Rusijos opozicija sukūrė filmą, demaskuojantį agresiją Ukrainoje: „Putinas – karo kurstytojas!“ (video)

Rusijos opozicija sukūrė filmą, demaskuojantį agresiją Ukrainoje. Opozicijos politikas, partijos „RPR-Parnas“ bendrapirmininkis Borisas Nemcovas filme įrodinėja Rusijos dalyvavimą numušant lėktuvo „Boeing-777“ virš Donbaso ir tiesioginę Rusijos prezidento Vladimiro Putino atsakomybę kurstant karinį konfliktą Ukrainoje.

Nuo 2014 metų balandžio Ukraina vykdo antiteroristinę operaciją šalies rytuose. Putinas kategoriškai neigia Rusiją palaikant teroristus.

Anot Nemcovo, yra penki įrodymai, kad Putinas meluoja ir kad būtent Rusijos valdžia kursto karinį konfliktą Donbase.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
60 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Ir kas

iš to?Vakarai nenori to filmo matyti.

Obama neviltyje

Nu niekaip nepavyksta Rusijos įtraukti į karą…

Obamai neviltyje

Rusijos nereikia įtraukti į karą, nes karas yra jos natūrali būsena. Daugiausia panaudodama gru ir jos agentus. Ir ją reikia suprasti, nes, kaip sakė VVP, negalima užspeisti žiurkės į kampą.

Raigerdas >Obamai neviltyje

Žinai, vakar pavyko Rusiją įtraukti į karą. Mat Rusija tokia „geranoriška”, tokia „taiki” šalis, kad ji niekaip nenori kariauti. O vakar pradėjo kariauti, ir amerikiečiai jau sėdi Maskvoje ir dalina maskviečiams dolerius. Kiekvienam, kuris sudainuos TSRS himną, iš karto moka po 5 dolerius. Tik bėda, kad ne visi jį moka. Gal važiuosi pats į Maskvą sudainuoti TSRS himną? Bet tie, kurie dar užsimaukšlina budionovkę ir užsideda fufaikę, tai tie gauna dvigubai daugiau. Tai, jeigu turi budionovkę, tai nepamiršk ją pasiimti. Galėsi uždirbti ant VODKĖS butelio.

Skaitykit KK

JAV žvalgybos veteranai profesionalai šokiruoti, matydami, kaip B.Obama su Dž.Keriu siautėja („B.Obama privalo pateikti Ukrainos įrodymus“)

Vašingtono, o taip pat ir Jūsų, patikimumas ir toliau grius, jeigu jūs nenorėsite – o gal negalite? – pristatyti daugiau apčiuopiamų įrodymų, negu administracijos teiginiai“, – teigiama JAV žvalgybos profesionalų veteranų (VIPS) kreipimesi į JAV Prezidentą B.Obamą.

Teisingas komentaras

Mūsų kiemsargius apopleksija ištiks, kai paaiškės, kad jie visi čia lojo pagal “false flag”

Raigerdas > Skaityk KK

Rusija, apsiginklavo G. Orvelo „Gyvulių ūkio” ideologija, ir dabar šita ideologija terorizuoja visą pasaulį. Blogai, kad niekas nepažiūri į tokius dalykus, kad mes turėjome jau tokią situaciją su Hitlerine Vokietija, kai fašitai „teisėtai” pasiėmė Klaipėdą. Scenarijus toks pats kaip ir Kryme – „apsaugoti vokiečių interesus Klaipėdoje, o be to tai buvusios vokiečių žemės”. Štai čia yra video apie tai: http://www.youtube.com/watch?v=I1wBsQrtDK0 (Ar galėjo Klaipėdoje 1938 m. prasidėti II pasaulinis karas?). NKVD ir stribai taip pat „teisėtai” apiplėšinėjo žmones, siuntė juos į Sibirą, o patys pasisavindavo jiems priklausomą turtą. Vien Dzeržinskis su raudonaisiais latviais sušaudė 1,8 milijono „nepatikusių” jam žmonių arba tada taip vadinamų „klasinių priešų”. Manau, Žmonija jau artėja prie tos ribos, kada pagaliau pradės suprasti, kad karus, konfiktus ir žmonių… Skaityti daugiau »

:-(

atsiverčiu tiesos.lt, o kažkoks koloradas vis perša ekspertus ar KK.

ir dar

www. sarmatas.lt/07/youtube-remdamasi-lr-pareikstomis-autorinemis-pretenzijomis-blokuoja-zmoniu-sukurtus-filmus/

Beta

„Karštas Komentaras” šifruojasi: „KGB komentaras”. Arba „GRU komentaras” jeigu naujoviškai. :)))

Beta tam cia

Tai nereikia vogti svetimos nuosavybės ir niekas neblokuos. 🙂

Raigerdas Betai

Pritariu jums, Beta, dėl Giedrės Gorienės. Jai labai priimtinos moralės normos iš „Gyvulių ūkio”. Šiandien ji gali sakyti taip, kitą dieną kitaip. Ji padarė kiaulę ir „Laisvam laikraščiui”, kada ji ten dirbo. Tada man susidarė įspūdis, kad ji dirba VSD. Giedrė Gorienė slidus ir veidmainiško tipo žmogus. Kažkada tai maniau, kad moterys, išsiskiriančios savo atstumiančia išore, yra geresnės, doresnės ir t.t. Ir buvau nustebęs, kad jų vidus sutapdavo su išore, t.y., jos būdavo kaip ir paženklintos. Labai gaila, kad G. Gorienė nesupranta, kad ji yra paženklinta ne šiaip sau. Galimas dalykas, kad jos laukia dar didesnė bausmė, jeigu jai mažai šitos. Sutinku su Kristinos Apanavičiūtės straipsniu „Giedrė Gorienė „užmiršo“, ką reiškia baudžiamasis persekiojimas ir politinio dorojimo bylos(?):”Mane stebina G.Gorienės elgesys,… Skaityti daugiau »

Raigerdas

Jeigu Sarmatams patiko R. Paulausko filmas, tai dar kartą tik parodo, kad šis filmas labai atitinka KOB-istų vykdomai ardomajai veiklai Lietuvoje. Taip, kad R. Paulauską galima pilnia priskirti prie KOB-istų noro įgyvendinti TSRS teritorijos susigrąžinimą. Kad šitas susigrąžinimas būtų „ŠVENTAS”, ir jeigu reikės apvogti ar žudyti žmones, tai vėl gi tai turi atrodyti, kaip „ŠVENTAS” reikalas, nes KOB-istai siekia sukurti CCCP (išsišifruoja kaip «Святая Соборная Справедливая Россия»). Taigi, panašus variantas, koks buvo Romos Imperijoje, kai atsiradus krikščionybei buvo pratęstas tos pačios Romos Imperijos gyvavimas. Krikščionybė, kuri praktiškai išstūmė Romoje egzistavusį tikėjimą į Dzeusą ir kitus Dievus, vėliau pati tapo Šventosios Romos Imperijos pagrindine ideologija. Panašų variantą siekia atkartoti KOB-istai, norėdami sustabdyti Rusijos Imperijos griūvimą. KOB ideologiją yra panaši į kokteilį,… Skaityti daugiau »

Kaip atpažinti zombį?

Zombiai atpažįstami paprastai – jie negeba analizuoti, maišo nuomones su faktais, aiškiai serga už kažką ir stipriai atakuoja priešingos nuomonės sakytojus, bet ne pačią nuomonę.

Obama neviltyje

Rusai pasakė ‘STOP’ karui Sirijoje.Į Gruziją neįleido.Kaip užgrobt Ukrainą ir prilįst prie Rusijos sienų.Raigerdai,kontratakuok.

Raigerdas vargšui Obamai neviltyje

Paskaityk šituos komentarus. Vieno tik bijau, kad su turinčiais „vienintelę teisingą nuomonę” padiktuotą „Gyvulių ūkyje”, neišeina diskutuoti, nes jie turi rimtą problemą su jumoru. Jie jo nesupranta. Jumorą, kurį jie supranta yra tik tokių panašių temų: kažkas kažką nušovė, papjovė, apiplėšė, apgavo, nugalabijo, išdavė ir t.t. Tokį jumorą jie supranta, o kitoks jiems yra neprieinamas. Čia gali paskaityti apie ruspropagandą ir kaip žmonės iš jos pasijuokė. Pamėgink pagauti kampą: http://censor.net.ua/photo_news/295800/snimite_menya_v_natsgvardiyu_evgeniyi_gendin_fenomenalno_vysmeyal_rossiyiskuyu_propagandistku_alenu
„Снимите меня в Нацгвардию!”, – Евгений Гендин феноменально высмеял российскую пропагандистку Алену Кочкину с канала „Россия-24”. ФОТО

Labai

jau keista Rusijos opozicijos vadovybė:Nemcov,Kasparov, Chodorkovskij,a.a.Berezovskij ir kt.-žydų tautybės.Ar nesiruošiama pakartoti Ukrainos scenarijaus Rusijoje?

Beta

Kietas vyras tas Borisas Nemcovas. Laikosi kažkaip ten. Kitus jau seniai į kalėjimus putinas sugrūdo, o iki jo kanopos nepasiekia.

Raigerdas > Labai

Klausyk, Liabai, kodėl tau nepatinka žydų tautybė? O kokia tautybė tau patinka?

Raigerdui

Juokiasi puodas, kad katilas juodas. Taigi tamstos nuomonė yra vienintelė ir teisinga, o kiti neturi teisės pareikšti, nes kiti- tai gyvulių ūkis. Stebėtina, nes parašei pakankamai gražiai, o mes žinom :)tu gi moki puikiai dergti kitą nuomonę turinčius.

Raigerdas > anonymui iš ruspropagandos

Na, tu čia dediesi labai kietas. Įsivaizduoji, kad jau rėžei čia komentarą pagal KGB metodus ir viskas baigta. Ne, nebaigta. Pirmiausia, jei esi iš „Gyvulių ūkio”, tai nesigretink prie kitų ir neapsimesk, kad tu turi nuomonę. Tavo nuomonė yra visais atvejais vienoda: „Taika – tai karas”, „Nežinojimas – tai jėga”, „Juoda – tai balta”, „Balta – tai juoda”. Antra, netgi savo komentare tu įsigudrini viską apversti atvirkščiai, todėl žmogus, kaip KGB laikasi priverstas įrodinėti, kad jis yra ne kupranugaris. Ir netgi, jeigu jis įrodys, kad jis ne kupranugaris, jis vis vien bus nuteistas ir išvežtas į Sibirą. Trečia, tu iškraipai faktus neatpažįstamai, nes taip yra priimta elgtis „Gyvulių ūkyje”. Štai tu rašai, kad, neva, aš moku „puikiai dergti kitą nuomonę… Skaityti daugiau »

Raigerdui ir Betai

Linkėjimai abiems nuo Liepos.// Nujaučiau, kad sutiksiu tamstas šio straipsnio komentaruos 😉

Tiesos!!!

Пол Крэйг Робертс – честно о ситуации вокруг Украины. VIDEO

InformNapalm
skokov
Raigerdas ruspropagandistui "Tiesos"

Ruspropagandistas įdėjo čia video su Kreigu Robertsu ir įsivaizduoja, kad aplinkui visi tokie kvailiai, kaip jis. Jam atrodo, kad visi aplinkui yra tokie pat akli, kaip ir jis pats, ir nemato, kad to Robertso akutės laksto į šonus, ir jos pilnos baimės ir neapykantos. Ruspropagandistas įsivaizduoja, kad kitose šalyse nėar komunistų ir fašistų, nes jie būriuojasi tik Rusijoje. Ruspropagandistas nesupranta, kad KOMUNISTAS IR FAŠISTAS yra mąstymo būdas ir požiūris į kitą žmogų. Tiek KOMUNISTAS, tiek FAŠISTAS pasižymi itin žemu sąmoningumo lygiu, todėl jis elgiasi kiauliškai kitų žmonių atžvilgiu. Komunistui ypač yra būdinga kalbėti apie TAIKĄ, apie DRAUGYSTĘ, bet tuo pat metu jis slapta rezga spąstus už nugaros. Normalūs žmonės nelabai suvokia, kad realiai gali egzistuoti toks žmogus, kuris yra blogesnis… Skaityti daugiau »

Raigerdas Liepai ir Betai

Sveika, Liepa. Jau pasigedau, kur dingo „Spiečiaus” atamanė? Na, gerai, kad parsiradai. Palik ramybėje tuos degraduojančius ekspertai.eu ir nešvaistyk be reikalo laiko. O štai tau atradau gerai pavaizduotą video, kuriame aiškiai yra parodoma, kad ne su visais žmonėmis sukursi komandą. Užtenka vieno destruktyvaus žmogaus ir ta komanda pradės šlubuoti, o gal net visai sugrius. Tai nėra šiaip kažkokių tai faktų konstatacija. Ten pateikti duomenys yra tikri, nes po kruopščiai atliktų tyrimų išaiškėjo ŽMOGAUS tipas, kuris atneša kitiems nelaimes, nesėkmes ir ptas yra tų nelaimių šaltinis. Jis pats dažnai būna auka,nes už jo nugaros stovi TIKRAS (jeigu kalbėti krikščioniška kalba ŠĖTONO įsikūnijimas). Šėtonas yra krikščionių religijoje, bet realiame gyvenime iš tikrųjų egzistuoja žmogaus TIPAS, kurio visa veikla yra nukreipta prieš visuomenę,… Skaityti daugiau »

Reigardiu nuo Tiesos!!!

Tarp kitko pastaciau tau pirsta i virsu!:)Dabar prie reikalo.1)Бертольд Брехт …кто не знает правду, тот всего лишь дурак. Но тот, кто знает правду и называет ее ложью – преступник.2)Mano evoliucija,1990-1991-lietuvos patriotas,vienas is pirmiausiu gavau Lietuviska pasa!1995-2000 runkelis,sunauja… 2004- emigrantas,lengvo gyvenimo ieskotojas,Lietuvos isdavikas.2010-2013-violetinys,kedofilas.2014-Kremliaus agentas,5 kolona,putinojidas…Ir dar apie tiesa-tai faktai,ir surinkti daiktiniai irodimai…

Reigardiu nuo Tiesos!!!

Dekui uz ta video!Zmones kas supranta rusu kalba paziurekite butinai!Na o tokiam provincialui kaip Raigardas ir is 5 karto ne daeis ka jis ten patalpino!:)))

Reigardui nuo Tiesos!!!

cia irgi Gyvuliu ukys?Video-Немцы о сбитом Боинге МН-17 и о преступлениях американских спецслужб.

rita

jau ir siame portale prisirinko prorusisku komentatoriu.Esate Kisieliovo padejejai propogandistai.Amerikoje kaip ir Europoje ,skirtingai negu Rusijoje yra nuomoniu ivairove.Yra gan arsiu Amerikos politikos priesininku.Vienas is ju Roberts.Yra dar ir isdavikas Snoudenas..Galite dar prisirankioti ivairiausiu politologu ,nupirktu ir inspiruotu i Prancuzijos,Didziosios Britanijos politinius sluoksnius.Putino draugelis Berluskoni savo islaikomoje spaudoje taip pat nesmerkia agresyvios Rusijos veiklos.Taciau tai vienetai prorususku uzsienio veikeju,kurie kainuoja Rusijai didziulius pinigus,kaip kad ir smeizikiska Rusia Today .Taciau sveikos psichikos zmones visame pasaulyje pagaliau pamate tikra grobuoniska Rusijos snuki.O prorusko mastymo kirminai isplite ir uzkrete visus portalus ,jeigu pamiselis putinas uzsinores trecio pasaulinio karo ,busite sutraiskyti kartu su visais,neziurint kad dabar labai palaikote ta pamiseli.

Raigerdas ruspropagandistui "Tiesos!!!"

Klausimas tau buvo labai paprastas. Jeigu tu vartoji žodį „TIESA” ir dar pasiėmęs nick’ą su tuo žodžiu, tai ką tu baigei tik 5 klases, kad nesugebi atsakyti į tau užduotą paprastą klausimą? Ir prie ko čia Bertoldas Brechtas. Jo jau nėra gyvųjų tarpe ir aš ne jam uždaviau klausimą, o tau. Ir be kita ko, parašiau:”Bet faktas tas, kad teisingo atsakymo jis neparašys…” Matai, kaip pasirodo galima lengvai prognozuoti tavo elgesį. Na, duodu tau dar vieną šansą. Tai rėžk TIESĄ ir pasakyk: „Kas yra ta TIESA?” Jeigu neatsakysi, tad išeina taip, kaip pats parašei Bretoldo Brechto žodžiais: „Kas nežino tiesos, tai jis paprasčiausias kvailys”. Dabar pažiūrėsime, ar tai tiesa, ar ne?

kada

O kada bus filmas: jankis Obama – karo kurstytojas.?

Dzūkija

Nieko nuostabaus – opozicijos toks darbas…

Obama neviltyje

NATO patvirtino,kad Kijevo chunta naudoja balistines raketas Rytų Ukrainoje bei fosforines bombas.Žmonija Kijevo chuntą prakeiks,tik ar supras ką tai reiškia gyvulių ūkio reproduktorius.

Raigerdas ruspropagandistui  "Obama neviltyje"

Čia video apie tavo Rusijos propagandą dėl fosforinių bombų. Kas geresnio „Gyvulių ūkyje”? Žmonės sako, kad Rusijoje smarkiai pakilo kainos ypač mėsos produktams. Ar padedi ruspropagandistams? Ar išsiuntei nors porą kilogramų rūkytos lietuviškos mėsos? O čia apie tavo mėgstamas fosforines bombas: „Российскую пропаганду уличили во лжи о фосфорных бом…” (https://www.youtube.com/watch?v=cYO6VFPelDw). O čia dar didesnė nelaimė ištiko ruspropgandą. Matai, surado Janukovičiaus milijardą dolerių. Gal ir tau iį tų pinigų planavo užmokėti? O dabar, matai, šakės. Nebegaus tavo dievinamas Janukovičius savo milijardo dolerių. Bet kietas vyrukas buvo. Per tokį trumpą laiką pasidaryti milijardą dolerių, tai čia tikrai specas neblogas: Найденные деньги Януковича Яценюк вернет в бюджет (https://www.youtube.com/watch?v=BrhvGvcw4i0).

Raiferdas ruspropagandistui "Obama neviltyje"

Matai, čia dar viena nemaloni naujiena rupropgandai: „ЕС сегодня определит наказание России” (http://www.youtube.com/watch?v=3Qw1JgbznyE). Ale kaip neisiseka Rosijai su savo juoda propaganda ir su ruspropagandistais. Blogai dirbat vyručiai, kad jūsų nieks neklauso. Ir net ledo ritulį pralošė amerikonams rusai. Ale,kodėl tų nelaimių pas rusus daugėja? O kas bus su tavim? Manai pabėgsi kur nors nuo savęs? Ar toli?

Tiesos!!! Reigardui

Reigardai ar galetum issamiai pakomentuoti stai toki video!?-Немцы о сбитом Боинге МН-17 и о преступлениях американских спецслужб.

Raigerdas ruspropgandistui "Tiesos"

Pirmiausia, tu neatsakei į tau užduotą klausimą: „Kas yra ta TIESA?”. Antra, tu pats parašei Bertoldo Brechto išsireiškimą, kad „Tas, kuris nežino TIESOS, yra paprasčiausias kvailys”. Po to, manau, būtų teisinga, kad tu pakeistum savo nick’ą į „Kvailys”, nes pats parašei šitą Bertoldo Brechto frazę, tai pats turėtumei ją taikyti sau. Bet, tau matyt, yra sunku tai suvokti. Gerai, tada, gal šita Ivano Krylovo pasakėčia padės tau suprasti, kad atėjo laikas nebadyti savo purvinais pirštai į kitus, o pažiūrėti pačiam į savo kreivą veidrodį, kurį tu įsigijai „Kreivų Veidrodžių Karalystėje”, kuri vadinosi TSRS: „Veidrody save pamačiusi, Beždžionė Bakst iš tyko Lokiui į pašonę: “Pažiūrėk, – ji sako: – mielas pone, Kas per baidyklė ši? Kaip ji kraipos? Kaip ji vaipos!… Skaityti daugiau »

Obama neviltyje

Raigerdai, neskaičiuok svetimų pinigų.Aš garbinu tik Dievą,o visi kiti kaip ir tamsta esame klystantys nuodėmingi,tik vienas daugiau kitas mažiau.Janukovičius nepalyginamai padoresnis už Parošenką.Jis ,nors ir turėdamas teisę,nedavė įsakymo naudoti ginklo prieš riaušininkus,reiškia nenorėjo murdytis kraujyje,kaip murdosi ,neteisėtai ,ginklu užgrobę valdžią chuntiniai.

Putinas siknoj

Ne Obama nevilty,o tu prorusiskas suski.Kada neturi argumentu pateisinti rusu tautos galutines degradacijos,rasineji nesamones.

Reigardui nuo Tiesos!!!

Duok susikaupti!?:)))

Tiesos!!!Reigardui

O stai ir tiesa-Богдан Буткевич Все просто, нужно убить 1 5млн жителей Донбасса Arba ta pati paziurek ekspertai.eu

Raigerdas ruspropagandistui "Tiesos"

Tau, matau, reikia pradėti žiūrėti ne Bertolda Brechtą, filmus apie sovietinę ir hitlerinę propagandą. RUSPROPAGANDA stengiasi apsipurslojusi įrodyti savo „TIESĄ”. O kadangi ji būtų labai baisi ir jūsų VOVA, galimai, atsidurtų už grotų, tai TIESĄ reikia pakeisti MELU. T.y. standartinė „Gyvulių ūkio” politika. Tad paskaityk straipsnį čia pat apie tai, kaip tu paskleidei eilinį melą apie interviu su Bogdan Butkevič. Taigi, jau ir ekspertai.eu skleidžia melą iš Rusijos. Ekspertai.eu tapo MELO PROPAGANDINIU PORTALU Lietuvoje. Ten yra toks didelis gandų ir šmeižtų-pramanų nešiotojas Mindaugas Peleckis, kuris giriasi, kad turi Vilniaus Universiteto diplomą, kuris ir atvėrė šitam niekšybes tveriančiam žmogui kelią į žurnalistiką. Tai, kur tavo atsakymas apie tai, kas yra TIESA? Reiškia Bertoldas Brechtas buvo teisus dėl tavęs, kad „tas, kuris… Skaityti daugiau »

Tam Putinas siknoj

Nesuskink kitų,kai pats esi niekas,atmata.gyvenimo klaida.

Putinas siknoj

o jo politikos salininkai Putino siknoj.Galite nervuotis prisigalvoti ivairiausiu smeiztu Ukrainos atzvilgiu,taciau jus visada busite Putino siknoj,koj jam kaip ir miloseviciui ateis galas.

Tiesos!!!Reigardui

As gi tau populiariai paaiskinau,kad Lietuva prarado mano akyse pasitikejima kaip teisyne ir demokratine valstybe!Ir viska ka skleidzia oficiozas as priemu kaip mela,supratai!?

60
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top