Simono Daukanto aikštėje buvo paminėtos antrosios Garliavos antpuolio metinės (papildyta)

Siūlome reportažą iš laisvųjų menininkų ir laisvų piliečių jau 24-ąjį kartą surengtos meno akcijos „Neužmiršim, nesitrauksim“. Šeštadienio popietę į Simono Daukanto aikštę susirinkę Lietuvos piliečiai paminėjo besaikį valdžios smurtavimą Garliavoje 2012-ųjų gegužės 17-ąją, kai buvo paminta Lietuvos Konstituciją ir iš gimtųjų namų išplėštas vaikas.

Kartu su menininkais Giteniu Umbrasu ir skulptore Joana Noreikaite kreidelėmis ant aikštės grindinio užrašydami žodį „Tie-SOS!“ Lietuvos Konstituciją ir laisvę branginantys piliečiai net tik pasisakė prieš politinius teismų procesus, prieš vaikų pavertimą „valstybės paslaptimi“, bet ir išsakė savo pilietinę poziciją – ginti konstitucinius Lietuvos Respublikos pamatus, nesitaikstyti su dabartine valdžios savivale ir melu.

Jau dveji metai į Simono Daukanto aikštę iš visos Lietuvos atvykstantys piliečiai reikalauja, kad prezidentė Dalia Grybauskaitė ir jai tiesiogiai pavaldžios teisėsaugos institucijos atsakytų visuomenei: kam įsakius ir kam pritarus 2012 metų gegužės 17-osios rytą specialūs daliniai šturmavo Garliavą ir smurtavo prieš taikius piliečius? kokios sveikatos būklės šiuo metu yra iš gimtųjų namų prievarta „paimta“ ir „valstybės paslaptimi“ paversta, nuo artimųjų bei bendraamžių draugų izoliuota Garliavos mergaitė?

Nuotraukos – Aurelijos Babenskienės, Aušros Gabalytės ir Mariaus Matulevičiaus. Videoreportažo autorė – Aušra Gabalytė.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
49 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
hmm

kur nuotraukos, kur nuotrauka su prezidente? Turbūt nebuvo, nes su Mamaontovu baltu sarafanu apsivilkus vaikščiojo – kaip krišna-istė… Kažkoks priartėjimas prie žmpogaus žemėje. Gražiain:)

Vilma

Aciu visiems, kurie neuzmirsta.

Taigi

Bet kuriam normaliam žmogui būtų gėda ten pasirodyti. Gėdos jausmo paprastai neturi arba amoralūs žmonės, arba žmonės, sergantys silpnaprotyste.

Is toli

Pagarba susirinkusiems uz drasa,uz tiesa,uz sviesa,uz neabejinguma svetimam skausmui!Mes kartu su Jumis!

Pagarba sudalyvavusiems ir rengėjams !

drasiauskelias.lt yra jaudinantis video iš gegužės 17-tos paminėjimo Klonio gatvėje, praėjus dviems metams po mergaitės pagrobimo.

Stasys

„Taigi”, – pats esi ir be sąžinės ir akivaizdus durnelis, matyt, jau degradavęs negrįžtamai. Užjaučiu!

nemirs Lietuva

Kol žmonės atsimins komunistų siautėjimą Garliavoje gegužės 17 dieną….

to taigi

tau negeda buciuoti tatos viena vieta,konserve?????

TO TAIGI

Tu pats arba silpnaprotis arba pedofilas ir pergyveni kad padorus zmones sito nepamirsta ir nepamirs niekada . Tiesa vistiek isaiskes ,nes ir siandiena zinomos ju pavardes.

O TOJI -

gyva, kurią „galima pačiupinėti”, nepasirodė? BIJOJO?

zigmas

100 pedofilų susirinko, net žalia girelė linko :)))))))

Tokių prezidentų man nereikia

Ta, kuri nori tapti tautos prezidente,ignoruoja žmones.Tai „puikiausia”reklama jai.Valdoma,bejėgė jankių marionetė veržiasi atstovauti tautai,užsitvėrusi nuo tautos.

--> taigiui

Taigi, negirdėjai? Jukš iš Tie-SOS! Jukš..

Trėjimas.

Ten, kur Prezidentė labiausiai laukiama ir reikalinga, kaip jau tapo įprasta, jos niekada nėra. Didesnių ir atviresnių patyčių iš visuomenės jau ir būti nebegali. O, va, pademonstruoti paramą nusikalstamai pedofilinei mafijai, tai ir kviesti nereikia. Turime, ką turime…

Romas

Ar Daša spoksojo per užuolaidas?

terese

Taigi kaip raso toks Taigi pykti negalima tai neadikvataus zmogaus sapaliones!

vargr tu varge,

gerai, kad jūsų nedaug, apkvaišusių melu ir šmeižtu; kokią jausit gėdą ir kaltę prieš jauną motiną ir jos dukrelę, kai ir jūsų galvos prašviesės ir širdys atšils… Kad kažkam naudinga šita išgalvota pedofilija, tai ir kvailam aišku, bet koks psichologas galėtų paaiškinti, kaip tampama užprogramuotu zombiu?

Anikė

Taip,sutinku,kad daugelis,kurie balsuoja už Didžiąją Motušę,tikrai turi tuos silpnapročių požymius,nes nebando užduoti klausimų kodėl:
skolinasi su didžiausiom palūkanom(naudinga užsienio bankams,ne mums),
valdžios buožgalviams pakėlė atlyginimus,o nesurado pinigų apiplėštiems pensininkams,motinoms,neįgaliems,(ar ponia nesupranta,kad iš 650 žmogus tik
gali egzistuoti,pas gydytojus iš kaimo neturi galimybių nuvažiuoti,kelionė brangi -pati lyg į uodegą įkirpta avis po pasaulį laksto;
geriau nuvežtų senukams ne saldainių,o mėsos,dešros,sviesto,sūrio už balsą;
prieš likusią šviesuomenę su automatais aikštėje pasitinka,nekatrosios giminės
atstovai laisvai lieja jausmus ir meilę savo prezidentei.
Pastabų daug,bet negi apsunkinsi galvą ieškoti atsakymų,ar rūpesčiais dėl kitų?
Jėgos panaudojimas prieš taikius žmones ir vaiko pagrobimas prieš jos valią-
demokratijos „pakasynos”,o baltos pirštinės ir Motušė iki šiol tyli.

pagrobta tam,kad sunaikinti

Stai koks sutapimas:geguz.17d.yra tarptautine vaiku linijos diena,kuria siekiama atkreipti demesi i vaiko teise buti isgirstam. Deja, musu valstybeje sios Mergytes sirdi veriantis pagalbos klyksmas buvo neisgirstas,o pati Deimantele valdzios sutikimu atiduota klaikiai egzekucijai.

is toli

nors esu toli, bet visa sirdimi su jumis.

conchita is daukantynes

nenustebciau, jei sekancia kadencija prezidente uzsiaugintu barzda seksualiniu mazumu palaikymui.

Pensininkė

Baltos pirštinės konservatorių numegztos, bet pas juos sąžinės ne už centą neatrasi, o ir pačios pirštinės vaizduotėje – purvinos.

Šios

Dvi mergaitės paaukotos lietuvos vardu, o kiek mes dar nežinome. Jų tikriausiai daugiau niekas nematys, nes čia pastatyta ant kortos dabartinės valdžios ir lietuvos bažnyčios prestižas.

pastebėjimas

Kažkas vis bando sujaukti tiesą su melu. Va komentaras apačioje. Tai prie ko čia bažnyčia? O ar visi konservatoriai prieš? VL ir RK visą laiką gynė mergaitę. O Jūs man parodykite nors vieną socdemą prie tie-sos. Nors vieną…

Kodėl

Kodėl mūsų Daša be BARZDOS?

Jooo

O ko BIJO Muravjovo rūmų nuomininkė?
Kas į jos KASETĘ įrašyta?

Taigi

Kažkada maniau, kad Kuzavinis nėra kvailas žmogus, bet dabar paaiškėjo, jog yra visiškas idiotas. Garliavos aferistų istorija naudinga vien dėl to, kad atskleidė, kas yra protingi, o kas idiotai, parodė, kurie žmonės Garliavos velniui sielą parduos, kad tik patektų į valdžią, dabar dauguma jų jau perbėgo į kitas gaujas, dalis, kaip Mirončinkienė, Nakas, įlindo į Tautininkų gaują, ten jie labai tinkami prie kitų gaujos idiotų, kita violetinių karjeristų dalis įlindo į kitas gaujas.

--> Taigiui

Kiaulės akims pamatyti ir kiaulės protui suvokti daugiau ir neduota.. Jukš, jukš iš Tie-SOS! 😉

iš Neringa Venckienė: 'Brangūs man žmonės,'

Šiandieną pedofilai, atrodytų, turėtų būti ramūs: prievarta paimta auka, viešai paskebti nepedofilai… Deja, pedofilinė spauda nerimsta. Pragerto veido ir pragerto gyvenimo autorei duotas įsakymas šmeižti aukas nuolatos.

RINKIMAI

Žmonės žmonės ką padarėt??

To pastebėjimas       2014-05-18 14:33

Ko gini konservatorius? Kas balsavo dėl N.Venckienės neliečiamybės panaikinimo seime? Priminti ar pats prisiminsi?
Kodėl bažnyčia prie ko, kai reikia prastumti prezidentę antrai kadencijai?
Stebėk, bet būk objektyvus.

pastebėjimas

28 iš 80. O tai kas tie 52?

suomis

Kaip matosi 50-ojoje nuotraukoje, žmogus pasakoja užsienio turistėms ko čia susirinkę žmonės piketuoja… Gera reklama Lietuvai… Galės Zuokas daugiau turistų pritraukti, bus ką pasakoti.

Danguole Tubutiene

Mano Žmonės – daukantiečiai!

Tikiu, kad rinkeju balsai buvo

klastojami. Nera paskelbta kiek balsavo uzsienyje. Kur duomenys?! Juk daug balsu surinko N.Puteikis. Jis turejo buti antrasis kandidatas. Viska padare dr. Vaigauskas su Landsbergu??? Cikagos gener.konsulatas paskelbe, kad Grybauskaite gavo 454, Puteikis 105, o Balcytis tik 22 balsus. Taigi, vrk.lt tinklalapyje uzsienyje balsavusiuje NERA!!! KODEL?! Pagarba susirinkusiems.Tegul tik 100, bet kokia to simto verte! Intelektualu elitas.

emigrantai

Aciu visiems,kurie dalyvavo toje akcijoje.Tas sturmas sukrete dorus zmones.Aciu Stancikienei,Valiusiui,Kuoliui,Sciglinskui ir visiems visiems ,kurie dalyvavo DIDZIAUSIA PAGARBA…Ypac pagarba jaunam vaikinui ,kuris pasake visa tiesa…,nes aplamai tau jaunimas yra nei prie ko ,kas vyksta Lietuvoj…NIEKADOS NEPAMIRSIME DEIMANTES KLYKSMO! TO NEGALIMA UZMIRSTI!ZMONIU AIKSTEJE VIS DAUGEJA…TAI DZIUGINA…

Neabejingi žmonės visada

gražūs,pakylėti.Išskyrus tuos nelaimingus policininkus.

aciu atejusiems

nors dalyvauti negalejau, bet dziugu, kad musu tiek daug.

ir dar emigrantai

Atsiprasome suklydome pavarde ne Valiusiui pagarba ,bet Valiusaiciui…SIS ZMOGUS VERTAS DIDZIAUSIOS PAGARBOS…DAR KARTA ATSIPRASOME UZ PAVARDES SUKLYDIMA.

:))))))))
džiaugiuosi

kad mūsų daugėja. Ir dėkoju labai labai.

UK iseiviai

Uzsienio lietuviai su jumis melieji! Nenuleiskite ranku, Lietuvos valstybe yra uzgrobta nusikalteliu!

klausimėlis

kam tas ekshibicionizmas? Kodėl konkrečiai neinat pas valdančiąją daugumą- socdemus, paxoidus, uspaskius…ir nereikalaujate teisingumo? Kodėl nesikreipiate į Drąsos kelio seimūnus, šiltai susirangiusius seime?

dziugu

labai dziugu , kad ispausdinote nuotraukas ir visi normalus zmones isitikino , kad jusu tik maza saujele , tik pliusuoti spaudoje mokate , galvodami , jog susidarys ispudis , kad jusu daug ….o mergaites jums visai nereikia , cia tikras jusu ekshibicionizmas , jus darotes toje bandoje tokie susireiksmine , o siaip tikroveje jus tik niegingi zmogeliai . ateitu i sia aikste mergina , labai panasi i laimute ir pasakytu , kad viskas buvo tik tetules ir tevo kerstas jos mamai , jus ja savo nagais sudraskytumete …

gerai sakot:

Tegu ateina Laimutė su dukra, visi apsidžiaugtų!

---->  dziugu        2014-05-19 13:06

klausyk, tu visai be fantazijos! Ką ten „nagais” – mes ją GYYYYVĄ suvalgytume ;)))

pagarba dalyvavusiems

Pagarba visiems susirinkusiems–tautos sviesuomenei !

Grybauskaitei

nesulauksi, kad pamirštume.
Visa širdimi su tais, kurie turi širdį, atmintį ir gyvena kitų skausmu. Ačiū, brangieji.

pastebėjimas

jei susirinktų visi, kas palaiko gerb. Kedžių šeimą, smerkia Deimantėlės pagrobimą, jos pusseserės išvežimą iš šalies, Daukanto aikštėje netilptų minios žmonių….
Palaikančiųjų tarpe ne tik menininkai, bet ir gydytojai, ir mokytojai, ir universitetų dėstytojai, kt. išsilavinę ir garbūs žmonės. Neleisime skleisti melo ir niekinti vaikystės.
Trijų vaikų mama, gydytoja.

49
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top