Signatarų namuose vyks susitikimas „Metai be Romualdo Ozolo“

Vasario 2 d., antradienį, 17 val. Signatarų namuose (Pilies g. 26) Vilniuje vyks susitikimas „Metai be Romualdo Ozolo“. R. Ozolo paramos fondas šį renginį skiria Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataro, Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio iniciatyvinės grupės nario, ilgamečio Lietuvos Seimo nario filosofo Romualdo Ozolo (1939–2015) atminimui ir jo Lietuvos labui nuveiktų darbų pristatymui.

Renginyje bus pristatytas Romualdo Ozolo romanas „Pradžių knyga“, apžvelgti jo įsteigtų ir redaguotų istorijos ir kultūros žurnalų „Nepriklausomybės sąsiuviniai“, „Padubysio kronikos“ praėjusių metų numeriai, aptarti ateities planai. Redakcija pagerbs geriausią 2015 metų „Nepriklausomybės sąsiuvinių“ autorių.

Susitikime dalyvaus knygos leidėjai, žurnalų „Nepriklausomybės sąsiuviniai“ ir „Padubysio kronikos“ autoriai ir bendradarbiai, prof. Bronius Genzelis, akad. Eugenijus Jovaiša, prof. Vytautas Radžvilas, Rimantas Dichavičius, Romas Gudaitis, Valentinas Sventickas, Stasys Kašauskas, Pirmosios vyriausybės klubo nariai ir kiti Romualdo Ozolo bendražygiai ir bičiuliai.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
6 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Labai greitai bėga laikas.

Teisus jis daug kur buvo.Juk dabar perkama gradai už milijonines lėšas,o viduje klesti korupcija,atskirtis,emigracija.Valstybė labai silpna,ir nepanaikinus vidaus piktžolių,mes galim ir neapsiginti,nes yra juk laukiančių…O juk ar ne Rusijos planas užtvindyti Europą pabėgėliais,nukreipti dėmesį ir paskui staigiai pulti Pabaltijo valstybes?

praradimas

Šio Žmogaus labai trūksta ir visada truks. Labai skaudi netektis.

Turėtų atsistatydinti ne

tik Šalaševičiūtė,bet ir Butkevičius.

> Labai greitai bėga laikas.       2016-01-29 1

Ar tik žmones gąsdinate ar tikrai galvojate, jog Rusija gali pulti NATO priklausančią valstybę ?Tai kam tada kariuomenė, kam perkami ginklai kam ?

Gerai,kad Vaišvila

nepasiduoda.TV3 šiandien jį pareklamavo.Gerai,kad ir vienam žmogui rengia spaudos konferencijas.Labai gerai.Jau išgirdo.

Arnė

Visiems šio ŠVIESOS židinio dalyviams stiprybės, sveikatos; dėkui, kad esate.

6
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top