Situacija sveikatos srityje: dr. Rimo Jankūno ir Andriaus Gudaičio pranešimai LVŽS šešėlinės Vyriausybės posėdyje

Dalijamės Seimo Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos posėdžio vaizdo įrašu, kuriame užfiksuotas rugsėjo 15 d. vykęs šios partijos šešėlinės Vyriausybės posėdis.

Atkreipiame dėmesį į doc. dr. Rimo Jankūno pateiktą informaciją apie dabartinę situaciją sveikatos srityje (nuo 1:17 val.) ir į analitiko Andriaus Gudaičio pristatytą analizę gyventojų ir ligoninių „elgsenos“ tema (2:02 val.).

Iliustracijoje – dr. R. Jankūno pateikta informacija.

Daugiau apie perteklinių mirčių Lietuvoje statistiką ir priežastis – Tiesos.lt publikacijoje „Eimutis Bagdonas. Perteklinės COVID-19 mirtys Lietuvoje ir pasaulyje“.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
36 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Lietuvos Šeimų Sąjudžio

Atviras laiškas politinei partijai Nacionalinis susivienijimas 2021 m. rugsėjo 15 d. I. Esame nuoširdžiai dėkingi Nacionalinio susivienijimo partijos nariams, dalyvaujantiems Lietuvos šeimų sąjūdžio veikloje ir protesto mitinguose, kurie daug prisidėjo ir prisideda prie pradėto darbo siekiant apginti Konstituciją ir sugrąžinti valstybę jos piliečiams. Tačiau dėl partijos vadovybės veiksmų dabar jau nebegalime tylėti. Mes tylėjome, kai rengiantis Didžiajam šeimos gynimo maršui, pakėlusiam gyvąją Lietuvą kovai už tradicinių vertybių išsaugojimą ir šeimos gynimą, savo partijos nariams Nacionalinio susivienijimo vadovybė skleidė šmeižtą apie tai, kad esame marginalų ir visuomenės atmatų gauja, su kuria neverta turėti reikalų. Mes tylėjome, kai Nacionalinio susivienijimo vadovai skambino disidentams, Lietuvos katalikų bažnyčios hierarchams ir dvasininkams, žinomiems Lietuvoje žmonėms, agituodami neremti Didžiojo šeimos gynimo maršo, nuo jo atsiriboti ir… Skaityti daugiau »

Lietuvos Šeimų Sąjudžio

Atviras laiškas politinei partijai Nacionalinis susivienijimas 2021 m. rugsėjo 15 d. II. Mes tylėjome, kai tuo pačiu metu Nacionalinio susivienijimo vadovai veidmainiškai skelbė pamokslaujančius pareiškimus apie Lietuvos šeimų sąjūdžio organizuojamas akcijas, nors buvo ir liko priešiškai nusistatę, nedalyvavo ir niekaip neparėmė nei vieno Lietuvos žmonių protesto. Dieveniškėse vykusių visuomenės protestų metu Nacionalinio susivienijimo pirmininko pavaduotojui Vytautui Sinicai pasiūlėme surengti vadovų susitikimą ir susitarti dėl bendros veiklos. Nors buvo gautas sutikimas, tačiau iki šiol jokio pasitarimo neįvyko. Dar daugiau, pradėti kenkėjiški veiksmai Lietuvos šeimų sąjūdžio atžvilgiu, dėl kurių daugiau tylėti nebegalime. Rengiantis rugsėjo 10-sios protestui, įdėjome daug pastangų užmegzti ryšius ir vienytis su Europos valstybių partijomis ir visuomeniniais judėjimais, nes tik veikdami kartu galime pasiekti rezultato. Tas, kas yra tą daręs,… Skaityti daugiau »

>>>

Reikšmingas pranešimas, nes jau plika akimi buvo matoma kas yra kas.

Man viskas buvo aišku jau tada, kai Sinica ir Radžvilas entueztingai pritarė naujai kuriamai jėgos struktūrai, kuri visu gražumu pasirodė Dieveniškėse ir prie seimo, kaip omono dalinys.

Dėl to Nacionalinis

susivienijimas nutilęs,kažkur dingęs.Jis seniai atrodė kaip konservatoriai Nr.2.O šiaip,jei ir būtų kuo galima pasitikėti tai Šeimų sąjūdžiu,jei jis taptų rimta tikra krikščioniška demokratiška partija su atitinkamu pavadinimu.Kitaip nepavyks ir jiems,nes „veltui statytojas stato miestą,jei jo nestato Dievas”.Laikas nelaukia,laikas veikti.

Vyksta

lietuvių mažinimas pagal planą, o apie tai jau kalbama nuo pat 1990 metų.

Vien tai,kad NS

šaltakraujiškai tyli,kai uždarinėjamos mokyklos,ligoninės,tai nežada nieko gero.Kai tuo tarpu,pavyzdžiuo,net tokia Turkija į savo Sveikatos apsaugą investavo 25 milijardus eurų,paruošė gerus daktarus,kurie stažuojasi Europoje,pastatė ,atnaujino modernizavo savo Sveikatos įstaigas,paslaugos tapo prieinamos ne tik tos šalies piliečiams,o ir ten gali važiuoti gydytis visi medicininio turizmo būdu iš viso pasaulio už prieinamą kainą.Kodėl Lietuva to nedaro?Briuselis neleidžia?Ar mes neokupuojami?

123

Turiu svajonę-pamatyt barygą su karabasu teisiamūjų suole.

>> 10:14

Ne pavadinimas svarbu, o darbai. Argi dar ne per daug Lietuvoje tų cypdavatkiškų pavadinimų, kurie neatspindi tikrovės, o tik klaidina mažiau susigaudančius žmones? Kuo jums neįtinka ,,Šeimų sąjūdis”? Jums asmeniškai nebūtina turėti šeimą, kad galėtumėt paremti šį judėjimą. Arba tiesiog nepastokite jiems kelio. Juk dabar nei TS nėra ,,tėvynės sąjunga”, nei KD nėra ,,krikščionys demokratai”, nei NS nėra ,,nacionalinis susivienijimas”, nei Dagio kokia ten partija turi ką nors bendro su krikščionybe… Jei jums reikia klerikalinės partijos, tai reikėjo gimti daugiau kaip prieš 100 metų. O ar ne Lietuvos piliečiai yra, pvz., Lietuvos totoriai ar karaimai? Juos atstumsite, kaip daro ,,konservatoriai”? Net ir kai kurie žydai nėra Kukliansky ,,pachalujai”. Juos irgi atstumsite? Jeigu jau esate toks tikras krikščionis, tai suprasdamas, kad… Skaityti daugiau »

Verta pažiūrėti

ir to posėdžio pirmąją dalį. Bent jau tam, kad pamatytume kompetentingų žmonių, jeigu kartais tektų rinktis per ateinančius rinkimus. Asmenybės labai svarbu.

>>>> 123

Žinom žinom, kad konservai tik iki trijų temoka suskaičiuoti:
1. Valdžia
2. Pinigai
3. Nebaudžiamas chamizmas ir nebaudžiama mizantropija.
,,TeisiamŪjų suole nieko nepamatysi, nes tokio suolo nėra, berašti.

>>>>

,,Teisiamūjų”

>>>10:14

Taip,suprantama,kad Šeimų Sąjūdis ar kita partija nori pasilikti plačią manevro laisvę,neįrašydami ir neįsipareigodami žodžiui „krikščionis”,manydami ,kad visi juos ir taip supras ir įvertins jų gerus darbus.O čia ir būtų didysis pavojus,tokio įsipareigojimo vengimas,neįvertinant žmogiškojo faktoriaus ar nuodėmingos,ką čia slėpti,žmogaus prigimties.Esami konservatorių Krikščionys demokratai ar Dagio krikščionys, pasivadinę krikščioniškai,nesilaiko šių įsipareigojimų ir bus atitikamai įvertinti.Šis žodis drausmina ir sulaiko nuo pagundų.Rinkėjai jau pavargo nuo tuščių vilčių.Reikia drąsių vyrų ir moterų,kurie nebijo patyčių ir pasiruošę ateiti į valdžią su vienu portfeliuku ir su tuo pačiu patriušusiu išeiti.Žinoma,pasitaiko visiems suklysti,tačiau reikia atsiprašyti,gailėtis,kaip šv.Petras verkė ,kuris tris kartus išdavė Kristų,keltis ir vėl eiti.To dar nematėme.Čia tik šiaip,geriau iš anksto pasakyti,nei kai šaukštai po pietų. Šeimų Sąjūdis dar perspektyvus,jei tarsis su savo dvasininkais.

123.

atsiprašau teisuolio,ar tiks narve?

Kis

per kelias val.suzinojau daugiau,negu per du metus.Skirtingas bendravimas su zmonemis,mo0kykites bembukai dirbti,o neissidirbineti-nemoksos.

>> 12:44

Tai su Dievu tartis nereikia? Tik su ,,savo” dvasininkais? Net ir tais, kurie, kaip kartais paaiškėja, siuntinėja nepilnamečiams pornografiją ar pan.? Nepamirškite, kad dvasininkus mes irgi matome ir vertiname kiekvieną atskirai. Jumis, pavyzdžiui, nė už ką nepasitikėčiau. Suklydote. Ne tą profesiją pasirinkote.

kitu rakursu pažvelgus

„šešėlinė vyriausybė”… yra du šešėlinių vyriausybių tipai: pirmas – įtakinga ir veikli politinė jėga su kuria neįmanoma nesiskaityti, jėga kuri ne tik daro pareiškimus, bet ir vykdo pasekmes sukuriančius veiksmus; antras – „šešėlinė vyriausybė”, tai toks imitacinis-dekoratyvinis darinys egzistuojantis iškabos lygyje ir niekam apart pareiškimams ir deklaracijoms neįgalus. taigi, šiuo atveju turime ne konkretų dalyką, o tik jo šešėlį. o bet tačiau – juk nepradėsime vienas kito įtikinėti, jog pvz medis ir medžio šešėlis yra du lygeverčiai objektai, juk tik kepsnį valgydami pajaučiame skonį ir numalšiname alkį, o nuo kepsnio šešėlio niekas sotus nebūna. piš-landzgrybinis režimas yra kriminalinė chunta, todėl veiklų imitavimais, pareiškimėliais ir komentarais, šio režimo niekaip nepaveiksi. todėl, visiškai nesvarbu, kas parašyta šiame šešėliukų „pareiškime”/ tai tik šešėlio… Skaityti daugiau »

Naujo laiko dvasia

Vieno žmogaus durnumas yra mokslinis objektas.
Šimto žmonių durnumas yra pirštais badymo objektai.
Mijono žmonių durnumas prašosi kailio išpėrimo.
Milijardo žmonių durnumas reikalauja skubaus perkrovimo.
——-
Durniai nesuvokia kad jie durniai.
Jokių nuolaidų durniams.
Naujas laikas skirtas išminčiai.

Koks čia

demagogas visą dieną ,,grybą pjauna”? Tai jam žodžio ,,krikščionybė” trūksta, tai reikalauja, kad medis ir jo šešėlis būtų lygiaverčiai… Eik tu, konservų pacuk, šėko pjauti netrolinęs.

"nedemagogui", bet besmegeniui Koksčiasui (14:46)

Nuo kada koncervų fanai savo kumyrų valdžią vadina „kriminaliniu piš-landzgrybiniu režimu”?
Labai jau keistas empatijos apreiškimas 🙂
Tik labai bukam taip susišviestų.

Vamz...diec

Grinevičius pila paklodes, ir mažiauso atsiribojimo nuo promaskoliškų!
Net užuomenos apie komunistinio globalizmo niekšingumą!
Ir jokio konkretumo kuom pakeisti „pišytes“, ir tvarkytis valstybėje.
Greičiau nuversti… o paskui…

Čia tas atvekis

Kai vaistai pavojingesni už pačią ligą.

>> 14:53

Nuo kada? Kad ir nuo tada, kai Šeimų Sąjūdį pradeda kaltinti nekrikščioniškumu ir nedemokratiškumu, kai daro aliuzijas (12:44), kad būtent šis sąjūdis yra ,,didysis pavojus” (beje, kam?), kad ,,vengia įsipareigojimo” (kokio? kam?), kai abstrakčiai vapa apie ,,nuodėmingą žmogaus prigimtį”, kai, matyt, tą patį Sąjūdį bakina, kad ,,laikas nelaukia, laikas veikti” (10:14) – į ką tai panašu? Žinai, žmogeli, neieškok čia kvailesnių už save. O minusiukams dėlioti gali pasikviesti ir daugiau pacukų iš savo šutvės – dar ne rekordas 🙂 . Ate, mažuli. Neturiu tiek laiko, kad čia gaiščiau su padugnėmis.

Šioje tiesos pašiūrėje

Primtini tik tie, kurie neprieštarauja prorusiškam, prožydiškam ir prolenkiškam aljansui.

Kaip maršistas

Taip internacionalistas. Taip antifa (antifašistas). Juk šitie nei karto nepasmerkė ANTIFA.
Grinevičiau, a-ū-ūū!
Grinevičiau, ar girdi?!

Kur diskusijos

Tik parėkavimai, pareiškimai…

Tikrai aktualu

Kodėl ŠS naratsiriboja nuo internacionalistų?!

Stiklo purkštuvas

Rungtynės.
Maršistus 1:0 užspeitė į kampą dėl jų meilės kosmopolitams.
Laukiame tęsinio.

vyte

Veryga,geriau papasakok kas ir ka jums pranese ir kokius nurodymus dave 2020m kovo men.pries vyriausybes posedi.Uzdare visa sali,kai Lietuvoje buvo keli besimptomoniai ”ligoniai”R.Jankunaslabai svelniai pasake apie ”specialistus”,iskaitant ir Veryga.Reikejo sakyti idiotai

Nacionalistas

Šitie maršistai, tautos gynėjai (oi, liaudies gynėjai), užuot ėję iš vien su nacionalistine tautos dalimi jie eina su su rusais, žydais lenkais. Rusiški tekstai kviečiantys į rugsėjo 10-tos renginį, nuo kurių nei aiškiai nei miglotai neatsiribota. Mitingo svetė iš Latvijos kalbėjo rusiškai(!), kodėl ne latviškai? Juk iš bėdos ir Juozaitis būtų pavertėjavęs. Žydiška kovo 8-oji jau nuo pat maršistų užgimimo kaip koks gimimo liūdijimas, kaip pirmas kūdikio klyksmas, kaip kodinis pranešimas – kas mes, ir kokie mes. Yra Lietuvoje ir pasaulyje žydų antisemitų, bet jų balso beveik nesigirdi. Tokie žydai man nemaišo! Bet šito negaliu pasakyti apie sionistus. Kodėl žydai neatsiriboja nuo sionistų, ir kodėl tai turėtų būti praleidžiama pro akis? Maršistai meiliai vizginasi uodegom ne tik su nuo sionizmo… Skaityti daugiau »

ah.ą

Kiek Šimonytė sumokėjo žydų kompanijai už GP?

Izraelio sveikatos apsaugos ministerija (dešinėje) užfiksavo posakį vidaus reikalų ministrui (kairėje) „nėra medicininio ar epidemiologinio pagrindo„ Covid “pasui, jis skirtas tik spaudimui neskiepytiems skiepytis“.
Israeli Ministry of Health (right) recorded saying to the Minister of Interior (left) „there is no medical or epidemiological justification for the Covid passport, it is only intended to pressure the unvaccinated to vaccinate”.

šaltinis „Dr. Eli David on Twitter: „Israeli Ministry of Health recorded ”
https://twitter.com/i/status/1437396043424059396

Kvailiai

Raunasi ant GP.
GP yra tik dėl PATOGUMO sužinsnt ar asmuo skiepytas…
Esmė ne GP, o „vakcinavime“ su biocheminiu marmalu, kuris beveik visai neatitinka to kas budinga klasikinėm vakcinom.
Tie kur… maršistai ir naujasis mokslinčių sambūris net nesiekia suvesti galus, o tik pila alyvą į ugnį.

Al.

Pranešimai vertingi, bet Valstiečiai ant ribos.

> Al.

Nesvarbu. Matom žmones, girdim, kaip jie mąsto. Gal pasiseks kitą kartą ne už partijas, bet už asmenybes balsuoti.

T0mas J. -> Nacionalistui

Tai, kaip reaguoji į rusų kalbą, daug apie tamstą pasako.
Ar greit raginsi degint Dostojevskio knygas?
Gal išverstas į lietuvių kalbą leisi nedegint?

Delfis

,,Šiauliuose koronavirusas nusinešė 39 metų moters gyvybę. Tai – nebe pirma jauno žmogaus mirtis nuo koronaviruso pastaruoju metu.” https://www.delfi.lt/sveikata/sveikatos-naujienos/siauliuose-koronavirusas-nusinese-39-metu-mokytojos-gyvybe.d?id=88219315 Komentarai po rašiniu: ,,Martynas Gurevičius Siūlau šalinti 17.09.2021 19:48:01 Va ką daro antivaxerių propaganda ir prorusiška ideologija. Antivaxeriai žudo žmones.” ,,Press Like – Gavo injekcija ir po keliu dienu mire. Iki injekcijos sveikata nesiskunde, tik gavus iskart atgule i ligonine. Nurasyta besimptomiui kovidui pasigautam dar iki injekcijos ir dar neskiepytu statistika papilde. Gebelso propagandos ministerija dirba issijuosus.” ,,melas – Visi Siauliai uzia nuo sito atvejo. Moteris mire prejus 7 dienas nuo antrojo skiepo, nes mokykla pries rugsejo men liepe susileisti jusu Saule… Darykit isvadas kas dar gyvas nori likt.” ,,(konser)vatnikai užkniso juodai Siūlau šalinti 17.09.2021 18:23:55 Tipinis propagandos pavyzdys – žmogus… Skaityti daugiau »

Raigerdas

Jūs žinote, kad egzistuoja informacija ir dezinformacija. Ir jūs žinote, kad karo metu, jeigu kariniai daliniai patiki dezinformacija ir nueina klaidingu keliu, tai jie faktiškai yra pasmerkti žlugti. KGB, kaip žinia, Maskvoje turėjo netgi V-ąjį dezinformacijos skyrių. Yra du dezinormacijos skleidimo šaltinių tipai: 1-as tipas, kai tai daro karinių operacijų metu, kad suklaidinti priešą arba žvalgybos tikslais, 2-as tipas, kai dezinformaciją skleidžia paranoikai. Štai Stalinas buvo paranoikas, todėl ir Teisingumo sistemoje dirbo paranoikai. Štai pavyzdžiai iš to laikotarpio:”Rusų poetas Nikolajus Zabolotskis buvo įkalintas už tai, kad iškasė požeminę perėją į Bombėjų. Ir pasirašė, kad kasa. Dėl tokių kankinimų daugelis būtų pasirašę. Akademikui Kozyrevui buvo skirta dešimt metų už bandymą užgrobti Volgos upę. Kaltinime buvo parašyta: „Aš bandžiau išstumti Volgą iš… Skaityti daugiau »

36
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top