Rytoj skelbtas Kaišiadorių apylinkės teismo posėdis neįvyks

Sausio 20-ąją, trečiadienį, Kaišiadorių rajono apylinkės teisme numatytas posėdis neįvyks – Garliavos šturmo 2012 metų gegužės 17-ąją liudytojams iškeltą baudžiamąją bylą teismas planuoja toliau nagrinėti sausio 28-ąją.

* * *

Nukentėjusiais šioje byloje yra pripažinti antstolė Sonata Vaicekauskienė ir portalo lrytas.lt žurnalistas Nerijus Povilaitis.

Kaltinimai trukdžius antstolei atlikti savo pareigas ir įžeidinėjus yra pareikšti Garliavos šturmo liudytojams: Kęstučiui Dūdėnui, Gediminui Aidukui, Evaldui Staliūnui, Sigitui Gudynui, Giedriui Okuniui, Žygimantui Bulotai, Svajūnui Tamuliui, Matui Morkevičiui, Aušrinei Balčiūnei, Alvydui Arnauskui, Erikui Kuktai, Rūtai Urbelienei, Žilvinui Paškevičiui, Dariui Kaminickui, Tautrimui Januševičiui, a. a. Vidui Petraičiui, Gretai Knapkienei.

Politinę bylą paskirta nagrinėti Kaišiadorių rajono apylinkės teismo teisėjui Gintautui Kaulakiui. Baigęs teisę Vilniaus universitete, G. Kaulakis buvo Biržų, Plungės ir Telšių prokuratūrų tardytoju. 1984–1987 metais G. Kaulakis dirbo SSRS karinės prokuratūros Samarkando garnizone tardytoju ir vyriausiuoju tardytoju. Nuo 1993-iųjų dirba Kaišiadorių rajono apylinkės teisme: 1993–2006 metais šiam teismui pirmininkavo, o 2006–2010 metais teismo pirmininko pareigas ėjo laikinai.

Kiti posėdžiai numatyti sausio 28 ir vasario 4, 11, 25 dienomis.

Daugiau apie šią bylą skaitykite ankstesnėse Tiesos.lt publikacijoje:

„Teisėjas G. Kaulakis atidėjo politinę Garliavos smurto liudininkų bylą“

Politinis teismų procesas. Aušrinė Balčiūnė: ką aš pamačiau prokuroro R.Gailevičiaus atrinktoje vaizdo medžiagoje

Aušrinė Balčiūnė. Politinių teismų procesas tęsiasi: keletas pastebėjimų iš nukentėjusiųjų ir liudytojų apklausos

Aušrinė Balčiūnė. Policijos vadų liudijimai politiniame teisme: per instruktažą mums sakė, kad asmenų grupė Garliavoje gali susideginti

Aušrinė Balčiūnė. Lietuvos pareigūnai paliudijo: „Žmonės Klonio gatvėje kažką dainavo…“

Aušrinė Balčiūnė. „Vyties“ rinktinės pareigūnas teisme: „Garliavoje žmones ėmiau, nes ir kiti juos ėmė“

Aušrinė Balčiūnė. Pareigūnas: „Mes antstolei nuėmėme psichologinį spaudimą“

A.Balčiūnė. Klausantis Garliavos šturmo garso įrašo žurnalistas N.Povilaitis nesitvėrė juokais, o aktorė E.Žebertavičiūtė nepaliaujamai braukė ašaras

Aušrinė Balčiūnė. Nesibaigianti Garliava

Aušrinė Balčiūnė. Nesibaigianti Garliava (II)

Aušrinė Balčiūnė. Nesibaigianti Garliava (III)

Aušrinė Balčiūnė. Nesibaigianti Garliava (IV)

Aušrinė Balčiūnė. Nesibaigianti Garliava (V)

Aušrinė Balčiūnė. Nesibaigianti Garliava (VI)

Politinis teismų procesas tęsiamas: valdžia prieš smurto Garliavoje liudytojus

Aušrinė Balčiūnė. Trumpai apie Garliavos šturmo liudytojų bylą: mūsų jau mažiau

Aušrinė Balčiūnė. Vargas dėl a.a. Vido Petraičio

Dalyvaudami teismuose stebėtojais, prisidedame prie teisingumo pergalės. Būkime solidarūs!

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
21 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
sita nuotrauka,

kas turite originala, padauginkite ir issiuskite viso pasaulio spaudai, su prierasu – demokratija Lietuvoje, valdant JE D.G. Juk su jos leidimu ir palaiminimu tai ivyko.Skvernelis vadovavo operacijai ir neatsiliepe tel. prezidentei?!Dabar isjojo ant balto kuino ir tapo ,,herojumi”? Ar tai ne lryto nuopelnas, sumaisant zmonems protus ir ,,istrinant” atminti?! Visi teisiamieji turi siusti laiskus ne tik i Strasbura, bet kiekvienam europarlamentarui, valganciam duona is musu visu mokesciu?! Kur ten duona – pyragaicius su marcipanais!Butinai, gal tadair naujasis Gen.prok. atsibus, jei nenores buti dar vienu ,,kiseniniu”

Na,kas

del generalinio,tai jus smagiai prajuokinote…. Neturekite iliuziju,ponai ir ponios.Tai tik eilinis sukurtos neteisines sistemos klapciukas ir nieko daugiau. :(((

>Na, kas

Po pusmečio bus matyt kam dirba „naujas” prokuroras, kieno kišenėje jis sėdi.

to sita nuotrauka

ką jūs,violetiniai,veikiat,jei dar ir nuotraukos neišplatinot?Veltui prie kompo sėdit ir koliojatės,o veiksmų-jokių.Venckė irgi gera,negina savo tiesos.

taip

šita byla–tai testas naujajam prokurorui.
Pirmiausia patikrinsime jo moralinį veidą.

to taip

Apie kokią tylą čia kliedi?

Pensininke

Pensininkai, kurie tarybineje sistemoje pastate miestus,gamyklas, fermas siandien jie diskriminuojami tu,kuriuos siandien reikia kaip stabus garbinti, kurie viska isgriove ir nieko naujo nesukure,ir nekuria, o skaldo liaudi su supuliavusia teisesauga. Kai liaudis kirsinama bylomis is fantastinio pasaulio, kai valstybeje nesprendziamos rezonansines bylos, kai ieskoma kiseniniu prokuroru. 25 metai nepriklausomos Lietuvos, o jos dauguma liaudies itempta gasdinimais, nes taip geriau valdyti.

Turime KGB valdzia

KGB banditine teisesauga ir….esame SPASTUOSE!Nes ju plaukuotosecrankose istatymai ir pareigos!Pedofilijos byla samoningai buvo parodomoji kas bus padaryta su kiekvienu bandanciu pasipriesinti KGB banditu valdziai ir KGB banditu teisesaugai!MES SPASTUOSE!!!!!

Kas gali

teismuose apginti Tiesa kaivteisesauga nedirba teisingumui.Maza to griauna valstybes pamatus tiesa paversdami melu o mela tiesa!

Koks cia Debilas

istisai smeizia Prezidente????Kai teisesauga prades teisti infiltruotus melagingus liudinikus Egzotinius,gal tik tada prades aisketi Tiesa!Nes dabar visa pedofilijos byla remiama tik vienu infiltruotu slaptu Egzotinio Debilo liudijimu.Jis tam ir buvo infiltruotas i Garliava suvtikslu ,kad galetu suklastoti bylas tiesa sakantiems pilieciams.

galima

,,infiltruoti” ką nori ir kiek nori,bet jei esi be priekaištų,tai visi infiltravimai nebaisūs.Deja,violetiniai labai nemėgsta ,,infiltruotų”,nes atskleidė visus jų juodus darbelius.

Jeigu

operacijai vadovavęs Skvernelis neatsiliepe į Prezidentės skambutį, tai gal jau tada žinojo, kad pats bus paskirtas prezidentu. Ilgam. Kaip Antanas Smetona.

to jeigu

nueik ir paklausk Skvernelio.O ką?Tau gaila,kad jis gali tapti prezidentu?Bijai?Reiškia esi prisidirbęs.Komentaruose daug kas išryškėja.Tuo jie ir gerai.

vaiko,žmogaus teisės? Tik biznis, gerbiamieji,

tai kad tas EEA Grant, remiantis Bernevernet ne norvegų, bet Soršo Open society. Ir ji dedasi ne valstybine , bet viršvalstybine institucija. Ir tas Grant pafinansavo 84 milijonais Pūro-Donskio UABą – Žmogaus teisių stebėjimo institutą. O šis paskirstė kam reikia, tame tarpe ir VRM dalis teko. … Taigi nesenai kilo triukšmas, kai šio UABo dalininkas/akcininakas Pūras (?) Pasiūlė susirgusiai ŽTSI direktorei (Šakaliene rods) išeit iš darbo „savo noru”, be kompensacijos. Pasipiktino net Delfio redaktorė Garbačiauskaitė – kaip tai, kur žmogaus teisės? Puras įkėlė į savo facebuką jos facebuko paskyrą ir pabandė „paaiškinti”. Kai kas ten įmetė nuorodas, siejančias EEA GRANT, BERNEVERNET, SOROŠĄ, klimato atšilimo naują religiją,Ddžpetrio audito firmą, tyrusią Snorą ir neradusią nieko bloga, o po to sumokėjusią rods 40… Skaityti daugiau »

mechanik

Susidorojimo baudžiamuoju keliu mechanizmas – ikiteismininkams greitai ir išsamiai nerinkti objektyvių įrodymų.

Vijolė

Aš užsirašiau, kad posėdis bus 2016-05-25, nes iki rytojaus prokurorui neužteks laiko susisiekti su Vido Petraičio giminėmis.

Vijolė

Sory. 2016-01-25

Vijolė

Sorry

Stasys

Vaje, vaje, negi iš tiesų šią Marijos žemę, kaip juodas debesys, užgulė rūsti stribyninė mafija, paversdama mus bejėgiais šios žemelės kirminais, kuriuos kaip nori taip ir traiško, neatsižvelgdami nei į sveiką protą, tiesą, teisingumą, sąžinę ? Prieš 25 metus stovėdamas prie bokšto, vėliau prie Seimo rūmų apie tai net nepagalvojau, kad tokie dalykai gali įvykti jau Laisvoje Lietuvoje. O gal mes net nesame laisvi, apie ką tada svajojome ?

to Stasys

Taip, iš tiesų. Tik dar sustiprinta liberastais.

Stasys

Kiek galima ?
Kažkoks absurdas.
Būtų juokinga, jeigu nebūtų graudu ……….

21
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top