Rusijos kultūros veikėjai palaiko V. Putino „poziciją dėl Ukrainos ir Krymo“

Rusijos Federacijos Kultūros ministerija išplatino pranešimą, kad Rusijos kultūros veikėjai palaiko prezidento Vladimiro Putino „poziciją dėl Ukrainos ir Krymo“. Tiesa, kokia ta pozicija, nepatikslino. Matyt, palaikoma besąlygiškai ir nesvarbu, ar V. Putinui pakaks tik aneksuoti Krymą, ar tokių palaikymų įkvėptas jis imsis agresijos prieš visą Ukrainą.

Skaitant garsių kultūros žmonių pavardes, kyla daug klausimų: kaip į tokius besąlyginius Rusijos prezidento palaikymo aktus reaguos Vakarų šalių kultūrinės bendruomenės? Ar V. Putino politiką smerkiančios Vakarų pasaulio šalys ir toliau kvies juos bendradarbiauti? Galų gale, ar pačioje Rusijoje atsiras alternatyvus rusų kultūros veikėjų sąrašas, kurie išdrįs bent paklausti, ką yra sumanęs jų prezidentas, gal net išdrįs jam nepritarti?

Rusijos Kultūros ministerijos pranešimas skelbia:

Rusijos kultūros veikėjai palaiko Prezidento poziciją dėl Ukrainos ir Krymo
Šiomis dienomis, kuomet sprendžiamas Krymo ir mūsų tautiečių likimas, Rusijos kultūros veikėjai negali tik abejingai, šalta širdimi stebėti.

Mūsų bendra istorija ir bendros šaknys, mūsų kultūra ir jos dvasinės ištakos, mūsų pamatinės vertybės ir kalba suvienijo mus visam laikui.

Mes norime, kad mūsų tautų ir mūsų kultūrų bendrystė turėtų tvirtą ateitį.

Todėl mes tvirtai pareiškiame, kad palaikome Rusijos Federacijos Prezidento poziciją dėl Ukrainos ir Krymo.

Visas pranešimas rusų kalba su pasirašiusiųjų pavardėmis:

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
11 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Mukaburis

Ukrainos kultūros ministras Jevgenijus Niščiukas pavadino kreipimąsi neleistina klaida: „Esu giliai sujaudintas tokia pozicija, kuri veda prie nesantaikos ir atvirai ragina suskaldyti Ukrainą. Kultūros misija yra stabdyti karus, o ne juos kurstyti”. Jis paragino „Rusijos kūrybinį elitą nedalyvauti „atvirai propagandinėse akcijose, galinčiose sukelti brolžudišką karą”.

Arūnas

Visi šie „kultūros veikėjai” akivaizdžiai kursto nesantaiką tarp tautų. Manau JAV ir ES turėtu paskelbti juos nepageidaujamais šiose šalyse.

Batalovas-geras

N.Oželytės draugas,-po infarkto.Gal jis nė nežino,kad pasirašė?

SuklaIdintas

Bojarskis.Jis tikrai humaniškas žmogus,sunku patikėti,kad palaikytų karą.Reikia megzti kontaktus su kiekvienu žinomu meno veikėju ir jiems aiškinti.Mūsų aktoriai turi megzti dialogą.

Tai

Tai Putno liokajų- karo prieš Ukrainą kurstytojų sąrašas.Padorios šalys neturėtu jų isileisti-tegu šlovina savo menystą namuose.

ruta

Talentingas , sekmingas , dar nereiskia padorus , moralus , saziningas !

Pasirašiusieji

rusiškojo šovinizmo kupini. Kol neatsipeikės, jie civilizuotose šalyse bus nepageidautini.

Algis

Šiandien Vokietijos Bundestage, kairiųjų frakcijos pirmininkas pasakė, kad Ukrainoje į valdžią atėjo penkios fašistinės partijos. Ar gali sveiko proto žmogus palaikyti fašizmą?

Dalia

Kaip nepalaikys, jei ten jų poilsio namai, o Jalta apskritai nuostabi.

Taigi

Teisingai padarė kultūros elitas, kad išreiškė savo poziciją, gana būti tyliems ir abejingiems, ypač tuo metu, kai Ukrainoje siaučia blogis.

lietuvė

Gaila, kad net kultūros „grandai” pataikauja Putinui.. Reikėtų šį sąrašą turėti kiekvienam laisvę mylinčiam ir demokratijos trokštančiam ir šių kultūros veikėjų pasirodymus ignoruoti… Gal tada supras, ką padarė pasirašydami tokį brolžudišką raštą. Negi jie nesupranta, kad sutikdami skatina Putiną okupuoti brolišką jiems tautą ??

11
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top