„Rodyk draugui širdį“ – vienas iš 120 „Kuriame Respubliką“ projektų

Projekto „Kuriame Respubliką“ filmavimo grupė sukūrė pirmąjį edukacinį filmuką, kuriame parodomas sėkmingas praktinio pilietinio veikimo pavyzdys – Utenos A. Šapokos gimnazijos mokinių įgyvendintas vietos veiklos projektas „Rodyk draugui širdį“.

Šiuo gimnazistų sumanytu projektu buvo siekiama praskaidrinti ligonių kasdienybę, paskatinti juos nusišypsoti ir nors laikinai užmiršti problemas bei skausmą. Projektas vykdomas VšĮ Utenos ligoninės Reabilitacijos skyriuje Atkotiškyje, kur po įvairių susirgimų gydosi apie 50 vaikų ir 20 suaugusių. Projekto dalyviai čia ne tik bendravo su reabilitacijos centro pacientais, bet ir organizavo laisvalaikio užsiėmimus, iš jų pačių surinktų knygų įkūrė bibliotekėlę, kuria dabar gali džiaugtis kiekvienas reabilitacijos centro gyventojas.

Edukacinio filmuko ir anonso autoriai – Kostas Kajėnas, Gediminas Šulcas ir Modestas Jurkus.

* * *

Iš viso projekto „Kuriame Respubliką“ metu planuojama sukurti 23 edukacinius filmukus mokiniams bei mokytojams – supažindinti juos su pilietinės veiklos organizavimo kūrybinėmis dirbtuvėmis bei projektų įgyvendinimo metodu, taip pat pristatyti parengtus pilietiškumo ugdymo modulius, metodikas bei praktinius projektų įgyvendinimo metodo pavyzdžius.

Projektas „Kuriame Respubliką: visuomenės pilietinio veikimo kompetencijų ugdymas“ (projekto kodas VP1-2.2-ŠMM-10-V-02-006) yra finansiškai remiamas Europos Sąjungos socialinio fondo ir Lietuvos Respublikos biudžeto lėšomis.
Daugiau apie projektą: www.kuriamerespublika.lt ir Facebook paskyroje „Kuriame Respubliką“
.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
4 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
4
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top