Šiandien teismas trečią kartą spręs, nešė G.Černiauskas mergaitę ar ne

Garliavos šturmo liudininkai, savo akimis matę, kaip advokatas Gintaras Černiauskas nešė mergaitę kartu su Laimute Stankūnaite, kreipėsi į prokuratūrą su skundu dėl G.Černiausko melagingų parodymų ikiteisminio tyrimo metu. Už melagingų parodymų davimą ikiteisminio tyrimo metu gresia iki 2 metų laisvės atėmimo.

Tačiau Klaipėdos apygardos prokuroro Aido Giniočio teigimu, Garliavos akcijoje dalyvavęs advokatas G. Černiauskas net nebuvo prisilietęs prie mergaitės: „Jokių nurodymų G. Černiauskas nevykdė, veiksmų, kurie pažeistų kokią tai tvarką, neatliko, jis tik ėjo šalia L. Stankūnaitės, kuri nešė savo dukrą D. K., tam, kad reikalui esant prilaikytų mergaitę“. Ir todėl atsisakė pradėti ikiteisminį tyrimą dėl garsiojo advokato galimai nusikalstamos veikos. Tokią prokuroro poziciją palaikė ir Klaipėdos apylinkės teisėja Edita Lapinskienė, atmesdama šturmo liudininkų skundą.

Šis klausimas galutinai bus išspręstas liepos 17 d. 15.00 val. Klaipėdos apygardos teisme – teisėja Dalia Kursevičienė turės priimti galutinę ir neskundžiamą nutartį, ar dėl G.Černiausko melo turi būti pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Dalyvaudami teismuose stebėtojais prisidedame prie teisingumo pergalės.

Tiesos.lt

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Teismai

kaip vaiku darzelis… Cia plika akimi matosi ,kad nese….Aklas tai nematytu….O teisejai tai mano manymu gerai mato… Pamatysime ,kaip jie mato ,po teismo…Mano nuomone

1
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top