Rusijos samdinių grupei „Wagner Group” perduoti pavojingi tankai T-90S

Rusijos samdinių organizacija „Wagner Group” gavo modifikuotų tankų T-90S partiją.

Pirmadienį socialinės žiniasklaidos platformoje „Telegram” pasirodė vaizdai, kuriuose matyti, kaip atrodo pagrindiniai koviniai tankai T-90S, dar žinomi kaip „Bhishma”, kuriuos „Wagner Group” samdiniai naudojo Ukrainoje.

Kremliaus remiami samdiniai „Wagner Group”, priklausantys plutokratui Jevgenijui Prigožinui, pravarde „Putino virėjas”, yra Rusijos sukarinta organizacija. Ji įvairiai apibūdinama kaip privati karinė bendrovė, samdinių tinklas arba de facto privati Rusijos prezidento Vladimiro Putino armija.

Kalbant apie T-90S, tai yra pirminis eksportuojamas T-90 variantas, sukurtas Indijos kariuomenei ir pasaulinei gynybos rinkai.

Modifikuotas T-90S tapo vienu sėkmingiausių Rusijos gynybos eksporto produktų ir, ko gero, išlieka komerciškai sėkmingiausiu to meto eksportuojamu tanku.

Kaip pažymi Rusijos valstybinė ginklų eksporto agentūra „Rosoboronexport”, T-90S yra patobulinta T serijos rusiškų tankų versija, pasižyminti didesne ugnies galia, judrumu ir apsauga, ir jis skirtas eksporto rinkai.

Tuo tarpu tinklaraštis „Oryx”, kuris skaičiuoja Rusijos karinės technikos nuostolius Ukrainoje, remdamasis iš fronto linijų atsiųstomis nuotraukomis, praneša, kad Rusijos ginkluotosios pajėgos jau prarado tris eksportui skirtus tankus T-90S.

Šaltinis: defence-blog.com 

4.7 12 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
39 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Ramis Junus (Grem)

2023-01-16
0:11 – Kas pasikeis atvykus Gerasimovui?
6:21 – Ar Gerasimovo branduolinis lagaminas ką nors reiškia?
7:16 – Koks Putino vaidmuo kare?
12:38.- Ar Putinas ir jo aplinka mokosi iš to, kas vyksta?
15:30 – Kiek svarbūs žiniasklaidos žmonių pasisakymai? Aleksejus Arestovičius
19:27 – Ar tokias išlygas priima kitos šalies propaganda?
20:28 – Andrejaus Illarionovo prognozės
24:10 – Apie ginklus, kurie gali pataikyti į tolimus atstumus
27:38 – Ar bus naujų mobilizacijos bangų?
30:37 – Ukrainos pergalė bus visiškai grąžinus visas teritorijas?
38:01 – Kodėl Merkel yra valstybės nusikaltėlis?

https://www.youtube.com/watch?v=GgOFHS0_wNs&ab_channel=%D0%98%D0%93%D1%80%D1%8F%D0%BD%D1%83%D0%BB%D0%93%D1%80%D1%8D%D0%BC

Džiunglių įstatymas

Tankų istorijoooos jau primena komediją. Mergelės maivosi: duosiu, neduosiu; duosiu 14, jei tu duosi; a, tu jauruošiesi duoti, tai ir aš duosiu; jei jūs neduosite, aš duosiu; jei man duosi, aš tau duosiu; pergalei duokite 14 tankų; pergalei reikia šimtų tankų, po Ramšteino – neduosime; po sraigtasparnio numušimo ir kelių veikėjų atleidimo – duosime, jau svarstome.

Išvada: Džiunglių gyventojai ieško ir laukia, kada žvėris pasirodys silpnesnis. Jei tik pajaučia silpnumą, puola be pasigailėjimo. Šerchanas visada į priekį paleidžia šakalą. Nebūkime šakalais.

Diedas

Tiesos pamiršo parašyt, kad „niet analogov mirie” ir kad „niepodbievajemy”
Kaip ir sraigtasparnis K 52.
Kažkada jūtūbėj radau rusų filmuką apie šitą nelaimingą „niet analogov mirie” vetraliotą.
Gyrėsi kad jo neįmanoma numušt.
Realybėj jų išdaužyta virš 50.
Ir numuša net su kalašnikovu.
Dabar kai rusams tryda dėl atvykstančių vakarietiškų tankų, jie kaišo savo geležų reklamas.
Nereikia skubėt vertint ir tikėt rusų pagyrom.
Jie įspūdį padaryt moka, bet gerų daiktų – ne.
Kai vakarų ir tankai pradės pliektis tarpusavyje, pamatysim kaurie geresni.

Diedas
Diedas

O tuo tarpu Leopardai juda link Ukrainos.
Daug Leopardų
https://youtu.be/1zPpkvEsaHw
.

stasys

Jus peiliuku pjaustote xuilo satrapams širdis . Galėtumėte ir pagailėti ..

Vasia

Dar prašau įdėti filmuką, kur boba su konservų sloiku numuša.

Pamastymas

..o geriausias tai to,su skeveldra siknoj,isradimas.Is tuliko vamzdziu sumeistraaavo ziurooona,kur paziuri is uz kampo.Sake,daba tai jau fsio,ukrai tikrai pralos kara..Ir da prisiekinejo,kad tai patrankai,kuri sudarke jam sedmenis tikrai tikrai acikersys.Daba vyksta pasauline zvalgyba,kad ja surast…

Diedas

Kaimietis iš mežioklinio šautuvo pamuša rusų „skraidantį tanką”
https://youtu.be/oLa3fZD1vXs
.

Pamastymas

..tai kad tas kacapu skrajojantis stebuklas kazkokiais sniuriukais suraisiotas is vidaus..Kaip jis isvis paskrenda..,kazkoks aeronautikos dyvas…

Diedas

Kaip (ir kodėl) sproginėja „niet analogov mirie” rusų tankai. Nuostabūs fejerverkai :):):)
https://youtu.be/_DmHgksJZ6o
.

Pamastymas

…nu tik durni kacapai gali sumislyt pasikist sviedinius po sikna..,kai sprogsta,tankistai da speja pagalvot…vysako palietiely,navierna pagoda budiet…

stasys

nu žiūrėk , xuilo ėmė tiekti savo rimtus ginklus ir jau matyt baigėsi tie sovietiniai senobiniai ir yra pereita prie naujesniu modeliu . Kada pamatysime ukrainiečiais išrankiotas ‘armatas’ ..norėtusį nepavėluoti su alumi ir čypsais .

Pamastymas

..tai tie modeliai gi skirti exportui..,savo jau nebeturi,tiu tiu,xa xa xa.Daba panteros su abramsiukais parodys jiems abyrvalg..

Tri dibila, eto sila

Tryse susirašinėja durniai ir po to iš kaifo vaikštot šlapiu klynu…

Pamastymas

….tryzniau,tu net ‘trise’ negebi parasyt,ka jau cia su tavim terliotis.Beje,buvai pasiustas…,tai ko gi grizai,nelaimeli…

Ko nervuojės?

:))) Suprantu, kad alkis vercia tamstą suktis, kad seimininkas reikalauja rezultatu, o ju nera. Galiu tik patarti – ismokite amato, meskite tas Soroso svabines kontoreles, kur rašinėjat ir stokite prie staklių. Toliau bus dar blogiau, o amatas visada pravers. Tai patikima.

Pamastymas

..tu,balandeli,darbuojies zooparke,narve,vietoj bezdziones,suprantu suprantu,malpos perdaug protingos,tai prieme tave……

stasys

nereikia skriausti albinosus .:) reta nykstanti rūšisįitraukta į raudonaja knygą .

stasys

https://defence-blog.com/russia-lost-its-most-advanced-operational-air-defense-system/
čia tik nuoroda to pačio informacijos šaltinio apie sunaikinta pirma ir užfiksuota xuilo S400.

šiuo atveju ....

tai su šia naujiena jau iš kart Ukrainai kapituliuot , ar kaip? Ko siekiat reklamuodami Rusijos ir jos Wagnerių banditų nenugalimumą?

stasys

ne , čia tik gera proga palyginti xuilo tankus su tais kuriuos gamina vakarai . Pliusai minusai saugumo .youtube.com/watch?v=_DmHgksJZ6o

Pamastymas

..nea,cia yra alaus ir cypsu reklama.Bus daug juokingu reginiu,taigi,isitaisykit patooogiai.Matysit,ko neregeje.Kur ruskis ka sumeistrauja,laikykis,kad is juoko nesprogtum.Andai rode,kaip ruskiu tankistas leke iki debesu…Gaila,kad alaus neturejau…Ziureciau ir ziureciau….

NATO bankrotas?

“J. Stoltenbergas tikisi, kad NATO šalys Vilniuje susitars dėl didesnio išlaidų gynybai tikslo“. /lrytas/

Ukrainai pyzda pareina?

Tai kokio tikrovėje “efektyvumo” ta ukrų armija, kai prieš rusus kariauna 50 vakarų šalių su savo samdiniais ir negali įveikti 1 Rusijos?

Pamastymas

…nu vargse ta roissija,vargse.Daba 9 vilkai 1 avi pjauja..,ajajai,nabagiukai kacapeeeliai,skriaudzia juos kas netingi…Ukrai tai tikrai netingi,besarmaaaciai..,anje..

Judas Iscariot

Straipsnis grynai kremliškas. Visa ruskių technika yra daug kartų prastesnė už vakarų.

Pamastymas

..visa ju texnika is fanieros ir sniuriuku,anys kariauna savo mesom,kaip iprate nuo seno.Kai per daug prisiveisia savo pelkynuose,tai eina ‘kareuuut’ mesom.Is cia ir posakis …’nesk mesas’.

Achujet!

Prigožino zekai šiandien jau spardo banderoms subines BACHMUTO gyvenamuosiuose kvartaluose.

Pamastymas

..tau smegenai da vaikystej taip buvo suspardyti,kad atkrete visa aliektra juose.Matyt,tetusis pargrizo namo nedageres,tai,kartu su motuse ir pasidarbaaaavo.Nuo tol ir emei nusneket ir juoktis nei is sio,nei is to….Uzuojauta,varguoli…

stasys

jie jau senai nugalėjo ukrainiečius ir patį zelenski Kijeve laiko už kaušiniu .Čia sapnas ir baigėsi .

Kukis

Ir koks debilas rase si straipsni. Skirtas aiskiai kremliaus troliams ( Sinicai , Radzvilui ir tt ) . Pasirodo tankai iki to nebuvo pavojingi.

Pamastymas

..kaip ne karta sakyta…baigtas striukis.

Šlovė rusų kariams

Pagoglinkit – “Кадыров сообщил об успешном штурме позиций ВСУ в районе Новомихайловки”. https://ria.ru/20230126/kadyrov-1847705361.html
Сотрудники полка специального назначения „Север-АХМАТ” имени Героя России Ахмата-Хаджи Кадырова Минобороны России под командованием <…> боевого офицера Зайнди Зингиева штурмом овладели позициями натовских бандитов и украинских нацистов”, — сообщил глава Чечни Рамзан Кадыров в своем Telegram-канале.

Neabejotina

Ruso pagalba,visas šis piderliberalinis pasaulis patirs pralaimėjimą. Bendražmogiškos,koncervatyvios vertybės pasieks pergalę.
Tegyvuoja vyras ir moteris, tėvas, mama, sūnūs, dukros, tegyvuoja tradicinė šeima.

Gipsuota demokratija

„Australian Open” teniso varžybų metu, tarp serbo Novako Džokavičiaus ir ruso Andrejaus Rubliovo, serbų fanatai, tarp kurių buvo ir Džokovičiaus tėvas, iškėlė Rusijos vėliavas, ant vienos buvo pavaizduotas V. Putino portretas. Nepolitkorektiškus serbus be ceremonijų supakavo australų policija.

stasys
cha cha cha.l.

tai kur dingo Anūk “didvyriai”: Protasevicius,Saakasvilis,Savcenko ir kiti tokie patys?

39
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top