Rolandas Boravskis: „Kada mes vieningi ne abstrakčiai, o bendruomenėje, tada mes vieningi ir kaip Lietuva“

Dalijamės Rolando Boravskio kalba, pasakyta Klonio gatvėje 2012 metų gegužės 14-ąją, minint 40-ąsias Romo Kalantos metines.

Linkėdamas Rolandui Boravskiui sveikatos šią jo kalbą sociologas ir politologas dr. Andrius Švarplys savo Veidaknygėje pakomentavo taip: „Neinant į kitus kontekstus, epizodus ir vertinimus, kiek šioje kalboje daug teisingai aštrių minčių! Galite iš manęs juoktis, bet mano akyse tai – šiandieninės Lietuvos politinės minties klasika. Jam, man, mums skauda.“

Laikykis, Rolandai. Tokių kaip TU dar tebereikia Lietuvai.

Posted by Valentina Natiene on Saturday, October 10, 2015

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
12 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
kamara

Rolandas gėrio ir tiesos šauklys. Tokie valdžiai nepatinka.

Kamarai

kam ta patetika? aukštinimas?
žmogus laiku ir vietoje pasakė teisingus žodžius.
dabar galime pasikartoti.
bet teisingi žodžiai gali ir likti tik teisingais žodžiais.
kiekvienas savęs paklauskime, kiek tuo gyvename: kiek mūsų bendruomenėse yra vieningumo, o svarbiausia – kokiu pagrindu ir dėl kokio tikslo?
nes vieningi ir net labai yra ir mafija…

O - jo

Mūsų niekas nepakeis, galime pasikeisti tik patys – bent kol kas tokių požymių nematyti – esame paprasčiausiai parsidavę už tiesiog numestą duonos kąsnį, už kurį galėtumėm ir net pasiruošę perkasti vienas kitam gerkles. Gerai yra kažkas pasakę: nebijok priešo, jis gali tik nužudyti, nebijok draugo, jis tik išduoti gali – bijok abejingų, nes visi pasaulyje karai įvyko, tik su abejingųjų tyliu sutikimu. Ir nereikia stebėtis mafijos vieningumu, ten vartosi dideli pinigai ir sieja aukšti įsipareigojimai, kuriuos pažeidus, reiškia tiesiog išnykti. Manau, žmoniją dar gelbsti viena ypatinga žmogui Dievo duota dovana, tai sąžinė, nuo kurios niekur nei pabėgsi, nei pasislėpsi. Tai reiškinys, kur nuo gerų darbų tu džiaugiesi, jauti pasitenkinimą ir palengvėjimą, o nuo blogų – lydi pasibjaurėjimas, savigrauža, kankinimasis visą… Skaityti daugiau »

laikykis, Boravski

mes eiliniai lietuviai su Tavim. Stiprybės, sveikatos ir Dievo palaimos. Tikime, kad Tu atsilaikysi ir pasveiksi.

ruta

Bailiu ir prisitaikeliu visuomeneje , tai labai didelis zygdarbis pasakyti , kad valdzia , politikai , tai vagiu gauja !Nes valdzia turi VISA sistemos represini potenciala , gali sumazinti etata , nepratesti darbo sutarti , is visur gali buti salinamas , pradeti smeizto kompanija per delfi , komsomolke ..
Sveikatos , stiprybes ir sekmes Gerb Rolandui .

Kamara

Kodėl atėjusį kalbėti apie būtinybę kovoti, nes tik dalyvaudamas veikloje matysi rezultatą, turime įvertinti, kad tai laiku ir vietoje pasakyti teisingi žodžiai, kurie ir gali likti žodžiais. Gaila žmogaus, kuris girdėjo tik žodžius, bet ne tų žodžių esmę, kad kova už gėrį, tiesą yra būtinybė, nors ir gali pralaimėti prieš blogį.

Faktas

SĄŽINĖ – Dievo dovana žmonijai.

GREIČIAU

pasveik ,Rolandai.Tu reikalingas Tiesai ir Žmonėms…..

Rolandui

Stiprybes ir sveikatos

stasys

Dar vienas žiniasklaidos ‘piaras’ išpustas iš paprasto žmogaus nelaimės . Tai verčia susimastyti kur tos tiesos šaknys . Duos dievas žmogus pasveiks, o tušti žodžiai ne žvirblis, atgal į narvelį nepasodinsi . Teršti mus supančia aplinka tapo jau įprasta ir tai liūdina .

Pastebėjimas

Geriau tokie amoralūs asmenys, kaip Boravskis, nelįstų į politiką, jau ir taip brudo politikoje užtenka.

Saule

Sveikatos linkim,sveik greiciau,mums esi reikalingas

12
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top