Šešėlyje likęs šešėlinis „bjaurios propagandos ministras“ žada pamokyti V.Landsbergį, kaip reikia garbingai pralaimėti

Po Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) tarybos balsavimo likęs be šešėlinio kultūros ministro portfelio Mantas Adomėnas BNS pareiškė: „V.Landsbergio kaltinimai dėl neva paskleistos reklamos prieš jį neturi absoliučiai jokio pagrindo. Labai apmaudu matyti, kad moralinis Tėvynės sąjungos autoritetas nusileido iki pigaus kerštavimo lygio už mano paramą partijos pirmininko rinkimuose Andriui Kubiliui. Paskelbęs, kad „nekeršys“, V.Landsbergis parodė, kad visiškai negeba garbingai pralaimėti“.

Dar daugiau – M.Adomėnas čia pat kukliai pasigyrė savo pasiaukojimu nekenkti partijai daugiau, nei jau pakenkta, ir pasitraukti iš oficialaus šešėlio: „Manau, kad šešėlinė Vyriausybė pernelyg svarbi iniciatyva, kad dėl profesoriaus V.Landsbergio šmeižtų ji būtų stabdoma, todėl pasisiūliau pasitraukti iš šešėlinės Vyriausybės kultūros ministro pozicijos, nors kūriau Tėvynės sąjungos 2008 metų ir 2012 metų rinkimų kultūros srities programas, dalyvavau formuojant kultūros politiką. Kreipsiuos į Priežiūros komitetą, kad įvertintų tą šmeižikišką informaciją, kurią profesoriui V.Landsbergiui suteikė jo parankiniai štabe“.

Kaip ir dera „Bjaurios propagandos“ ministrui, visiškai nutylėta, kad V.Landsbergis M.Adomėno nuopelnais partijai suabejojo kur kas anksčiau ir dėl kitų priežasčių: tai, kas vienam atrodė „labai smagu“, kitam buvo koktu.

Pats V.Landsbergis savo vertinimą dėl M.Adomėno kandidatūros tinkamumo būti kultūros, tegul ir šešėlinės, ministru BNS motyvavo paprastai: „Aš pasakiau, kad tai žmogus, kuris stokoja politinės kultūros“.

Ką čia bepridursi.

Tačiau pats M. Adomėnas gali ir toliau didžiuotis savo praėjusių metų Seimo rinkimų metu organizuota reklamine kampanija – ypač „gaidžių-subinių“ reklama bei Tiesos-Mėsos akcija. Labai tikėtina, šie „jaunų žmonių patraukimo būdai“ ilgą laiką bus laikomi chrestomatiniu pavyzdžiu, kaip galima išsityčioti iš savo partijos (bent programoje įrašytų) vertybių kuriant jas neigiančią propagandą. Ir dar didžiuotis, kad tiems darbams buvo pasitelktos moderniausios technologijos, neva pritraukusios naujų ir dar jaunų rinkėjų…

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top