Simonas Gentvilas: „Miškas Lietuvoje kertamas per lėtai“

Simonas Gentvilas: „Miškas Lietuvoje kertamas per lėtai“…

Čia priėjo Kindziulis ir paguodė:
– Liko tik ketveri metai su jais! Prabėgs kaip diena! Ilga kaip šimtmečiai diena.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
16 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Moliai, palikit Seimą ramybėj

Tokia tautos valia, ir jums nėra čia ko putoti.
Atsirado proto bokštai.
Po mūšio jie kuščiais mojuoja, eikit rudeninių lapų kolekcionuoti.
NS bambą kasė, o dabar šikną drasko.
Tikri homo idiotus.

stribo anūkas teisus

dėl miškų partizanai taip ilgai skriaudė simono senelį.
tik dėl miškų lietuviai dar stipresni už simono viršininkus rusus.
Kirsti miškus !
VOT !

Dar vienas liudijimas, kad neoliberastija

yra destruktyvi ideologija kaip ir komunizmas:
ir joje klaikūs nusikaltimai daromi laisvės vardu,
ir joje tikslas pateisina priemones,
dėl primityvių ideologemų naikinama kūrinija.

Rasa

Pridainavo mums Kaušpėdas…štai ir atjojo zombiai.

Rasai

Ir pats Kaušpėdas savo žirgą anon pusėn – zombiop – pasuko, apie architektūrinį paveldą, miestų tankinimą kalbėdamas NT naudai… Sekdami juo, miestų daugiabučiai tuoj stovės suspausti, kaip piko valandomis keleiviai troleibuse, ,,kvėpuodami burna į burną”

Nuomonė

S.Gentvilas tarnauja oligarchams mokesčių mažinimo klausimu. O į aplinkos ministrus jis tinka ne labiau, negu dabartinis. Tai nėra aplinkos saugotojai :(.

Agnė

Prasideda smagioji dalis!

magnolija

jei jau simukas į ministrus, tai sudiev razumėli. Jam šluotą ė rankas ir gatves šluoti. protelis kaip pas antį

>Dar vienas liudijimas, kad neoliberastija

Šv. Rašte, Aukščiausio Įstatymo, vadinasi, Kūrėjo įpareigojančiame dokumente, pasakyta vienareikšmiškai, kad, nors kūrinija, ypač gyvoji, patikėta žmogui, ja rūpintis privalu kaip Jo kūrybos šedevru, kaip paties Dievo dovana. Puoselėti ir naudotis, bet tai daryti PAGARBIAI, DĖKOJANT, SAIKINGAI. Komunistinė ir liberalistinė ideologijų šaknys yra nihilistinės – tai maištas prieš Kūrėją ir kūriniją, todėl, kaip kiekviena beprotybė, jos pasmerktos žlugti. Tragiška, kad jos suklaidina ir pražudo daugybę sielų, nuniokoja gamtą, žemę paverčia daugybės augmenijos ir gyvūnijos rūšių kapinynu. Komunizmas ir liberalizmas atvirai skelbiasi totaliai emancipuojantys ir kuriantys naująjį žmogų, naująjį pasaulį, vadinasi, vykdantys PERVERSMĄ, darantys REVOLIUCINIUS pakeitimus (taigi brukantys PAKAITALUS vietoj kūriniją mylinčio Dievo dovanų). Ar mūsų Konstitucija neįpareigoja PERVERSMUI, kad ir kokiais gražiais lipdukais („pažanga”, „žmogaus laisvės ir teisės” ir pan.)… Skaityti daugiau »

stasys

Kažkoks kvailys ištraukė nugirsta sakinį pokalbyje ir ėmė cituoti valkiojant po interneta. Neatsistebiu vis iš kur randasi tokie str. autoriai čia ? Juk žino kad bus stasio į šuns dienas išdėtį ir pasiusti buroku ravėti į laukus labai toli .

Žodžio laisvė...

O kiek gi medžių spėjai per savo trumpą gyvenimą pasodinti,kad nusprendei padaryti išvadą,jog Lietuvoj auga per daug miško?Tavo akyse miškas – pasipelnijimo šaltinis.
Okupantas neiškirto,tai savi begemotai miškus ir toliau ruošiasi šluoti nuo žemės paviršiaus.O kuo kvėpuosime, kai Lietuvą paversime dykuma???Globalus atšilimas planetoje dar ir todėl,kad katastrofiškai mažėja miškų.Tai kaip ruošiatės prisidėti
prie globalaus planetos šiltėjimo mažinimo,kai prikišite nagus prie Lietuvos žalio rūbo???Šalin rankas nuo Lietuvos miškų ! ! !

Tvankstas

Lietuva balsavo už Lietuvos mirtį, štai vienas mirties apaštalas apsireiškė.

Kis

Nauseda grazus,bet tikrai kad ne iki tokio lygio,kad Gentvila S.paskirtu ministru saugoti miskus.Cia kaip du kart du koju supainiojimas(ar kitaip)juk tetukas ne tik geografas,bet beveik kaip ir miskininkas?Gal kas pasufleruos i ka investaves sis pplikis vardu Zenia babkes?Kas pirmas,plyz?

Mplis-broliui,

ar sis seimas iki svieziu bulviu trauks?

ka gali pridurti

kai tėvas avinas ir sūnus neatsilieka seiman sulenda visa giminė paėsti.

marta

Ka ta Europa kliedi apie medziu, neauginanciu vaisiu, sodinima, va Gentviliukas zino kaip saugoti klimata ir pasidaryti pinigu. Sulygins miskus su zeme, suteiks liberalia laisve medziotojams, na nearti dirvonai aplinkosaugos srityje. Labai greit pasisake ko nori, pinigu bjaurybe. Neduosim tokiam ministrui ramybes.

16
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top