Sausio 17-ąją S. Daukanto aikštėje akcija „Neužmiršim, nesitrauksim“ piliečiai primins Lietuvos valdžiai besaikį smurtą Garliavoje

Prezidentė Dalia Grybauskaitė, kviesdama prisijungti prie naujos pilietinės iniciatyvos „Neužmirštuolė“, skirtos Sausio 13-ajai atminti, ragino: „Kol prisimename, niekas negali atimti Lietuvos laisvės ir iškreipti mūsų istorijos.“

Laisvieji menininkai ir laisvi piliečiai, siekdami prisiminti neiškraipytą Lietuvos istoriją, primena: Lietuvos valdžia, ką tik vieningai smerkusi sovietų agresiją prieš taikius, laisvę ir tiesos žodį gynusius žmones sausio 13-ąją, daugiau nei pusantrų metų vengia įvertinti besaikį smurto naudojimą prieš taikius piliečius Kauno priemiestyje, atsisako atskleisti, kas ir kam įsakius 2012-ųjų gegužės 17-ąją surengė Garliavos antpuolį.

„Žmonės negali būti saugūs, nežinodami, kas vyksta valstybėje“, – teigė prezidentė Dalia Grybauskaitė savo metiniame pranešime. O vėliau pareiškė, kad jai pačiai nėra aišku, kas įvyko Garliavoje, kad „variacijų, kaip reaguoti į šį skandalą dar liko“.

Kartu su prezidente pasigesdami aiškumo, bet nieko gera nesitikintys iš valdžiai dar likusių „variacijų“, laisvieji menininkai ir laisvi piliečiai jau 20 mėnesių ragina Dalią Grybauskaitę daugiau nesislapstyti, „nevarijuoti“, bet tiesiai pasakyti, kam įsakius ir kam pritarus 2012 metų gegužės 17 dieną 240 policininkų ir specialiųjų pajėgų kovotojų, pasitelkę dujas, elektrą ir kitas ypatingąsias priemones, šturmavo Garliavą: smurtavo prieš piliečius, pasirėmę advokato Gintaro Černiausko fizine jėga iš privačių namų prievarta išsivežė klykiantį vaiką ir pavertė jį „valstybės paslaptimi“.

Tai buvo pirmas nepriklausomybės metais valdžios surengtas masinio smurto aktas prieš taikius, tik tiesos ir teisingumo reikalavusius Lietuvos piliečius. Respublikos Konstitucijos kūrėjai teisininkai Kazimieras Motieka, Zita Šličytė, Liudvikas Narcizas Rasimas bei žinomi žmogaus teisių gynėjai įvertino Garliavos antpuolį kaip šiurkštų pasikėsinimą į konstitucinę šalies santvarką. Įsidėmėtina, kad per 20 mėnesių nė vienas teisininkas, nė vienas valdžios pareigūnas net nemėgino šios Konstitucijos kūrėjų išvados paneigti, su ja ginčytis.

Pernai gegužės 17-ąją – Garliavos smurto dieną – Respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė viešai paragino ištirti visas smurtavimo aplinkybes. Nuo tos dienos praėjo jau pusantrų metų. Deja, prezidentei atsakingos institucijos per tiek laiko nieko neištyrė. Prezidentei atkakliai tylint, prokurorai ir teisėjai oficialiai neigia net patį smurto faktą, o nuo valdžios smurto nukentėjusiems piliečiams teismuose keliamos politinės bylos.

Atsakydami į valdžios savivalę ir smurtą piliečiai Simono Daukanto aikštėje pradėjo nuolatinę „Tie-SOS!“ akciją. Penkis mėnesius – nuo 2012 metų gegužės 17-osios iki spalio 17-osios – ji vyko kasdien, šiuo metu tęsiama ketvirtadieniais.

„Mes visi privalome liudyti tiesą, net jeigu ji kažkam atrodo nepatogi ir nebereikalinga. Tik tiesa ir atvirumas sustiprins mūsų pasitikėjimą vieni kitais ir tikėjimą savo valstybe“, – kalbėjo prezidentė šiemet Gedulo ir vilties dieną prie buvusių KGB rūmų.

Siekdami, kad prezidentės darbai nesiskirtų nuo žodžių, laisvieji menininkai ir pilietinis Tiesos judėjimas sausio 17-ąją, penktadienį, 12 valandą Vilniaus Simono Daukanto aikštėje meno akcija „Neužmiršim, nesitrauksim!“ paminės valdžios smurtą Garliavoje: bus pasisakoma prieš valdžios savivalę ir melą, ginamas žmogaus orumas, Lietuvos Respublikos konstitucinė santvarka, piliečių teisės ir laisvės, tiesa ir teisingumas.

Kviečiami visi neabejingi, Lietuvos Konstituciją ir laisvę branginantys piliečiai.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
62 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
atmintis gyva

niekas nepajegs istrinti is musu atminties tos juodosios geguzes 17-osios. Ateikime, priminkime, liudykime.

spekuliacijos

dar prieš „pieno karą’ Rusijos strategai prakalbo, kad Lietuvai prezidentu tiktų dabartinis ES ambasadorius Rusijai – Ušackas.Mat, anot jų, lietuviai „mėgsta rinkti atvykusius iš užsienio”, dar žiniasklaidos neapdergtus, prezidentais. Na, Ušackas pakankamai liberalas… Ir viena, ta ateistinė donskinė Lietuvos žd bendruomenė, kaip pamenam, jį palaikė – rašė protesto notą, kai Prezidentė nepatvirtino jo į URM, nes būdamas Britanijos ambasadoj buvo iš jos pavertęs tarsi nuosavą UAB ir dar nežinia ką ten pridirbęs. . O vėliau matomai tie patys donskistai prastūmė per Ashton Ušacką į Afganistano, o dar vėliau į Rusijos ambasadą. Šiaip Donskis, Uspaskichas ir Tomaševskis EP priklausė vienai liberalų frakcijai. O tai man labai primena įvykius Lenkijoj, prieš tai, kai neoliberalai, Rusijos draugai, ten įsitvirtino. Prieš tai irgi buvo… Skaityti daugiau »

To spekuliacijos

Nepamiršom brangute, nepamiršom…
Mergaitė išnešta į nežinią klykianti sukryžiuotomis kojytėmis valdant konservatoriams. Priminti nebūtina-konservatoriai įrašyti į istoriją.

Arūnas > spekuliacijos

Šis jūsų komentaras visai ne į temą. Jau gi parašėte prie straipsnio, ten kur jis ir priklauso. Kai pradedate rašinėti tą patį per visus straipsnius, darosi įtartina ir neskanu, tai jau tikrai spekuliacija. Geriau sudalyvaukite gegužės 17-tos akcijoj, bus daugiau naudos.

Anikė

„Kas nemyli savo Tėvynės,tas neturi nieko savo”.Iš J.Steikūno knygos”Be doros-
ne gyvenimas”.Valdžiažmogiai pardavę,iššvaistę visų turtą,nieko naujo tautai nesukūrę,nori parduoti žemę.Vargšams neužmirštuoliukams Tėvynės sąvoka nesuvokiama-viską čia sunaikins,kils naikinti kitur,nes pasaulis šiems bukiems globalistams platus.Kaip Butkevičius pakliuvo į tą durnių laivą,nebeatskiriu jo plepėjimo nuo Kubiliaus čiulbėjimo.Rinkiminiai pažadai užmiršti,liko tik „tarnystė”klanams,ne žmonėms.Tiesos ir savo pažadų,ponai, vykdymo…

nuzombinta Lietuva

Gražiai Kaušpėdas dainavo: zombiai atrieda , atidunda. Užgrobė valdžią, išvarė daug į emigraciją, kitus nuzombino. Gerai, kad dar keliolika liko nenuzombintų ir atskiria kas yra kas ir turi atmintį… Pagarba jiems !!

Taigi

Šiam įvykiui pažymėti reikalingas simbolis, siūlau durnaropę, kuri labiausiai atitiktų minėjimo prasmę.

 To Taigi

Gerai, kad pats pasirinkai ! Tau durnaropė tiks labai, tai , įsisek ir nešiok :).
Prie veido ir intelekto matyt prisiderinai. Šaunuolis(ė).

to taigi

Čia jau visai nepataikei. Simboliai tai tavo šalininkų išmislas. Taip kad šį savo simbolį, pasiūlyk Prezidentei.

Vilniete

Eisiu tol,kol mergaite bus isleista i laisve.LAISVE DEIMANTEI!

durnarop4m

„Mergaitė išnešta į nežinią klykianti sukryžiuotomis kojytėmis valdant konservatoriams. Priminti nebūtina-konservatoriai įrašyti į istoriją.”

Tai dabat ka Uspaskis su Grauziniene ar Tomasevskis pridirbs, kaltinsit Butkeviciu?
Nerastingi jus ar ka? Gal nieko nesate girdeje apie Meliana? Slusni , Pura, liberalcentristus?

"tiesos" skaitytojų logika

kas už garliavą ir venskienę – GERAS.
Kas ne – BLOGAS.

Kaip paprasta, galvot nereikia. Tik paspaust ant nykštuko. 🙂

ups!

„Žmonės negali būti saugūs, nežinodami, kas vyksta valstybėje“

o tai iš kur sužinos, jei visas „iskras” okupavo neobolševikai/sorošistai?
negana to, kad okupavo donskio pritupėtus bernardinus, dabar jau ir alfa uždarė nuo visuomenės… ir tai vadinasi ATVIROS LIETUVOS laikraštis? tpfu! sumauti veidmainiai.
užsidarykit nuo komentarų ir tiesos. mažas bus nuostolis. juk į tokius portalus užsukume tik sužinoti ką rezgą Lietuvos valstybingumo priešai… na dar ir atkreip visuomenės dėmesį į aiškų melą bei propagandą…

To ups

Valstybingumo priešai stengiasi išparduoti mūsų Tėvynę. TAŠKAS. Kas jie-visi žino…ir nereikia demagogijos apie nuskriaustuosius.

Prie sausio 13 aukų

reikia pridėti ir Deimantę Kedytę,dingusią be žinios…Tik jei sausio 13 siautėjo sovietai,tai už Deimantės Kedytės tragediją atsakingi ir savi ,-konservatoriai konkrečiai,nes buvo valdžioje ir ėjo sovietiniais metodais,paikos tuščiagarbystės vedami dėl fanatiško įsivaizduojamos valstybės stabo.Tai labai didelis nusikaltimas.Viską reikia daryti dėl Dievo….Ir tos neužmirštuolės juos demaskuoja,jų polinkis į žydrą spalvą ,-nevalingai išsiduoda…Žinoma ,pačios gėlės čia „nė prie ko”.Jos puikios.Mano nuomone.

Nepavyko valdžiai ištrinti iš žmonių

atminties Deimantės ir tų įvykių,o tai reiškia,kad didelės tautos dalies pasąmonė dirba valdžios nenaudai.Pasąmonė,prie kurios ,kaip žinia,kariuomenės nepastatysi.Tad belieka palaukti ir pasimelsti.Viskas dar tik prieš akis…Čia kova ne tiek dėl mergaitės,kiek dėl Lietuvos išlikimo aplamai.

Sausio 13

idealus konservatoriai išdavė Garliavoje.Tai buvo riba.Liūdnas Judo galas.Dar daug ką galima ištaisyti.Laikas eina jų nenaudai.

janas

Dar iki siandien skamba mergaites klyksmas NEISIU, ir vel NEISIU…..Kieno parasu ji buvo isvezta , kad ir seneliai sitiek laiko negali su ja pasimatyti.

oi kaip gaila pražudytos mergaitės...

.
Mergaites malda likti su Neringa…

.
Ar girdite?
Aš noriu likti su Neringa!
Žmonės jūs ar ne žmonės?

Ar girdite?
Malda iš širdies gelmiu,
Žmonės jūs ar ne žmonės?

Ar girdite?
Diktuoja valią svetimi…
Žmonės jūs ar ne žmonės?

Ar girdite?
Tu dabar „rinktis negali”!
Žmonės jūs ar ne žmonės?

Ar girdite?
Mirtino pavojaus akivaizdoje…
Žmonės jūs ar ne žmonės?

Ar girdite?
Mes niekas nepamiršome…
Žmonės jūs ar ne žmonės?

Ar girdite?
Niekada nepamiršime…
Žmonės jūs ar ne žmonės?

Ar girdite?
Mergaitė nepamiršo,
Žmonės jūs ar ne žmonės?

Ar girdite?
Mergaitė nepamirš…
Žmonės jūs ar ne žmonės?

Ar girdite?
Dievas nepamirš…
Nepamirš!

Autorius: Gytis

Informacijos šaltinis: Vaikai.info

Taigi to Nepavyko valdžiai ištrinti iš žmonių

Palaukite, nors teisėsauga dirba vėžlio žingsniu, bet manau, kad vis tik sulauksite, kai senieji Kedžiai ir Venckienė bus baudžiami už mažos mergaitės gyvenimo žalojimą.

To taigi to.......3:22 proto ubagui

… žaizda atvira daugumai Lietuvos žmonių. Ši istorija nepalieka abejingų. Laikas tik nežymiai užtraukia gilias žaizdas, bet randai LIEKA. Nepavyks to valdžiai ištrinti iš atminties niekada. DELSIMAS ATSKLEISTI TIESĄ DIRBA JŲ PAČIŲ NENAUDAI.
„Demokratinėje” šalyje ankstų rytą stebint žmonių miniai iš gimtų namų užlaužtomis kojelėmis IŠNEŠTA IR IŠVEŽTA NEŽINYBĖN klykianti iš baimės tautos dukra, kuri dingsta… nes liudijo prieš savo biologinę motiną. Jokių kontaktų su ja auginusiais seneliais, pakeista pavardė, atimta vaikystė. Ta žaizda, likusi žmonių širdyse neužsitrauks .Tuo abejoti nereikia. Te padeda mums Dievas.
Didžiulė padėka Tiesos judėjimui, laisviesiems menininkams ir visiems, kurie prisideda, dalyvauja.
Ačiū Jums visiems. Stiprybės seneliams, N.Venckienei.

pagarba

neabejingiem zmonem ir nors nedaug susirenka zmoniu vilniuje,bet visa lietuva yra kartu su jais.musu valdziuke mus istume i tokia duobe,kad dauguma zmoniu finansiskai nesugeba pasiekti vilniaus ir dalyvauti protesto akcijose.aciu jums brangieji.

sutinku

su ankstesniu komentaru. Tauta įvaryta į darbų sūkurį, kad galėtų išgyventi ir kuo vaikus pamaitinti. Todėl labai sunku, mums dirbantiems ištrūkti, o atvažiuoti iš toliau taip pat nėra labai lengva – žmogus skaičiuoja kiekvieną litą. Bet mielieji, nors mažomis grupelėmis, atvažiuokite čia, kas daugmaž galite. Mums reikia, labai reikia dvasios, kuri vienija dauguma Lietuvos žmonių. neleiskime galvoti, kad mūsų mažuma. Nes taip nėra. Lietuvoje dar daug nuostabių, šviesių žmonių. O blogis agresyvus, aiškiai matomas, todėl dabar atrodo, kad jis laimėjo. Neleiskime tam farsui toliau šaknytis. Mes turim kovoti dėl laisvės ir Tiesos.

violetinė

„Ar girdite? Žmonės jūs ar ne žmonės?”, – šaukė mergaitė, gniaužiama širdele.
Niekad nepamiršiu, kol gyvensiu. Taip ir norisi atsakyti į šį klaikų vaiko šauksmą:
-Ne, Deimantėle, čia jau nebe žmonės. Nežiūrėk į jų veidus, žvelk į Dangų, kuris rauda kartu su tavimi. Ir mes visi tave labai labai mylime. Ta meilė tau padės ištverti net baisiausias kančias. Patikėk.

mielieji,

ši mergaitė tokia stipri, kad išgamos nesugebėjo išlaužti iš jos liudijimų prieš senelius, visą tėvelio šeimą. Todėl buvo pradanginta. Aš tikiu, kad ji – šventa kankinė.

Ona

Grybauskaite „NE PRIE KO” ir toliau meluodama vadovauja valstybei, o 80 seimo politiku ant siltai sedimu kedziu pardave savo dusias velniui. Liaudi konservatoriai toliau vadina runkeliais,sunauja ir naujai pasakytu epitetu, mat vaikai del isgyvenimo isvaziuoja. Ar politikai be epitetu liaudziai gali vieningai dirbti, be privilegiju sau ir savo giminei?

"patvorinis"

Deimantė, jos kančios, turi suburti Lietuvos piliečius kovai prieš
pederastiją ir jos liberastkonservsocialdemokratinius globėjus. Būtinai ateisiu!

GEGUŽĖS 17d.

į politikos užribį nustūmė koncervatorius, jų patronę ir tuos 80 „juodųjų”…

pensininkas

Zinau, kad laisviesiems menininkams ir pilieciams klubo TieSOS, rupi ne tik Mergaite. Ju pilna visur. Dalyvauja, kai teisiami nekalti zmones, rinka parasus del Referendumo ir dabar taiso juos, yra pries homoseksualizma, eura, Estrelos rezoliucija, juvenaline justicija ir bendrai pries viska, kas griauna Tautine valstybe. Todel ateikime kuo gausiau, pasisakykime pries valstybes naikinima.

Klausimas

Kodėl laisvi menininkai – pedikai? Gal ne visi?

pensininkui

Durnių visada pilna, nes koks protingas kištųsi į šeimą ir pradėtų nurodinėti su kuo vaikas turi gyventi, tik psichiškai nesveikas.

oras

jus cia kalbat apie valdzios savivale,o as matau buvusios teisejos savivale grobti svetimus vaikus.Ir ne as viena taip manau- i tuos jusu tipo mitingus atsliauzia paprastai koks 70-80 zmogeliu.PALYGINIMUI- Vilniuje gyvena vos ne puse milijono,taigi darykit isvadas apie savo marazmus.

to oras

1988-tais prie Adomo Mickevičiaus paminklo, susiriko dar mažiau . Daryk išvadas

Po gegužės 17 d. Julius Veselka pasakė

„Situacija tokia: sūnus palaidūnas iš prabangios šeimos atsiveda iš vargingos šeimos mergiotę, tai yra gėda prabangiai šeimai, na, ir visokiomis operacijomis pasisavina mergaitę. Pasakykite, kur yra valdžios, valstybės nusikaltimas, jeigu ji grąžina dukterį mamai? Man paaiškinkite, aš nesuprantu, pasakykite, kur yra nusikaltimas, jeigu valdžia, negalėdama niekaip kitaip, net panaudodama prievartą, grąžina dukterį mamai?“

Pradžia

Komisija nustatė, kad pažeistas Jungtinių Tautų Vaiko teisių konvencijos 3 str. ir nusprendė, kadangi motina „šiuo metu yra Valstybės saugomas asmuo, nes teigiama, kad jos gyvybei ir sveikatai gresia pavojus, mažametė nepagrįstai buvo pasiųsta į ypatingo pavojaus zoną, pas nuolatinės gyvenamosios vietos ir savarankiškų pragyvenimo lėšų neturintį asmenį.“ Ar tai reiškia, kad iš visų valstybės saugomų tėvų vaikai turėtų būti atimti. O gal jiems net reikėtų uždrausti gimdyti? Taip pat vaikai turėtų būti atimti iš tų asmenų, kurie neturi nuolatinės gyvenamosios vietos ir savarankiškų lėšų. Po daug metų Lietuvoje vykdytos socialinio neteisingumo politikos tokių šeimų Lietuvoje yra šimtai. Dar komisija prideda: „Be to, pas tokį asmenį, prieš kurį mažametė baudžiamojoje byloje davė parodymus apie jos seksualinį išnaudojimą.“ Tikrai vertingi mažos… Skaityti daugiau »

Tęsinys

Komisija nustatė, kad pažeistas Jungtinių Tautų Vaiko teisių konvencijos 19 str., nes neva valstybės institucijos inicijavo prievartinius veiksmus prieš mergaitę. Skamba gražiai ir įspūdingai, bet šis straipsnis netinka, nes jame kalbama apie tėvų, teisėtų globėjų ar kurio nors kitą vaiką globojančio asmens netinkamą elgesį, o ne apie valstybės institucijų bei pareigūnų elgesį. Toliau dar gražiau, norint pagrįsti konvencijos straipsnio pažeidimą, aprašomi kai kurių didelę vaizduotę arba savanaudiškų interesų turinčių asmenų liudijimai: apie pareigūnių pirštines, kurios neva panašios į gumines, ant mergaitės užmestą audeklą, kuris galimai buvo prisodrintas svaiginančiomis medžiagomis, apie tai, kaip motina prieš savo vaiką galimai panaudojo skausmingą kovinį būdą – susuko kojas, per kelius juos laužė. Pirmą kartą skaitant išvadas, pirmiausiai šiuos kliedesius ir perskaičiau, nes jie, būdami… Skaityti daugiau »

Tęsinys-2

Komisija nustatė JT Vaiko teisių konvencijos 37 str. straipsnio, kuris įpareigoja valstybę užtikrinti, kad „nė vienas vaikas nepatirtų kankinimų ar kitokio žiauraus, nežmoniško arba orumą žeminančio elgesio ar bausmių“, pažeidimą. Ir nurodo, kad kovo 23 d. mergaitė buvo sužalota ir patyrė stresą. Pažiūrėkime į vaizdo įrašą ir ką ten matome. Ant grindų voliojasi L.Kedienė, tvirtai įsikibusi į mergaitę, ant jos užvirsta tetulė A.Skučienė. Apsaugininkai atitraukia Skučienę, ji rankomis mojuoja prieš apsaugininką. Galiausiai ant Kedienės tvirtai laikomos mergaitės užlipa V.Kedys. Mama pasimetusi, bando vaiką išvaduoti, o tuo metu vaikų teisių apsaugos darbuotoja, visiškai nepasirengusi tokiems atvejams, tesugeba tik šaukti: prašau visiems išeiti! Ir galiausiai savo neprofesionaliu veikimu sutrukdo įvykdyti vaiko perdavimą mamai. Tegul net būna taip, kaip kai kas sako, kad… Skaityti daugiau »

Tęsinys-3

Komisija teigė, kad pažeistas Konstitucijos 21 str., kuris sako: „Žmogaus asmuo neliečiamas. Žmogaus orumą gina įstatymas. Draudžiama žmogų kankinti, žaloti, žeminti jo orumą, žiauriai su juo elgtis, taip pat nustatyti tokias bausmes.“ Komisija nusprendė pagal žmonių liudijimus, pagal tų pačių, kurie tvirtai stovėjo prie namo, ir kuriuos tik jėga buvo galima patraukti. O kokie teisės normų pažeidėjai prisipažins, kad jie neteisingai elgėsi. Žinoma, kad pagal jų supratimą jie yra teisūs, o kalti yra visi kiti: policija, juos baudžiantys teismai, žiniasklaida. Matytuose vaizdo įrašuose nesimato, kad policija viršytų leistinas priemones. Elgėsi net pernelyg švelniai, kaip ir įprasta buvusių posovietinių valstybių policijai ar milicijai. Štai vaizdo įrašas, kuriame rodoma, kaip policininkai nepraleidžia žmonių į Venckų namų pusę. Ateina V.Šustauskas, jam policininkas gražiai… Skaityti daugiau »

Pabaiga apie advokatavusių turtingai Garliavos šei

Komisija teigė, kad pažeistas Konstitucijos 36 str., kuris nustato „Negalima drausti ar trukdyti piliečiams rinktis be ginklo į taikius susirinkimus. Ši teisė negali būti ribojama kitaip, kaip tik įstatymu ir tik tada, kai reikia apsaugoti valstybės ar visuomenės saugumą, viešąją tvarką, žmonių sveikatą ar dorovę arba kitų asmenų teises ir laisves.“ Niekas iš valdžios institucijų žmonėms nedraudė ir netrukdė rinktis į Kedžių ar Venckų namų kiemus. Daug mėnesių ten žmonės rinkdavosi. Kedžių šeimos namų kiemas daugeliui buvo tapęs tarsi realybės šou, kuriame bet kurie norintys galėjo dalyvauti. Rinkimosi teisė buvo apribota tik tada, kai susirinkę žmonės pasipriešino prieš teisėtą teismo sprendimo vykdymą, ir savo veiksmais pažeidė viešąją tvarką bei motinos teisę gyventi su dukra, o dukros prigimtinę teisę turėti mamą.… Skaityti daugiau »

valdzios zmones

mano ,kad tauta yra nepronozuojama,runkeliai,sunauja ir turi ,tik vykdyti ,ta ka jiems liepia valdzia,taip Lietuvoje suprantama demokratija,tai mano nuomone

Stasys

Ir netingėk tu žmogėnai tokią ilgą paklodę savo gyvatiškų nuodų papilti. Nujaučiu, kas čia toks tiek priterliojo, negi mano, kad jo „tiesa” čia ką nors paveiks. Nemanau, kad kas nors perskaitė tą šlamštą. Viešpatie, apvalyk jo sąžinę, jeigu jis ją dar turi.

panašu,

kad šiame portale renkasi vien Venskienės šalininkai. kas jums tie Garliavos įvykiai? Lakmuso popierėlis? kas už Venskienę – geras, kas prieš – blogas? užtenka kokiems Rusijos kgb agentams apsimesti, kad jie už Venskienę ir jūs jau jiems plojate? Prezidentė palaikė Venskienę, draudė paimti jėga mergaitę, bet vos tik ji išvyko į JT, kgb agentai su neoliberalcentristais kaip mat suorganizavo mergaitės paėmimą su SUPERJĖGA, o po to Garliavos judėjimą kuo gudriausiai nukreipė PRIEŠ PREZIDENTĘ. Tai ar jūs tokie akli, ar tik kvaili? Tačiau kuomet Venskienė pati yra įsikibus į asmeninę skriaudą, jos protas nėra laisvas, todėl ja galima lengvai manipuliuoti. O tuo ir naudojamasi. Laisvas protas spinduliuoja ramybe, o ne kerštu. Tik toks protas, tik Dievui valdyti pavestas protas tinka būti… Skaityti daugiau »

to panašu

Jeigu prezidentė palaikė Venskienę, tai ko ta ponia sėdi užpakalį užraukus, ir nesudėlioja visus taškus į vietą.

Nežinia ar valdžios

mąstymo organai pajėgūs suprasti kai kurias sąsajas,apart brutalaus kapojimo,bet norint,kad euro įvedimas būtų sėkmingas ir duotų gerus dividendus,reikia pradėti nuo Tiesos paieškų šioje valstybėje.Nuo Deimantės sugražinimo į Lietuvą ir laisvės jai suteikimo.Tai simboliška,bet tai užtikrintų sėkmę,nes sugražintų pasitikėjimmą,tarpusavio pasitikėjimą ,saugumo jausmą,solidarumo jausmą…be to bus knykimas,nerimas,baimė,nepasitikimas,nežinia dėl ateities ,kas pasąmonėje blokuos daug gerų norų,kuriais,kaip žinia,tik kelias į pragarą grįstas.Vis dar neatsistebiu konservatorių žaiurumu.Ši pedofilijos neištirta sąžiningai byla padarys valstybei meškos paslaugą.Ir vis tiek reikės tai ištirti.Tą gali neigti tik tas,kas nežino istorijos ir proto dėsnių.Neužtenka atlikti žiaurią kosmetinę operaciją,kai žaizda pūliuoja.

Manau

kad nevisi, kuria ateis yra pedikai. Tačiau dauguma.

be liustracijos - niekaip

kol nebeliks komunistų, kgbistų VISOSE VALDIŠKOSE įstaigose, tame tarpe teismuose, prokuratūroje o ypač TM ir VRM – tol Lietuva ir toliau bus apvagiama, pedofilinama, zombinama ir t.t.

>be liustracijos

Taigi V>landsbergis jau prastūminėja atžalas.Melo tąsa?Jie gajūs.Reikia liustarcijos,bet reikia jau rinktis prie seimo budėti su daugeliu klausimų.

tauta

jei mergaitė gyva stiprybės jai,stiprybės seneliams Kedžiams ir laukime išauštančio tiesos ryto….labai viliuosi,kad panalytė nebeilgai gyvuos preidentūroje

Kaip šiandien

per LTV2 gražiai dainavo aktorius V.Bagdonas lopšinę vaikui:…”Tiesa kartais neria gilyn,kad kažkada išplauktų į paviršių”…

LNK

paskelbė ,kad Vatikanas jau vyksta liudyti kažkuriai komisjai dėl pedofilijos.Reikėjo tam daug metų…Ateis laikas,kai Lietuvoje bus iš naujo liudijama pedofilijos bylose.

62
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top