiciulpe.

idiotui nuostabiajam

aha, – pradžiai žolytės, po to heroino, o po poros metų nuo lomkės metiesi pro langą iš devinto aukšto. Kaip visada dėl paties durnumo „seniai” kalti… Sėkmės laisvų žolių laisvas asiliuk.

stasys

s.m. čiulpk suragėvusi dramblio iki pilnos laimės.

Paulius

apskritai tai kai kurie koncervai su liberastais per anksti puolė euforijon. nors nemanau, kad visi. Nes, panašu, jų resursai išsemti – jų gana drausmingi rinkėjai atliko savo „pilietinę pareigą“. Antras turas. tikisi 26 balsų iš karbauckio. sako gaus. o man kyla įtarimas kad pasikartos panelės šimonytės istorija – gana abejingai stebėję spektaklį rinkėjai susierziins. niekas geriau nesuvienija nei neapykanta. o tą palikimo dalį anūkas su panele šimonyte taip pat paveldėjo kartu su partija. Na, armonaitės vištgaidžiai taip pat nelabai naujų mylėtojų ras

Juozas

Kyla daug įtarimų, kad balsai tikrai buvo klastojami. Štai akivaizdus įrodymas- LL rašo Jurga Lago: balsavo už NC, o įskaitytas balsas už liberalus. Manau, kad yra daug tokių atvejų. Derėtų partijoms susidėti ir pasamdyti gerą teisininką, kad padėtų atlikti tyrimą. Gal pavyktų gauti dalį balsuotojų sąrašų ir apklausti balsavusius, ar tikrai balsavo. O kur dar galimybė balsuoti daugiau nei kartą?

>DD

Kas Jums svarbiau:ar šeimos atsakinga politika,ar dul….intis,bet kur bet kaip su bet kuo prisiuosčius?Aš renkuos sveiką šeimą,todėl randu pozityvą lenkų padorios šeimos politikoje.

DD plius DD- 13.44

Atstokit su savo absurdiškais klausimais-pretenzijomis. „Padorios šeimos” samprata nėra jokių „pozitivių lenkų” monopolija. Nėra ir joks pateisinimas. Padorią šeimą, politinių dividendų ar palankios opinijos tikslais eksploatavo kas tik netingi nuo stalininės SSSR iki nacių reicho ar italų mafijos.O štai gitara SSSR himną pabrazdinti ar deviatamajaus proga pasirišti koloradkę….Gal jums čia ir lenkai, bet man visai kitaip atrodo. Kiek žinau, tikriems lenkams atrodo dar bjauriau.

Vilnietė

O kas aiškinosi, kaip su tais, kurie atėjo balsuoti, o pasirodė, kad jau yra balsavę? O gal kas žino, kaip buvo saugomi išankstinio balsavimo biuleteniai? Kur jie buvo naktimis? Kas juos saugojo? Ar ne „laomėtojai” juos saugojo? Ar „sąžiningoji” Matijošaitytė? Manau, kad rezultatai buvo klastojami, nes aš vis dar negaliu patikėti, jog tautiečiai yra visiški bukapročiai, neturintys atminties. Aš nepažįstu nei vieno, kuris balsavo už darbo parciją, manau, kad už ją gali balsuoti tik visiškai nesveikas, nes jau kiekvienas žinojo, jog tas „vadas” yra baisus vagis ir melagis. Paaiškinkit, kaip galima balsuoti už tokį padarą? O tie, kurie eis į seimą su okupanto vėliava, tai jau visiškos padugnės. Normalioj šaly iš būtų atimta pilietybė. O pensininkai, sulaukę konservų, turėtų pamąstyti,… Skaityti daugiau »

to DD

KOKS SKIRTUMAS KAIP jUMS ATRODO.Balsavimas seme yra faktas ir vertinimo kriterijus,deja.

A-ūūūū,-ū-ū-ūūū

kur jūs?
kur dingo bačiulis sinica radziwilas ir company?
Žado nebeatgauna?
Kalbos dovaną prarado?
Miega?
Liūdna.
Tokia jau ta Lietuvėlė:
nepajudės, kol rusų, nokiečių ar lenkių tankai neatriedės
Baudžiauninkų visuomenė.

Vardas

Election / Turnout
1992 – 75.3%
1996 – 52.9%
2000 – 58.6%
2004 – 46.1% Neteiseti LRSeimo rinkimai
2008 – 48.59% Neteiseti LRSeimo rinkimai
2012 – 52.93%
2016 – 50.64%
2020 – 47,55% Neteiseti LRSeimo rinkimai

habilitās

Esu jau rašęs, kad iniciatyva sveikintinas dalykas, bet politika ne sportas, P. de Kuberteno šūkis: „Svarbu ne laimėti, o dalyvauti“ netinka.
Panašu, kad NS lyderis V. R. mano priešingai, nes žurnalistams pareiškė, jog rezultatu yra patenkintas ir neturėjo jokių iliuzijų laimėti. Įdomu, kaip tokį olimpinį „čempioną“ vertins tie, kurie balsavo tiek už patį V. R., tiek už NS, ypač kai už kandidatą, kuris yra tik viena pozicija aukščiau, gauni 9,5 karto mažiau balsų?! Man tai panašu į visišką nesiorientavimą situacijoje ar net neadekvatumą ir dar vieną motyvą nekelti savo sėdimosios nuo sofos rinkimų dieną.

Liepa

Rinkimų rezultatai stačiai kraupūs. Čia akivaizdi visuotinė vietinių čiabuvių debilizacija, įtakota kagebizacijos,sovietizacijos, kubilizacijos, landzbergizacijos, plius privalomai primestos šiandieninės liberalizacijos-globalizacijos.//
Nacionalinį susivienijimą gerbiu vien už tai, kad vieninteliai programoje išdrįso įrašyt liustracijos punktą. Jei galit geriau sugalvot, padaryt, pasirodyt- pirmyn. Tėvynė laukia.//

DD plius DD-habilitās

„Įdomu, kaip tokį olimpinį „čempioną“ vertins tie, kurie balsavo tiek už patį V. R., tiek už NS”
Aš kaip tik iš tų balsavusių. Ir jeigu jums labai įdomu, galiu pakartot, kad vertinu kuo ramiausiai ir nei kiek nesijaudinu.
Savo ruožtu pasidomėsiu, kuo tos mažos dar iš vystyklų nepasprukusios pelytės tokius didelius dramblius įbaugino? Ar jau nebėra prieš ką čempionų žiedais pasipuikuot?

Kis

mano sena agento ausis,besiklausant vedliu pasisakymus,pries 24.00 val.Ingrida bunant nedideliam skirtumui tarp Valstieciu ir TS pasake,kad nera ko jaudintis,mes jau zinome,nes mums pranesa anksciau,kad santykis mazes ir mes laimime.Nustebau tokiu toliaregiskumu,kas tas ,kuris zino kas bus ateityje?Visas sis cirkas su keliomis dienomis balsavimais priveda prie didesnes galimybes falsifikuoti,o apylinkese labai silpna kontrole,kaip niekada,tiesiog ne truko,bet ir nebuvo STEBETOJU nuo kandidatuojanciu partiju,o tai vel leidzia atsirasti negeriems norams.Man sie rinkimai is VRK puses pasirode bekiausiais.

stebiu

Skaitant komentarus, man kyla mintis, kad tas jaunimas menkindamas seną kartą, galvoja likti jaunimu visiems laikams. Nurimkite, nepajusite kai pasensite ir visas bėdas kars ant jūsų.

stasys

habilitās 2020-10-12 16:51 ..V.R.jau spėjo paskaičiuoti kiek jo partijai atsiejo peržengti 2 proc. riba eurais. Jei gerai atmenu NS rinkimų tiesiojoje savo rinkiminėje sąskaitoje teturėjo mažiau 20 tkst.(14 ar16 tkst.), tuo tarpu pas Puteiki tris kartus daugiau .Rezultatai NS tikrai neblogi ir iš finansinės pusės žiūrint.

59
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top