Savaitės apžvalga. Tranzitas, partnerystės, Meloni ir Vėgėlė

Dovilas Petkus

Ar valdantieji slepia tikruosius migracijos iš Rusijos į Lietuvą skaičius? Kas konservatoriams svarbiau nei karas ir elektros kainos?

Šimonytė vs. Prezidentas. Ar Lietuvoje pradedama persekioti už pažiūras? Kokios reakcijos Europoje sulaukė Italijos rinkimus laimėjusi G. Meloni?

Apie visą tai savaitės apžvalgoje.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
6 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Spalio 7, 12 valandą, Kudirkos aikštėje prie vyriausybės, v_i_s_o_s profesinės sąjungos rengia mitingą. Apie tai optv va čia nuo 1:47:22
https://www.youtube.com/watch?v=SioK9Td09T0
o rytoj dar detaliau apie tai kalbės profesinių sąjungų atstovai optv “Teisingumo registre”.
Kada Lietuvos žmonės pasakys Ingridos Šimonytės vyriausybei gana yra gana?
Dalinkimės žinia.
________________________________________________
Sukilimas
Lietuva – Tvirtovė

Kai gerai pagalvoji

Kuo daugiau beprotybių krečia valdžia, tuo labiau į viršų kyla jos „reitingai”. Doras žmogus ima kelti „pavojų valstybei”.
Kyšis viskio dėžutėje pavirsta „paskola”.

Bakalaurė, bemokslė advokato padėjėja, pavirtusi teisingumo ministre, iškelia drausmės bylą teisės profesoriui. Protas jau nieko nereiškia. Prisidengdami pandemija arba karu, pasislėpę po „nepaprastąja padėtimi” valdantieji be jokios gėdos ir sąžinės graužimo „plauna” ir visaip kitaip taško valstybės rezervą ir viešuosius pinigus. O Eurobabkes kaip paramą dalina „saviems”. Galimai. Vieninteliu ginklu tampa tikėjimas, kad po dviejų metų lietuviai praregės, atsibus ir atsipeikės.

Aleksas

Driskiai, tokie kaip Lietuva, kurie gyvena iš ES dotacijų, ir toliau kliedi apie „sankcijas” Rusijai… Net nejuokinga. Graudu. Nes su lig Vokietijos pramonės žlugimu, Vokietija bankrutuos, ir iš paskos nusitemps visą ES. Vokietija juk ES’o „lokomotyvas”, ane… ? 😀 Labai įdomu, kas tuomet finanCuos šituos neoliberalų kliedesius? 😀

geram galvotojui

..pritariu,tik,deja,zmogeliai,zmogos ir zmogenai,kartu su visokiais zmo,neatsibus ir po dvieju metu.Sprendziant is dabartines reakcijos i kainas,visi mekens,verks,dejuos ir……dejuodami rinks tuos pacius.Mes gi drasus leeetuviai,nieko nebijom,net ir kanciervu..

Vyrmergei Šimonytei

Lietuvoje infliacija jau pasiekė 22,5%, o Rusijoje infliacija, atvirkščiai, net sumažėjo ir dabar sudaro 13,49%. Vieną šalį sankcionuoja beveik visas pasaulis, o kita šalis matomai labai gerai “įsisavina” ES milijardus. Pasakyk PIŠ, kaip čia yra, kad Lietuva nukrito žemiau sankcionuojamos Rusijos lygio? Kas čia neseniai gyrėsi, kaip puikiai tamstos bakalaurių motervyriausybė tvarkosi?

I don’t think the title of your article matches the content lol. Just kidding, mainly because I had some doubts after reading the article. https://www.binance.com/ru/register?ref=IJFGOAID

6
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top