Rolando Boravskio artimieji prašo geros valios žmonių paramos gydymo ir reabilitacijos išlaidoms padengti

Prieš mėnesį Vilniuje iš 5 aukšto balkono neaiškiomis aplinkybėmis iškritusio Rolando Boravskio artimieji prašo paaukoti aktoriaus gydymui ir reabilitacijai.

„Maldos ir siunčiamos geros mintys – puiku, tačiau sveikstant, ypač po tokios traumos, tiek buvusių ir dar būsimų operacijų, vėliau – reabilitacijai, reikia visai nemažai eurų. Rolando mama atidarė specialią sąskaitą. Bet kokio dydžio sumas galima pervesti: JULĖ BORAVSKAJA. SEB BANKAS LT 667044060008061356. Mokėjimo paskirtis – Rolando Boravskio gydymo ir reabilitacijos išlaidoms padengti. Ačiū visiems“, – pranešama aktoriaus Veidaknygės paskyroje.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
16 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
paaukokime kiek kas galime

siam pilietiskam Zmogui, visada stovejusiam silpnesniojo ir skriaudziamojo puseje, bebaimiskai ieskojusiam Tiesos.

o tai...

Visiems gydymas yra brangus?Zmones neturedami pinigu nuo ligu mirsta.Gal pagalba gali suteikti gydytojai ir farmacinkai kuriu sazine storai apzelusi ueru banknotais????

Paskelbkite TRUMPĄJĮ NR.

Bus žymiai greičiau ir efektyviau.

kas atsitiko?

juk dar ne taip senai PRIKLAUSOMAS nuo stambių rėmėjų Puidoko, Nako, Borovskio portalas EKSPERTAI verkšleno, kad Gudeliui buvo leista nusipirkti Snoro banko akcijas LRyte už 30 milijonų, o ekspertai neva būtų sumokėję daugiau, bet liko išmesti už borto. Nejau ‘ekspertai” neberanda pinigų apmokėt už gydymą vienam iš portalo savininkų?

mama iš kaimo > kas atsitiko

Šiurpu skaityti tokius ciniškus žodžius. Net keista, kad skaitote tokį portalą, kaip „Tiesos” Čia retai lankosi žmonės, pilni tokios pagiežos tiesai, dorumui ir objektyvumui.

tiesa, dorumas, objektyvumas..

Lietuviškas gerumas – trys viename. Duoti išmaldos. Pasišlykštėti vargšu, nes jis vargšas todėl, kad pats kaltas. Ir pamiršti. O po riebios vakarienės žiūrėti, kaip kokios sexy žvaigždytės, storos politikės ar nuo rūpesčio susiraukšlėję politikai tamposi prieš kameras, pirkdami bėdžiams po aliejaus butelį. Ar dar ką nors blizgaus. Svarbu, kad vartojimo terminas būtų ilgas. Toks kaip pačių perkančiųjų. Tfū.

Nespirgėkit, davatkynai. Argi ką sakau. Įmečiau vermišelių, turiu liudininkų ir čekį. Melskimės. Taip, žmogui labdara – verta ir teisinga, išmintinga ir išganinga. Solidarumo ir kaltės už sėkmę atpirkimo išraiška. Taip ir prisakyta uoliam katalikui. Amen.

tiesa, dorumas, objektyvumas..

Bet valstybei tai – veidmainystė ir gėda. Bejėgystės, abejingumo savo piliečiams ir tikrosios kaltės maskavimo kaldrytė. Socialinio jautrumo dekoracija iš faneros su prakirptomis skylėmis besipiarinančių snukiams. Ar yra kas pasaulyje man labiau neapkenčiamo ir niekingo, kaip labdara, vis pareklamuojama valstybės? Kuri nesugeba ar nenori pašalinti masinio vargo priežasčių? Zuoko savivaldybė, globojanti Dalkiją ir leidžianti jai nekontroliuojamai siautėti, baudom uždraudė išmaldos ‘biznį”, kad nesimatytų vargšų, kad akių nebadytų užsieniečiams. … Ne valstybė, o žmonės neramina. Kaip dažnai kažkas mums nepatinka, bet patys tame dalyvaujam. Praryjam valdžios kabliuką su atjautos slieku. Tarsi asmeniškai prisidedam prie pasaulio tobulybės. Pasijuntam geručiais. Ir tuo pačiu pasidaliname atsakomybe. Prarandam teisę ko nors reikalauti. Nusiraminam ir į lovas. Ryt nieko neatsiminsim. Iki kito karto, kai užgiedos per… Skaityti daugiau »

mamai iš kaimo

nuo to laiko kai komjaunuolis Chodarkovskis kreipėsi į geros valios žmones rinkdamas pinigus nukentėjusiems nuo Černobilio ir po to įkūrė savo banką Menotep, o dar vėliau nusipirko net mūsų Mažeikių naftą, nebepasitikiu jokiomis tokiomis rinkliavomis. Nebent tik Maltos ordinu.

įdomu

kodėl „ekspertai” neskelbia tokio prašymo?
gal jie susipykę su Boravskiu? Gal tam balkone ir įvyko koks susistumdymas?

stasys

Ekspertus svetimi nelanko, tai kam jiems ta akcija ..:)

cha

pinigu gerti užteko, o gydymui jau truksta 🙂

stasiui

kas tie svetimi, o kas savi?
gal ir Juozapo „spiečius” ten persikėlė?

oi oi oi

Didysis Brolis stebi mus.
Paskaitę komentarus, pagaliau ir ekspertai patalpino šį prašymą. Juk ten sugužėjęs visas Juozapo spiečius smaginasi po Zaišvilos ir kitais straipsniais puolančiais Prezidentę.
Pati J.Boravskaja matomai irgi priklauso siečiui, nes pasirašiusi po memorandumu prieš Prezidentę. Memorandumu, taip sudominusiu Didžiojo Brolio portalus visuomenedotcom.wordpress.com bei tagteam.harvard.edu/hub_feeds/2320/feed_items/332273

>>stasiui 2015-11-8 12:41

paklausk, raudonarmieti, ryte savo leitenanto per dienos instruktaza.

Justina

Linkejimai gerb. aktoriui Rolandui greiciau pasveikti.

kokia baisi naujiena

Dieve, kodėl byla žudikė toliau skiriasi sau kelią… Kas vyksta Lietuvoje? Kas veikia Lietuvoje?
Gerbiamas Rolandai, sveikite, Jūs labai reikalingas čia, Jūsų drąsa ir sąžiningumas įkvepia kitus.

16
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top