Rūta Visocnik. Kaip jūs drįstate?

Gretai Thunberg į toną, bet kitu reikalu. Taigi – kaip jūs drįstate?!?!? Kaip jums negėda, nepriklausomoje Lietuvos valstybėje „dirbantys“ biurokratai? Ar jūsų galvose likę dar kažkiek smegenų, o širdyse – padorumo?

Prisipažinsiu, esu nuoširdžiai pikta.

Tema, kuri žiniasklaidai nepasirodė verta ažiotažo, bet, mano požiūriu, tai – skandalas. Ir gėda. Pirmiausia – žinutė tiems, kurie dar nežino 2019-ųjų Laisvės premijos laureato Albino Kentros gyvenimo bei darbų: verta pasidomėti. Ypatinga asmenybė, nenuilstantis Lietuvos patriotas, darbais, o ne žodžiais plyta po plytos statęs Lietuvos rūmą. Tiek sovietmečiu, tiek ir atkūrus Nepriklausomybę. Žmogus, kurio gyvenimas toks turtingas, jog rodos, skaitai apie šimtus skirtingų žmonių gyvenimų.

Ir visuomet vardant Tos.

Pernelyg kuklus, kad viešai tartų žodį už save, ir taip mylintis savo šalį, kad net ir apie jam kenkiančius biurokratus viešai nekalba – kad tarptautiniu mastu nebūtų diskredituotas Lietuvos autoritetas.

Kažkada rašiau, kad Lietuvoje labai ryškiai reiškiasi masinės šizofrenijos (psichikos procesų vienovės nebuvimo) požymiai. Ir štai dar vienas šio reiškinio įrodymas. Albinui Kentrai Lietuvos Respublikos Seimo signatarų salėje įteikiama 2019-ųjų metų valstybinė Laisvės premija, o tuo pačiu metu kažkokie biurokratai stumia teisinį procesą dėl šio asmens vadovaujamos Miško brolių draugijos (ir neįkainojamų A.Kentros archyvų) iškeldinimo iš pastato Labdarių g., Vilniuje, procesą.

Iš šio pastato 1919-aisiais pirmieji 100 Lietuvos savanorių išėjo Tėvynės ginti. Šis pastatas, apleistas ir virtęs griuvėsiais, A.Kentros pastangomis buvo prikeltas. Kaip istorijos liudininkas ir kaip vertingų archyvų saugotojas.

2008 metais LR Seimas Albinui Kentrai skyrė Kalbos premiją „už atkūrimą iš griuvėsių Vilniuje, Labdarių g. 10/9, pastato, kuriame 1919 m. susirinkę savanoriai išėjo ginti Lietuvos Nepriklausomybės; iniciatyvinės veiklos trukusios daugiau kaip 15 metų, rezultatas – Lietuvos paveldo objektas, pritaikytas istorijos ir kultūros veiklai.“

Iš Seimo kanceliarijos parengto lankstinuko apie A.Kentrą: „Laisvės kovų dalyvis, Vilniaus universiteto ir Lietuvos atgimimo istorijos metraštininkas, Miško brolių draugijos įkūrėjas … Lietuvos rezistentas, Sovietų Sąjungos gulagų sistemos kalinys“. „Vyriausiasis brolis Jonas per savo sukonstruotą radijo imtuvą pirmasis šeimoje išgirdo skaudžią žinią, kad sovietai okupuoja Lietuvą. Ją perdavė ir jaunėliui: „Albinuk, nebėra Lietuvos…“. Tais dramatiškais Lietuvai metais Kentrų šeima susibūrė kovai už Lietuvos laisvę. Savo sodyboje, po gyvenamuoju namu, iškasė bunkerį, kurio dėl išmanios konstrukcijos NKVD būriams nepavyko surasti. […] 1945 m. visi šeimos nariai davė Lietuvos partizanų priesaiką.“

O toliau – kovos, rizika, tardymai, Gulagas, grįžus – darbas Vilniaus universitete, anglų kalbos audiovizualinio centro įkūrimas, tokiu būdu studentams „legaliai“ sudarant galimybę klausytis laisvojo pasaulio radijo.

Nuo 1965 m. A.Kentra ėmė filmuoti svarbiausius Vilniaus universiteto įvykius, prisidėjo prie to, kad dabartines universiteto patalpas puoštų unikalios freskos. Į A.Kentros vaizdo kameros juostas sugulė Lietuvos kovos už laisvę 1988–1993 metais kronika: mitingai, akcijos, kultūrinio gyvenimo įvykiai. Jo parengti reportažai apie 1991 metų sausio mėnesio įvykius pasiekė viso pasaulio televizijas.

Be to, A.Kentra Lietuvos laisvės kovotojų vardu rašė laiškus demokratinių valstybių vyriausybėms, primindamas Lietuvos rezistencijos istoriją ir ragindamas pripažinti Lietuvos Nepriklausomybę.

Iš Seimo paruošto lankstinuko: „1989 kartu su Vytautu Milvydu Albinas Kentra įsteigė Lietuvos laisvės kovų – Miško brolių draugiją. Draugijos išsirūpintomis lėšomis, privačių rėmėjų pastangomis atkūrė ir suremontavo istorinį pastatą Vilniaus centre. Draugijos veikla leido pradėti jo sukauptos archyvinės medžiagos skaitmeninimo darbus. Šie darbai tęsiasi iki šių dienų.“

Tęsiasi?

Realybė tokia: turtas, kuris Vyriausybės nutarimu 1992 metais buvo perduotas Miško brolių draugijai, jos pastangomis atstatytas, po 12 metų pripažintas kaip „nesukuriantis nuosavybės teisių“ ir jo įregistravimas Miško brolių draugijos vardu panaikintas. Vyriausybė 2012 metais pastatą įregistravo Lietuvos Respublikos vardu, o Albinas Kentra gavo ieškinį dėl iškeldinimo. Čia pasižymėjo VĮ Turto bankas „teisinguoliai“.

Laisvės premija, Kalbos premija ir tuo pat metu – ieškinys dėl iškeldinimo vardan kažkokio biurokratinio „teisingumo“. Primityvumas ir formalus teisės suvokimas – tai pavojingas derinys biurokratinio aparato rankose. Nuo jo reikia gintis visomis išgalėmis. Tai yra pilietinė pareiga. Priešas turi daugybę formų, ir jis nebūtinai yra tik kur nors toli Rytuose.

P.S. Kaip „nesukuriantis nuosavybės teisių“ pastatas atrodė iki perdavimo Miško brolių draugijai ir po Albino Kentros inicijuoto atstatymo – žiūrėkite ir spręskite patys:

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
53 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
baisu

Baisu , baisu.

Puoselėjami

b a n k i n i a i reikalai … pageidavimai … švogerystė… valdžiukė….

"teisinėje"

valstybėje ne pelno projektas negali turėti egzistavimo teisės, ypač jei tai siejasi su lietuvybės tema

vai me

Štai koksai šaunuolis mūsų Kentra. Iš Gulago, tiesiai į VU,kuriame gavo kamerą, įvykiams fiksuoti.Ir kodėl, aš nesistebiu, kad miško brolių reikalai, tyliai nusibaigė. Tikrai vertas laisvės premijos, kaip ir Lansberg.Sekancių metų realiausias kandidatas Zinger.

tikrai baisu

Mafija nori tą pastatą užgrobti? Gerb. Kentra teisėtai tai gavo, atstatė iš griuvėsių, o klanai atėmė. Reikia viešinti tuos veikėjus valdžioje, kurie taip padarė. Lyg premjeru buvo Kubilius, o meru Zuokas?

stasys

Be rimtos priežasties tokie sprendimai neturėtu butu priiminėjami . Gaila kad nepasimokoma tokias istorijas dėstyti prisilaikant objektyvumo principu .

ah1

valstybė be teisingumo banditų gauja pagal VGS/vienas gūglį sakė

Mieloji Rūta rašo:

Albinas Kentra gavo ieškinį dėl iškeldinimo.
Čia pasižymėjo VĮ Turto bankas „teisinguoliai“.
…………………………………………
Kas žinote ir galite, skelbkime čia „teisinguolių“ vardus pavardes.
Niekšai nepakelia viešumo šviesos!
Tiesa bado akis – kiauliažmogių.
…………………………..
Kai buvau jaunas, tokiems, kaldavau į dantis.
Atleisk, man, Viešpatie.

„Kaip jūs drįstate?“

Tai Vakarų žmogaus klausimas, Rūta.
Gi homososai (homo sovieticus) ir jų mutantai,
kaip patys iš beribio durnumo prisipažįsta,
yra anapus gėrio ir blogio: dorovė – ne šio pasaulio dimensija.
Vadinasi, ir drąsos dorybė nėra jų dimensijos dalykas,
todėl jiems nėra galima kažką drįsti ar ne.
Jie ir tik jie tesegi neužmirštuolę,
kad visi matytų, kad jie serga žmogystės užmarštimi,
ir atitinkamai su tokiais ligoniais elgtųsi.

paziurekit

sios dienos Respublika.lt str. apie fai, visa istorija su nuotraukom, pasiurpsit

TIESOS lt redakcijai

Kaip pastatas atrodė iki perdavimo Miško brolių draugijai ?
Parodykit prašau.
.

T0mas J.

T0mas J.

Turto bankas, VĮ Kęstučio g. 45, LT-08124 Vilnius 199 darbuotojai, vidutinis atlyginimas ant popieriaus už lapkritį 2019 – 2319,76 eurų. Nuo 2018 m. lapkričio 12 d. Turto bankui vadovauja Mindaugas Sinkevičius Į šias pareigas Mindaugas Sinkevičius paskirtas finansų ministro įsakymu praėjusį penktadienį, kai baigė kadenciją „Sodros“ vadovo poste. 2018 m. spalio mėnesį M. Sinkevičius laimėjo Turto banko vadovo konkursą. Jis keičia laikinai bankui vadovavusį Marių Kliokį, kuris buvo paskirtas po to, kai iš direktoriaus pareigų pernai pasitraukė Vaidotas Aleksius. M. Sinkevičius turi medicinos gydytojo kvalifikaciją ir patirtį, yra viešųjų įstaigų administravimo ir naujosios viešosios vadybos magistras. Gimimo data ir vieta 1979 m. birželio 10 d. Vilnius. Išsilavinimas 2010 m. baigė M. Romerio universiteto Viešojo administravimo magistrantūros studijas. 2005 m. baigė… Skaityti daugiau »

T0mas J.
mums, aišku gėda

kad tokiomis smulkmenomis mums tenka užsiimti
kai kolegos milijonais kombinuoja
bet Partija įsakė – sako, reik nuo mažų dalykų reikia pratintis

Rasa

Kas 2012 metais buvo valdzioje ?

Al.

Na, gerbiami valstiečiai – jūsų vyriausybė juk galėtų grąžinti pastatą Miško broliams? Ir telkiantis tautą Gerovei, prezidente Nausėda – juk galėtumėt tarti savo svarų ir išmintingą žodį? Kariuomenės vadai? Neužmirštuolininkų korpusas? Šauliai? Patriotinės partijos?

Ačiū Tomui J.

už homososų (kokie dailūs!), ardančių valstybę iš vidaus, viešinimo pradžią.

straipsnis su nuotraukom

apie KENTRA Respublikoj.lt vadinasi Valstybes tragizmas

Dzeikas

Nesinori list i sia diskusija.Straipsnio turini as supratau: kokie slykstus Lietuvos biurokratai atiminejantys pastata is zmoniu nusipelniusiu Lietuvai ir norintys nusavinti pstata kuri sie zmones sutvarke muziejiniam reikalui. Sutinku, kad autores pateikti moraliniai argumentai svarus. Taciau nutyleta biurokratu puse – kas nedaro garbes morale ginanciam straipsniui, – TEISINE, juridine reikalo puse. Ar teisiskos biurokratu pretenzijos i pastata? Jeigu taip, tai neneigdamas Kentros nuopelnu, bet palaikau biurokratus – jie turi TEISE. Nepalaikau paties veiksmo, nes tai amoralu atiminet kazka is zmogaus veikusio nesavanaudiskais tikslais, bet amoralu taip pat prisidengiant aukstais tikslais pamint istatyma. Velgi, klausimas is kur tie biutrokaratai nusileido ant musu galvos? Juos nusamde Lietuvos valstybe (nes biurokratai tik valstybes tarnautojai) kurios vadovus isrinko tauta. Tai kaip ir pykt telieka… Skaityti daugiau »

Dzeikas

Cia panasiai kaip su iprociu vogti. Pvz. didelio prekybos centro darbuotuojos paima pietums – koki mazmozi nuo lentynu:sokolada, pyrageli. Teisiskai tas reikalas nesutvarkytas, bet vadovai i tai uzmerkia akis ir tai tape tarsi tradicija. Neuzmarkia akiu, kol jiems tai apsimoka. O kai nores ka nors is darbuotuoju paliuosuoti – iskart pagaus uz rankos ir apiformins vagyste.
Tai kas cia kaltas? Kvaili darbuotuojai parsiduodantys uz saldaini, ar gudrus vadovai leidziantys smulkias vagystes, kad paskiau valdyt darbuotuojus?
Tas pat ir Kentra: jeigu tu toks kilnus ir pasisventes, tai buk tokiu visame kame – tame tarpe ir juridine puse susitvarkyk, kad nebutu pustoniu – linija stai cia ir perzenge ja bus baudziami.Taskas.
Lietuviskas „susitarsim” galioja tik tarp vagiu.

Tvankstas

Rasa – 2012 m. valdžioje buvo A.Kubilius su konservatoriais. Paskutiniais valdymo metais taip smagu niekšybes daryti, paniekinti Lietuvos tikrąjį patriotą, sumalti į miltus.

Varginantis be lietuviškų rašmenų Dzeiki,

nors kuolą tašyk ant liberasto galvos: juk esi pajėgus suvokti, kad neteisingi įstatymai (teisė) nėra įstatymai ir mes jų neprivalome laikytis (tai Cicerono priesakas kiekvienam Vakarų žmogui). Štai kodėl neoliberalizmas, pasiėmęs pozityvistinės filosofijos kuoką, kuria teisminę (ne teisinę!) valstybę. Štai kodėl jis neišvengiamai atneša tautai, jos jau tik nominaliam suverenui, tironiją. Neoliberalizmas primeta diktatūrinę politinio valdymo formą prisidengdamas jo suabsoliutinto įstatymo viršenybe. Galiausiai visų padalintų valdžių Valdžia, Valstybe valstybėje realiai tampa piliečių nerenkamas (=nedemokratinis) ir niekam neatskaitingas, tik konstitucinių dvasių klausantis, ypatingas teisininkų klanas – Konstitucinis Teismas. KT toliau paklūsta žemesnės teisminės valstybės grandys. Viena šio aštuonkojo koja ir apsivijo, o jos čiuptuvėliai įsikabino į Miško brolių draugijos bei jos įkūrėjo Albino Kentros iš griuvėsių prikeltus rūmus. Aštuonkojų kojos neatsileidžia… Skaityti daugiau »

Tam - "vai me       2020-01-21 19:38"

Tamsta, pirmiau atidžiai ir daugiau pasiskaityk, pasidomėk visų mūsų gerbiamu Albinu Kentra, o jau po to rašyk komentarus. Tada tikrai nekils kvaili klausimai ir dar kvailesni samprotavimai?

Žodžio laisvė...

Besmegenių galvose – pjuvenos.Moralės nėra ir,matyt,niekada nebuvo.Kažkokių draugų draugeliai.Tauta jų nerenka švogerių krašte.Kreipiuosi į TV bokšto gynėjus – gynėte
TV bokštą nuo ginkluotos svetimšalių gaujos,ar nereikia prisiminti šiandien pasi-
priešinimo jau saviems niekšams???Senelis Kentra jau dėl garbingo amžiaus priešintis negali,tai ar dar yra likusių garbingų Lietuvos vyrų,kurie galėtų duoti į dantis niekšams ir grąžinti pastatą tiems,kas jį prikėlė naujam gyvenimui.Banditai supranta
tik kumščio jėgą…

basta

dzeikas turi dingti lauk is TIESOS.LT

Oho

prie sovietų dirbo net VU buvęs rezistentas . Žinau atvejį , kai nepaliko tam VU merginą vien už tai , kad buvo kiek per toli gimusi .

Al.

Autorė, kaip teisinkė, vis dėlto galėjo nurodyti kokia teise Miško broliai valdė tą pastatą. Jei nuosavybės, tai atimti galėjo tik esant visuomenei svarbiam poreikiui ir tik teisingai atlygindami. O jei buvo gavę panaudai, tai gali tikėtis mielaširdingai pratęsti panaudą, ne daugiau. Lietuvos Respublikos valstybės ir savivaldybių turto valdymo, naudojimo ir disponavimo juo įstatymas. 14 str. Valstybės ir savivaldybių turto panauda: ,,4. Sprendimą dėl valstybės turto perdavimo pagal panaudos sutartį šio straipsnio 1 dalyje nurodytiems subjektams priima Vyriausybė arba jos įgalioti turto valdytojai Vyriausybės nustatyta tvarka. Sprendimą dėl savivaldybės turto perdavimo pagal panaudos sutartį šio straipsnio 1 dalyje nurodytiems subjektams priima savivaldybės taryba ar jos įgaliota institucija. Valstybės ir savivaldybių ilgalaikis materialusis turtas šio straipsnio 1 dalies 2–6 punktuose nurodytiems subjektams… Skaityti daugiau »

Žodžio laisvė...

>>Al.Kalbi apie panaudos sutartį.Sutartį griuvėsiams???Vieni Vilnių atstatinėjo iš griuvėsių,arba statė naujus namus,kad žmones,gyvenusius rūsiuose, ištraukti į dienos
šviesą.Tau,matyt,neteko gyventi rūsyje,kad švepluoji apie panaudas.Su kuo panaudas?
Su banditais šiandieniniais,kurių akyse tik nauda piniginė,o ne Vilniaus istorinis
paveldas.Kaip aršiausi okupantai griauna Vilnių,niekina jo istoriją ir naikina iš
viduramžių išgyvenusį karus,marus,visokius okupantus.Atropoję iš visos Lietuvos į
Vilnių puošia kanalizacijos vamzdžiais ir surūdijusiomis bačkomis chunveibinai su
įslaptintais čekistais keičia Vilniaus veidą.
Kentra ir jo pagalbininkai atstatė subombarduotą per karą namą,tai ištįso seilė
banditams.

Ištrauka iš A Kntros kalbos Seime

1991 m. Lietuvos Respublikos Vyriausybė perdavė Draugijai nuosavybės teise pastatų griuvėsius, kad Draugija savo išsirūpintomis lėšomis juos atstatytų ir tuo pagerbtų iš jų 1919 m. išėjusius savanorius Tėvynės ginti. Už tai 2008 m. Seimo parlamentinė komisija Draugijos pirmininkui skyrė šią Kalbos premiją: „Už atkūrimą iš griuvėsių Vilniuje, Labdarių g. 10/9 pastato, iš kurio 1919 metais susirinkę savanoriai išėjo ginti Lietuvos nepriklausomybės; iniciatyvinės veiklos, trukusios daugiau kaip 15 metų, rezultatas–Lietuvos paveldo objektas, pritaikytas istorijos ir kultūros veiklai“.

fFsdfDSFf

Ei bičiulai, taigi pinigais kvepia, galimybė prisigrobti svetimo gero! Kas jums dar neaišku? Visiems teisėjams ir kitokiems pagalbininkams šiuo reikalu babkių atseikėsim. Liuks sistema, o jūs, matyt, ne šios sistemos nariai, nes taip kažkaip nesuprantamai šnekate…

vai me>tam

Kvailys ir idiotas, esi tamsta. VIsi, be jokių išimcių, rezistentai ir partizanai, baigę studijas, stalinizmo citadelėje,VU buvo slapti KGB agentai.Beje, gal duosite nuorodą, kokią medziagą, sukėlė į internetą , draugas Kentra. Ten, bent yra, nors viena nuotrauka, miestelių aikštėse, gulincių išniekintų partizanų su nupjautomis genitalijomis burnose.Ar ten yra duomenų, kam atiteko,”miško brolių” turtas.Kas niekino lavonus, pavardėmis surašyta? Taigi, jeigu, duosite nuorodą, susipazinęs su padarytais darbais, galiu pakeisti savo nuomonę ir net viešai atsiprašyti.

Dzeikas

Varginanciam:
Kas nustatys kuris istatymas teisingas/ne ? Kada, kur ir kokiu atveju ju , istatymu galima nesilaikyti? Tu?
Ar „schodniaka” su lauzais priesais Seimo rumus surengsi, ir nubalsuos „viercho” pasiulymu?
Sabas pasistate vasarnami Kurziu Nerijos parke nors istatymas tiesiogioai draudzia. Pakylo erzelyne: niekas tiek Lietuvai nedave, kiek Sabas! Pervadino i boteli, atseit paslaugas tiekia.
Tai kas cia neteisingas? Sabonis ar istatymas?
Jeigu madam Visocnik teisininke, tai ir raso tegul TEISES kalba.O ne isterikuoja. Nes visi tie isterikai kaip taisykle isimtinai sveiko proto ir be naudos sau (KITU SASKAITA) neisterikuoja.

s.m. >ištrauka>Al.

kažkas čia ne taip, vaikinai. Prasukau lrs.lt teisės aktų paieškoje ieškodamas vyriausybės bet kokio akto (nutarimo ar potvarkio) su raktiniais žodžiais „bendrijai”, „pastato Labdarių g.”, – gi logiška kad akto pavadinimas turėtų kalbėti apie Labdarių g. 10 paststato perdavimą bendrijai, – NIEKO.
Žinau, kad gerbiamas Albinas skaito tiesos portalą.
Gerbiams Kentra, – jei pakonkretintumėt kokios datos ir kokiu Vyriausybės aktu griuvėsis buvo perduotas bendrijai, rastųsi rimto pagrindo visuomeninei akcijai, nukreiptai prieš stribų palikuonių nazionalizacinius užmojus.
***
Rūta, – ar atstovausite Tautos šviesulį istorinėje byloje?
Pardon, gi advokato-kliento paslaptis. Užsimiršau.
Betgi reik, mirk-gyvenk reikia sumalt bolševikinį gaivalą velniop.

>Varginantis be lietuviškų rašmenų...

iš kur tamsta paėmėt, kad Jaša leberastas?… Zadanija tokia, – vaidint leberastą-amerikoną. Nemojuot gi jam budionovke visiems prieš nosį.

Runkelis

Partizaninės kovos dalyviui ir metraštininkui A.Kentrai buvo skirta Laisvės premija – 5000 Eurų. Partizanų niekintojui M.Ivaškevičiui buvo skirta Valstybinė premija – 30 000 Eurų. Tai realus atspindys tos klaikios tikrovės – kokioje valstybėje gyvename. Kai tauta pagaliau supras kur mes atsidūrėme, gal pagaliau prasidės tikrasis tautos išsilaisvinimas…

linkėjimai valdžiagyviams

POEMA APIE SOČIĄ KIAULĘ Na, kam gi kiaulei dar ieškoti gilių? Juk rudeniop jos pačios žemėn kris, O komsomolcai pagal tulpės stilių Sukals į grabą Tautai tik vinis… Na, kam gi kiaulei rūpintis dar loviu? Jame – putra, raudona ir dykai,- Ir jei lovy dar riogsai visu svoriu, Sapne vis grįžta Lenino laikai… Na, kam gi kiaulei rūpintis paršeliais? Vistiek juos kartą ims ir iškastruos. Bet bilietukas raudonais viršeliais Lig amžiaus galo vis širdy kabos… Na, kam gi kiaulei motiniška meilė? Jei kas šėlios, – ji tą tuojau suės, – O tie, kas mikliai persidažė kailį, Šiauduose kuiliui pilvą kasinės… Na, kam gi kiaulei žinios apie tvartą? Juk ėsti gauna lygiai su visais… Tad kas padus palaižė vieną kartą, Tas… Skaityti daugiau »

Varginantis be lietuviškų rašmenų Dzeiki (2)

Matai, kaip vergiška tarnystė kontorai ir dar liberasto vaidmenyje nuskurdina intelektą – skaitai trumputį komentaro tekstą ir nesi įgalus jo suprasti. Arba vograuji tik apie tai, kas pačiam susirodo, kad paranku. Palik ramybėje talentingus žmones – Arvydą Sabonį ir Rūtą Visocnik. Tavęs klausiu labai paprastai: kaip gali aukščiausiąjį teisingumą (kuris pirmiausiai yra dorovinė kategorija) vykdyti tik ir tik Konstitucinis Teismas, jei aukščiausią galią turintis Tautos Suverenas jo nerenka ir neturi jokių galių jį kontroliuoti, jei Tautai ar kokiai nors rinktai valdžiai jis niekaip neatskaitingas? Ir dar valstybėje, kurioje nėra nei Tarėjų instituto, nei nepriklausomo prokuroro ir t. t.? Galiausiai kaip gali aukščiausiąjį teisingumą vykdyti KT teisėjai, kurių mąstysena, nuo Kūrio laikų, pavergta vienos skurdžiausių filosofijos – pozityvizmo (voliuntaristiškai atmetančio prigimtinį… Skaityti daugiau »

stasys

Runkelis 2020-01-22 17:54 > cit.“ Kai tauta pagaliau supras kur mes atsidūrėme, gal pagaliau prasidės tikrasis tautos išsilaisvinimas…“ Gal ačių ,.. kaip nors ir be tu supratimu apsieisime, jau matėme kaip tamstos laisvino trispalve nuo policininkių ‚teroro‘ Vilniuje . Dar ir šiandiena nėra kur akių dėti nuo gėdos kuria užtraukė tie tarpuvarčių patriotai . Kaip man tai tie dalykai pinigais nematuojami .

Ačiū

Ačiū, kad autorė atkreipė dėmesį į tokį gluminantį valdžiažmogių akibrokštą.

Dzeikas

Varginanciam: Gal galetumete suteikti savo pasisakymui kazkokia logiska seka, nes nesuprantu ka norite pasakyti? Konstitucinis teismas nepatinka? Nes neatskaitingas niekam? Taip yra tam,kad niekas negaletu uzimt absoliucios valdzios KONTROLIUODAMAS teisma. Cia toks kompleksas , nulipe nuo medziu ar nenumete uodegu ima mokinti tuos, kurioe isbande savo kailiu kas atsitinka, kai taismas tampa atskaitingu. Sabonis akivaizdziai pazeide istatyma, o patriotai vograuja „Sabui , galima. Niekaskitas tiek nenusipelne”. Tai jeigu Sabui galima tai tekit – paslemekams galima irgi. Kas galima vienam, galima ir kitam. Lietuviui reikia nusimest bezdziones uodaga – yra istatymas ir reikia ji vykdyti. Net ir Sabonis, net ir Kentra turi vykdyti istatyma. O jeigu valde pastata ant kazkieno zodzio a la „turekis, duodam”- na tai dabar tegul nesiskundzia. Kaip… Skaityti daugiau »

> > > 2020-01-22 18:39

Jei čia kas nors ir vargsta, tai jūs, o Julius Milaitis turi ne vieną prietaisą, su įvairiom klaviatūrom. Įveskite bent vieną iš jo pseudonimų ir susipažinkite su propagandistu-provokatoriumi:
Jules, Jules Baugeureau, Dzeikas, Twin Peaks, Papa Borgia, Centro komitetas, Joe ir Winnie, Migmalion, DD plius DD, Henrikas….

to  2020-01-23 10:35

Taip, žinome, kad Dzeikas yra iš mokesčių mokėtojų ir prieš jų valią išlaikomas etatinis provokatorius.
Vis dėlto kartais paranku pasinaudoti jo kietakakte liberastiška propaganda, kad ši būtų ne tik nukreipta prieš jį, bet ir būtų įvardytos bei pagrįstos esminės valstybės problemos.
Tai, kad jis nekenčia lietuvių ir lietuvių kalbos, leidžia spėti apie jo tautybę.
Pabaigai: mums išties vėl iškilęs gyvybiškai svarbus klausimas, kaip įveikti susvetimėjimą ir įgalinti piliečius dalyvauti teisminės valdžios kontrolėje, kaip teisminę valstybę paversti teisine. Antraip, dėl nuodėmingos žmogaus prigimties ir jos įsiteisinimo, tariamos laisvės ir tariamos demokratijos vardu, įsigali t. t. klanas su tironija kaip politinio valdymo forma.

stasys :mielaširdinga sesulė

11.59 oho !!..pakaks ‘vaikučiai’ malti liežuviais ..laikas į lovytes popietinio pogulio. Tuoj Jums zuikučiai atnešiu ir mikstūros po didelį šaukštą,.. kad rankos nedrebėtu .

Al. Žodžio laisvei...

Kad ir kokie geri tikslai, norint jų pasiekti, reikia išmokti naudotis teisinėmis priemonėmis. Ir žodžio laisvė gerai, bet savo liežuvį irgi reikia mokėti valdyti.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Dar vienas straipsnis apie siutėjančius sisteminius.
*
Policija pareikalavo iš A. Astrauskės įrodymų, jog trispalvė – tikrai jos
Va čia
https://komentaras.lt/policija-pareikalavo-is-a-astrauskes-irodymu-jog-trispalve-tikrai-jos/?lang=
____________________________
Nacionalinis susivienijimas – sąjūdis 2 (sukilimas)
susivienijimas.lt
____________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių bei panašių.
2020 sausio 23

stasys

tena holokaustas: facebook.com/yadvashem/videos/2519351814989058/?fref=mentions

Žodžio laisvė.. >Al.

Banditams teisinės priemonės nulio vertos.Niekšai išsijuosę Lietuvą niokoja ir žino ,kad jiems už tai nieko nebus.Kreipiuosi į padoriuosius Lietuvos vyrus.Ar tiek subobėjote,kad nedrįstate eiti ir apginti miškų ar Kentros nuo banditų???

stasys

Žodžio laisvė ..išmalk snuki būsi tikras vyras ? hmm.

Žodžio laisvė...>Stasiui

Tai eik ir išmalk.Kur tavo sūnus,jei tokį turi?Seniai pasipuošę uniformomis,apsikarstę medaliais ir tūpčioja apie valdiškas personas.Kur jaunimas?
Kur taip vadinami šauliai?Tupi pasislėpę už krūmų?Ir galvoja kaip čia prie valdiško
lovio arčiau prisislinkti.

Ką ir reikėjo įrodyti

ANTILIETUVIŠKAS JUNGTINES PAJĖGAS 2020-01-23 20:35 kontora
jau užsiundė ant Nacionalinio susivienijimo (susivienijimas.lt).
Sąmoningiems piliečiams, atvirkščiai, tai dovana
– patvirtinimas už ką šiemet balsuoti, jei nori tikėtis permainų,
jei nori, kad būtų sutraukytas valstybės kūne išsikerojęs antivakarietiškas
ir antitautinis raizginys – sovietinis palikimas.

53
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top