Rugsėjo 3-iąją prof. Laimos Bloznelytės-Plėšnienės byloje teismas skelbs sprendimą

Kaip jau skelbėme, Vilniaus apylinkės teismas baigė tirti gydytojai Laimai Bloznelytei-Plėšnienei prieš porą metų iškeltą baudžiamąją bylą ir rugsėjo 3-iąją 10 val. bylą ngarinėjusi teisėja Danutė Mickevičienė skelbs savo sprendimą.

Profesorė yra kaltinama pagal Baudžiamojo kodekso 313 straipsnio 2 dalį („mirusio atminimo paniekinimas“) ir 154 straipsnio 1 ir 2 dalis („šmeižimas“).

Valstybinį kaltinimą byloje palaikantis prokuroras Egidijus Motiejūnas paprašė skirti profesorei 5700 eurų baudą ir patenkinti nukentėjusiais šioje byloje pripažintų Aldonos ir Aleksandro Ūsų, Guodos Sakalinskaitės-Ūsienės, Tatjanos ir Stasio Stankūnų bei Laimutės Stankūnaitės civilinius ieškinius, kurių bendra suma yra 180 tūkst. eurų. Taip pat prašoma iš L.Bloznelytės-Plėšnienės priteisti ir nukentėjusiųjų turėtas teismines išlaidas.

Baigiamojoje kalboje profesorės advokatas teismo paprašė Laimutę Bloznelytę-Plėšnienę išteisinti ir nutraukti bylą dėl A.Ūso ir V.Naruševičienės atminimo paniekinimo – esą jau suėjusi senatis.

Pačios profesorės paskutinė kalba buvo labai trumpa. „Aš jokio nusikaltimo nepadariau, nešmeižiau, sakiau savo nuomonę, todėl prašau mane visiškai išteisinti“, – tepasakė ji.

Tiesos.lt primena, kad į lietuviškos teisėtvarkos nemalonę dėl liudijimo Garliavos byloje patekusi L. Bloznelytė-Plėšnienė yra habilituota biomedicinos mokslų daktarė, žinoma onkologė ir chirurgė, 2002 metų Lietuvos mokslo premijos laureatė. Jos tėvas Mindaugas Julius Bloznelis – mokslų daktaras, Lietuvių katalikų mokslų akademijos narys, antisovietinės ir antinacinės rezistencijos dalyvis, politinis kalinys ir tremtinys, o motina Kamilė Bloznelienė – garsi gydytoja kardiologė, habilituota daktarė.

Gydytoja L. Bloznelytė-Plėšnienė 2012 metais, netrukus po to, kai Deimantė Kedytė buvo prievarta išnešta iš senelių namų, televizijos laidoje papasakojo apie 2010-aisiais jos kabinete apsilankiusius Andrių Ūsą, dvi moteris ir mergaitę. Pasak medikės, jie atėjo iš anksto neužsiregistravę, kabinete elgėsi labai keistai ir įžūliai. A. Ūsas prie abiejų moterų ir mergaitės išsitraukęs savo lyties organą ir liepęs pašalinti nuo jo didelę vyndėmę. L. Bloznelytei-Plėšnienei atsisakius tai daryti, ją užsipuolusi vyresnė moteris, kuri paprašiusi apžiūrėti ir mergaitę, tačiau išsigandusi mergaitė nesileidusi apžiūrima. Jaunesnioji moteris gydytojai pasakiusi, kad jie esą iš Garliavos.

Šiuo viešu gydytojos L. Bloznelytės-Plėšnienės pareiškimu prokuratūra susidomėjo būtent tuo metu, kai teisme buvo nagrinėjama pedofilija apkaltinto ir mįslingomis aplinkybėmis žuvusio A. Ūso byla. Teismas paskelbė pertrauką tam, kad prokuroras atskirai apklaustų bylos liudytoją L. Bloznelytę-Plėšnienę.

Dalyvaudami teismuose stebėtojais prisidedame prie teisingumo pergalės. Būkime solidarūs!–>

* * *

Daugiau apie šį teismą skaitykite kitose Tiesos.lt publikacijose:

A. Patacko garbės žodis: liudytoja Laima Bloznelytė sako tiesą –neleiskime tiesos pakeisti teise

Leonas Merkevičius. Keli pastebėjimai iš profesorės Laimos Bloznelytės-Plėšnienės teismo

Dalius Stancikas. Anomalija

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
32 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
IS GARBINGOS DAKTARES

NORI PASIPINIGAUTI ZMOGENAI IR TIIEK.

Bryzas pirmam komentatoriui

Pasipinigavimas yra greičiau antraeilis dalykas. Didžiulės pinigų sumos skirtos „pamokyti”, kad niekas nedrįstų skleisti „erezijų”, galinčių sugriauti statomas melo pilis. O nukentėjėliai juk neveikia savo valia. Vieni vykdo nurodymus tiesiogiai, kiti vairuojami išnaudojant primityvius instinktus(įskaitant ir norą pasipinigauti, tikrai taip).

Pastebėjimas

Žemai kritusi moterėlė, verta tik pasmerkimo.

Pastebėjimasui

Jau taip esi žemai kritęs, kad žemiau nėra kur, arba esi perikas.

Skaitytojas

Is garbingos daktares, kuri sake tiesa, nori alchasai pasipelnyti. Matomai, visai prasigere.

man

Tremtinys pasakė: ,,Nekentė mūsų tada, nekenčia mūsų ir šiandien”. Kodėl? Už pilietiškumą.

PAGARBA

saziningiausiai,drasiausiai Lietuvos DAKTAREI.Norintys su ja susidoroti bus minimi istotijoje kaip nuzmogeje padarai.

JEI

už tai, ką pamatęs Žmogus paliudijo reikia jį nuteisti, tai nesuprantu tokio „teisingumo”…O tie „nukentėjusieji” – tikrai nukentėję..Praėjo pro šalį, kai Dievas dalino sąžinę ir gėdą…

sėkmės Profesorei

Ką tik tiesos.lt perskaičiau straipsnį apie partizanų Kentrų šeimą. Idealistai, patriotai, negalvoję apie save, tik apie Lietuvą. Gerbiama Profesorė – iš tokių pačių, labai retų asmenybių – garbingų, sąžiningų, orių. Bylą jai kurpiančių žmogiūkščių mentalitetas, deja, kitoks. Didžiausios sėkmės Profesorei ir Dievo palaimos.

jurga

Stiprybes JUms Gerbiama Daktare, Stiprybes visai Jusu Gerbiamai seimai

aaa,

Parazitai labiausiai bijo tiesos ir sąžiningų žmonių.

mociute

begaline pagarba DAKTAREI.pagarba TEVELIAMS.

GRAZUTE

Mielieji,kaip jums atrodo,kad ir abu Stankunai siekia pasipelnyti is saziningiausios Profesores,jei jie irgi mate ta raudona sysala (Deimante liudijo apie tai ),vadinasi, jis isvis be triusiku vaiksciojo,nes pas Profesore issitrauke prie vaiko be jokios gedos ir padorumo.Mielai PROFESOREI LINKIM DIEVO PALAIMOS IR APSAUGOS.

Danute Mickeviciene- ar ji aplamai teiseja

viena saliskiausiu teiseju, ji labiau prokurore, o ne teiseja, salinti tokias is Vilniaus apylinkes teismui. man geda turint tokia kolege

klausimelis

Idomu ar yra koks rysys tarp Uso, Motiejuno ir A.Skalisiaus vaiku globos namu??? Labai jau tas Motiejunas keistai vienasaliskai toje pedofilijos byloje elgiasi, kad kyla ivairiausiu minciu

Prisiminkime

I Drasiau Kedzio laidotuves susirinko 25000 zmoniu, o i Uso, Narusevisienes, teisejo – visai nedaug. Zmones atpazista savo didvyrius ir gerus zmones… Ir jus, gerbiama daktare, palaiko mases
Ir niekina tuos pagailetinus lupikautojus.
Juk jie patys gerai zino ka daro. Apgailetina

stiprybes gerb. daktarei

dar vienas garbingas ir saziningas zmogus nukentejo uz Tiesa. Kol turime tokiu zmoniu kaip gerb. daktare, tol Lietuva gyva.

Violetinės mafijos rėmėjams

Ar riaušes kelsite jei tą mielą jūsų gaujos narę nuteis?

Tiesos portalas

tai paskutinis kevenckių mafijinės gaujos bastionas. Daugiau jau niekam tie violetiniai iškrypėliai nerūpi.

pastaruju 2 komentu autoriui

ar butina savo dvasini luosuma viesai demonstruoti???

Popiežiui Pranciškui

reikia parašyti išsamiai kas vyksta Lietuvoj. Tokių garbingų, sąžiningų Žmonių kaip gerbiama L.Bloznelytė yra mažai ne tik Lietuvoje, bet ir visam pasaulyje.

Sta.

Būtent tokie ir suruošė šį spektaklį, kurie neverti net mažo profesorės pirštelio …

Nusikalteliai

tisesaugoj,tai laikina.P,Globa sake,kad Lietuva prades keistis nuo vienos mergaites baisios istorijos.Jie sedes kalejimuose uz susidorojima su vaiku ir kitais liudininkais.

Gera žinia

puiku kad Lietuvos teisėsauga baudžia šio niekšų gaujos atstovus. Pagarba teisėjams.

Dėmesio!

Cenzūra šiame portale veikia stalininiais metodais. Blogiau už Glavlitą!

Bryzas

Kaip ir buvo galima tikėtis, teismas, o tiksliau teisėja Danutė Mickevičienė, nuteisė Profesorę už tiesos liudijimą. Priteistos sumos daug kartų mažesnės, nei prašė nukentėjėliai. Linksma buvo stebėti, kaip žurnalistei paklausus Laimos Bloznelytės – Plėšnienės kažkokio kvailo klausimo, Profesorė visų TV kamerų akivaizdoje pasiūlė žurnalistams paieškoti kito būdo užsidirbti, ir nusisukusi išėjo.

to bryzsas

bet pati blozna ponia kažkada mielai visai Lietuvai girdint bendravo su žurnalistais.Tada padėjo žurnalistams uždarbiauti,o dabar-ne.Per maža bausmė jai skirta.Niekinti žmones negalima.

Nedryso

D.M. daug priteisti,zino,kad teks grazinti tuos pinigus daktarei.

DAKTARE -VYNDEME

liko amziams! o reikejo isduot uzsakovus, didvyres nevaidinus

VaidasVDS

Iš Alfa straipsnio:
„medikė neįrodė, kad iš tiesų savo kabinete galėjo matyti”
Jei tai tiesa ir jeigu pagal tokius nuosprendžius bus formuojama teismų praktika, tai tuomet visus nors kiek suabejojusius liudytojus bus galima visai lengvai nuteisti, o teismai turėtų būti užversti panašaus pobūdžio bylomis.
Reikia tikėtis, kad apeliacinė instancija panaikins tokį šedevrą, jei čia bent kiek nors teisinė valstybė…

SOS

Nejaugi Lietuvoje nebeliko saziningu teiseju ,prokuroru ,kurie matydami tokios teisejos priimamus sprendimus ir toliau tyles .Nejaugi visi bailiai ,ar parsidaveliai . Saziningu yra ,BURKITES visi ,nedaleiskite kad butu niekinamas ir zeminamas teisejo vardas del keliu nesaziningu parsidaveliu .

vilte

Esu krikscione, taciau kai Lietuvos teisesauga daro tokius sprendimus – baisu ! Ir tada galvoju , kad Dievo nera .

32
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top