Romualdas Žekas. Kas gamina miglą?

Nekalbėsiu apie poetų apdainuotus įspūdingo grožio ankstyvo rudens miglotus rytmečius. Išgiedrėjančius kylant saulei. Nekalbėsiu ir apie miglą akyse, kuri dingsta po kataraktos operacijos. Migla akyse gali atsirasti ir dėl kitų, pačių įvairiausių priežasčių. Palikime tai medikams.

Tačiau žymiai pavojingesnis ir dažniau sutinkamas politinis miglotumas. Čia viskas priklauso nuo politinių akinių. Per vienus miglos nesimato, o per kitus matosi. Keista – jokios miglos nėra, o ji matosi. Tiesa, akiniai ypatingi – optikos centre tokių negausi. Kai kuriems akinių net nereikia. Regos ypatumai įgyjami keičiant kailį. Yra toks visažinis politinis apžvalgininkas, savo laiku buvęs karštas komsomolcas, kuris su akiniais ar be jų tiesiog zoologiškai Prezidento nekenčia. Nereikia šiam ir išsižioti, kai apsipila migla ir staiga pasmirsta it koks skunsas.

Tačiau grįžkime prie protarpinio regos aptemimo. Štai neseniai Prezidentas metiniame pranešime, gal pirmą kartą taip aiškiai ir tiesiai išsakė palaikymą tradicinei šeimai. Tačiau vienam iš Seimo pačių didžiausių demagogų tai pasirodė miglota. Še tau – net aršiausiems maršistams ir Pride eisenos dalyvių fanams Prezidento pozicija abejonių nesukėlė, o jam kelia.

Tai ką gi migloto tais keliais sakiniais pasakė Prezidentas? Neįžeisdamas niekeno jokių jausmų, neanalizuodamas kokių žmogaus teisių dera laikytis, o kurios įsikalbėtos, tiesiog davė suprasti, kad tradicinė šeima, susaistyta santuokos ryšiais, yra pagrindinis valstybės ramstis. Tai vienintelė ir nepakeičiama institucija ,,gaminanti“ visaverčius valstybės piliečius. Todėl pasiūlė ją laikyti prioritetu.

Pasiūlė tai kas per tradicijas, pasakas, padavimus ir patarles iš kartos į kartą perduodama ir saugoma visose tautose. Tai ką tūkstančiais tyrimų patvirtino mokslininkai. Tai ko negalima paslėpti po jokia migla. Ko negalima ignoruoti nei mums nei politikams. Tai nusikaltimas prieš tautą ir valstybę.

Esu apie tai jau rašęs www.pozicija.org . Nesikartosiu. Suprantama, už pasisakymo ribų liko tai kas nėra taip svarbu valstybei ir jos egzistavimui. Netikiu, kad senam politikos vilkui reikia aiškinti kokia talpi diplomatinė kalba, drąsiai prilygintina poezijai.

Esu įsitikinęs, kad viską jis suprato ir miglą pats gamina dumdamas rinkėjų akis.

Autorius  yra buvęs Nacionalinės sveikatos tarybos sekretoriato vadovas, Nacionalinio Susivienijimo narys

5 6 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
11 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
švabs

suplanuotas korporacizmas – valstybių nebus ir žmogaus sunaikinimas

reikalavimų pagrinde įžūlumas

tam tikra komanda, pasivadinusi šeima, reikalauja tų pačių privilegijų kaip ta šeima kuriai privilegijos priklauso už vaikų gimdymą ir auginimą. O ne už pavadinimą „šeima”, kaip to siekia apsišaukusių šeimų gynėjai.

blue yellow zov marinie

…ot laikai atejo…o tempores,o mores….anais cesais zmogai irgi bais dyvijosi del visokiu pedaliu sposu….viskas kartojasi laiko spiralese,spiroxetose,spyduose ir kvailystese,kad ji kur grausmas,sakydavo mano tevoookas…

Gyvas suoprotis

O nekildavo noras padėti? Gal toksai tavo sutiktasis vaikystėje tvirkintas, gal nesigaudantis tikrovėje? Padėti, atvesti į kelią. Nes kaip šičia yra: a, nusimušęs nuo kelio, tai ot gerai, dabar kaip dėsiu jam, kaip išjuoksiu! Tokie, kaip šie ir “gimdo” tokius, kaip pirmieji paminėti.

Susimąstymui. Todėl, kad esate greitas teisti.

blue yellow zov marinie

…negyvas suopi,manding,tave vaikystej istvirkino…ir daba nebezinai..kur dangus,kur zeme…

Gyvas suoprotis

Koks skirtumas? “Neteisk ir nebūsi teisiamas”. Negerai save gelbėti, rūstaujant ir smerkiant kitus, ir ypač tam skubiam būti.

Jules. Iubermenšų konspiracija ir agresija.

Be miglos ir deziuko čia nė krust, nes kitaip kapsukiečiai negali: „Everything is connected and citizen sleuths have been uncovering crimes and joining the acts between for years. This only tells us what those military intelligence have known for decades. We have been under the thumb of a transnational mafia and post humanist goals. It is exactly as JFK (Prezidentas Kenedis) described: “…a monolithic and ruthless conspiracy that relics primarily on covert means for expanding its sphere of influence – on infiltration instead of invasion, on subversion instead of elections, on intimidation instead of free choice, on guerrillas by night of armies by day”. That these things are connected does matter. You cannot expose all the 2020 election fraud without… Skaityti daugiau »

aik tu sau....

Bolševikai – tai tie ,kurie siekia demokratinės daugumos teisių ginybos? A?

Jules

Ne, tai tie, kurie nori daugiau – pasaulio viešpatystės. Anksčiau jie tai darė proletariato vardu, o dabar mokslininkų vardu, pradedant kovidistų revoliucija ir PSO.

Būtinai žiūrėkite

Rytoj 2023-07-05 19:55 per Rusijos televizijos 1 kanalą (“Первый канал””) bus rodoma laida “Куклы наследника тутти” apie D.Grybauskaitę. Laidos tema – “Д.Грибаускайте: от КГБ до СС”.

blue yellow zov marinie

…linkiu padvest,beziurint ta ru tv,slyksciau kacapskas.

11
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top