Sąjunga „Vardan šeimos“ kviečia į protesto akciją „STOP Barnevernet ideologijai, STOP Lietuvos VTAĮT savivalei“

Šiandien, rugsėjo 7 dieną, nuo 12 iki 14 val. sąjunga „Vardan šeimos“, išreikšdama palaikymą tarptautiniam protestui „STOP Barnevernet ideologijai“ ir siekdama sustabdyti Lietuvoje VTAĮT savivalę ir nereikalingą valstybės kišimąsi į šeimą, organizuoja piketus šiais adresais:
– prie Norvegijos Karalystės ambasados – K. Kalinausko g. 24, Vilnius LT- 03107
– prie Seimo – Gedimino pr. 53, Vilnius LT-01109
– priešais Vyriausybę – Gedimino pr. 11, Vilnius LT-01103 ir
– priešais Prezidentūrą – S. Daukanto a. 3, Vilnius LT-01122.

Mūsų reikalavimai:

1. Nedelsiant imtis visų įmanomų priemonių ir veiksmų, kad užsienio valstybinių institucijų neteisėtai pagrobti Lietuvos Respublikos mažieji piliečiai būtų grąžinti tėvams ar giminaičiams Lietuvoje.

2. Reikalaujame griežtai laikytis tarptautinės Hagos konvencijos esminių nuostatų dėl prigimtinių vaikų ir jų tėvų teisių.

3. Sustabdyti neteisėtą kišimąsi į Lietuvos teisėkūros sistemą ir nutraukti Lietuvos valstybei bei valstybės piliečių interesams priešiškų grupuočių ir organizacijų finansavimą.

4. Skubos tvarka reikalinga atskirti vaikų teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos funkcijas. Šiuo metu viena ir ta pati tarnyba vykdo du vienas kitam prieštaraujančius veiksmus – ta pati institucija paima iš šeimų vaikus ir ta pati tarnyba perduoda vaikus įvaikinimui Lietuvos bei užsienio šalių įvaikintojams.

5. Apsvarstyti R. Janutienės Seimo peticijų komisijai įteiktą ir daugiau nei 40 000 Lietuvos piliečių pasirašytą peticiją dėl Seimo narės D. Šakalienės apkaltos, kuri savo veiksmais pažeidė Seimo nario priesaiką gerbti ir vykdyti Lietuvos Respublikos Konstituciją. Lietuvos Respublikos Konstitucija šeimą įvardija kaip valstybės ir visuomenės pagrindą, tuo tarpu Seimo narės D. Šakalienės veiksmai ir pasisakymai žiniasklaidoje sumenkina šeimos svarbą.

6. LR Prezidentui – inicijuoti LR ambasadoriaus Norvegijoje atleidimą dėl to, kad nevykdo vienos iš savo tiesioginės pareigos – ginti Lietuvos Respublikos mažamečius piliečius bei jų tėvus, nukentėjusius nuo Norvegijos tarnybos „Barnevernet“ neteisėtų veiksmų.

7. Generalinei prokuratūrai – inicijuoti finansavimo tyrimus šiose organizacijose: „Žiburio“ labdaros paramos fonde (įm. kodas 303263714); visuomeninėje organizacijoje „Gelbėkit vaikus“ (įm. kodas 190780953); SOS vaikų kaimų Lietuvoje draugijoje, Labdaros paramos Fonde (įm. kodas 192014985); VšĮ „Sotas“ (įm. kodas 195746022) – ir išsiaiškinti, ar iš užsienio valstybių juridinių subjektų bei privačių asmenų gaunamos lėšos nėra įgytos pagal nusikalstamos veikos modelį.

8. Inicijuoti tyrimus VšĮ „Sotas“ organizacijoje ir išsiaiškinti, ar ši organizacija nėra tiesiogiai susijusi su įvykiais Italijoje Bibbiano ir Forteto savivaldybėse, kuriose nustatyta nusikalstama veika įvaikinimo, socialinių paslaugų teikimo bei vaikų teisių apsaugos srityje. VšĮ „Sotas“ organizacija yra tiesioginis Italijos įvaikinimo agentūrų atstovas. Italijos įvaikinimo agentūros VšĮ „Sotas“ organizacijai nuolat teikia finansavimą.

9. Išsiaiškinti, ar visuomenės įtarimai pagrįsti, kad 2008–2015 metais daugiausia, Alytaus bei Druskininkų savivaldybėse, Lietuvos Caritas galimai dalyvavo (tarpininkavo) įvaikinant Lietuvos vaikus užsienio valstybėse. Išsiaiškinti Caritas dalyvavimo (tarpininkavimo) mastus, funkcijas bei veiksmų teisėtumą.

8. Socialinės apsaugos ir darbo ministerijai – teisės aktuose įvesti kriterijus, kurie būtų veiksmingi prieš galimus interesų konfliktus tarp socialinių tarnybų ir šeimos bendruomenių.

10. Ištirti, ar nebuvo pažeisti teisės aktai įdarbinant NVO,VšĮ organizacijose dirbusius ar joms vadovavusius asmenis Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje. Socialinės apsaugos ir darbo ministerija inicijuoja teisės aktų kūrimą tose srityse, kuriose anksčiau dirbo minėti asmenys ir kuriose vis dar dirba buvę šių asmenų kolegos. Ištirti, ar ministras nėra protegavęs jų įdarbinant, ar esami darbuotojai nesiekė finansinės naudos savo buvusioms darbovietėms.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
8 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
stasys

Leiskite paklausto o kas ant bačkos stovės tu renginiu metu ir saldžiai suoks apie skriaudžiamu vaiku teises ?.. R.Janutienė ? o per Seimo langą nosinaite ašara brauks R.Karbauskis ? jei ateinantiems Seimo rinkimams trūksta idėjų visuomenės dėmesiui patraukti .. kodėl gi nepabandžius Lukiškių a. R.Janutienei balsu paskaityti savo kūrinio „apie raudona aušra ? kažkada siūlau ta padaryti D.Grybauskaitės disertacijos ‘tyrinėtojui’ A.Nakui .. nežinau ar skaitė bet matomumas visuomenėje jo aiškiai pagerėjo .. Reziumuojant : vaikai matyt nuo tokiu spektakliu tikrai laimingesni ir saugesni netaps .. bet kryželį savo priešu sąraše, kai kas, tikrai galės padėti .

Žodžio laisvė...

Ant tų 40 000 žmonių parašų užtūpęs ,tikriausiai,Seimo Pirmininkas V.Pranckietis kaip
ir su I.Rozovos popieriais nugrūdęs į žemutinį stalo stalčių.O Kukuraitis klusniai
vykdo ministerijos „patarėjų” išaiškinimus žalingus ir neprotingus,nes pačiam trūksta
kompetencijos.Nuo vieno kvailio sprendimų kenčia visa valstybė ir jos šeimos???Aš vis
galvoju kada Lietuvoje išsiveis kvailių populiacija.

Laumėjantis

Mitinguoti tikslinga būtų vienoje vietoje, o ne keliose.

Life Site News

https://www.lifesitenews.com/news/historicdaleiden-hearing-begins-putting-abortion-industrys-big-playerson-stand?utm_source=LifeSiteNews.com&utm_campaign=a03da6bcc2-EMAIL_2019_09_09_Special_Daleidenhearings&utm_medium=email&utm_term=0_12387f0e3e-a03da6bcc2-401886513 SAN FRANCISCO, California, September 4, 2019 (LifeSiteNews) — Pro-life advocates David Daleiden and Sandra Merritt’s historic criminal preliminary hearing began with a retired late-term abortionist describing the unborn baby as a “tough little object” in an undercover video shown in court on the first day. The abortionist, referred to in court as “Doe 3,” also admitted in the video Daleiden covertly recorded at the 2014 National Abortion Federation’s abortion trade show that she routinely “didged,” or killed the baby in utero with digoxin, because that gave her and the mother more “peace of mind.” It also prevented the “delivery of a live fetus,” which is “the biggest disaster and it never goes away,” Doe 3 said. Federal law obliges… Skaityti daugiau »

> 11:30

Gal ir gerai, kad KOMITETINIAI trolina angliškai – vis mažiau žmonių paskaito.

Rūta

Buvau prie Seimo ir URM. Renginio nebuvo.

Gaila

Va Ruta sako, kad renginiai neivyko.Gaila.Tais piketais labiausiai turejo susidomet jauni tevai, tevu komitetai.Jeigu nesidomi, reiskia jiems gerai taip, kaip yra.Kol nepalies paciu.

Skelbimas

Kviečiame į mitingą, kuris bus už 5 min. penkiose vietose. Kam taip elgtis.

8
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top